Opinie o Grunwald24 S.C. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grunwald24 S.C.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grunwald24 S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grunwald24 S.C. w Wrocław

123 Nowy wpis

Słuchajcie kiedy tutaj na Grunwaldzie można było się zatrudnić? jak byłem na stronie w sekcji z ofertami faktycznie wiało pustką i teraz jak widzę po komentarzach jest podobnie. od dwóch lat rotacji 0? A wiecie czy nie będą szukać?

Były pracownik Nowy wpis

Widzę że cisza tutaj, jak tam dalej pracujecie po 17? A was szef klepie Was po plecach i mówi żebyście zostali jeszcze dwie godzinki bo dużo roboty? A może dalej pijecie pyszną kawkę z kibelka ? Pozdro dla Adasia Roberta i Pawła :)

Elżbieta Nowy wpis

Kawkę z ekspresu z kibelka*, trzeba szanować ulubione urządzenie w tej firmie. ;p Czyli tak długo musiałeś tutaj siedzieć jak jeszcze pracowałeś? ;)

Były pracownik Nowy wpis
@Elżbieta

A Ty po Polsku piszesz czy po jakiemu ;) "Czyli tak długo musiałeś tutaj siedzieć jak jeszcze pracowałeś? ;)" nie wiem co to znaczy....może wódeczka wjechała w Grunwaldzie :D

Potencjalny pracownik

Chciałem aplikować ale najpierw poczytalam komentarze i wszedłem na ich stronę... I CAŁE SZCZĘSCIE !! Widzieliście ich ogłoszenie na stronce? Nawet tam pokazują jak bardzo nie szanują swoich pracowników, CYTUJE " Parzenie kawy koleżankom i kolegom" ? No jasne, ani to śmieszne ani fajne!

@Potencjalny pracownik

Czy to znowu odniesienie do tego nieszczęsnego ekspresu w kibelku?

Alicja

Udostępniłam do druku pendrive z danymi. Wrócił całkowicie wyczyszczony. Nie polecam. Nie potrafią korzystać z tak prostej rzeczy jak nośnik danych. Omijać szerokim łukiem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grunwald24 S.C..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aleksandra Kożuchowska

Oczekiwanie w kolejce straszliwie długie, obsługa kompletnie nieprzeszkolona i nie wie co się dzieje. Skany wyszły dramatycznie z dziwnymi paskami, a jest to raczej prosta czynność... Do tego ludzie są bardzo niemili, a jednak praca z klientem wymaga chociaż minimalnej kultury. Polecam udać się do innej drukarni, pracownicy przynajmniej znają się na swoim zawodzie, a tutaj po raz kolejny dramat.

sabina

nigdy nie pracowałam w gorszym miejscu :)

Balbina
@sabina

Ktoś tu ewidentnie ma jakiś problem ze sobą, że pisze takie komentarze podszywając się pod innych pracowników. Mam na imię Sabina i pracowałam w G24 4lata, a odeszłam stamtąd zupełnie z innych powodów niż kwestii pracowniczych, czy miejsca. Dziś żałuję tej decyzji. Grunwald24 to miejsce ze wspaniałymi ludźmi (tęsknie ????????????), szefostwa w życiu nie miałam lepszego, miejsce z klimatem, na luzie, z jajem, z dobrymi pieniędzmi, ciągle rozwijające się, super na start dla młodych/studentow. Tam po prostu jesteś sobą na 100%, nie musisz nikogo udawać. Wszystko powyższe góruje nad samą pracą, której owszem jest dużo, ale w takim towarzystwie jest to milsze do zniesienia. Pozdrawiam cały Grunwald24 i "bawcie sie dobrze" ????

@Balbina

i co jako stara pracowniczka codziennie sprawdzasz go worka swojego starego pracodawcy że tak szybko odpisałaś? Chyba Grunwald 24 sam sobie pisze komentarze :D

@Elżbieta

Co Pani Sabinko już nie ma Pani nic do powiedzenia :)

Someone
@Elżbieta

Jak ma mieć skoro nie istnieje xd Grunwald się speszył ????????

Someone
@Balbina

Gratuluje pisania sobie samemu komentarzy!!! :)

Elżbieta

Ej aż serio muszę spytać, faktycznie zmiany tutaj bywały po 17 godzin? XD Jak niby, bo tego nie pojmuję? Co można przez tyle godzin robić w pracy? Były chociaż jakieś przerwy? I czy serio w kiblu jest ekspres? XD

@Elżbieta

Nie bywały! a dalej są :D wpadnij sobie kiedyś do grunwaldu o 7 i o 23 to zobaczysz ze w pracy są te same osoby :D (usunięte przez administratora) system pracują po 10-12 dni w miesiącu ale po 17 godzin, kodeksem pracy to sobie wiadomo co podcierają :) a jeżeli chodzi o ekspress to nie wiem nie pracuje tam od ponad roku :) pozdrawiam Deliver!

@Kacper

No ten ekspress wygrał mi dzień, poważnie.xd Klient może korzystać tam z kibelka, żeby ewentualnie sprawdzić? ;p No z tym kodeksem to właśnie widzę, ale chociaż wygląda to wesoło. Też pozdrawiam! ;)

Kolega Eli

Nie ,właśnie chyba nie można ;(

Mateusz
@Elżbieta

Ciekawe kiedy zwrócą uwage na to Administatorzy go worka i pokierują sprawę w odpowiednie miejsce. A jeżeli nie będzie to chyba trzeba nagłośnić ! :)

@Mateusz

Ale należy to zrobić po cichu, bo jeszcze ekspres schowają i nie będę miała po co tam przyjść. :( Już mam wizję swojej przyszłej firmy i na pewno w kibelku mojej kadry to będzie. A co jeszcze byście ewentualnie dodali, żeby jeszcze było milej? ;p

ADAŚ
@Elżbieta

Proszę wpadać zrobimy Pani kawkę :)

Sąsiad z góry.
@Elżbieta

Picie wódki w czasie pracy i urządzanie imprez takich, że sąsiedzi spać nie mogą.

Iza
@Sąsiad z góry.

A kojarzysz czy szefostwo wie o tych imprezach i o tym że pracownicy w pracy takie napoje spożywają? Jak na to reagują?

Deliver :D
@Iza

Przecież oni razem chleją :D piją nawet z klientami nie raz :D to było akurat fajne :D

@Deliver :D

Co?xd Ty tak poważnie? W sensie, że po pracy normalnie ludzie się integrują tutaj nawet z klientami? Bo jeśli tak to poważnie fajnie tu macie, na pewno miło się pracuje. ;p

Student

To fakt z tymi zmianami po 17 , sam jestem tam klientem i zauważyłem to, dość dziwne może KTOŚ się tym zainteresuje w końcu, co administratorzy GO WORK? Pani na obsłudze ze zmęczenia chyba była strasznie leniwa a na dodatek wyglądała na chorą...

@Student

Jak dochodzi juz do takich sytuacji to rzeczywiście musi być tam ciekawie :D

Chciałem pozdrowić Pana P, Pana R i Pana A i nadać im miano najgorszego przykładu w jaki sposób NIE prowadzić biznesu, gdybym miał takie opinie wstydzil bym się przyznać komuś że tam pracuje ????

Elżbieta

Chodzi o ekspres w kibelku? Tak nie powinno się prowadzić biznesu? ;p Co do tego wstydu, że się pracuje to właśnie czy na dzień dzisiejszy mają jeszcze pracowników?

@Elżbieta

tych którym zamknęli buzie kasą to tam siedza :)

@Kacper

No to kasa nie może być chyba jednak w takim razie aż taka zła, jeśli cicho według Ciebie siedzą... ;)

Magdalena S. Pusia :)

Pozdrawiam całą ekipę Grunwald 24, już parę osób mówiło że plotkujecie że ja piszę te komentarze, a więc nie to nie ja Magdalena S, ale skoro tak bardzo chcecie żebym to skomentowała to tak wszystkie komentarze tutaj są prawdziwe :).

Magda

Chyba im, mało po aferze na wykopie :) Wszystkie informacje są prawidze, które są tutaj opisane.

Kacper

Rrzeczywiscie dziwne miejsce, pracowałem tam jako kierowca, każdy ze mnie kpił i udowadniał co o mnie „myślą”. Zmiany po 17h rzeczywiście, nie wiem w ogóle jak tak można, ja akurat tak nie pracowałem bo nie dałem się sfrajerzyc, użyje kolokwializmu bo i poziom firmy jest podobny ;P jak ktoś ma nóż na karku i chce zarobić i ma żelazne nerwy to polecam.

Julia

Praca po 17 godzin, brak uwagi na kodeks pracy, chodzą bez maseczek, ciagle zdenerwowani, nie polecam.

Była pracownica

Najgorsze miejsce pracy EVER, zmiany po 17 godzin, kpią sobie z kodeksu pracy, a teraz co najlepsze zrobili w toalecie swoim pracownikom EKSPRESS rozumiecie to ? Można srać i kawę pić, cuuudownie :D

admin

Jeżeli pracowałeś w firmie Grunwald 24 S.C. Ksero Wrocław to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Grunwald24 S.C. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grunwald24 S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Grunwald24 S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grunwald24 S.C.?

Grunwald24 S.C.
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • C.K.Norwida 11/1
    50-374 Wrocław