Opinie o Gl-Finanse Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gl-Finanse Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gl-Finanse Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gl-Finanse Sp. z o.o. w Wrocław

Marek Nowy wpis

Szukają teraz eksperta na stanowisko finansowe ?

koksu Nowy wpis

Pseudo kierownik regionu pewnej firmy. Nigdzie oficjalnie nie widnieje a wszyscy go kryja (ciekawe dlaczego - $$$) U mnie i kilku moich znajomych którzy mają własne biura, jest skreślony za nie wywiązywanie się z umowy i płatności. Zgadzam sie z przedmówca BArtek o sposobie współpracy z tą firma. Firma ma bardzo dużo znajomości i układów z osobami i firmami zwiazanymi z kredytami. Jeśli nie moga na kimś zarobić lub ktoś z konkurencji zarabia za dużo to "uprzejmie" mu pomagają.

BArtek Nowy wpis

Super że ktoś odważył się napisać o tej firmie. Pracowalem w niej na stanowisku ekspert finansowy trzy miesiace. Tak jak poprzednik na forum odradzam prace i współpracę z tą firmą. Szukają obecnie kolejnej osoby którą wykorzystają tak jak mnie. Rozwiązali ze mną umowę jak przestałem być im potrzebny. Szkoda że dopiero po zwolnieniu pozostali pseudo eksperci powiedzieli mi że takich jak ja było i nadal jest dużo. Pracujesz i współpracujesz w tej firmie dopóki masz aktywny login do sprzedaży kredytów. Tracisz dostępy do 2-3 banków i następnego dnia już jesteś niepotrzebny. Nie jesteś w stanie nic kontrolować bo na Twoich odstępach pracują inni z różnych części Polski, którzy stracili dostępy do jakiegoś banku a chcą wcisnąć dużą prowizję i coś zarobic. Nie widzisz Klientów którzy wnioskowali o kredyr tylko dostajesz po 3-5 dniach karton umów do podpisania i wskanowania do systemu

Camilo

Odradzam w 100% ! Szefowie firmy płacą z dużym opóźnieniem. Zarobki na umowie to minimalna krajowa. Premia to teoria. Praca 10-12 godzin dziennie nawet poza biurem, także w niedzielę. Bardzo zła atmosfera w biurze. Szefowie dbają o to aby nikt się nie lubił i rozmawiał.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Zostaw merytoryczną opinię o Gl-Finanse Sp. z o.o. - Wrocław

Gl-Finanse Sp. z o.o.
  • Al. Armii Krajowej 6D lok. 6