Opinie o JDG Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JDG Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JDG Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JDG Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Arkadiusz Nowy wpis

Hejka. Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie JDG Invest Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Arkadiusz

Alicja Nowy wpis
@Arkadiusz

Czołem Arkadiuszu. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to zwracam uwagę na firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Pozdrawiam. Alicja.

Robert Nowy wpis
@Alicja

Dzień dobry Pani Alicjo. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Grafotronic, której nazwę Pani przytacza korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Urszula Nowy wpis

nnadal sa tutaj takie problemy z wyplata pensji ? czy komus sie udalo odzyskac kase czy wszysyc czekacie nna zwrot? jak pracodawca to tlumaczy ?

Grzegorz

Firma JDG INVEST to bardzo solidny kontrahent, wywiązują się z wszelkich płatności zawsze terminowo oraz dostarczają towary na czas.

Mck
@Grzegorz

Jedno wielkie kłamstwo nie potraficie zapłacić faktury na 2700zl!!

(usunięte przez administratora), nie pracuje juz 2 lata, do tej pory nie uregulowane wypłaty

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JDG Invest Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zofia

Z poprzednich komentarzy tutaj zamieszczonych wynika, że są jakieś problemy z wypłatami wynagrodzenia w tej firmie. Myślę, że to bardzo ważne, żeby wiedzieć o takich rzeczach. Czy ktoś mógłby napisać, jak to wygląda teraz w JDG? Jeśli jeszcze wystepują jakieś problemy, to dajcie znać.

Oszukuja pracownikow od stycznia pieniędzy nie widac ladne slowka gada p. Grzegorz W. I Dawid S takich jak oni skarbowka i cba powinni przeswietlic i zabrac majatki od lipca wstawili slupa pracownikom dali umowy firmy sokoto

I jak się zakończyła sprawa z niewypłaconymi pensjami? Pisałeś to jakiś czas temu, czy firma uregulowała już zaległości? Jestem ciekaw czy wszystko jest już w porządku pod tym względem, daj znać koniecznie.

@Marek

Sprawa wygląda dokładnie tak jak wcześniej. Jutro, jutro, jutro i tak w kółko przez pół roku .

@Marek

Dalej nic sprawa zgłoszona do ZUS skarbówka i CBA

Emilia

Minął już miesiąc od Twojego komentarza. Daj znać jak sytuacja wygląda obecnie. Jestem ciekawa jak zakończy się cała historia. Mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się wyjaśni.

Joanna
@Emilia

Też czekam na odpowiedź czy odzyskało się zaległe wypłaty, obecnie pracuje w innej firmie która ma powiązania z wymienionymi osobami.

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane . Nie płacą nikomu za nic a prezesik jeden i drugi wieszcznie uśmiechnięty i nawija każdemu makaron na uszy

kam

trzeba się za nich wsiąść już niebawem poczują na własnej gębie

kam
@kam

Jak ktoś ich szuka to maja teraz biuro D.G ul Rodzińskiego 3

jk

Firma jdg nie jest rzetelna biorą zaliczy potem nie odbierają tele ani stali ani pieniędzy podobno przenoszą się w inne miejsce (usunięte przez administratora)

@jk

Potwierdzam

Jerzy

Nie płaca kontrahentom. Zbywają dziwnymi tlumaczrniami. A to korek a to wspólnik w szpitalu. Śmieszni ludzie generalnie. Szukam innych kontrahentów firmy JDG

budowa
@Jerzy

Zaplacili w terminie Wszystko zgodnie z umowa

@budowa

To jesteś jednym z niewielu którym za coś zapłacili

Misiek

Spoko Prezes dobre zarobki zgrana ekipa

Dgtghghg
@Misiek

Pracuje Pan w tej firmie? Jak wygląda praca tam? Czy płacą ludziom? Jak jest w biurze?

@Dgtghghg

Na pewno nie pracuje , może prezes (prezesi bo kilku rządzących tam jest) sobie sam wystawił taka opinię . A w pracy jak to u złodziei, robota ma być zrobiona a o kasie możesz zapomnieć . Myślą że ludzie robią charytatywnie . W ogóle temat wypłat dla pracowników w tej firmie to temat rzeka , lepiej się o swoje pieniądze nie upominać .

antyk

Firma dział czy nie?

ola

(usunięte przez administratora) Już nie istnieją, ale długi zostały u byłych pracowników. Prezes bezkarny

ola

Już nie istnieje, Jak wszystkie inne JDG. (usunięte przez administratora) Bezkarni Nie polecam

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie płacą, pracownikom, innym firmą. Jedna wielka (usunięte przez administratora)

ala

jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o JDG Invest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w JDG Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JDG Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JDG Invest Sp. z o.o.?

JDG Invest Sp. z o.o.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63