Opinie o Qualityminds Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Qualityminds Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qualityminds Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qualityminds Sp. z o.o. w Warszawa

Kar Nowy wpis

Rekrutacja, mimo iż nie zakończyła się sukcesem przebiegała wg wysokich standardów. Istnieje spora szansa, że ponownie spróbuję w przyszłości jeśli nadarzą się ku temu warunki.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Qualityminds Sp. z o.o.?

Cześć, nie wiem czy to moja odpowiedź pomoże ale... ;) Pracuję w QualityMinds od kilkunastu miesięcy i jest to super miejsce, pod każdym względem: stanowisko, zespół, CEOs, atmosfera pracy, możliwości rozwoju, ciekawe projekty itp. Wszystkie warunki na jakie się umawialiśmy podczas rozmów zostały spełnione (wynagrodzenie, benefity, możliwości rozwoju, rewizja wynagrodzenia itp). Więc ja z całego serca zapraszam do naszego zespołu osoby,dla których ważna w pracy jest wzajemna komunikacja, wsparcie, rozwojowe projekty i chcą współpracować z pozytywnymi ludźmi :)

No wszystko brzmi naprawdę w porządku a można się tylko dowiedzieć jak średnio to wynagrodzenie właśnie wygląda? Bo ktoś kiedyś napisał, że podobno nie pokrywa się to z tym co w ogłoszeniu

Pracownik Nowy wpis
@Karolina

Moje na pewno pokrywało się z tym, co było w ogłoszeniu :) i z tego co się orientuję, to w przypadku pozostałych ogłoszeń jest podobnie, są widełki zawsze, finalne wynagrodzenie zależy pewnie od seniority itp. ale nie słyszałam, że ktoś zarabiał mniej niż widełki podawane

Kandydat Nowy wpis

Rzadko piszę na gowork. Chwilę temu zakończyłem proces rekrutacyjny do QualityMinds. Niestety nie udało się tym razem, jednak jestem pod wrażeniem całego procesu rekrutacyjnego i sposobu prowadzenia rozmowy. Mam już lata doświadczenia zawodowego a tym samym wiele rozmów rekrutacyjnych za sobą. To była przyjemność, oby zawsze rekrutacje tak właśnie wyglądały.

Anna Nowy wpis
@Kandydat

powiesz coś więcej? Co takiego pozytywnego zapamiętałaś z tej rekrutacji? Tak w ogóle to ile było etapów?

M

To i ja dodam coś od siebie jako wcześniej kandydat a teraz pracownik. Począwszy od procesu rekrutacji który był mega profesjonalny jak dla mnie a trochę ich przeszedłem, czułem że po drugiej stronie ktoś mnie słucha i naprawdę rozmowa odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze. Na wszystkie pytania uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. W końcu udało się dostać na pokład QM i jest naprawdę super. Atmosfera naprawdę fajna. Bardzo życzliwi ludzie. Rozmawiając z niektórymi osobami czuje się jakby się ich znało lata. Dodatkowo dla pracowników są przewidziane benefity. Są też różne ciekawe projekty. Nie żałuję że zamieniłem poprzednią pracę na QualityMinds :)

@M

To fajnie, a opowiesz coś więcej o benefitach? Dużo tego jest? Trzeba coś do nich dopłacać?

Rozmowę kwalifikacyjną w Qualityminds Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Software Tester with German?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nie tak

Więc parę tygodni temu aplikowałem na pewne stanowisko niezwiązane z programowaniem. 1 rozmowa w miłym tonie, ale trochę się pociapciało. -Widełki wynagrodzeń które podane w ogłoszeniu - okazały się nierealne, 'dogadamy się', a że miałem być jedyną osobą w firmie związaną z pewnym zakresem obowiązków to 'prowizje miały mnie całkowicie przekonać i zadowolić' - co raczej nie jest realne ze względu na produkt w którym rozmowy prowadzi się naprawdę długo :) -zakres obowiązków nie był dokładnie sprecyzowany - 'sami nie wiemy jak to ułożyć' (ze względu na doświadczenie miałem być dobrym kandydatem bo mógłbym robić dodatkowe rzeczy) -feedback miałem mieć jak najszybciej - 'w złym tonie jest trzymanie kandydata bez odpowiedzi' - bez przypomnienia się nie dostałbym informacji że jest sezon urlopowy i wszystko trwa Skończyło się sztampowym mailem że nie mam doświadczenia w IT XD - no a mam Rozumiem, że naprawdę może nie być chemii, może nie być chęci współpracy - ale ludzie, szanujmy i siebie i swój czas czas Powodzenia.

@Nie tak

Aha, no to niefajnie w takim razie. A w sumie to mogę spytać jakie to doświadczenie masz tak właściwie?

Głos Teraźniejszości

Jestem na pokładzie QM od kilku miesięcy i jest to jedna z lepszych firm z jaką miałam okazję współpracować. Tak jak było ustalone na początku w trakcie podpisywania umowy, tak dokładnie jest. Atmosfera pracy świetna, zawsze można liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek. Zachowany work-life balance, fajne benefity i przede wszystkim duże możliwości rozwoju.

Elżbieta
@Głos Teraźniejszości

Możesz opowiedzieć coś o tych benefitach i możliwości rozwoju? Są jakies szkolenia, czy chodzi o awans? :) Fajnie, że praca ci się sprawdza

Magda

Dzisiaj miałam przyjemność rozmawiać z Panią Iloną z działu HR i naprawdę, pierwszy raz od dawna, czułam się podczas rozmowy, ze osoba po drugiej stronie słuchawki, rzeczywiście interesuje się tym kim jestem. To nie była rozmowa stricte techniczna typu: pytanie - odpowiedź. To była rozmowa typu: "Czego oczekujesz od naszej firmy, żeby się Tobie u nas przyjemnie pracowało". Taki sposób prowadzenia konwersacji naprawdę wzbudza zaufanie do firmy i najzwyczajniej w świecie powoduje, że rozmowa staje się po prostu miłą konwersacją. Wracając do meritum, naprawdę mam bardzo dobre doświadczenie po rozmowie niezależnie od tego czy dostanę tą pracę czy nie. (imię zmienione celowo :) )

Elżbieta
@Magda

Hm w takim razie dbają o profesjonalizm ludzi których przyjmują, albo mają super szkolenia :) Możesz zdradzić więcej szczegołów na temat rozmowy? Jest jeden etap rekrutacji? Powodzenia w ddostaniu tego stanowiska!

qba

ja mam zupełnie odwrotne wrażenie niż przedmówcy. Romozwa mega profesjonalna, pierwsza rozmowa sympatyczna zapoznawcza, kolejne rozmowy sprawdzające język również pełna profeska i wreszcie rozmowa techniczna na podstawie wysłanego przez mnie kodu źródłowego: konstruktywny code review, konstruktywna krytyka, także naprawdę miło wspominam. Feedback dostałem właściwie tego samego dnia także nie mam żadnych zarzutów.

Xyz

Brak kontaktu po rozmowie rekrutacyjnej, pomimo zapewnień. Tydzień po spotkaniu ponowiłem prośbę o feedback i poinformowano mnie, że dostanę odpowiedź następnego dnia. Niestety, informacji nie dostałem.

R

Szok, że nie ma żadnych opinii, ale wyrażę pierwszą. Jakiś dłuższy czas temu rekrutowałem się do tej firmy i wiem, że nie jest to firma w której chciałbym pracować. Podczas rozmowy rekrutacyjnej, państwo którzy mnie przepytywali byli mega nieprofesjonalni - praktycznie na każdą moją odpowiedź która (jak zakładam) była niepoprawna, lub gdy czegoś nie wiedziałem, można było zauważyć śmieszki heheszki na ich twarzy, spojrzenia w swoją stronę i generalne tzw. "podśmiechujki". Trochę wstyd - i nie mi, że mi nie poszło [jak przypuszczam], ale za was, że wykazujecie się takim brakiem profesjonalizmu. Generalnie nie polecam :)

@R

Rzeczywiście mnie też dziwi fakt, że nikt nie udziela się na wątku dotyczącym pracy w Qualityminds, ale od czegoś trzeba zacząć, dlatego dobrze, że podzieliłeś się własnymi obserwacjami odnośnie tego pracodawcy. Napiszesz jeszcze proszę to, jaki był przebieg owej rozmowy? Ile czasy trwała, jakie konkretnie pytania były Tobie zadawane?

Zostaw merytoryczną opinię o Qualityminds Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Qualityminds Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qualityminds Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qualityminds Sp. z o.o.?

Qualityminds Sp. z o.o.
  • Twarda 18