Opinie o DMDModular Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DMDModular Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DMDModular Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMDModular Sp. z o.o. w Skawina

Byłem przy powstawaniu tej firmy ...widzę - czytam nic się nie zmieniło...a szkoda ..(usunięte przez administratora)

Naprawdę cię to interesuje czy po prostu unikasz tematu pracy? Wcześniej pisałeś, że byłeś przy zakładaniu firmy. No a czy od tamtego czasu zmieniły się stawki itp.?

Anka Nowy wpis

Też weszłam na forum żeby podpytać o to stare ogłoszenie dla architekta. Gdybym złożyła cv w ciemno to jest jakaś szansa, że mnie zatrudnią? Pisano o wynagrodzeniu zasadniczym i prowizji. Podajcie, proszę jakieś kwoty, żebym wiedziała w ogóle czy rozpatrywać pracę :)

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Praca w budownictwie modułowym sama w sobie jest ciekawa, szkoda tylko że na tym się kończą plusy pracy. Chaos i brak organizacji są tam na porządku dziennym, firma ma już dużo pracowników, a nie ma nawet stałych ekip więc jako pracownik budowlany kogo masz się słuchać skoro każdy mówi co innego bo tak jak ktoś napisał wcześniej jest wolna amerykanka? Atmosfera nie jest zachęcająca, kierownictwo jest czepialskie, karanie krzykiem, (usunięte przez administratora) pełną gębą. Pracownicy też nie lepsi skoro kierownictwo musi sprawdzać pracowników alkomatem co świadczy o tym, że firma nie radzi sobie z selekcją pracowników. Jeśli jesteś normalną osobą to się nie odnajdziesz w takim towarzystwie degeneratów, ciągłe kłótnie, Napinanie się, awantury, w takiej atmosferze nie da się pracować. Panują tam warunki niczym z lat 90/00, zwykły pracownik nie jest tam nic wart i można nim pomiatać, nie dziwota że jest duża rotacja pracowników, szok że w 2024 roku coś takiego funkcjonuje w centrum miasta w biały dzień. Nikt normalny się tam nie odnajdzie albo wyjdzie z tego zakładu z problemami psychicznymi.

wszystko na wysokim poziomie Nowy wpis

To firma budująca nowoczesne budynki, pełne innowacji. Dla każdego, kto chce się rozwinąć, współpracować z ciekawymi ludźmi, nauczyć się rozwiązywać wyzwania. Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia po roku pracy. oczywiście sytuacje bywają różne, jak w każdym miejscu pracy, ale atmosferę tworzymy wszyscy i to od nas zależy jak jest. Dla mnie ten rok, to rok rozwoju.

@wszystko na wysokim poziomie

A jak konkretnie wygląda rozwój, szczególnie na początku zatrudnienia? Z każdym odbytym kursem lub szkoleniem można starać się o podwyżkę? Na jaki czas dostałeś umowę po tym przepracowanym roku, mogłeś liczyć już na tą na czas nieokreślony?

Klementyna

W Internecie nie widzę nowych ofert, oprócz starszej na architekta, a jednak ludzie tutaj piszą, że chodzą na jakieś rekrutacje. To o co chodzi, oni po prostu może w Internecie nie publikują czy jak? Czy może teraz tylko preferują rekrutacje wewnętrzne? Znam i takie firmy, gdzie rekrutacja ludzi z zewnątrz to była fikcja…

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DMDModular Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na architekt w DMDModular Sp. z o.o.?

Zespół DMDmodular

Najważniejsza jest umiejetność technicznego podejścia do zagadnienia, umiejetność myślenia detalem i rozwiązaniem. Firma ceni kreatywność w obszarze technicznym. Z racji produkcyjnego charakteru firmy, umiejetność myślenia realizacyjnego jest wysoce ceniona.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Ujęła mnie bardzo pozytywna atmosfera w firmie i serdeczność ludzi. Mam nadzieje, ze otrzymam prace:-)

Lili
@Anonim

Czyli nie było zbędnego stresu na rekrutacji? A długo wszystko trwało? O co pytali? Mówili, czy będą jeszcze kolejne etapy?

@Lili

Nie było stresu. Było przyjemnie, merytorycznie i serdecznie. Spotkanie trwało około 60 minut.

Pracownik 2

Pracuje w firmie ponad 4 lata! Czuje ze ciagle się rozwijam a pracodawca daje mi taka możliwość. Czuje się ważna dla Spółki!

Twoja stara
@Gość

Wiesz, że ludzie używający wielokropka dłuższego niż trzy kropki, statystycznie mają zdiagnozowane problemy psychiczne? Ponad to, może i stałeś obok powstawania firmy ale na pewno przy niej nie byłeś.

Kasztan
@Twoja stara

Jestem w Skawinie od początku. Większość na hali pracuje po kilka lat. Są tacy co odchodzą i wracają a zgniłe jaja są wszędzie i zwykle srają wyżej niż (usunięte przez administratora) mają. I to się nazywa selekcja a nie zła budowa.

Halina
@Kasztan

Ale czy pracownicy odchodzą, a potem wracają? Jaki tego jest powód?

Ufff

Po przepracowaniu kilkunastu miesięcy wiem, że firma DMD modular z pewnością wyróżnia się na tle innych firm. Archeolog kieruje procesem produkcji. Pomaga mu weterynarz. Następny w kolejce jest ktoś po turystyce i rekreacji. Skład którym można podbijać rynek budownictwa modułowego. Sukces murowany. No i niedawno mianowany cichociemny Wojciech - kucharz próbujący dyrygować ludźmi. Prócz braku komunikacji i logistyki jest także brak elementarnej wiedzy dotyczącej wykonania któregokolwiek z etapów produkcji. A wystarczyłoby zatrudnić osobę która coś wie o budownictwie lub posłuchać doświadczonej osoby z produkcji by usprawnić wiele procesów. Firma mogłaby wiele zyskać, gdyby pracownicy byli rozliczani za popełnione błędy i zaniedbania ( łącznie z szeroko pojętym kierownictwem produkcji ). W momencie kiedy wolna amerykanka trwa i panuje spychologia to nie ma szans się udać. Najgorsze jednak jest jednak to, że w hali produkcyjnej istnieje wiele zagrożeń na które nikt nie zwraca uwagi. Wózek widłowy prowadzą osoby bez uprawnień. (usunięte przez administratora) Warunki sanitarne nie istnieją. 2x toi toi i pomieszczenie, które można jedynie określić jako palarnie i punkt poboru wody. Wiadomo, wyższe szczeble nie odwiedzają miejsc dla plebsu a szkoda. Wizyta w jedynej dostępnej toalecie w hali mogłaby być hardcorowa jak wyprawa do Trynidadu i Tobago. Nasza współpraca została zakończona. Mam nadzieję, że BHP się poprawi, sanepid i inspekcja pracy sprawdzi to miejsce. A najlepiej byłoby skończyć z typowym (usunięte przez administratora). To zawsze prowadzi tylko do jednego. Do upadku

@Ufff

O boże co to za warunki w ogóle. Nie wierzę, że każą z toi toi'ów korzystać. To żenujące. Masz nadzieję na to bo sam pójdziesz i to wszystko zgłosisz czy czekasz aż ktoś Cię wyręczy?

Danuś
@Monika

Nie każą ale nie ma pewnie innej opcji bo do udostępnionej jednej toalety na kilkudziesięciu pracowników nie da się wejsc w obawie przed brodzeniem w wodzie. Toaleta jak w większości takich obozów zyje własnym życiem a z sedesów wychodzą potwory morskie.

on
@Ufff

Dziwne, za moich czasów były toalety w "biurowcu" i nie było problemu z korzystaniem z nich przez pracowników hali. Czyżby prezeska e. zabroniła? (usunięte przez administratora)Z załogi, która zaczynała zostały pojedyncze osoby.

Tak
@on

Są nadal tylko niedostępne dla pracowników z hali

Maja
@Tak

Nie no przepraszam, czy to jest w ogóle zgodne z zasadami BHP? Czemu się tak dajecie?

on
@Tak

@Tak no to trochę słabo. Boi się, że jej nabrudzą na wykładzinie?

Były
@Ufff

Widzę, że nic się nie zmieniło, a jeśli nawet, to na gorsze. Jak widzę mój poprzedni wpis został mocno ocenzurowany. No cóż, prawda boli.

@Były

Faktycznie sporo Ci poucinali. Czyli co tak naprawdę widzisz teraz jeszcze gorszego tutaj. Jak sądzisz co jeszcze może tutaj wyglądać z czasem jeszcze gorzej, da radę się czegokolwiek spodziewać? :/

Fuszerka w dmd
@Ufff

Jeszcze pare msc...rok dwa trzy i klienci sie przekonaja jacy fachowcy robili wiekszosc kontenerow????wszystko z czadem wyjdzie....15% pracownikow robia tak jak nalezy, a reszta sie uczy, a nawet jak zrobi cos to i tak nie wie czy tak powinno sie to robic????

@Fuszerka w dmd

A Ty to do której grupy należysz? I czemu Ci co umieją po prostu kolegów tu nie nauczą? Konkurujecie ze sobą czy jak?

@Monika

Nie uczy... bo sama nie wiele umie ...Modular to wielki pic ba wodę...nic się nie zmieniło od momentu powstania tej "firmy"

ona

a dlaczego firma na okresie próbnym daje umowę zlecenie? umowa próbna wynika z kodeksu pracy a nie z kodeksu cywilnego. czy już na starcie nie są łamane prawa pracownika?

Ewelina

Dlatego odeszłaś z dnia na dzień? Kłamstwa wypisujesz. Firmy nie polecam. Obiecują gruszki na wierzbie. Szybka ewakuacja i duża rotacja nie świadczą o dobrej atmosferze i rozwoju.

@Ewelina

W DMDmodular jest bardzo dobra atmosfera i kultura pracy. Firma kieruje się wartościami we współpracy z pracownikami i podwykonawcami. Firma stawia na ludzi i szanuje ludzi! Nie mam pojęcia co masz myśli, pisząc „firma obiecuje gruszki na wierzbie”. Z mojego doświadczenia jest transparentna i rozsądna. Kłamstwo i nieuczciwość są tępione i gaszone w zarodku. Nie ma tu miejsca na ludzi, którzy nie szanuja firmy, bo firma szanuje ludzi.

@Karolina

Brak kontaktu z Panią Prezes,Kierownik Michał M.Archeolog wykazuje całkowity brak szacunku do ludzi i podwykonawców.Wielokrotnie poza ich plecami przejmuje firmom pracowników! To jeden wielki (usunięte przez administratora).

@Tomek

A tak tylko się zastanawiam, to nie powinno się mieć pretensji jak już do samych pracowników, skoro tak łatwo dają się przejąć? I czy też to nie jest przysługa dla tamtych firm, że po prostu robi się im czystki i zabiera tych, którzy nie są lojalni?

Twój stary

@Ja a nie zapomniałeś o wizycie u psychiatry? @Tomek, a raczej Janusz, bo wpis i to jakie stwarzasz pozory na żywo jasno wskazuje na stereotypowego prywaciarza-kombinatora, który objął niewolniczy tryb prowadzenia działalności, gdzie pan właściciel uważa się za pępek świata, a w tym wypadku bęben - grubasie. Brakuje Ci tylko wąsa pod nosem łysa miernoto. Naucz się szanować swoich pracowników, ceń ich pracę by później nie szukać winnych ich ucieczki. Kombinujesz i knujesz a później jak (usunięte przez administratora) co skarży mamie lecisz do internetu się wypłakać. Życie cię zweryfikuje, nie wpisy na forum.

@Twój stary

Charakter pisma zgodny z wypowiedziami prywatnymi. 1:1

Wojtek

Pracuję w firmie od roku i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Nie jest to typowa "budowlanka", tylko praca w ambitnym zespole przy którym można się rozwijać zawodowo i nabywać nowe umiejętności w dziedzinie nowoczesnego budownictwa. Jeżeli Ci zależy i dokładnie wykonujesz swoje obowiązki kierownictwo to widzi i docenia, co jest fundamentem dobrego i stabilnego miejsca pracy. Polecam to miejsce każdemu kto chce rozwijać się w dziedzinie budownictwa modułowego.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DMDModular Sp. z o.o.?

DMDmodular

Jak najbardziej! Organizowane są wyjazdy integracyjne. W roku poprzednim byliśmy między innymi na wyjeździe weekendowym w Beskidach i zamierzamy kontynuować tę tradycję. Wyjazd był fantastyczny:-) Poza tym świętujemy inne okazje:-)

Jolanta
@DMDmodular

za taki wyjazd w 100% płaci firma ?

DMDmodular
@Jolanta

Oczywiście, że jest to finansowane w 100% przez firmę DMDmodular. Integracja zespołu to ważny element budowania silnego i trwałego zespołu.

Tomasz

podpowiecie czy warto aplikować do firmy? Jak atmosfera i szefostwo?

@Tomasz

Zdecydowanie warto. Dużo ciekawych projektów i wyzwań. Można się rozwijać i na pewno nie będziesz się nudził.

@Tomasz

Szczerze odradzam jeśli nie musisz, atmosfera nieprzyjemna między zespołami, brak poszanowania do pracowników, pierwszy raz się spotkałam by nie była możliwa elastyczność nawet okazjonalna dla pracowników w pracy biurowej, słaby przepływ informacji o tym co się dzieje w firmie (nawet w projekcie który robisz). Mój poprzedni komentarz skasowano, a przecież opiera się na własnym doświadczeniu w DMD. Pozdrawiam!

xyz
@Tomasz

Szefostwo nie interesuje się pracownikiem, nie ma przepływu informacji pomiędzy zespołami, każdy robi co chce - tak zwana wolna amerykanka. Jak masz do wyboru inną firmę, to wybierz ją i omijaj DMD.

Iza

A podasz przykłady takich wyzwań i projektów? Sama jestem ciekawa!

Dopiero po zmianie pracy na inną pracownik ma pogląd na to jak bardzo firma NIE działa w sposób jaki powinna. W firmie panuje całkowity brak organizacji na każdym możliwym szczeblu, a przede wszystkim zarządczym. Szkoda, gdyż firma naprawdę ma potencjał, ale niestety kadra zarządzająca przez 5 lat istnienia firmy nie jest w stanie opanować funkcjonowania firmy liczącej 25 osób. To tylko podkreśla, że "góra" ma inne priorytety i całkowicie zgadzam się wcześniejszymi opiniami, że (usunięte przez administratora) w 90% skupia się jedynie na pozyskaniu nowych klientów i promocji firmy. A skoro kierownictwo nie radzi sobie z organizacją firmy, to może warto zatrudnić kogoś, kto może w końcu się tym zająć (oczywiście, o ile ktoś zgodzi się na warunki płacowe oferowane przez DMD ;)), a nie wszyscy pracownicy po trochu z księgowością na czele. Reasumując pracownik nie może odczuć, że pracuje w stabilnej firmie, a w całkowitym jej przeciwieństwie, w której niemal codziennie absurd oni absurd, przy niemal całkowitym braku rozwoju i za niską płacę.

Masz rację nikomu nie zależy na rozwoju firmy ...(usunięte przez administratora) ...jest ponad wszystko na zadane pytanie co z terminem realizacji zlecenia padła odpowiedź : liczy się prestiż a nie termin ....hm....kuriozalne podejście do sprawy ....

Prezes
@Gość

Szanowny były pracowniku, proszę o ujawnienie swoich danych dając tym samym możliwość poprowadzenia właściwej komunikacji. Informacje, które pan/pani przekazują są nieprawdziwe. A personalne wycieczki są wysoce niestosowne. Bardzo się cieszę, że jest pan/pani zadowolony/a ze swojej obecnej pracy. Mając na uwadze język/kulturę, którą pan/i zaprezentował/a w tymże anonimowym komunikacie, tym bardziej życzę panu/i powodzenia w nowym miejscu pracy. Mam tez nadzieje, ze obdarzy pan/i należytym szacunkiem obecnego pracodawcę. Prezes Zarządu DMDmodular

@Prezes

To jest forum anonimowe, jaka w ogóle prośba o udostępnienie danych :D co to znaczy właściwa komunikacja dla Was??

Czy firma szuka jeszcze osób na stanowisko project manager? Niestety nie zdążyłam złożyć aplikacji w terminie i widzę, ze ogłoszenie na pracuj.pl nie jest już aktualne. Bardzo interesuje mnie budownictwo modułowe i chętnie zaaplikuje. Jestem z Krakowa.

@Kasia

Pani Katarzyno, Proszę złożyć dokumenty na adres: contact@dmdmodular.com Serdecznie pozdrawiam

Były

Nie polecam pracy w tej firmie. Zgadzam się z jedną z opinii, że (usunięte przez administratora) ma świetny PR i właściwie jest to najważniejsza rzecz, na której jej zależy. Pozostałe sprawy są drugorzędne. (usunięte przez administratora)Ogólnie atmosfera niezbyt zachęcająca. Z awansami bywa różnie, promuje się tzw. BMW. O podwyżkach zapomnij, trudno cokolwiek wywalczyć, nawet jeśli jest to poparte zdobyciem szerszych kompetencji i uprawnień - tylko obowiązków przybywa. Lepiej poszukać czegoś innego.

Michał Machnik kierownik
@Były

Czytając tak negatywną opinię nie sposób się do niej nie odnieść, szczególnie iż opinia ta w jednym z fragmentów dotyczy bezposrednio mojej osoby. Szanowny „Były” anonimowy, bycie kierownikiem produkcji/dyrektorem właśnie na tym polega. Oprócz odpowiedzialności za efekty pracy zespołu przed Zarządem, to właśnie delegowanie zadań odpowiednim pracownikom niższego szczebla oraz nadzór nad ich wykonaniem należy do jego obowiązków! Z tego jest właśnie rozliczany! Z organizacji pracy szeroko pojętej produkcji! Ponieważ jesteś anonimem nie mogę zweryfikować stanowiska na jakim byłeś zatrudniony i w pełni ustosunkować się do zarzutów wobec mojej osoby. Tym bardziej zadziwiające jest z kad Pan/Pani posiada wiedzę o mojej drodze zawodowej, posiadanym doświadczeniu oraz sposobie rekrutacji w DMD. Opinie negatywne bardzo łatwo się umieszcza jako anonim, wtedy można z łatwością napisać wszystko bez odpowiedzialności za swoje słowa. Polecam poszukać zatrudnienia na takim stanowisku, a następnie zmierzenie się z wyzwaniami dnia codziennego oraz z zarządzaniem tak dużym i różnorodnym zespołem.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Procedura zakłada 3-miesięczny okres próbny na zasadach umowy zlecenie, a następnie umowe o pracę.

Paulina
@Karolina

A na jaki okres czasu zawierana jest ta późniejsza umowa o pracę? Na czas nieokreślony czy może np. na rok? Kiedy można liczyć na stałą umowę w DMDModular? :)

@Paulina

Na 1 lub 2 lata. Zazwyczaj pierwsza umowa jest na jeden rok.

Paulina
@Karolina

Ok, dziękuję za odpowiedź. Mogę jeszcze dopytać o warunki zatrudnienia w DMDModular przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą? Czy się jakoś zmieniają? Można wtedy liczyć np. na podwyżkę? :)

@Paulina

Warunki umowne ustalone przed zawarciem umowy na okres próbny nie zmieniają się i przechodzą na czas pierwszej umowy głównej. Zmienia się jedynie forma zatrudnienia. Nie są jednak wykluczone wyjątki.

Pracuje w firmie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Czuje, ze się rozwijam mając możliwość uczestnictwa w złożonych projektach i przedsięwzięciach. To nowa branża. Na studiach nie zdobędziemy tej wiedzy, tylko poprzez prace w firmie tego typu, produkcyjnej. Na pewno nie ma tu miejsca na malkontentów znudzonych życiem. To miejsce dla osób, które szukają wyzwań i są ambitne, które chcą rozwoju. Osoby „bez życia”, tzn. „ikry” nie znajda się tutaj. Taki profil kultury organizacyjnej. Mi to bardzo odpowiada i cieszę się, ze mogę być częścią zespołu. Ps: mamy w dziale regularne spotkania z kierowaniem działu i jesteśmy na bieżąco informowani o celach i priorytetach.

Sektor budownictwa modułowego może faktycznie jest przyszłościowy, ale praca w tej firmie już nie. Jedynym plusem to opieka zdrowotna. Pierwsza umowa to niestety umowa zlecenie na czas określony. Trochę to jest kpina, zmieniając pracę i dajmy na to mając 10 lat doświadczenia, zmieniasz pracę na którą dostajesz na początek umowę zlecenie. Firma chyba sobie nie zdaje sprawy jak obusieczną bronią jest taki rodzaj umowy. Ogólnie perspektyw na rozwój brak. Brak szkoleń i dalszego rozwoju na szczeblach kariery. Awans? Zapomnij. Podwyżka? Tak, niska, ale okupiona kilkukrotnymi pielgrzymkami (usunięte przez administratora), sama z siebie firma nie jest w stanie w tym przypadku zagwarantować nic. Po studiach jako pierwszą pracę nawet nie licz na wysoką wypłatę - powyżej najniższej krajowej nie ma szans - mniej niż na kasie w Biedronce. W firmie panuje chaos - zarząd nie wie co się w firmie dzieje, gdyż skupia się jedynie na marketingu, przepływ informacji między działami bardzo słaby. W firmie nie ma okresowych rozmów z kierownikami, przede wszystkim Prezesem nawet rocznych, informacyjnych dla pracowników - w związku z czym nikt nic nie wie jak stoi firma, co się szykuje itd. Z osobistej perspektywy czuje, jako pracownik niedoceniana, wykorzystana (pod względem zarobkowym) z żadnym możliwym rozwojem osobistym. Wspaniale wręcz, że już nie pracuje w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o DMDModular Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w DMDModular Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DMDModular Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMDModular Sp. z o.o.?

DMDModular Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Józefa Piłsudskiego 23
    32-050 Skawina