Opinie o McDonald’s w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald’s. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie McDonald’s o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald’s w Koszalin

Klient A Nowy wpis

Jedzenie bardzo nie świeże nie miła obsługa NIE POLECAM

Klient B Nowy wpis

Nie świeże jedzenie nie miła obsługa nie polecam

Niekupiejuz Nowy wpis

Dostałam jedzenie na które czekałam podejrzanie długo (na 1 kotleta 15-20min) i gdy go zjadłam zatrułam się nim. Moja koleżanka też kupiła i się zatruła nie polecam

okropnie Nowy wpis

za każdym razem gdy coś kupuje to jest coś nie tak; nie dostaje tego chce, jeśli persjonalizuje zamówienie to nie dostaje tego o co prosilam! obsługa też się patrzy jakby zabic chciala

Firma McDonald’s poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

Nie polecam pracy mobing brak słów kadra kierownicza zalosne co wyrabiania z ludzmi. Gdzie jest inspekcja pracy? Gdzie jest sanepid ? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownika oraz powołać nowych menadżerów oraz nowych pracowników obecnie co są w głowach się poprzewracało mobing .na każdym kroku

Popieram

Maria

Jeśli faktycznie mają miejsca takie uchybienia w pracy to, z tego co wiem, pracownicy sami mogą zgłosić je odpowiednim instytucjom. Piszesz, że masz zastrzeżenia co do pracy i zachowania kilku osób - może w takim razie warto byłoby jakoś podjąć ten temat z odpowiednimi osobami? Czasami spokojna rozmowa potrafi rozwiązać wiele problemów.

@Maria

Dokładnie jak piszesz ale 99% ludzi w tym panstewku z kartonu są niewolnikami systemowymi i ani be ani me tylko wchodzenie w dupe tym wyżej lub zły kontakt z innymi pracownikami bo ten szkaluje firme i ma rację bo to korpo gdzie nikt z tych pracowników nawet z pracodawcą w 4 oczy się niewidzieli tylko przez inne osoby...

Daria

Jaki jest okres próbny w Mcdonalds w Koszalinie ?

@Daria

To jest pytanie A nie opinia......

@Eryk

Sorka Daria źle porozkladane tu jest dlatego gdzie indziej tu mnie przekierowalo, ignoruj ten komentarz.

Krystyna

Chciałam dowiedzieć się czy przy w umowie zawarta jest informacja na temat godzin pracy? Ktoś wcześniej napisał, że trzeba non stop pracować po 10-12... ale czy było wiadomo wcześniej? Czy człowiek postawiony przed faktem dokonanym?

Olga

Nikt nie mówił, że będzie lekko ale jeśli ktoś lubi pracę w restauracji to nie będzie narzekał.

Nie idźcie tam do pracy, bo będziecie musieli ciagle (usunięte przez administratora) Ustalają grafik na cały miesiąc a co tydzien zmieniają bez uzgodnienia czy możesz czy nie, nic zaplanować nie można, a jak pójdziesz na zwolnienie czy weźmiesz na zadanie wolne to wielkie pretensje. Non stop pracujesz 10-12 godzin, a jak masz wolne to wydzwaniają czy przyjść mozesz

Zigo143

Zgadzam się w 100 %

Artur
@Zigo143

Grafik nie powinien się często zmieniać, bo wielu pracowników łączy pracę z innymi zobowiązaniami na przykład nauką i wtedy trudno coś zaplanować. Napisz jakie umowy o pracę proponuje pracodawca. Zlecenie, czy raczej długoterminowe i stabilne?

Henio

To prawda , nikt u nikogo nie jest niewolnikiem

Iza

Czy mc Donald działa teraz na dowóz ?

NIE DOBRE JEDZENIE

Dnia 15 kwietnia 2020r byłam w McDonald’s nie dostałam w całości jedzenia, podarta siatkę i kasjerki patrzyły się na mnie i na moja siostrę krzywo . Zapamiętałam tylko twarz dziewczyny o bardzo brzydkiej twarzy wiem ze miałaś maseczkę ale uwierz ze nawet ona ci nie pomaga . Dziewczyna z twarzą przypominająca Chinkę jak ktoś zna jej imię proszę podać ????

Byly Pracownik

Brak slow personel tzn niby menadzerki porazka nic nie robia, siedza i tylko papu robia a cztery litery rosna jak widac????dlaczego pracownicy odchodza ??? typowy ZK zmienic personel jak najszybciej .Gdzie jest kierownictwo ale wyzej????? nie widza co sie dzieje ??????? Atmosfera bardzo niemila niepolecam pracy w tym McDonalds

@Byly Pracownik

Brak słów nie polecam pracy mobing na każdym kroku. Szefostwo powinno zmienić menadżerów Więcej rządzących niż pracujących Grafik pracy co proponują kłamstwo Zmiany brak ludzi do pracy pracownicy są zmęczeni nadgodzinami. Nie polecam pracy.

Pracowałem tam kiedyś przez kilka tygodni. Potem złożyłem rezygnację. Atmosfera w pracy bardzo nieprzyjazna. Niektóre menedżerki bardzo niemiłe. W McDonald's na Monte Cassino czułem się jak w (usunięte przez administratora) albo więzieniu. Często menadżerki robiły mi wyrzuty jak chciałem się napić albo iść do toalety, tłumacząc że zaraz pójdę na przerwę albo że miałem przerwę przed godziną. Często byłem poganiany, nawet wtedy jak robiłem szybko i starałem się. Przerwa odejmowana w połowie(15 min.) od dziennego czasu pracy. Jak była chwila luzu, to nie można było odetchnąć i od razu kazali mi zamiatać albo coś. Myślę, że gdyby nie kilka osób z przerośniętym ego to dałoby się tu pracować. Jedyny plus to elastyczny grafik i jak ktoś jest studentem to da radę chodzić w kratkę i na różne zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald’s - Koszalin

• Jak się pracuje w McDonald’s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald’s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald’s