Opinie o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Ona

Ogólnie nie polecam, byłam na pakowaniu, trzeba dźwigać opakowania a one trochę ważą... Kręgosłup szybko wysiada... dziewczyny mają ciężka prace, a panowie operatorzy to są chyba tam na wakacjach... Tyle w temacie.

2 ona
@Ona

Co ty wgl mówisz jakie ciężko najlżejsza praca jaka moze chyba być chyba ze ma się 2 lewe ręce. Praca okej jak za te pieniądze ????

Sławomir
@2 ona

To pochwal się za jakie pieniądze? Jaka jest teraz stawka na pakowaniu? Dają więcej niż najniższa krajowa?

@Sławomir

2100 netto kokosy w (usunięte przez administratora)

Przeczytałem ostatni rok komentarzy dodanych tutaj i stwierdzam że 90 procent to byli pracownicy pracujący na pakowarkach bez chęci do pracy liczący że kokosy na dzień dobry zarobią . W tej pracy ludzie bez doświadczenia zaczynają od pakowarek. Szybka możliwość awansu dla kumatych i pracowitych na operatorów którzy nie mają ciężkiej pracy oprócz pilnowania maszyn . Pracuje 6 lat i sobie chwalę .

Haha

Operator kumaty i pracowity? Żart roku… na stanowisku operatora pracują przeważnie lenie, którzy całe 8 godzin siedzą z nosem w telefonie a jak maja coś zrobić to z wielkim „ale”. A jak przychodzi do ustawienia maszyny aby opakowania szły dobrze to tylko zepsuć bardziej potrafią niż polepszyć

Bo taka jest prawda, wiedzą na jakie stanowisko przychodzą pracować, dokładnie wiedzą za jakie pieniądze a później najwięcej pretensji że muszą pakować choć pracują na stanowisku pakowacza, że mało zarabiają itp. Jak ktoś ma odrobinę ambicji i sprytu to może w tej firmie zarabiać przyzwoite pieniądze.

@Haha

I to wszystko w większości na jednak zmianie, u kierownika M.F. Cały klan operatorów to przyjaciele lidera, mają na wszystko (usunięte przez administratora) a kierownik to wszystko toleruje i udaje że się nic nie dzieje i jest tak pięknie. Jak patrzę na tą zmianę to się nie dziwię że tyle ludzi odchodzi, też bym nie chciał tak pracować gdzie ja muszę zasuwać na maxa a inni sobie siedzą i się śmieją albo uprawiają przyjacielskie pogaduchy w kilka osób w kółku różańcowym. No ale jak szefostwo dba tak ma... Takich ilości ludzi którzy się zwalniają to jeszcze nie było, nikt nie chce pracować w ciężkich warunkach za najniższą krajową, w dzisiejszych czasach pracy w okolicy jest multum... A w tej formie tylko dodaje się pracy ludziom na najniższych stanowiskach za zmniejszone wynagrodzenie, bo podwyżek nie było a zabrali socjal, więc sumarycznie zarabia się mniej niż w zeszłym roku. Zwiększają kwoty za polecenie nowego pracownika a nikt raczej komuś znajomemu tej pracy nie poleci, pewnie i nawet wrogowi...

Balun
@Anonim

Jak żal żić Ci ściska to przyjdź do nas na zmianę, a u Ciebie na zmianie jest tak fajnie ze nawet atmosfera już do roboty nie łazi.. Hi hi.. Firma jest spoko. Kadra też. A że zabrali socjal to trudno., ale podobno na święta będzie kasa, wszędzie trzeba robić a narzekających i obserwujących jest ty multum. Najlepiej ino płakać a obserwować co robią inni a samemu robi się najmniej

Małolat
@Anonim

Trzeba sie bylo uczyc

Ex
@Małolat

Gdyby się uczył miałby lepsza pracę niż w tej parodii na bojkowskiej

Ok

Pracuje kilka lat i awansów nie widze chyba ze te na górze co pod biurko wchodzi jeden z drogim dyrektorowi kolana zdziera za pare srebnikow sprzedajac kolege za biurka lub swoich ludzi sprzedajac dyrekcji myslac ze za punktuje przed dr. Krzyśkiem ktiry robi ludzi za(usunięte przez administratora) A na kazdym kroku z resztą jak cała ta firma kogucik!

Sławomir
@Ok

A chociaż jest jakiś rozwój dla pracowników? Mam na myśli szkolenia albo kursy które choć trochę podniosą kwalifikacje? Wiesz coś na ten temat?

Oo
@Sławomir

Są szkolenia typu puścimy videło ???? kursy są na sklejanie kartonów i na paleciaka ewentualnie, kwalifikacji nie podnoszą tak jak stawek co podnoszą to tylko zakres obowiązków i tępo na maszynach dla " świezaków", jest parę osób normalnych ale reszta wieś co widać najlepiej po rejestracjach aut na parkingu pracowniczym

Siwa
@Oo

Mnie jak szkolono na Finishingu to była pełna profeska, a teraz to tylko stoją osoby szkolące i podpierają palety lub udają że coś tłumaczą.. Cyrk

@Haha

100% prawdy dwie lewe ręce zdatne tylko telefon utrzymać. D

@Sławomir

Ta kto pierwy w sklepie na rogu Bojkowskiej na browara i ćwiartka.

zohan

Dzień dobry czy jakaś agecja zatrudnia pracowników do Huhtamaki Gliwice ? Z góry Dziękuję za odpowiedź :)

@zohan

A czemu akurat tam chcesz pracować?

@Marek

Bo nigdzie indziej za takie ściemnianie nie dostane takich pieniędzy :)

Maniek

Pracuję nie długo i juz zauważyłem ze liderzy zmian dorabiają sobie do wypłaty sprzedajac palety euro i wystawiając kwit na zdane palety widmo których w ogóle nie było na aucie na rozładunku. Nie pisał bym nic ale sie nawet nie podzielą z reszta chłopaków a z drugiej strony jak mozna okradac swojego chlebodawcę!

Europaleta
@Maniek

Jesteś śmieszny.. Za te brednie to sam powinieneś się zwolnić.. (usunięte przez administratora) we własne gniazdo i jeszcze tak obrzydliwie kłamiąc.. A jak masz na to dowody to się ujawnij i idź z tym do "góry".. A ja słyszałem że aplikujesz na nowego koordynatora i szukasz sensacji..

@Maniek

moze kierownictwo o tym wie i pozwala ?

Mateusz
@Europaleta

Smieszny to ty jestes najwiecej u ciebie na zmianie palet wyjeżdża i chłopaja nic nie odpalasz. Ale jak 4 dzieci sie ma i baba nie pracuje to nie ma co sie dziwić.

@Mateusz

Może zamiast tutaj się o to kłócić to warto to zgłosić do pracodawcy? Można tak sobie te palety sprzedawać?

JP2GMD
@Sylwia

Jeszcze jak

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Operator wózka widłowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Maly ptak

Hej. Pewnie juz co nieco wiecie ale ja wam powiem dziewczyny jeżeli jesteście normalne to najlepiej unikajcie Pana Marcina P. Na zmianie kierownika Tomka facet ewidentnie ma nadmiar testosteronu każdą nową laske mysli że wyrwie wysyła zdjęcia filmiki jak sobie robi dobrze, chlop ma żonę 2 dzieci ale widocznie nic nie staje mu na przeszkodzie. Mam nadzieję że twoja zona Marcin cię w końcu zostawi. Jeszcze jak byś miał czym się pochwalić ale taki mały ptaszek hahaha

Korpoludek
@Maly ptak

Ewidentnie komentarz napisała jakaś tępa i pusta osoba która nie ma zielonego pojęcia na czym polega ta strona!!! Wchodzi z butami w czyjeś prywatne życie. Widocznie jesteś na tyle nudnym i beznadziejnym człowiekiem ze nie masz własnego życia!!! Można się tylko domyśleć kto stoi za tym nickiem. Mam nadzieję że kiedyś spotka Cię kara. Bo takich ludzi jak Ty trzeba tępić. Pozdro

Lucky Luke
@Maly ptak

Ta zmiana to jest cała do zaorania, zaczynając od kierownika i lidera, przez pseudo operatorów na pakowaczach kończąc, jakoś na innych zmianach nie ma takich problemów, ewidentnie kierownik i lider sobie nie radzą z ludźmi. Może w końcu ktoś to zauważy. Ale narazie "góra" ma inne problemy bo nie ma co wysyłać do klientów, wszystko to jest ze sobą powiązane, biedne zarobki, zabrany socjal, bardzo chora atmosfera w pracy, do tego warunki klimatyczne na hali i ludzie uciekają a nowych za bardzo nie ma.

@Lucky Luke

Masz racje ostatnio kierownik Tomasz na prośbę moja że mam sprzeczkę duża x jedną z pracownic odpowiedział że nie wpierdala się w sprawy pracowników

Byly pracownik
@Maly ptak

Maly ptak .po co piszesz takie rzeczy chyba cie bardzo boli ze juz tam niemozesz byc .niemasz wstydu piszac takie bzdury o kims .wszyscy wiedza kto to napisal .najwyrazniej zazdrosna jestes ze ciebie nie bajerowal .wstydb.ale czegobspodziewac sie po takiej osobie jak ty .

Byly pracownik
@Maly ptak

Maly ptaku.piszesz takie rzeczy o Marcinie P.moze ci sie podoba ijestes zazdrosna ze to nie tobie wysyla .Prawda jest taka ze Marcin to oblesny typ a uwaza sie za naprzystojniejsszego na zmianie .Jest odrazajacy i jesli robi takie rzeczy to w dodatku jest glupi .Dyrekcja powinna dowiedziec sie o tym i zona tez .powinno.sie gobzwolnic z pracy .zenada

@Byly pracownik

Akurat tocjs dostałam tg typu filmy i zdj także spokojnie żonę poinformowałam wysłałam wszystko i pidmo do góry również poszło i tak masz racje jest odrażający

@Byly pracownik

Mi nie ale tobie wysyła jak widzi twoją tłustą duuppe ma ochotę cie zapiąć ale ty di ryja wolisz tak mi mówił

@Maly ptak

Taka jest prawda wiecej takiej patologi w kadrze huhtamaki jest wiecej dużo by pisać.

Hej. Mam pytanie, mianowicie czy ktoś dojezdza samochodem z Zabrza żeby się podpiąć? Oczywiście za paliwo zwracamy, dwie osoby. Pozdrawiam :)

Giej
@Kasia

Katarzyno, ani Ciebie ani Twojej miłości nikt nie będzie zabieral, bo nawet dzieci w żłobku czy w przedszkolu tak nie skarżą i donoszą. Wyszło szydło z worka ale nie tędy droga.. Błądzicie ale my Was naprowadzimy na drogę pokoju.. Strzelając z ucha, strzelacie sobie w kolano

Giej
@Giej

Zastanów się gieju czy geju co piszesz kretynie akurat ta osoba jest w porządku a ty pajacu pewnie lecisz i możesz (usunięte przez administratora) liderowi lub kierownikowi .żenada proponuję żebyś strzelił sobie w łeb .

Clam3
@Giej

Jak coś to kretynko a nie kretynie.. Ja Ciebie nie obrażam i nie życzę sobie żebyś mnie obrażała.. A jak ludzie którzy donoszą są w porządku to ok.. A zresztą sama się chwalilaś że masz układ z deską.. A jeszcze raz obrazisz mnie to ja zacznę obrażać Ciebie.. Poza tym to firma w porządku. Kasa na czas, dobre zarobki.. Ino trochę ręce bolą na pakowaniu.

Obojętny

Kasiiu daj spokój niepotrzebne te nerwy zawsze tak było że ci którzy są fałszywi i o coś zazdrośni obrażali innych jestem na innej zmianie ale też tak jest .także rób swoje nie przejmuj się niczym i daj spokój bo jak ruszysz (usunięte przez administratora) to śmierdzi Głowa do góry i do przodu

@Obojętny

O! Bardzo dziękuję za wsparcie ;) Ja wiem, że denerwowanie się to mszczenie na zdrowiu za głupotę innych, psy szczekają a karawana jedzie dalej ;)

Blondi

Przecież stare Baby tak jak piszesz to Wasze przyjaciółki + deska.. Żenada.. Idź się popłacz lub.... Ci co są inteligentni w tej firmie to wiedzą że firma jest super. Zarobki na poziomie wyszkolenia. Nagrody za ZPW.. ja wiode prym.. Kogoś ujrzę bez okularów i już pisze.. Premia zadowalająca.. Pozdrawiam Finishing

Wiktoria
@Kasia

Nareszcie karma cie dopadła stara pruchwo hahaha zenada kiedy w końcu się zwolnisz bo czekam i czekam i się doczekać nie potrafię a tyle do powiedzenia masz hahaha

@Wiktoria

atmosfera w firmie z tego co widze to raczej kiepska skoro pracownicy takie o sobie zdanie maja

Nowy 2
@Wiktoria

Kto sie ma zwolnić?

Ktoś

Dzień dobry czy Huhtamaki zatrudnia osoby pod jakieś agencje ?

Witam czy praca w soboty jest przymusowa?

Nie.

@Jasio i Stasio

Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam!

Zdrowy

Jakie były podwyżki w Huhtamaki w tym roku?

Operator
@Zdrowy

Podwyszki buhaha haha można powiedzieć że nam nic nie dali jeszcze pozabierali trza szukać czegoś nowego bo zaniedugo to bendziemy marne grosze zarabiać za tą harówę

Hmmm
@Zdrowy

Podwyżki no cóż chyba jałmużnę, to jest zależne od oceny pracownika. Za 5- 200 zł, za 4- 130 zł za, 3- 70 zł ha ha ha. No cóż jeszcze zabrali socjal niema wczasów pod gruszą ani kasy na święta Bożego Narodzenie. Są przyjęcia zapraszamy stawka hmm oferta pracy dostępna na OLX ????

Bol zech pod adecco

Chyba placy minimalnej

@Operator

Z taką ortografią to i tak za dużo zarabiasz

@Operator

Ciesz się że w ogóle coś dostałeś, i że nie robili redukcji etatów skuli koronki. Firma sobie świetnie radzi, a jak masz problem to firm dookoła pełno, dostaniesz aż 100zł więcej. Ale po twojej ortografii widać że jesteś niezły kozak. Siedzieć narzekać, pieprzyć głupoty, ojej jaki to ja biedny poszkodowany. ha tfu

JohnyBravo
@Jasio i Stasio

Żadna z okolicznych firm nie płaci tak mało i w dodatku nie wstrzymała "socjala". Brak poszanowania pracownika to tutaj standard. A ludzie zwalniają się z każdej zmiany.

Lucky Luke
@Zdrowy

Nie podwyżki a obniżki, dali po parę złotych podwyżki a zabrali socjal, więc sumarycznie ludzie dostają mniej. Do tego te masakryczne warunki pracy, ta hala nadaje się na palmiarnię a nie zakład produkcyjny, niesamowicie gorąco, brak powietrza do oddychania a do tego teraz jeszcze nawilżanie. Szefostwo tak narzeka że firma przynosi stratę kilka milionów to może więcej by zarobili na biletach jak by palmy sprowadzili, warunków klimatycznych już nie muszą przygotowywać bo są do tego idealne.

Rafiz
@Zdrowy

Podwyżek zero a obiecują ze co roku będą kłamstwo w tej Firmie! ( kogucik)! To standard! Zabrany Socjal, brak możliwości rozwoju człowiek w tej firmie czuje sie jak by sie cofał w rozwoju nie polecam tej firmy a stanowczo odradzam a jak sie juz zdecydujesz podjąć prace jako desperat to bierz wszystko na piśmie., HujjOszusci 'takie logo do nich pasuje.

Pan Kartonik
@Rafiz

Bo w tej firmie jedynie słupki mają się zgadzać dyrektorom, za to dostają swoje premie i tylko to dla nich się liczy, zwykły człowiek który na to pracuje fizycznie jest na samym dole drabinki, na równi z powietrzem. Sztuczne naciąganie rzeczywistości, nagabywanie ludzi na nie zgłaszanie wypadków byle tylko pochwalić się wynikiem na tablicy i w grupie. Obietnice podwyżek, zabrany socjal, notoryczny brak ludzi do pracy (jak się ich traktuje jak (usunięte przez administratora) pracujących (usunięte przez administratora) to nie ma się co dziwić). Dodawanie dodatkowej pracy oczywiście bez podnoszenia zarobków również jest na porządku dziennym że względu na brak rąk do pracy. Później się dziwią że dużo ludzi na L4, jaka motywacja do pracy taka frekwencja i zaangażowanie pracowników. Brak szkoleń, rozwoju, jak ktoś ma odrobinę chęci i ambicji żeby iść na inne stanowisko to usłyszy że nie ma szans bo nie będzie miał kto pracować za niego. Jak się dba o pracowników to nawet nie myślą o tym żeby odejść, a w hu.tamaki przynajmniej 70% mówi że odejdzie w najbliższym czasie!!!

Tarcza

Prond. Hihi. Czynsz. Gaz. Paliwo i normy i premii

@Pan Kartonik

Co za firma .!!kiedyś wypłata była 2 lub 3 każdego miesiąca teraz czekają do ostatniego dnia to zwykle hamstwo że nawet tego nie potrafią zrobić dla swoich pracowników żeby mieli wypłatę wcześniej .to zwykle świństwo ale sobie czyli tym co pracują w biurach przelewy robią wcześniej już 1 mają a zwykłym robiła to 5 wysyłają .świństwo i zwykle hamstwo ale czego się spodziewać po takich ludziach i.....

Co z tą firmą nie tak ??? Sami kapusie na zmianie u Marka sami kapusie wyścigi robią kto pierwszy doniesie ten ma dodatek do wypłaty .śmieszne jest to że kapuja dziewczyny które byś nigdy o to nie podejrzewał .widocznie teraz taka moda .każdy chce mieć większą wypłatę ciężkie czasy przyszły .latanie za Seba po hali jak to robi jedna pani przerasta wszystko .sami konfidenci .dajcie sobie ludzie spokój bo z donoszenia nigdy nic dobrego nie wyszło

Czy w firmie Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Inny swiat

Tak .

@Inny swiat

Na jakich stanowiskach jest to możliwe?

@Sylwia

operator mopa

Były teraźniejszy

Witajcie, przyszedłem porobić (usunięte przez administratora) burze. Cieszycie się pewnie że operatorka O szybko nie wróci ja również w końcu najgorsza "ęa " poszła w zapomnienie . widziałem dużo zmian oby upadła ta firma trzymajcie się słupki

Ambrozia

Witam gdzie złożyć CV

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 10 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Planowania Produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Firma nie potrafi zadbać o pracownika i go utrzymać, ciągła rotacja nie tylko planistów ale głównie ludzi na produkcji. Na produkcji praca za najniższą, śmieszna premia kilka złotych co przy dzisiejszych cenach i inflacji nie wystarcza nawet na egzystencję a nie mówiąc o normalnym życiu. Ludzie wolą iść na l4 niż chodzić do pracy, taka jest prawda

Pakowacz

Powiem tak pracuje tam już parę miesięcy ale dziewczyny u kierownika T są nie ogarnięte obgadywanie każdego a nie spojza na siebie niby dugo już tam pracują a sachowuja się jak dzieci poprostu żenada tycz się E, M, K dziewczyny pomyślcie zanim coś zrobicie dobrego jedna operatorka O myśli że coś potrafi buhaha potrafi tylko sądzić sobą albo swoim fagasem bo ja to totalnie nim już nie sucha

Pan Kartonik
@Pakowacz

Ja bym tam radził spojrzeć na początek na siebie, jak można w jednym zdaniu nawalić tyle błędów. Może lepiej niech sobie obgadują kogo chcą, przynajmniej na zewnątrz nie widać kogo ta firma zatrudnia.

@Pakowacz

M i K to największe plotkary w huhta wszystkich obgadaja facetów czy babki niema znaczenia wszyscy są źli one najlepsze he he i najpiękniejsze he he lustra w domu nie mają

??

E .tu jesteś spoko kobitka ale te dwie to masakra nieudało im się w życiu swoim to interesują się czyimś .uciekaj od nich jak najszybciej

@??

Od. Mojego życia wara to nie twoja sprawa.... Jeśli Ci się to ota nie podoba zawsze możesz się zwolnić droga wolna. A. Po za tym nie tylko my obgadujemy hahha???? byś się zdziwił /ła.

Szczerość
@Pakowacz

Idź teraz z takimi ludźmi na impre????i nie wiadomo kto ci nóż wsadzi w plecy. Ekipa jak się patrzy,do rany - dobre

Rzuć kamieniem
@Lulus

Chyba LIZUZ ty napewno jesteś święty , raczej liżesz(usunięte przez administratora) żeby ktoś cię lubił bo jak można inaczej lubić taką osobę jaj ty (z małej) fałszywą.

K jak Katarzyna:)
@??

Przeczytałam to wszystko i nawet mnie to nie dziwi pracuje już trochę i wiem z kim pracuje. Łatwo wykazać się jadem na opiniach pod znakami zapytania, no bo kim ty możesz być ??? Skoro twierdzisz a napewno to wiesz, ze mi w życiu nie wyszło to podejdź do mnie i mi to powiedz w twarz, a zobaczymy kim jesteś i jak tobie wyszło to życie. Masz tydzień ja jestem na miejscu, jeśli tego nie zrobisz jesteś dla mnie d… na dodatek niewiarygodnym kłamcą i się …….. Czekam, stać cię na to ???

Pele
@Szczerość

To może być z tą impreza strach się bać nie znasz ludzi

Pele
@Pakowacz

Wstydźcie się ! po poczytaniu opinii moge stwierdzic ze z was sami hipokryci jak nie wiecie co to- to polecam słownik wyrazów obcych To przykre robic w takiej zalodze

Czego mam się bac ciebie ? Ha ha dobry żart

@Lulus

To podejdź we wtorek w pracy. Będę czekać. Pogadamy sobie.

@M

Panno M gdzie odwaga w tej firmie, odkąd pamiętam to nikt nie miał odwagi na nic a co dopiero podejść do osoby którą się szkaluje. Pozdrawiam

"kuje w ocy"
@Pakowacz

Te dziewczyny sa pewnie bardziej ogarnięte od Ciebie, a skoro już się przyczepiłeś/aś, to miej tą świadomość ze w tym przypadku robisz dokładnie to samo. Tylko ty nie potrafisz podejść i powiedzieć tego prosto w twarz to znaczy ze jesteś w 100 procentach (usunięte przez administratora)Więc skończ oczerniać ludzi na forum bo to ze sobie rozmawiaja o innych pracownikach nic nie oznacza a o Tobie świadczy to, ze poprostu jesteś grzecznie mówiąc Tepy/a.... Aaa zapomniałam dodać że przekażę dziewczyną słownik który napewno Tobie się przyda. Nie pozdrawiam Cię szukający problemów człowieku

@Znajoma

Dziękuję za panno ???? czuje się młodo ☺️ powiem tak na forum owszem można się wypowiadać ja tylko chce porozmawiać żadnej obrazy i tyle, bo jeśli ktoś coś ma do mnie niech mi to Powie a czy się obrażę czy nie to nie w jego/jej gescie. Na forach łatwo oczerniać ludzi i się podszywać takie jest moje zdanie.

Znajoma

Weszłam wczoraj poczytać. Akurat strachu ja nie mam nie wiem kim sa osoby wyżej które potrafią oczerniać. Ale niestety kolego to nie ja. Dwa jak byś się dowiedział kim jestem to znowu by była go*wnoburza na caly zakład huhtamaki. Dlatego dajmy sobie lepiej spokój ze zgadywaniem kto ja jestem. Mówię tak jak jest w tej firmie to tyle aaa i nie mów mi co mam robić bo każdy z nas ma swój wiek i rozum. Buźka

Żebyś się nie zdziwił :)

Strach
@Znajoma

Każdy by wiedział co ciebie za człowiek Wiec milcz i nie oczerniaj ludzi po pewnie jesteś (usunięte przez administratora)i nie chcesz pokazać drugie ja ;))) i nie tłumacz się milusinska Dajesz albo milcz

Strach

Kibicuje ! Moze byc niezły ubaw

@Strach

Niezły ubaw to ja mam z Ciebie hahha

Ozdrowieniec

Macie obowiazkowe szczepienia na covid? Bo znajac tutejszy terror bhp napewno was do tego zmusza

Obcy
@Ozdrowieniec

(usunięte przez administratora)Gdzie jest jak wypadek jest i wołaja na górę do Bossa na rozmowę by wypadku nie zgłaszać! W tedy siedzi cicho w swoim kamerliku i liczy dni bez wypadku byle puchar zdobyć!

Anonimowy

A jak praca i ludzie na magazynie ?

Magazynier
@Anonimowy

Najmilsza grupa w Huhtamaki????

Ulaniec
@Anonimowy

Jeśli jesteś sympatycznym grubaskiem to się nadasz

Sympatyczna
@Ulaniec

Ale ty nie jesteś Ulany a jakoś pracujesz na magazynie hehe. Pozdrawiam.

Sympatyczna
@Anonimowy

Magazyn jak magazyn zmiana koordynatora Marcina w jak najlepszym porządku super chłopaki Tomuś się dość często opierdziela jest strasznie leniwy. Ale reszta jak najbardziej na plus no w końcu mają kobietę w składzie to sie chłopaki pilnują. Pozdrawiam całą załogę magazynu

Koniec imprezy
@Sympatyczna

Ja do magazynierów nie mam zastrzeżeń. Zgrana ekipa z którą dobrze się współpracuje, zawsze przywożą towar na czas a często nawet nie trzeba do nich dzwonić a towar jest podstawiony. Na początku zmiany pytają się co będzie potrzebne, planują do przodu i mają wszystko ogarnięte. Często ich widzę na kawie i wcale mnie to nie dziwi jak wszystko zrobione i przygotowane. Ekipa magazynu na najwyższym poziomie. Pozdrawiam chłopaków i dziewczynę oczywiście też :D

Clamek
@Sympatyczna

Zmiana Marcina naprawdę super ,zawsze wszystko na czas a nawet przed czasem, zawsze chętnie pomogą. Czasami narzekają na koordynatora że ich ciśnie z robotą ale co widzę to razem z nimi pracuje. Ekipa jak najbardziej na plus.

Zuzanna
@Anonimowy

Znaczy o co konkretnie pytasz? Bo to trochę ogólnikowe pytania.

Mati M

I jak tam beneficjenci? Mam nadzieję że nie było żadnych podwyżek i dzięki temu docenicie Nasz Nowy Polski Ład. To właśnie dla takich ludzi jak Wy drogie huhtaludki, bo to Wy (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) Nasza Potęgę. A dla pracowników najmniej zarabiających ale dających najwięcej z siebie przyszykowalem dwie Izery jedna biała druga czerwona.

Były

Wszystko wszystkim ale to już jest wtrącanie się w prywatne sprawy Pana Marcina jeżeli tak postępuje to jego sprawa i ewentualne spory najlepiej załatwiać osobiście a nie przez portal opini o pracodawcy. Polecam zająć się swoim życiem w taki sposób aby nie było w nim miejsca na sprawy innych osób. Polecam lekturę np. PSYCHOLOGIA ZMIANY. POZDRAWIAM MIŁEGO.

Zaskoczony
@Były

Pan Marcin?

@Były

Tak masz rację. Dlatego zostalo wysłane pismo do góry mam nadzieję że coś z tym zrobią. I z chęcią poczytam tą lekturę

Mniejszy ptak

No naprawdę BRAWO Ty. Szkoda że się nie zwolniłaś 2 lata temu tylko siejesz ferment. Ciebie już nie ma a s.mród I niesmak po tobie został. :) Narzekacie tylko że źle, niedobrze, ciepło i zimno. Czemu nie zwalniacie się po tygodniu, miesiącu...? No tak, przecież żadna inna firma was nie chciała a tutaj chociaż do pakowania się nadawaliscie ????

Biedni wy
@Mniejszy ptak

Oj jeszcze na długo ten smród zostanie bo wiem ze dalej przeżywacie moje odejście. Ciesz się ze po 2 latach sie zwolniłam a nie tam dalej jestem. Spokojnie nic sie nie martw odwiedzę was nie długo

Jeszcze mniejszy ptak
@Mniejszy ptak

Dziwią mnie ludzie którzy piszą " Ale lipa z tą robotą, pracuję tu trzy lata" Jak robota jest lipna to nie siedzi się w niej tyle czasu. No ale narzekanie na robotę to nasz sport narodowy. Na olimpiadzie mielibyśmy wszystkie medale :P

Mniejszy ptak
@Jeszcze mniejszy ptak

Mnie już nic nie dziwi. Za dużo takich ludzi

Koliber
@Mniejszy ptak

Zna ktoś może sposób na ślimaki. Po za ciągłym ich deptaniem? Zarazę mam na ogródku. Chyba tylko jeżyny mi pozostało sądzić.

Byly

Narescie zwolnila sie najwieksza patologia na zakladzie .wyzwiska przeklenstwa obbgadywanie innych obrazaanie innych nasmiewanie sie z innych tak zachowywal sie pracownik huhtamaki.sama wyglada jakby wyszla z meluny pijackiej a nasmiewala sie z innych.wszyscy sa ucieszeni ze jej juz niema .To wstyd dla firmy zatrudnia takich ludzi .jednym co ryze to wredne.

Wiktoria ????
@Byly

Oooo jak mi Miło wiedziałam że mogę Na to liczyć. Czekałam na to aż ktoś coś w końcu napisze, długo nie musiałam czekać naucz się pisać plat-fusie. A dwa miej odwagę się podpisać ty ku*wo. Teraz dopiero możesz zobaczyć cała prawdziwa mnie a dużo się chamowalam w tej (usunięte przez administratora) pracy Z poważaniem Wiktorka ❣️

@Wiktoria ????

Tluku !! Naucz sie pisac matole najpierw zanim zaczniesz kogos obrazac .ha ha

Wiktoria ????

Naucz się pisać. Buhahah zabawne

Rafi
@Wiktoria ????

Mi też było miło jak mi gałę opierdalałass za Malibu w krzakach jest co wspominac co nie Algida!

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.