Opinie o Dsv Road Sp. z o.o. w Duchnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dsv Road Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dsv Road Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dsv Road Sp. z o.o. w Duchnice

FAN DSV

Nie polecam pracy w DSV Duchnice w dziale obsługi klienta. Kolesiostwo oraz toksyczna atmosfera są nagminne. Niezależnie od zaangażowania i umiejętności. Nie polecam się tam zatrudniać.

Kolesiostwo
@FAN DSV

Nagminne spóźnienia, brak organizacji pracy i zabieranie jej do domu, niestosowny ubiór mimo zwracanej uwagi jest tak słabym świadectwem, jak ten Twój wpis.

Spedytor krajowy

Firma nie jest całkiem zła.. bardzo luźna atmosfera i to jest jej plus, wynagrodzenie zawsze na czas, a czasem nawet i przed terminem. Natomiast dużym problemem jest wysokość wynagrodzenia, słabo płacą jak na obecne realia.. przy tak ogromnej inflacji podwyżki zaproponowali to nieporozumienie. Żeby spedytor pracujący w firmie od 10lat zarabiał 5800brutto? Długo zajęło mi uświadomienie sobie że firma nic sobie ze mnie nie robi i nigdy nie zarobię tu satysfakcjonujących pieniędzy, możliwości awansu czy rozwoju praktycznie zerowe. Premie? Są na papierku, realnie da się je wyrobić raz na 2-3 lata..

Malwina
@Spedytor krajowy

To co to za zasady co do tej premii, że tak ciężko ją dostać? Jak już się to zrobi, to może chociaż to jakaś konkretna kwota? No nic, a tak szczerze to pracownicy rezygnują przez te zarobki? Czy nie ma nic takiego miejsca? Często szukają do firmy nowych kierowców?

Nadia Nowy wpis

witam. zainteresowała mnie oferta pracy jako asystentka ds. operacji finansowych. jak widać nie trzeba wcale doświadczenie aby się dostać, interesuje mnie więc sam rozwój na stanowisku. wiadomo po jakim czasie można awansować?

Customer S. Komorniki Nowy wpis

Nie polecam ze względu na szefową działu . Marne wynagrodzenie i ukrócone celowo możliwość HO do 1 dnia w tygodniu. Związki zawodowe wynegocjowały 2 dni na co nie zgadza się zwykła kierowniczka.

Spedytor krajowy

Malwina Nowy wpis
@Spedytor krajowy

FAN DSV

Kolesiostwo Nowy wpis
@FAN DSV

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Dsv Road Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju/ESG
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Dsv Road Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 18 kwietnia.

Julia

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej windykacji. Kłamią piszą że negatywne opinie o nich to dłużnik to konkurencja. Przestańcie naciągać ludzi na koszty to nie będą się przed wami ostrzegać. Wszystkie pozytywne opinie wpisują sobie sami.. Są nieuczciwi. Obchodzić jak (usunięte przez administratora)

Uwaga na podszywki

Wszelkie komentarze negatywne na temat pomocy w odzyskaniu należności proszę ignorować Robią to osoby podstawione przez dłużnika

Olga
@Uwaga na podszywki

Podstawione przez samego dłużnika? W jakim celu tak naprawdę mieliby to robić? Ostatecznie te sprawy docelowo zostaną rozwiązane? Co z obecnymi pracownikami, oni problemów z tym nie mają?

Były Pracownik

Cześć. Jakiś czas temu miałem możliwość pracownia w tej firmie na stanowisku operatora wózka widłowego na magazynie DSV w komornikach . Krótko pisząc zostałem zatrudniony jako operator wózka widłowego a pierwsze swoje godz miałem przy sprzątaniu magazynu i wyrzucaniu przez ponad godzinę czasu kartonów do kubła z pracownikiem innej firmy sprzątającej . Po moim niezadowoleniu że nie przyszedłem tutaj do sprzątania tylko na wózek zostałem brutalnie sprzedany przez pracownika firmy sprzęgającej do mojego kierownika że nie chce robić tej czynności i że mam pewne obiekcje ...niestety później było gorzej brak wózka , brak skanera , przez 8 godz stałem nie robiąc nic bo nie miałem narzędzi do pracy . Niestety zakończyłem współpracę z tą firmą kierownicy bardzo aroganccy nie potrafią zarządzać magazynem ! Ludzie ok zależy na kogo trafisz choć większości to indywidualiści każdy ma Ciebie gdzieś masz sobie radzić itp . Zero szkoleń , BHP również brak . Doświadczeni wózkowi odchodzą np Wiesław któremu kierownik mydlił oczy o podwyższeniu wynagrodzenia zwodząc za nos ! Nic dziwnego że wiele osób ma.negatywne zdanie na temat tej firmy skoro w taki sposób podchodzą do zatrudnienia pracowników. Umowa jest dobra , kasa również moim zdaniem na sam początek dla osoby która wdraża się w temat firmy . Ja niestety odradzam ponieważ na minus są w/w przeze mnie błędy w tym magazynie ! Jeśli będę chciał sprzątać tomzatrudnie się w firmie sprzątającej w której będę robić te czynności na magazyn przychodząc jako operator wózka widłowego chce pracować jako operator a nie sługus !

Olga
@Były Pracownik

o dzięki za info. myślisz tak w sumie, że zatrudnią po prostu kogoś do tych porządków itp., kiedyś żeby organizację pracy polepszyć? czyli o rozwoju według Ciebie można zapomnieć skoro szkoleń brak? piszesz, że kasa dobra a widziałam na forum coś o jakiś odzyskanych płatnościach... wiesz o co mogło komuś chodzić? u Ciebie z kasą problemów nie było?

Transport Spedycja

W końcu mogę napisać tą opinie, robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii prawniczej która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 516 328 185

Mix_Sped
@Transport Spedycja

Również mogę polecić kancelarię pod tym numerem, też z nimi współpracowałem i udało się odzyskać kase w większości spraw jakie im zleciłem, polecam

Julia
@Transport Spedycja

Bardzo mi przykro, właśnie widzę tutaj dużo takich komentarzy. Udało się już coś odzyskać, jest w ogóle szansa? Powodzenia może się otrząsną

Przewoźnik

Witam, Przestrzegam przed braniem ładunków od tej firmy. Termin płatności minął prawie miesiąc temu a pieniędzy i jakiejkolwiek odpowiedzi na wiadomości brak. Pisałem przypomnienia o zbliżającym sie terminie płatności, pisałem wezwania do zapłaty, wysłałem nawet note obciążeniową za niedotrzymanie terminu płatności. Wiadomości były kierowane na kilka różnych maili, między innymi do działu faktur, do spedytora... Ogólnie od momentu wykonania zlecenia firma urwała kontakt - brak płatności, brak odpowiedzi. Nie polecam rozpoczynać współpracy.

Danuta

My robiliśmy dla nich kilka transportów z początku płacili za pierwsze trzy zlecenia więc postanowiliśmy jeździć dla nich dalej i zaczął się problem z płatnościami. Próbowaliśmy zablokować jeden z transportów jednak prawnik odradził w tamtym momencie zdawaliśmy już sobie sprawę, że zostaliśmy (usunięte przez administratora) Sprawa została zgłoszona przez esąd i szybko uzyskaliśmy nakaz zapłaty myśleliśmy, że to zakończy nasze problemy jednak okazało się, że w tym przypadku komornik jest bezradny oni chyba nawet nie mają majątku na siebie. Zgłosiliśmy się do kancelarii która zajmowała się "trudnymi kontrahentami" oni założyli nam sprawę w prokuraturze i po pierwszym przesłuchaniu zaczęli płacić a cała sprawa zakończyła się po jakichś 4 miesiącach. 500439095 to numer do Pana który zajmował się naszą sprawą.

Prowadze sprawy o zapłatę, tel 5 31 1 22 2 99

Problemy z płatnościami, polecam kontakt pod nr tel.: 882-126-851.

@nickt a do którego macie wyplate na koncie ?

Kto pyta nie traci

Czy firma terminowo realizuje płatności?

Nickt
@Kto pyta nie traci

Tak

Czy DSV Road Sp. z o.o. Komorniki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kobieta lat sto

Oczywiście. Firma ma ustalone godziny pracy i dla pracowników biurowych to 08:00-16:00 no plus małe nadgodzinki które nigdy nie zostały rozliczone, plus praca w sobotę i w niedzielę - bo przecież to TAKI zawod i jak trzeba to trzeba pracować.

Ktos

Na chwile obecną w lg chem targam 4200 brutto plus 300 butto za udety plus premia max też 300 brutto i plus 250 brutto na dojazdy.Wiec z czym do ludzi?

Pracuję od roku w DSV . Faktycznie atmosfera jest super. Zależy w jakim jesteś dziale-w moim jest bardzo dużo pracy....są dni kiedy ledwo się wyrabiamy. Jest stała pensja , są premie kwartalne i są tez roczne. Karta multisport, Medicaver i wiele innych. Pakiet socjalny bogaty. Niestety minus wynagrodzenie-praca bardzo odpowiedzialna , stresująca a wynagrodzenie na obecne realia bardzo kiepskie. Za taką ilość obowiązków kasa słaba no chyba że masz układy i układziki z wyżej postawionymi.

CS
@anonymous

EDZIA MEDICOVER - TAK BRZMI POPRAWNIE

@anonymous

To napisz ile zarabiasz, ogólnie DSV na magazyn daje max 3500 zł brutto lub 3600 zł brutto.

Olo
@Anonim

4500 brutto na wózku

Wojtek

Ogólnie firma wypracowała sobie dobre opinie, praca w fajnej atmosferze ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Ja polecam

Zbyszek

@Krzysiek Gdyby było tak jak to opisałeś to na forum nie byłoby takiej ciszy.

@Zbyszek

Bo się boicie pisać za cenę 300 zł brutto premii, (usunięte przez administratora) jesteście, wstyd mi za WAS, ale pracujcie dalej jak na smyczy, powodzenia życzę!!!

Krzysiek

Obecnie w Poznaniu, po zmianie magazynu na nowy jest dramat, straszna organizacja, (usunięte przez administratora)to już nie ta firma. Szkoda słów. Atmosfera też powoli się psuje, a było tak fajnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dsv Road Sp. z o.o. - Duchnice

• Jak się pracuje w Dsv Road Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dsv Road Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dsv Road Sp. z o.o.?

Dsv Road Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Ożarowska 40/42
    05-850 Duchnice