Opinie o Markus Dystrybucja Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Markus Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markus Dystrybucja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markus Dystrybucja Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Ania Ruda

Firma jedna z najgorszych, mięso stare, myte, po dacie, pakowane do nowych opakowań przedatowane, pracowników wyzyskują na maxa, obcinają pensje jak tylko można, nawet nie płacą podstawy. Przestrzegam wszystkich którzy mają zamiar się tam przyjąć. Jeśli post zostanie usunięty będę pisała do oporu żeby trafił do jak największej liczby osób Pozdrawiam

ket
@Kamil

ta firma to tragedia powinni ja przekształcić a ludzi z tej firmy zresocjalizować i odpowiedni wyszkolić... powinna się zainteresować tym Policja lub odpowiednie służby...

Jolka

To jest jakieś chore. Jeśli jest tak źle to trzeba było wezwać PIP ta instytucją jest od takich spraw właśnie. Może pod stołem dostawał Pan 3 razy więcej tego co dawano nad nim? Jedno jest pewne nikt nie zabrania złożyć donos do PIP a nie pisać pierdoły.

Peto
@Jolka

Można tak zrobić tylko pip by musiał przysłać człowieka pod pozorem pracownika musiał by się zatrudnić i popracować parę tak żeby nikt się tak żeby nikt nie przejrzał z firmy miesięcy i zdać raport i wtedy podjąć decyzję to by dało efekty ale pip tak nie robi pojawia się z uprzedzeniem...

Administrator Nowy wpis

Firma Markus Dystrybucja Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Tapicer. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Cześć, na jednej stronce z ogłoszeniami znalazłem ogłoszenie Specjalista ds. obsługi klienta Markus Dystrybucja, tylko w końcu nie wiem, czy wymagaja doświadczenia czy nie patrzą na to, powie ktoś? Może akurat już jakaś osoba tam była i się dowiedziała jakichś szczegółów.

Ania Ruda

Zofia
@Ania Ruda

Hmm.. a dlaczego w Markusie pensje są obcinane? Mogłabyś napisać jak na przestrzeni np. roku ich wysokość się zmieniła?

@Zofia

Hmmm nie udawajcie ze nie ma ucinania pensji ino zapierdziel niesamowity 2 magazynierów na dziale wędliny a zamówień bardzo dużo. Tam nawet nie ma przerwę na śniadanie ino nagonka (usunięte przez administratora)

Grażyna

Dużo tzn., ile tak naprawdę, że dwóch podobno nie przerobi? Są tu jakieś średnie normy na osobę? Nie analizują tego?

@Grażyna

Nikt tego nie analizuje każdy ma to głęboko w (usunięte przez administratora) Ino żeby zamówienia dir zgadzały. I jeszcze raz napisze bo widzę że zostało to usunięte tam się ino liczą pracownicy co piją alkohol po rogach i ćpają

Lidia

Widzę, że 4 dni temu wpadło ogłoszenie na magazyniera, gdzie podane widełki są 3 600 - 6 500 zł/mies. brutto. Możesz na serio napisać, ile tu podstawy, ile czego i ile czego można nie dostać? Ludzie pytają, bo kryzys jest, a tu najpierw coś dajecie do zrozumienia, a potem nie chcecie wyjaśnić.

@Lidia

Może idzie zarobić te 4 tys na MC ale pracujesz 6 dni w tygodniu i to jest nie warte i są nadgodziny masz najnisza krajowa na koncie a reszta pod stołem zrobisz jakiś błąd w zamówieniu to ci dadzą - 200 lub 400 Nie polecam nikomu

Kamil
@Ania Ruda

A czego się spodziewałas jak właściciel zatrzymał się w latach 90. Jedynie kasę ma inną. Tam pracownik to śmieć, 7 lat pracowałem. Płacenie pod stołem , a żeby zarobić to pracujesz 1.5 etatu czyli za 1.5 miski ryżu. Towar ścierwo. Prezes twierdzi że wszyscy kradną, ale ryba psuje się od głowy . Podpisywanie kart pracy od 5 żeby nie płacić nocek , w sobotę niby wolne, ale to wszyto muszą odpowiednie organy wyjaśnić mam nadzieję że to się stanie

ket Nowy wpis
@Kamil

Polko

Ta firma nie jest najlepsza zatrudniaja byle kogo,jest (usunięte przez administratora)kierownicy nienadzoruja pracowników,jest (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce się wykazać to go niszczą psychicznie,nie polecam tej firmy dziwię się że nikt tego nie kontroluje że nie zainteresuje się tym pip

@Polko

Cześć, czyli żadnych wymagań co do przyszłego pracownika nie mają? Biorą po kolei jak leci, nawet osoby bez doświadczenia? Co do tego wyzysku, napiszesz tak szczerze ile można w takim razie dostać tu na rękę?

Polko Nowy wpis

mam na myśli wyzysk psychiczny i fizyczny jeżeli chodzi o kase to nie jest tak zle. ale szkoda zdrowia psychicznego tak jak napisałem jezeli ktoś chcę sie rozwijać się i firme to niszczą takiego człowieka psychicznie.. niepolecam tej firmy omijajcie ją...szukajcie czegoś innego

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Markus Dystrybucja Sp. z o.o..
Jolka

Coockiesmonster
@Jolka

A po co zglaszac jak PIP sie anonsuje ze wpadnie na kontrole. W firmie zdaza ogarnac papiery i problemu nie ma . Sens ma PIP jak wpadnie z nienacka ale to nie w Polsce. Nie wiem co rozumiesz ze pod stolem dostal ktos 3 razy wiecej bo przy zarobkach 1500 netto lub mniej to kokosow nie ma .az strach pomyslec ile by bylo nad stolem 500zl? praca 6 dni w tyg od 3 rano nawet do 18 wieczorem .

Peto

Maks

Znalazłem ofertę (praca jako przedstawiciel handlowy), wygląda na aktualną. Proponowany przedział zarobkowy wynosi od 7 200 do 15 600 zł / mies. brutto, od czego zależy to kwota, mógłby ktoś wyjaśnić? Ile zwykle na start? W ogłoszeniu jest wzmianka o realizacji planów sprzedażowych, czy są od tego premie? Jak wysokie (mniej więcej)?

Jak długo czekaliście na odzew z Markus Dystrybucja Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Witam pracuje obecnie w firmie Markus Jaworzno od 30 stycznia 2023 chciałem powiedzieć że zamiast 300 zł za dwa dni stycznia otrzymałem sporo mniej zresztą nie tylko ja widać szefostwo tej firmy faktycznie robi pracowników w CH...ja mówią ciągle o zebraniach których w ogóle nie ma pierwszy raz od 20 lat na etacie pracuje w takiej firmie jak tak widać szefostwo nie wie jaka jest podstawa pensji w 2023 roku skoro twierdzą i obliczają od 2100 zł bo tyle wg nich jest otóż nie to się kwalifikuje do inspekcji pracy i to od razu firma dno prezes zapomniał że to pracownicy tworzą firmę a nie prezes wstyd jakich mało wg mnie najgorsza firma w Polsce to są moje ostatnie dni w tej firmie

Szybki Johny

Jestem Kierowca który dostarcza towar do firmy. Patrząc na inne zakłady to rozładunki trwają bardzo wolno . Duży Plus dla firmy ,że zatrudniają znaczną ilość ludzi niepełnosprawnych umysłowo. Pracownicy śmieją się z siebie wzajemnie jakie zadania dostają do wykonania od kierowników czy tam przełożonych. Długo się czeka na rozładunek, ale przynajmniej jest śmiesznie ;) KTO W MARKUSIE BYŁ TEN SIE W CYRKU NIE ŚMIEJE.

Urszula
@Szybki Johny

Co wpływa na tak wolny rozładunek? Co ogólnie możesz napisać o zarobkach tutaj?

Pan X

Jak czytam tą parodię to nie dowierzam ile tu zmarnowanego potencjalu. Gdyby co poniektórzy włożyli tyle zaangażowania w pracę co w pisanie tych tekstów to mielibyśmy idealnych pracowników. Niestety zamiast tego pełno tu pseudo bohaterów dla których proste czynności jak kompletowanie towaru czy prowadzenie samochodu to wyczyn ponad ich siły i wolą się nad sobą użalać I oczerniać zwierzchników bo to szczyt ich ambicji. Nie oszukujmy się, jeśli ktoś chce pracować, szczerze mu zależy i się wykaże to zostanie doceniony i pracować będzie dobrze, a jeśli ktoś jest nastawiony na leserstwo, złodziejstwo i niedbalstwo to pracę będzie zmieniał pięć razy do roku a potem będzie wykrzykiwał swoje niezadowolenie na stronach takich jak ta. Apeluję do osób przeglądających tę stronę o nie sugerowanie się takimi pseudo opiniami ex-pracowników. Przyjdź, popracuj, zarób i wtedy oceń, nie na odwrót. Pozdrawiam.

poinformowany
@Pan X

Jak widzę takie wpisy Markusa to , aż żal. Byli pracownicy jeszcze wam dadzą ognia i w Jaworznie i Rudzie Śląskiej. Za niedługo zapłacicie za płacenie pod stołem, kary i zezowate szczęście. Przestrzegam wszystkich przed tą pseudo firemką.

Kierowca
@poinformowany

Cóż pewnie cię zwolnili za niekompetencję i leserstwo i teraz jedyne co zostało to straszenie i odgrażanie się. Naprawdę mi cię żal . Na firmie może i nie ma lekko bo praca jest fizyczna ale bez przesady nie ma aż tak ciężko ani źle . Kasa fajna , ludzie w większości też , flota samochodów coraz nowsza . Kto ma potrzeby może dorobić nadgodzinami , kto nie chce to zwykle 8h i fruuu do domu. Jak słyszę tu niektórych że robi się po 10 lub więcej to aż mi się chce śmiać . Owszem niektórzy tak pracują ale nie z obowiązku a dla tego że chcą dorobić na nadgodzinach . Powiem tak . Najlepiej przyjść samemu , zatrudnić się i zobaczyć jak jest . A nie słuchać tych którzy zostali zwolnieni i teraz rozgoryczeni wypisują tu swoje żale.

@Kierowca

Kolego widzę, że jest kolejny raz ogłoszenie o pracy jako kierowca. Co jest nie halo skoro co kilka miesięcy się pojawia? Myślałem o tym żeby złożyć papiery, ale to zastanawiające skąd ta rotacja...Ile dostane na rękę i ile dni robię w jakich godzinach?

Daro
@Andrzej

Człowieku mój syn pracuje tam półtorej miesiąca za miesiac pracy (tydzień na rano 3 tygodnie nocek) dostał 1500 zł. Z czego 300 mu potrącili za jakieś braki w dostawach czyli na rękę 1300.parodia ale sprawa się oprze w sądzie. TYLE W TEMACIE.

TT
@Pan X

Miałem to samo u siebie w firmie .Polecam szukać zgniłego jabłka/ek i działać .POWODZENIA

Zofia
@Pan X

Hej, jeśli mogę to się wtrącę bo chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Markus Dystrybucji. Wspomniałeś o tym, że można zostać docenionym w firmie. Napiszesz w jaki sposób? Czy za wyrabianie norm i efektywność są jakieś premie, podwyżki lub można awansować? Jak trzeba się wykazywać? :)

@Pan X

Jestem tego zdania że nie ocenia się książki po okładce bo jeżeli pracownik jest w porządku i robi to co do niego należy to pracodawca będzie to docenial

@Marta

No tak, na pewne względy wżyciu to trzeba sobie zasłużyć. Ale pytanie czy faktycznie tutaj to w ten właśnie sposób działa?

pracownik magazynu

Moim zdaniem firma jest OK, płacą dobrze i zawsze na czas ,można brać zaliczki i kupować towar w cenach hurtowych . Koledzy w pracy bardzo mili i pomocni chętnie uczą i pomagają , kierownicy są bardziej kolegami niż przełożonymi , a towar kupowałem i był ok świeży i pyszny nawet teściowa nie narzekała :)

Ktos
@pracownik magazynu

Jaka cena hurtowa dla pracowników jak jest drożej niż w sklepie. Nie podstawiajcie sobie ludzi do dobrych opinii!

Artur
@pracownik magazynu

Tak firma ok jak ktoś ceni siebie to nie pracuje w yej firnie,chyba że nie potrafi znaleźć pracy w innej. Jeśli chodzi natomiast o mięso to znam szanowane firny,których właściciele zwracaja towar śmierdzący albo wcale nie kupują od Markusa..Najgorsza firma z opinii byłych pracowników.

Dawid86

Jedna z najgorszych firm w jakich robiłem.mięso śmierdzące,ludzi wykorzystują,a za soboty jeśli się nie chodzi straszą zwolnieniami.omijajcie ta firmę z daleka szerokim łukiem

Lech

Zrezygnowałem z pracy z powodu przebranżowienia jednak bardzo miło wspominam czasy w owej firmie. Zarobki jak najbardziej zadowalające. Pozdrawiam

Krokiet2145

Nie rozumiem skąd nagonka na firmę. Niedawno korzystałem z ich usług i nie miałem do czego się przyczepić.

Krokiet2145

Jestem zadowolony z swojej obecnej pracy. Trzeba się napracować tak jak w każdej innej firmie lecz jestem traktowany odpowiednio. Zarobki jak najbardziej zadowalające.

Andrzej Działowy

Żal mi ludzi którzy piszą tu te kłamstwa szkoda że nie wiedzą czym jest zdrowa konkurencja i liczy się dla nich tylko wartość pieniądza

Mariusz

I co tak płaczecie. Zaraz będzie po problemie, bo hurtownia ma być zlikwidowana i przeniesiona na Jaworzno. Jak mało zarabiacie, to już możecie szukać pracy, no chyba że na Jaworzno ktoś może dojeżdżać, to będzie miał przewagę, bo na Jaworznie znacznie wyższe są wynagrodzenia, przynajmniej na razie.

adam
@Mariusz

Panie Mariuszu jak ma być hurtownia zlikwidowana? Co zamykacie się u nas w Rudzie Śląskiej?

@Mariusz

To prawda jeden brud i smród mięso odmrazane jest dostarczane do sklepów jako świeże jeden wielki bałagan

Prawda jedna z gorszych firm Mięso niej jest świeże często jest tak że drób który dostarczają 7 rano po 4 godzinach śmierdzi i nadaje się do wyrzucenia

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Markus Dystrybucja Sp. z o.o.?

Mariusz

Daj se spokój. Poszukaj firmy dla której pracownik coś jest warty.

Grażyna

Hej, chciałabym zapytać Was o szczegóły związane z pracą w firmie Markus Dystrybucja w Rudzie Śląskiej. Konkretnie chodzi mi o to, jaki system pracy obowiązuje w tym zakładzie. Czy pracujecie w systemie zmianowym? I ile ogólnie trwają zmiany, poza przypadkami, kiedy pracujecie w nadgodzinach, o ile takowe się zdarzają?

Zostaw merytoryczną opinię o Markus Dystrybucja Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Markus Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markus Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markus Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markus Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Śmiłowicka 24
    41-706 Ruda Śląska
  • NIP: 6322009346 KRS: 0000448916

Markus Dystrybucja Sp. z o.o.