Opinie o XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA w Pruszków

Ryszard Nowy wpis

Powiesz czemu bo właśnie interesuje mnie praca na magazynie i akurat w obowiązkach jest kompletacja towaru oraz obsługa wózków wysokiego i niskiego składowania. Czytałem że premia nawet 30% podstawy. Napisz co jest nie tak żebym wiedział zanim wyśle CV.

Czy pracodawca XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Krzysztof Nowy wpis

Nie. W tej firmie nikt Ci nie podziękuje za Twoją ciężką pracę, a jak zrobisz coś źle to Ci zabiorą całą premię. Odradzam

@Krzysztof

I co, wystarczy jeden błąd i po premii? To jakie kryteria są brane pod uwagę? Fajnie jakby nie było warunku 100% frekwencji. Ile w ogóle ta premia wynosi, mocno podciąga wypłatę co miesiąc?

Lidia

Jak wygląda współpraca z XBS w formie bycia ich agentem? na stronie jest taka opcja zeby się zgłosic ale nie ma żadnych wiecej informacji ? co firma oferuje a co wymaga?

Ula
@Lidia

Dzień dobry. Proszę o kontakt biuro@pro-log.com.pl

Witam. Jak jest teraz w firmie prolog? W sensie atmosfera? Bo słyszałam, że na banderolowaniu masakra... Ukrainka Pani dyrektor dalej się panoszy?????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pruszków

Witajcie, jest oferta pracy jako agent celny w Pruszkowie. Chętnie dowiem się wszelkich informacji na temat zarobków, atmosfery, samej pracy w tej firmie - warto aplikować?

Ala
@Kandydat

Moim zdaniem nie warto. Na rozmowie o pracę mówią jedno, a w rzeczywistości jest inaczej.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Makowski

Dramat. Najpierw gość z dużym nosem obiecuje Ci gruszki na wierzbie. Później stary (usunięte przez administratora) Makowski sprawdza czy nie masz lewych papierów na wózki. (usunięte przez administratora) to...

Ilona
@Makowski

Ale co w tym złego, że weryfikują dokumentację? Może się już na jakiegoś gagtka natknęli i teraz są przezorni?

Były

Pracowałem w kilku magazynach, ale tylko w tym kierownik jest głupszy od pracownika.

Ala

Firma szuka osób do pracy w obsłudze klienta. Ktoś z pracujących może się wypowiedzieć w tej kwestii.

Ann
@Ala

Pracowałam tam przez krótki okres. Nie polecam. (usunięte przez administratora) wykorzystywanie. Kierowniczka wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma.

@Ann

ale wykorzystywanie w sensie że jakieś dodatkowe obowiązki "niepłatne" czy co?

Magazynier nie sprzątacz

Pojawiło się ogłoszenie o pracę na magazyniera ,ale słyszałem od ludzi pracujących w tej firmie że to stanowisko niema nic wspólnego z pracą magazyniera tylko jazda na szczotce a w najlepszym razie zgniatarka do kartonów. Czy ktoś z pracujących może się odnieść do tej kwestii....dzięki

Mono
@Magazynier nie sprzątacz

To prawda ludzie mówią prawdę całymi dniami na szczocie zasuwać trzeba było nic więcej ciekawego do roboty, nie piszą w ogłoszeniu szukamy osób do sprzątania a nie na magazyn.

Laki
@Magazynier nie sprzątacz

Panie tam już nie ma komu robić a Pan piszesz o szczotce

Gargamel
@Laki

Po przejęciu firmy przez XBS coraz gorzej. Nowy dyrektor logistyki (Pan W.I.R.G.I.L.I.U.S.Z.) wprowadza takie rządy, że pracownicy z długim stażem rezygnują z pracy. Pan Dyrektor po przejściach w innych firmach, którą każdą doprowadził do upadku, postanowił zrobić to samo z tą. Szczucie, donoszenie, kapowanie jest na porządku dziennym. Premia uznaniowa, która obiecują na dzień dobry to fikcja. W rzeczywistości premi nie ma!! Generalnie praca, atmosfera może być poza kierownictwem które nie potrafi współpracować ze zwykłymi pracownikami niższego szczebla. NIE POLECAM.

Gruby
@Laki

Nie ma komu robić, bo każdy po tygodniu (usunięte przez administratora)

Nadja ????
@Gargamel

Bo to prawda

@Nadja ????

Prawda jest taka, że jak sobie pomyślę, że tam pracowałam tyle lat to mi się cofa na wymioty....

Iwo
@Gruby

Po tygodniu??? Niektórzy nie potrafią do końca zmiany dotrwać!!!

Marlena
@Iza

Ile lat Pani przepracowała w tej firmę?

Izabela
@Iza

Nie wiem w co grasz... ale jedyną Izą która pracowała tyle lat jestem ja... Mam całkiem inne zdanie o tej firmie.... fajnie jakbyś wypowiadała/ wypowiadał się pod swoim imieniem...

@Izabela

Nie wiem w co Ty grasz. Ale cytując użytkownika forum: "Kiedys mozna bylo zarobić teraz jak lubisz byc dymanym to sie zatrudnij". Rozumiem, że jesteś w tej drugiej grupie...i lubisz za 2800. Smutne to. Nie wiem może, rodzice Cię tak wychowali....

@Marlena

To było tak dawno, że nie wiem, ale Pamiętam jak mój ojciec zaczynał w czasach komuny....Przelewał whisky do butelki po ptysiu. To były czasy....

Człowiek z miasta
@Mono

Nabór trwa na sprzątaczkę/magazynierke, bo Pani Iza rezygnuje po latach)...

ORP komoran
@Człowiek z miasta

Kozienice to nie Miasto

Ramzez

Praca jak na każdym magazynie tylko kasa się nie zgadza względem wcześniejszych ustaleń.

Były
@Ramzez

25 zł/h plus premia. Brutto

Bolo

Nabór pracowników cały czasz trwa, niestety na 5 przyjętych pracowników, 2 to ludzie myslący i pracowici, pozostała 3 to tępe łby co codziennie na nowo trzeba mówić co mają robić, niestety chłopcy są na takim poziomie że do segregacji śmieci by się nie nadawali a gdzie tu praca na skanerze i najmniejsza odpowiedzialność za wykonaną pracę nie piszę tu o pracownikach z Ukrainy tylko o naszych (usunięte przez administratora) fachowcach co chcieli by nic robić ani umieć ale (usunięte przez administratora)conajmniej 3500 zarabiać, dla mnie to Tak zwana grupa ludzi co całe życie parówki będzie (usunięte przez administratora) powodzenia

@Bolo

Chyba coś Cię się pojeb.ało. Nie pamiętam, żeby przyjęli 5 nowych. Teraz jak jeden przyjdzie i wytrzyma dłużej niż tydzień ze starym makowcem to desperat z kredytem na mieszkanie i silną psychiką. Parówki z mikrofalówki to domena kierownictwa z 20 letnim stażem (usunięte przez administratora)

Bolo

Jedni pracują na kredyt na mieszkanie inni na auto i na rodzinę są nawet tacy co po 3-4 latach pracy dorobili się hulajnogi elektrycznej, najlepiej to narzekać i pieniądze brać.

Pan Dyrektor
@Bolo

Lepiej kłamać i mieć nos jak PINOKIO....

Kasia92

A czy jest tam praca przy pakowaniu towaru i czy jest łatwa a może męcząca i na czym polega?

Gruba Marta
@Kasia92

Praca na pakowaniu/przepakowaniu towaru jest męcząca i ciężka. 4-5 ton trzeba codziennie przerzucić. Po roku, dwóch kręgosłup wysiada i nie dajesz rady. Wtedy Pan Wirgiliusz dziękuję Ci za zasługi i wręcza bilet do domu. A Ty rano dzwonisz do lekarza, że Cię plecy bolą. Daj sobie spokój. Idź do Biedronki.

Wkurzony

Po zmianie kierownictwa 3 lata temu z roku na rok coraz gorzej. Mół i wodorosty. Kiedys mozna bylo zarobić teraz jak lubisz byc dymanym to sie zatrudnij. Roboty w(usunięte przez administratora) A placa 2800 smiech na sali. Nie polecam.

Bardzo nie w porządku
@Wkurzony

Jedni przykładają się.. Dają z siebie wszystko a drudzy tylko (usunięte przez administratora) po regalach i mają lepiej eh. Nie polecam tej firmy

łun
@Wkurzony

Piotrek daj spokój nie było tak źle za psiukanie Ci nie zapłacili poprostu

Krzysiek
@Wkurzony

Ostatnio były podwyżki. Teraz (usunięte przez administratora) nas za 3100.

Urszula

Rzuciło mi się w oczy to zróżnicowanie pracowników w podejściu do pracy. Doceniają tych, którzy są robotni i przykładają się do pracy? Jakieś premie wtedy wchodzą, albo może szansa na jakiś awans z czasem?

Łysy
@Urszula

Jak dobrze zamiatasz to awansujesz. Dostajesz lepszą szczotkę, bo takto lecisz na połamanej.

Zostaw merytoryczną opinię o XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA - Pruszków

• Jak się pracuje w XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA?

XBS PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA
  • 3-Go Maja 8