Opinie o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Milena

Witam, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja?

@Milena

Witam, owszem prowadzimy obecnie rekrutację. Więcej informacji uzyskać można pod mailem rekrutacja@pharmovit.pl

jesli chodzi o Pharmovit to stosuje przede wszystkim te produkty na wzmocnienie odporności i poprawę koncentracji. nie wiem czy to kwestia składu czy innych czynników ale działają na pewno lepiej i efektywniej niż pozostałe. także polecam!

Karola

porządna jakość, super skład, niewygórowana cena. W ofercie pharmovit na pewno mozna znalezc produkty trudno dostępne gdzie indziej.

Livia

Bardzo ciekawe produkty z dobrym składem. Przetestowałam już sporo witamin i te suplementy w płynie - 100% zadowolenia :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierowca kat. CE system 3/1 lub do ustalenia
Profesjonalny kierowca
Damian

solidna marka to i jakość z najwyższej półki. Dla mnie najważniejsze jest to, że produkty działają i dość szybko się wchłaniają. Dobry stosunek jakości do ceny. polecam

Klientka

Kupiłam kolagen i był zepsuty. Nadawał się jedynie do wylania, bałam się zatruć. Potem kupiłam kolagen włosy i też. Reklamowałam w sklepie zielarskim. Sklep nie oddał mi pieniędzy tylko czekaliśmy na wymianę. Długo czekałam bo producent miał duże opóźnienia podobno. Po otwarciu również był zepsuty i znowu wylałam. W sklepie powiedzieli że ta firma to dramat, dużo reklamacji mają na ich produkty. Wymienili mi na inny suplement innej firmy, którą polecają z czystym sumieniem. I nie zawiodłam się jest ok. Opinie na temat tych mega produktów pisze podobno nawet sam prezes i rozsyła, więc niech się lepiej weźmie do roboty by były chociaż jakie takie a nie do wylania, bo inaczej jest zwyczajne okłamywanie klientów nie mówiąc oszukiwanie. W tym sklepie mieli dużo reklamacji tej firmy na wiele innych produktów , nawet była osoba co zapłaciła 100 zł za witaminę c naturalną kupiła dwie i się okazuje że po otwarciu dwa różne kolory w środku. Także by ktoś z tej firmy nie pisał czy nawet sam prezes że to są jakieś moje urojenia. Aha dzwoniłam do firmy ze dwa razy długo i raz telefon cały czas zajęty - jakby odłożony, a drugi raz nikt nie odbierał. Oczywiście nikt nawet nie oddzwonił. Dla mnie taki producent jeszcze suplementów to tragedia,jakaś pomyłka przy pracy, lepiej niech zajmie się czymś innym, może będzie z tego więcej pożytku. Klientka - reklamacja ze Śląska

PaulinaK

używałam i polecam - skuteczne, bezpieczne, dobrze się wchłaniają. duża różnorodność produktów na duży plus - szczególnie fajne są te oleje w kapsułkach czy tradycyjne zioła ( jak np pokrzywa ).

Paulina czy Roman jak kto woli
@PaulinaK

Podobno jest to portal o pracodawcach. Widać pracownik firmy, chcąc przykryć niewygodne tematy, reklamuje swoje produkty. Może kilka merytorycznych odpowiedzi na zarzuty?

Nina

Pharmovit to przede wszystkim świetne suplementy dla osób, którym zależy na szybkim działaniu i czystym składzie. Takie kompleksowe wsparcie organizmu. Kupuję od lat ( te suple w płynie też) i jestem zachwycona skutecznością działania.

~abc

Na produkcji mamy małe pomieszczenie bez wentylacji i ciemne. Pakuje kilka różnych osób branych z miasta. Kichają i prychają. NIe można ustalić dlaczego nie ma przerwy tylko trzeba pracować wtakich warunkach jak jest wirus i epidemia. Prezes pojechał sobie teraz na wakacje. Tojest właśnie taka firma.

Bławatka

:) też pracowałam kilka lat wstecz i serdecznie wszystkim odradzam !! Brak jakiegokolwiek klimatu, zasad, a jedynie same kompleksy i chamskie zachowania. Najwięcej najmądrego mają do powiedzenia najmądrzejsi właściciele, a tak naprawdę słoma... i pospolite gburstwo. Można też zapytać kolejnych pracowników zwolnionych w chamski sposób na jesieni 2018, bo przejrzeli na oczy i stawiali na swoim i nie dawali się robić w trąbę i golić. Cóż teraz są nowi do golenia, ale opinia (smrodek) pozostał nadal w naszym środowisku z tamtego okresu a co ciekawe teraz powraca z powrotem na bazie kombinacji z jakością jakie porobili i robią ostatnio, dlatego cieszę się że mnie tam już nie ma bo bym spalała się ze wstydu każdego dnia. Ciekawa jestem czy obecnie choć połowa tych produktów zawiera te surowce czy jakieś podmianki o nikłej jakości ???

były

Pracowałem tam w 2018. Nikomu nie polecam. Mam długie doświadczenie ale pierwszy raz na taka firme trafiłem. Dziwna firma, dziwne układy. Biuro nic nie pomoże tylko utrudnia. Właściciel dziwny i dziwnie się zachowuje, jakby z problemami, nie stabilny. Co do jakości jak piszecie to wówczas były z nią problemy, przemiany dat i zwroty. Facet się na niczym nie zna, nawet nie wiem czym handluje. Potem wszystkich pozwalniał. Pozdrawiam wszystkich z tego samego okresu :)

sklep zielarski

A dodzwoń się do nich. Graniczy to z cudem. Trzeba 2-3 dni dzwonić do biura. Mają oddzwonić i nie oddzwaniają. Kiepsko tam się dzieje. Ponad 2 lata temu nabijano swoich handlowców a teraz też i klientów. Dużo wycofań co trochę po jakiejś kontroli, dużo kontroli, dużo reklamacji, zwrotów. Wszystkie płynne nadają się jedynie do wylania. Problemy z kapsułkami. Proszki zbrylone, wieczka niedoklejone. Klienci wracający stwierdzają gorsze surowce, słabsze działanie lub jego brak. handlowiec nie do końca wie co sprzedaje. Reklmacja płynu wygląda tak że czeka się długo na kolejny, kolejny jest zły, czeka się długo na kolejny który tez jest do wylania. Kpina.

Klientka

Kolejny raz państwa kolagen był zepsuty. To już kolejny produkt, który kupiłam i był zepsuty. Czuję się oszukana. Jesteście firmą niewiarygodną. Dużo piszecie o tej jakości która okazuje się zwyczajną bujdą. Dużo pojawiło się opinie o złej jakości. Miałam też problem z potasem, proszek był w kapsułce zbrylony i kapsułka w 70% wypełniona. Mam nadzieję że ktoś to czyta z firmy i zastanowi się bo to jest poprostu robienie konsumentów w balona.

Krzysztof

Dziwi tak wiele negatywnych opinii. Pracowałem w firmie przez 5 lat i rzadko zdarzało się by ktoś głośno wyrażał swoje rozgoryczenie, a ten portal to doskonałe miejsce na taki chór rozżalonych frustratów/frustratek bez odwagi i pewnie też bez umiejętności. Oceniam tę stosunkowo młodą firmę pozytywnie. Zawsze miałem zapewnione bardzo dobre warunki do pracy i rozwoju. Finansowo też było naprawdę w porządku. Warto iść na rozmowę kwalifikacyjną i przekonać się samemu jak wyglądają perspektywy.

cascara

Jakość tych produktów jest ostatnio kiepska. Kapsułki niepełne i są w jakimś proszku, jakimś pyle. W firmie też podobno nie zaciekawie. Trzeba byc bardzo ostroznym i popytać dawnych handlowców. Ogólnie firma była i jak widać jest żle zarządzana bez wizji. Co trochę dziwne maile od ceo, który traktuje ludzi jak koła w swoim wielkim suvie, bo musi miec wielkiego suva wiadomo czemu ?? :) Handlowiec miał pracować na śmieciówkę jeździć gratem 208 z krata cieżarowym, przyprowadzić klientów i na koniec zwolniony smsem przez oznbaczonego ceo albo zwołane spotkanie i wypad z buta czyli zwolnienie przez ksiegowego a wybytny ceo zamknąl sie w pokoju obok i nosa nie wyściubił. I dzisiaj to zaczyna się mścić na nim i dobrze, niech tak będzie dalej i gorzej jeszcze. Tym normalnym tam życzę zmienienia sobie pracy.

Paulina

Kupiłam z polecenia Państwa produkty kolagen 10.000 i kolagen włosy. Oba musiałam wylać. Kolagen 10.000 był sfermentowany a kolagen włosy dziwnie pachniał i był mętny. W sklepie powiedziano że są problemy z tymi produktami. Koleżanka z kolei miała niepełne kapsułki. Były do połowy wypełnione. Jestem bardzo rozczarowana. Marketing tego jest ładny jak ktoś napisał poniżej ale jak widać produkty raczej kiepskiej jakości a nie są tanie. Na pewno już nic od was nie kupię.

Koniczyna

Te firemke omijać szerokim łukiem. Jakość jest coraz gorsza. Ma dużo wstrzymań jakościowych przez Sanepid. Co wprowadzi już wstrzymuje. Proszki są pozbrylane w środku. Kapsułki też. Tabletki były skruszone. Ostatnio też podobno sprzedają sfermentowane kolageny i wpychają je sklepom i ludziom. (usunięte przez administratora)

Dobre etykiety i marketing.bardzo to rozdmuchane, bo do jakości są pytania ??

@Gość

Nie za bardzo rozumiem, do czego odnosi się Twój komentarz. Ale jeśli wiesz coś o pracy w Pharmovit, to daj proszę znać. W jakim systemie się tam pracuje?

Dobra rada.gróbo ponad rok temu jeździło się dobre pół roku używanymi szrotami na łysych laczkach bez sprzęgła. Głupie liczenie kilometrów i problemy z paliwem a gość ciągle mówił ,że zaraz zmieni a potem zmieniał ludzi. problemy z liczeniem klientów i prowizji od nich.Co trochę inne decyzje i wielkie oczekiwania. Takie pseudo mini korpo.Zatrudniać tylko na działalność i gonić towar.Ogólnie to wielka pomyłka.

@Gość

@Gość Napisz nam coś więcej proszę o warunkach zatrudnienia w Pharmovit. Jest możliwość zaczęcia pracy w tym miejscu na umowie o pracę, czy tylko i wyłącznie działalność gospodarcza?

Iwona

@Leszek Twoja wypowiedź nie jest zbyt wylewna. Podejrzewam, że osoby interesujące się pracą w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa uzyskają z niej niewiele merytorycznej wiedzy. Dlatego Cię proszę abyś rozwinął swoją wypowiedź. Co nie podoba Ci się w warunkach zatrudnienia tej firmy? Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.