Opinie o Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz w Siedlec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz w Siedlec

Jakie wartości są cenione w Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz?

Urszula
@Tateusz

wiem, że minęło sporo czasu od wystawienia tej opinii ale zastanawia mnie ona w kontekście bieżącego roku. gdzie są teraz publikowane ogłoszenia o pracę? nie znalazłam żadnego a warunki które opisujecie niby nie brzmią jak stabilne miejsce pracy. mimo tego rotacji nie ma? ile osób docelowo jest potrzebnych i ile wynosi teraz średni staż z pracy?

Administrator Nowy wpis

W mieście Siedlec poszukiwano Pracownik Administracyjno - Biurowy. Jakie tam proponowano zarobki?

Xyz Nowy wpis

Nie polecam tej firmy wyzysk, złe traktowane ludzi jak są potrzebni zatrudniają a jak już nie potrzebują wyrzucają ,co do pracy to też tak sobie

Jakie wartości są cenione w Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz?

Tateusz Nowy wpis

Zależy jakie wartości ?Odpowiem tylko że nic związane z pracą ani pracownikami bo dla nich pracownik nie ma żadnych wartosci...wartość to oni znają ale na swoim koncie

Urszula Nowy wpis
@Tateusz

Edi

"40lat minęło jak jeden dzień".... W sumie to zwykły dzień zero zabawy ,zero podziękowania..... Wszystkiego najlepszego

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy?
Urszula

Czyli ostatecznie płacą tutaj 2,5 tys i nic więcej? Kompletnie? A za jaką konkretnie pracę tak dają, to się kalkuluje jakoś?

Czy w Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

jack

zobacz jakie opinie ma ta firma i wyciągnij sam/a wnioski

Jak jest z pakietem medycznym w Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz? Można dołączyć rodzinę?

Brak

Nie ma żadnego.

Karol
@Brak

A czy są jakieś inne benefity pozapłacowe w Dębowej Polsce? Ile tu dają na start i czy są jakieś premie ewentualnie? Jeśli są, to od czego zależą? Liczę że wiesz coś na ten temat i niedługo odpowiesz! :)

@Brak

Ok, czyli benefitów brak. A jest premia? Od czego zależy? A jeśli i jej nie ma, to w takim razie wynagrodzenie jest pewnie wyższe.

Slawek
@Michał

Nie ma premii, wypłaty 2500. Uciekać przed tą firmą

jj
@Slawek

Nikt ci tyle nie da co w tej firmie obieca. Musisz mieć wszystko na piśnie. Zobacz ile firma ma negatywnych opinii i wyciągnij sam wnioski jak jest zarządzana.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz?

Turkusowy

jj

Brak stylu, jak się im danego dnia coś przypomni tak działają.

Julia
@jj

Czyli co, organizacyjny chaos? Jakie w takim razie zmiany by się przydały? Bo widzę na dole narzekania sporo...

Rosolski89

Nie polecam pracy w tej firmie głównie w Wojciechowie Praca akordowa Stawki nieznane Płacą ok 2500 na łapę Na halach (usunięte przez administratora) brud, kurz Nie ma nowych maszyn, wszystkie stare i niebezpieczne Atmosfera wybuchowa Monitorują każdy twój ruch i nakładają z palca wyssane kary. Masz czas i ambicje szukaj czegoś innego...

@Rosolski89

Jakie kary? Finansowe? W sensie, że otrzymujesz mniejsze wynagrodzenie albo nie dostajesz premii w danym miesiącu? No to powiem Ci, że współczuję.

Jezus

Praca akordowa na produkcji za 2100 to spełnienie marzeń. xD

Slawek
@Jezus

Ostatnio zwolniło się kilku chłopaków z Wojciechowa i dziewczyny. Jedni z najlepszych. Teraz im lroponujom lepsze stawki. Ha ha ha. Nie dajcie się skusić. Tu praca powinna być min 3800 netto na miesionc

Alicja
@Slawek

Hej, napisałeś, że teraz proponowane są lepsze stawki. Czy mogłabym się dowiedzieć jakie? Ile obecnie wynosi oferowane wynagrodzenie w Dębowej Polsce?

Pracow44

Patrząc na poniższe komentarze widzę, że w tej "firmie" nic się nie zmieniło od czasu kiedy się zwolniłem, a nawet powiedziałbym, że jest jeszcze gorzej. Odchodząc stamtąd myślałem, że gorzej być już nie może, ale skoro teraz obcinają "premie" (o ile można to tak nazwać) to jest na prawdę nie wesoło. Kto może niech ucieka jak najszybciej. Mi na szczęście się udało i mam ich już z głowy. Niskie pensje, brak chorobowego,(usunięte przez administratora). Można by długo wymieniać. Jedyny plus to praca na jedną zmianę. I na tym koniec!

La
@Pracow44

Myślę że nie taki diabeł straszny jak go malują. Jestem stosunkowo młodym pracownikiem i jak dotąd dębowa mnie nie (usunięte przez administratora) i niczego nie zabrała. Mam już sporo lat i wiele firm na koncie. W niektórych panowalo wielkie sk.......... Tutaj tego nie doświadczyłam. Nie twierdzę że jest idealnie ale proszę uwierzyć że może być o wiele gorzej.

Stanislaw
@La

Sranie w banie... Nie chcę sie nawet wypowiadac na ten temat,ale podsumuję to iz dla tej firmy "Pandemia" jest wisienką na torcie a kryzys beda ciągnac kilka lat. A nikt glupi nie jeat kazdy umie liczyc.

Camaro

Oj,kogoś musiały zabiłem te wpisy,że cenzura je usunęła.

Dagmara

Dziwne... Porównując obecny kwartał to analogicznego w roku 2019 to sprzedaż wzrosła o kilka punktów procentowych. Wzrosła również produkcja. A nam obcina się pensje.(usunięte przez administratora)

Hhhhhhh
@Dagmara

D polowania i pokój myśliwski

Pracowałem w dębowej kilka lat. Plus tej firmy? Praca na jedną zmianę. I na tym plusy się kończą. Jeśli chodzi o wypłatę to żart. Młodzi pracownicy którzy nie mają doświadczenia dostają na start więcej o 400-500 zł. (usunięte przez administratora) Chcąc iść wyjaśnić sytuację z szefem aby nie robić afery zostałem olany. Nawet położenie wypowiedzenia nic nie dało. Odkąd tam nie pracuje jestem szczęśliwym człowiekiem. Doszły mnie słuchy że kilka dni temu zostalo zwolnionych 16 pracowników aby tylko firma nie poniosła zbędnych kosztów. (usunięte przez administratora) Na temat chorobowego się nawet nie wypowiadam, ponieważ firma dębowa przyjmuje ludzi którzy nie mają prawa zachorować. A jeśli zachorujesz to możesz liczyć się z brakiem premi przez dłuższy czas A nie tylko w danym miesiącu którym chorowales. Na święta flaszka która nie schodzi w sprzedaży, plus z wielkiej łaski 150zl. Nazwa - zapomoga świąteczną :D No już tak pomagają że aż szok. Szkoda tych ludzi co tam pracują bo są tacy którym na prawdę zależy. Mam wrażenie że nawet bardziej niż tym co zarządzają tą firmą.

Kiedyś robiłem w siedlcu na rozlewni i magazynie. Najniższa płacą. Ludzi mają za roboli. Nigdy nie było podwyżek. Nie ma socjalow. Nie ma bonow i kasy na święta. Dadzom raz wódkę na święta i masz się cieszyć. Teraz mój szwagier robi w Wojciechowie. (usunięte przez administratora) Kazom robić więcej za tą samom kasę. (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) Ino uciekać.

Łukasz

Rodzinna firma z miłą atmosferą. Bardzo dobre warunki pracy i regularne podwyżki. Ciekawa branża, której produkty podczas obecnej kwarantanny szybko znikają z półek. Więc raczej stabilne zatrudnienie.

@Łukasz

Miła atmosfera, regularne podwyżki? Już mi coś nie pasuje.. Produkty tak się sprzedają w czasie kwarantanny, że obniżyli system premiowy z 30% na 10%, z czego dostaniemy najniższą krajową..

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz?

Potwierdzam!!

Przemysław

Czyli, żeby uzyskać premie liczy się frekwencja w pracy. A jeśli chodzi o osiąganie przez pracownika dobrych wyników, to są też inne dodatki finansowe? Wyjaśnij to proszę.

Darek

A w weekendy w biurze tez się pracuje czy zmiany są tylko w tygodniu 7-15?

@Darek

od poniedziałku do piątku

Witam Są przyjęcia do zakładu w kaszczorze? Jakie warunki pracy i płacy? Produkcja chodzi na 3 zmiany?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz?

Na produkcji jedna lub dwie zmiany, biuro 7-15

Zostaw merytoryczną opinię o Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz - Siedlec

• Jak się pracuje w Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz?

Dębowa Polska sp.j. Jerzy Markiewicz
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wolsztyńska 56
    64-212 Siedlec