Opinie o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Izilda

Praca super mamy nowa liderke razem z nami pracuje wszystko zalatwia od reki nie ma rzeczy nie mozliwych jest najlepsza. P to opowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kokosow nie ma przy wyplacie i jest problem Z pelna wyplata ale moze byc.

batman2020
@Izilda

Co za bzdura !!! nowa liderka paulina na kit.. to totalna porażka co ona wnosi ? oprócz tego że każdemu odechciewa się pracy na tej zmianie czepia się ludzi którzy znają swoją pracę i biją ją na głowę 10 razy.

@batman2020

W końcu ktoś napisał prawde o nowej liderce. Ma swoja ulubiona zmianę, ale zdobyła ją dzięki słodyczom. Przynosi je do pracy i w ten sposób ludzi przekupuje. Knuje za plecami pracowników jak tylko ktoś sie jej nie spodoba, to od razu zwalniaja ludzi. Wiedza tej Pani o produkcji zerowa :)

batman2020

Dokładnie tak:)

Ciekawski

A jak się pracuje w biurze? Jakie działy są na miejscu oprócz kierownictwa?

@Monster a co sprawiło ze w firmie jest gorzej?

Ciul
@Kasia

Po przejęciu przez TE. Firma sama w sobie nie jest zła. Tylko ludzie których wybiera do zarządzania produkcją to porażka.Bez wykształcenia, bez kultury. Wulgarne słowa, chamskie żarty, taki jest poziom większości liderów. Są też w tym bagnie normalni liderzy, ale to znikoma liczba.

Irek

Witam, W sieci jest ogłoszenie że firma szuka pracowników produkcyjno-magazynowych. Jakie są wymagania by dostać pracę w firmie? Pozdrawiam Irek

@Irek

Wymagania są pewnie takie jakie zostały napisane w ogłoszeniu z którym się podobno zapoznałeś

Irek
@Apacz

Mi chodziło czy biorą ludzi do przyuczenia?

@Irek

Zalezy jak sie chce to przyucza a tak to trzeba samemu sie uczyc

@Irek

Jak trafisz na jakieś stanowisko to muszą Cię przeszkolić byś wiedział co masz robić to oczywiste

Ciul
@Irek

Najlepiej przez polecenie. Ale to dziwne bo na rannych spędach ogłaszają że szukają do pracy, a jak ludzie się zgłaszają to ich nie przyjmują.

Planista

Super! Mega mila atmosfera, zyczliwosc, humor. Rozmowa inna niz wszystkie dotad!

Skad sie biora tacy wyjatkowi ludzie?

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Monster

W firmie bardzo pogorszyło się na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Liderzy tragedia. Nie polecam firmy.

MMMM
@Monster

A może jakieś konkretne informacje?

Kk

Nie polecam tej firmy zwalniają i nie daja postawy dlaczego itp jak ktos sie podlizuje do liderów to zostawią te osoby tak jest i robi sie firmie tej co raz gorzej liderzy maja wylewke i problem teraz trzeba samemu rozwiazac albo jak sie mowi do lidera zle sie czujesz to dobrze np M.Malinowski z kittingu

MMMM
@Kk

Pan MM z kitingu jest bardzo podobny do swojego bezpośredniego przełożonego :) obaj nie potrafią się wysłowić i działają ludziom na nerwach. Pan P.G. totalne (usunięte przez administratora) wiedza praktyczna = zero, patrząc na jego wyraz twarzy już się nie chce. Zero szacunku do innych, boi się o swoje 4 litery, manager z niego żaden! Pozostałe działy, jak dla mnie spoko. Każdy jest zajęty i może w danej chwili nie mieć czasu...

Hej.Może ktoś wie co z przyjęciami na nową halę.Złożył CV w marcu rekrutacja się skończyła a tu cisza.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Picker

Ale bzdury piszecie,praca jest ok,jak robisz swoje nikt się do ciebie nie czepia,a to że nie wolno na fajkę wychodzić to musicie iść do pracy,gdzie można palić,team leader chodzi palić no i tak zawsze było,że oni mogą ty nie...a co do wypłaty faktycznie raz jeden jedyny tak było że wyplata była podzielona...i to jest powód do paniki?!za nic nikogo nie zwalniają... osobiście polecam ten zakład...

@Picker

Ja nie polecam i zwalniaja maja zwolnic do 100 osob itp

Ktoś
@Kkkk

Mają zwolnić 100 osób ?skąd taka informacja ?aby w czerwcu zatrudniać ok.300osob na nową halę ?ktoś nie ma informacji a sieje plotki

Bono
@Kkkk

Niestety masz rację, zwalniają tylko podpadniesz liderowi i już masz wypowiedzenie. Nawet jeśli Ty masz rację. Kolesiostwo i zastraszania pracowników na porzatku dziennym.

Free

Jakie zarobki na początek oferuje firma na stanowisku pracownika produkcyjno-magazynowego?

@Free

2600 tys brutto

2900 butto+premia 15% jest teraz 2600 to było kiedyś

Aa
@Apacz

3039 brutto + do 15% premii, premia wiadomo uznaniowa.

@Aa

No tak racja bo podwyżka była od kwietnia

Andrew
@Free

Nic nie zarobisz a się narobisz. (usunięte przez administratora) na wypłatach, niektórzy dostają przelewy po 500 zł. Lepiej niż nasze kadrowe radzą sobie przedszkolaki. Idź lepiej na kasę do zabki

Kk

Maja gdzies pracownikow jak sie zglasza cos do lidera to mowi dobrze albo nie raz mowi ze nie ma czasu itp

Ktośeeek

Praca jako praca nie jest zła. Ludzie jak to ludzie raz jest lepiej raz mniej fajnie ale ogólnie jest spoko. Jedyne co to szkoda, że "góra" nie reaguje na zgłaszane im problemy. Na jednym z działów jest pani która nie jest liderem (miała swoje 5 minut w takiej roli) a dalej poczuwa się do tej roli... Wprowadza bardzo nie miła i napięta atmosferę, pracownicy czuja się strofowani, gnębieni, a jak na kogoś się uprze to nie odpuści. W takim napięciu ciężko jest pracować i się skupić na tym co się robi bo ciągle czuje się za plecami jej presję... Ale pamiętaj droga M. G, że karma wraca

Ktoś Nowy
@Ktośeeek

Pani M.G. czuje się najwidoczniej bardzo ważna. Skrada się za plecami ludzi i poluje komu tylko notatke wlepić, jak to miało miejsce w ostatnich dniach. Praca jest spoko, ale przez te Panią atmosfera zrobiła się straszna. Stresuje ludzi, doprowadza ich do płaczu z czego ma wielką satysfakcję. Na produkcji czuje się wyżej niż kierownik, a ona jest w QC. Chyba czas najwyższy zrobić z taka osoba porządek szkoda, że nikt nie reaguje na to co ona wyprawia. (usunięte przez administratora)

Xyz
@Ktoś Nowy

Może brak jej odwagi aby powiedzieć komuś prosto w oczy "słuchaj tu masz źle popraw" aleee nie po co lepiej zrobić zdjęcie i wysłać maila z donosem i jeszcze najlepiej aby wręczac notatki służbowe dla pracownika lub zabierać premie!! No ludzie kochani chyba najpierw się mówi komuś jak robi coś źle a w ostateczności stosuje się coś takiego!! Drogi Panie kierowniku, zastanów się dobrze nad tym czy wolisz mieć jednego pracownika który wprowadza "mobbing" praktycznie na cały dział czy super fajna, mocną i zgraną ekipę!!! Jeśli sytuacja nie zmieni się z Ową Panią ludzie odejdą bo tak pracować się nie da!!!

Ktoś Nowy
@Xyz

Ta Pani ma odwagę mówić, ale nie prosto w oczy tylko za plecami. Jak już się uczepi pewnych osób, to nie daje za wygraną zrobi wszystko żeby się ludzi pozbyć. Chwilę po rozpoczęciu zmiany potrafi już zdjęcia robić, trzeba mieć coś z garem żeby takie rzeczy wyprawiac albo chwilę przed zakończeniem zmiany to robi. Potrafi tez przyczaic się aż ktoś z liderów odejdzie od biurka i już leci w notatki zaglądać. Już nawet szafę postawili żeby jej nie ogladac :) Myślę, że jak to tak dalej będzie to ludzie przestaną przychodzić do pracy i tak jak piszesz nie będzie mocnej ekipy tylko zostanie ta Owa Pani i sama będzie wszystko produkować. Pani, która na wszystkim zna się najlepiej.

tes

Jak wygląda kwestia nadgodzin? Są one dobrowolne czy pracownik jest do nich przymuszany? U obecnego pracodawcy stosuje się nawet polecenia służbowe i trzeba pracować po 12h, ale niestety moje zdrowie fizyczne nie pozwala na tak długą pracę.

@tes

Ostanio nie placa za nadgodziny jak ktoś ma nadgodziny bo firmy nie stac i zwalniają

sdada

nie takie było pytanie.

Dede
@Kk

Pierwsze słyszę aby firma nie płaciła za nadgodziny lub za nie zwaniała... A jak zwalnia to już z konkretnego powodu.

Dede
@tes

Nadgodziny są dobrowolne i nikt do nich nie zmusza

Fizol

Dobry człowieku koronawirus panuje więc i procedury zaostrzone ludzi mniej cały łańcuch się z tym wiąże radzę wziąć to pod uwagę osobiście współczuję

?

Może jeszcze obiad mają podać i kawę zrobić? Taka sytuacja jest w wielu firmach, nawet poza czasem epidemii. Taka charakterystyka pracy kierowcy.

Picker

Pracuje tam od początku i nigdy nie narzekałem na kasę, a wręcz przeciwnie byłem zadowolony. Pracując w innych zakładach miałem połowę tego co tu. Wiadomo każdy chciałby mieć więcej to normalne. Firma parę razy sie potknęła ale to nie do końca ich wina i zawsze naprawiali błędy. Jeśli chodzi o urlop to nie ma problemu zawsze dają . PS gdy jesteś dobrym pracownikiem. Za jakieś nowe pomysły zawsze było dodatkowo jakąś premią specjalną płacone. Jeśli chodzi o szefową i szefa tej firmy to zjedli zęby doprowadzając to wszystko do ładu.

@Picker

Miałeś połowę bo jak nie robiłeś tam nadgodzin a tu robisz 250h stad ta różnica Tak premie były wypłacane za pomysły... w kwocie "50zł brutto" Brak ładu to zawsze była w głównej mierze wina TE nawet wtedy gdy DHL pracował dla nich bo to oni wprowadzali ten nieład i złą atmosferę swoimi wymysłami

Czy są przyjęcia do firmy? Jako magazynier lub operator wózka? Chętnie podejmę prace.

Ogłoszenie wisi, CV wysłane, a odzewu brak.

Szanuje
@Zainteresowany

Swoje musi odleżeć

Organizator zawodów

Nie polecam firmy, wypłata jest w ratach, szefostwo to jakas zbieranina spod sklepu, nie masz prawa głosu w żadnej sprawie, stfuuu

Pracujący nadal

(usunięte przez administratora) jak sam (usunięte przez administratora) a do rzeczy bhp wybiórczo traktowane (co pasuje to bhp a co nie na ręke to zamiatamy pod dywan) zarobki nie są złe ale czy (usunięte przez administratora) też nie na poziomie średniej krajowej pracuje or roku+ jako operator i uwieżcie mi jak wam sie noga powinie (usunięte przez administratora) was w ciagu chwili nawet za wypadek niespowodowany z waszej winy co do premi sa do 15% ale też patrzą za co można cos uciąć np 5min wczesniej wyjście z chali na przerwe lub fajrant.Co do ludzi nie mam nic 99% wporzo za to Liderzy różnie można trafić ale dochodzi do sytuacji ze ludzie dostaja stałą premie od etatów których nie wykonują typu Champion i to tyle wsumie dużo wiecej by sie pisało ale nie ma sęsu bo kibel jest ogolny i nic sie nie zmienia na dzień 27.02.2020 pozdro

Julian Rozgoryczony

Dzis 11 luty a dalej brak wyplat za nadgodziny jedynie gola podstawa. Pierwszy miesiac po przejeciu od DHL-a w Szczecinie na Kablowej a juz taki kwas.... Tlumaczenie ze ksiegowosc wykonuje firma zewnetrzna to zaden argument jedynie kolejny minus .... Nie maja wlasnego HR choc byl HR w DHL wystarczylo zaproponowac wspolprace albo zatrudnienie Tyle w temacie nic dodac nic unac

@Julian Rozgoryczony

Szanowny kolego zaproponowanie współpracy i zatrudnienie to jedno tyle że dla drugiej strony takowa propozycja musi okazać się interesująca i musi ją najpierw zaakceptować.

roman piroman

Witam. Sa przyjęcia do firmy? jakas nowa rekrutacja?

Feliks

Już tak dużo dobrego o firmie powiedziano, więc dodam jedynie, że firma to dobry pracodawca szanujący pracowników.

@Feliks

Oj chyba nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.