Opinie o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GZT Telkom- Telmor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GZT Telkom- Telmor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Hanna

@były pracownik w jaki sposób niszczy fachowców? @kanadyjczyk jeżeli chodzi o nieporządek w łazience i szatni to już nie jest zależne od firmy GZT Telkom- Telmor tylko od Was samych, że nie dbacie dla własnego otoczenia o porządek. Może powinieneś porozmawiać ze współpracownikami na ten temat? Może zmobilizuje ich to do porządku?

Ogłoszenie!

Zatrudnimy pracowników z poczuciem humoru! Do pracy za śmieszne pieniądze

Hanna

@perełka69 po Twojej reakcji na negatywne wpisy o GZT Telkom- Telmor śmiem myśleć, że masz inne zdanie o firmie. Jesteś zadowolona z pracy? Co wpływa na Twoje zadowolenie? Ty uzyskujesz premię? Jakie normy trzeba wyrobić by taką premię uzyskać?

Frustrat
@Hanna

Za normę dostaje sie wysokie premie

Niunia

Nawet w żabce lepiej płacą

Leszno
realista

Ograniczyła środki na kremy mydło czystości środki dali za jeden kwartał a 3 kwartały przypadły bo kasy nie mają a co dla góry na wyjazdy są a na produkcję patrzą jak na bydło i zło konieczne a to produkcja za nich robi kawał pracy za 1400 netto i poniżej najniższej krajowej żenada praca dla dziadków leśnych zero nowych rzeczy daleko za murzynki praca

Nikki
@realista

To prezes tnie te wydatki on nam zabrał bo tak zawsze jest ze przecież sobie nie obniżą tylko tym co na samym dole. To prezes ograniczył ta co kij połknęła tylko się dostosowała. Ja się tylko pytam gdzie są związki solidarność by o nas walczyć u prezesa. Też nas mają w (usunięte przez administratora). ważne by się górze nie narazić

Frustrat

Bardzo słabe zarobki

perełka69

jak wam się nie podoba praca to zwolnijcie się i idzcie do innej a nie siedzicie tu i tylko opluwacie ten zakład. Prawda jest taka że w innej robocie to by was dawno wywalili.

Każdy ma wybór :)

nickk
@Wielka

tak wybór jest pracować za najniższą krajową albo księciuniowi pupcie lizać z premią w postaci wylizanego rodzynka z rowka hahaha:)

@nickk

Wybór masz taki,że możesz poszukać sobie innej pracy i wszystko w temacie.

Można pić najlepsza zaleta tego zakładu

...

Praca fajna jeśli ktoś jest w stanie utrzymać się i żyć godnie za najniższą krajową, pozdrawiam

a ja pracuje przeszło 30 lat i jest super

Wielka

Do tych wszystkich,którzy marudzą. Nikt was tu nie trzyma na siłę,skąd w was tyle jadu do Rafała? Zazdrość? Każdy mógł próbować,ale każdy był za cienki i nie marudzić już. Ludzka zawiść i podłość przejawia się w niektórych postach. Tyle w temacie.

@Wielka

chętnych na to stanowisko było wielu, lecz tylko toudi jest uodporniony na zarazki od całowania du...py księciunia. Dlatego został dyrektorem produkcji.

perełka69

pracuję za stróża pensyjka nie duża mało się zarabia żyje się jak hrabia. Najlepsza praca jaką mam. Super pracodawca

perełka69

jak czytam te wasze opinie to stwierdzam ze jesteście dziećmi wiatru i kurzu

@perełka69

życie w na tym zakładzie nas nie rozpieszcza.

Były Brygadzista

Praca Nędza nie polecam!!!!

Nickki
@Były Brygadzista

Gdzie ta herbata ręczniki mydła i kremy już nawet to nam jedna zabrała co kij połknęła

Hanna

Myślę, że temat dyskusji na forum zbiegł trochę. To nie jest miejsce do rozmawiania o piwach, a o sytuacji w firmie. Chyba już czas, żeby zmienić temat. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w GZT Telkom- Telmor?

też były pracownik
@Hanna

Myślę żebyś poszła eis wyszczać.

@Hanna

Owszem,zarobki nie powalają,ale każdy ma wybór. Pracuję tu niespełna 10 lat i nie zamieniłabym tej pracy na inną. Dlaczego? Bo można się dogadać,idą ludziom na rękę a praca nie jest ciężka :) Polecam

Była
@Wielka

Ja po 10 latach musiałam zmienić pracę . Niestety dobra atmosfera i super ludzie nie wystarczą żeby się utrzymać .

Hanna

To jasne, że nie wolno pić alkoholu w miejscu pracy. Mówią o tym o przepisy BHP. Jak można w ogóle wpaść na taki pomysł?

oooo ktoś na poziomie się odezwał...

Kurnik
@Hanna

W Niemczech piwko-dwa to standard, nawet kieronik poczestuje i nikogo tu nie dziwi. No, ale tu jest inna kultura i jak sie widzi PIWO to sie nie zlopie go na umor, tylko kulturalnie puszeczke jedn i mozna dlej robic. Inny swiat...

pracownica
@Kurnik

Już mam to przed oczami jak Toułdi księciunia biega jak oszalały z kratą piwa ze Sławkiem i Markiem po hali od pracownika do pracownika i rozdają piwo i klepią po plecach hahahaha :).

Prezes
@pracownica

do października Bie.....ski premię na zakładzie będzie wypłacać w piwach. :)

na wesoło
@Prezes

jakie to będzie piwo ? czy będzie tak dawane na p2 czy na p3 też będzie rozdawane ?.

cichy

można pic tylko trzeba umieć i nie dać się złapać. ja pije razem z Panem ...... i nigdy mnie nie złapali. W sklepie na górce powinna być zniżka dla mnie za zakupy butelek z wodą życia. Fajna praca na produkcji polecam. super ludzie

@cichy

pić wolno tylko toudiemu z księciuniem reszta ma zapie....lać.

pracownica

właśnie gdzie te kremy mydła i ręczniki, były co kwartał a teraz nic ?

Nowy_Pytanie

dzien dobry , pracy szukam na magazynie widze ze , jest oferta ale pisza atrakcyjne wynagrodzenie a nizej od 2000 brutto a to jest minimalna krajowa. to jak z ta praca na magazynie ktos cos doradzi? Atmosfera jaka , ? trzeba pic? szwagier mówi ze na magazynie to wystarczy byc i nic sie tm nie robic trzeba

Nickki
@Nowy_Pytanie

Pić nie można już paru wyleciało za to dyscyplinarnie . Ludzie na magazynie bardzo w porządku. Jak wszędzie trzeba robić są dni że nic się specjalnego nie dzieje ale są dni że pot po tyłku cieknie. Co do zarobków żadna rewelacja ale na magazynie nie zarobisz góry pieniedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk

• Jak się pracuje w GZT Telkom- Telmor?

Zobacz opinie na temat firmy GZT Telkom- Telmor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZT Telkom- Telmor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GZT Telkom- Telmor?

Kandydaci do pracy w GZT Telkom- Telmor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GZT Telkom- Telmor
1.8/5 Na podstawie 241 ocen.
  • ul. Dambka 6
    80-298 Gdańsk