Opinie o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GZT Telkom- Telmor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GZT Telkom- Telmor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Hanna

Możecie rozwinąć kwestie zwolnień, o których wspominacie w ostatnich komentarzach? Co dokładniej dzieje się aktualnie w GZT Telkom- Telmor? Dla osób niezwiązanych z firmą - wygląda to niepokojąco, jednak nie jest do końca zrozumiałe. Czy są to zwolnienia generowane przez pracodawcę, czy też wola pracowników? Czym są spowodowane?

@Hanna

Z tego co wiem to tylko pracownicy co są już na emeryturze zakład się przenosi na shuberta cały

Toska

Póki co zwalniają ludzi cichaczem. Możliwe że Mickiewicza sprzedane.

Wielka
@Toska

Cicho siedzą, żeby nie siać paniki, ale i tak jest sporo takich co du.ami trzęsie bi nic więcej nie potrafią robić.

Anita

Konkurencja tak rozpisała się na forum?

Stary pracownik
@Anita

Jak się nie umie zarządzać pracownikami i sprzedać co jest na magazynach, to zwalnia się pracowników, szkoda tylko że Księciunio i jego wierny Toudi tego nie widzą i dalej pogrążają ten zakład.

Hanna

@Nikki, dziękuję za odpowiedź, na pewno jest to dobre podsumowanie osób, które nie doceniają pracy w GZT Telkom- Telmor ani w żadnym innym miejscu. Dacie znać dlaczego nastał dla firmy taki okres i czy są szansę na jakąś poprawę?

Kuba

Konkurencja bardzo inspiruje do pisania??

makrela

Na Mickiewicza wiercą właśnie jakąś dziurę na środku placu, może ropy szukają?:) chyba temat przeprowadzki posuwa się do przodu...

@makrela

Szejkowie szukają ropy hahaha

@makrela

Cóż co byśmy nie spekuliwali to i tak wcześniej czy później zakład sprzedadzą. W końcu się znajdzie ktoś chętny a my na to wpływu i tak nie mamy . Bardziej interesuje nas czy przeniosą wszystkich pracowników czy pozwalniają ludzi????

Patrz Trojmiasto.pl
@Nikki

A przypadkiem nie jest już sprzedany :)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany

pracowników nie, ale niewolników z miłą chęciom przyjmują.

święty

Wiadomo w końcu coś co ze sprzedażą działki na ul. Mickiewicza i z przeprowadzką na Schuberta? Marzec minął i nie ma żadnych informacji, czyżby nie udało się dogadać i nie będzie sprzedaży?

@święty

Bo jaśnie państwo Bie...skie milionów chcą się dorobić na tej ruinie i zamknąć zakład. Dlatego tak długo.

Hanna

@Nikki widzę, że jesteś zadowolony. Lubisz swoją pracę w firmie GZT Telkom- Telmor? Z tego co przeczytałam firma oferuje sporo benefitów swoim pracownikom. Czemu zatem pojawiają się niezadowolone komentarze? Co może być tego powodem?

@Hanna

Bo my z natury jesteśmy narodem wiecznie niezadowolonym wiecznie narzekamy i zazdrościmy innym. Nie jest tu idealnie bo nigdzie nie jest ale skoro siedzą i pracują to chyba nie jest tak najgorzej????? Wszyscy piszą jak tu jest okropnie ale zostają. Ja też wciąż pracuje to do kogo mogę mieć pretensje? Jak już to do siebie. Przecież można szukać pracę gdzie indziej albo podnieść kwalifikacje samemu. Pewnie że mogłoby być lepiej na zakładzie ale wszyscy wiedzą że jak finanse całego zakładu by się poprawiły to na pewno i nam szarczkom też się poprawią warunki finansowe i bytowe. Jest jak jest ale co da to ciągłe wylewanie brudów.Miejmy nadzieję że jeszcze nastaną dobre czasy dla zakładu. Jak nie to i tak trzeba będzie szukać innej pracy.Im lepiej będzie stał zakład tym mniej będzie się czepiał prezes o drobiazgi i nie będzie tylu cięć finansowych.

Wielka

Powiem tak. Nikt nikogo tu nie trzyma na siłę więc jeśli ktoś ma na oku lepszą pracę to niech ją zmienia i nie marudzi. A pijaków nikt tu trzymał nie będzie. Wszystko w temacie :)

@Wielka

A świstak zawija w sreberka hahaha

wielka
@Wielka

Żal ci?

@wielka

tego głąba skon drze znowu HaHaHa

cichy

jednego mniej to zostało już tylko dwóch pijaków. A na Adama doniósł ponoć buzka

@cichy

Ta prawda czekam kiedy księciunio wywali toudiego to zostanie już tylko jeden pijak ale jego się nie da wywalić bo ponoć jego firma.

Pracownik 007

Drogi Panie SZEFIE PRODUKCJI dlaczego stosuje Pan wybiórczą odpowiedzialność? Zwalniany jest za alkohol pracownik pras a co z mistrzem z którym pił? Czyżby byli równi i równiejsi? Dziwny jest ten zakład, który pozwala na picie, złodziejstwo itp. ale tylko dla kadry.......

@Pracownik 007

Bo szybko uciekał

Pani Mario, dziękujemy pani za bycie przewodniczącą związków zakładowych SOLIDARNOŚĆ, w zakładzie Telkom-Telmor. Pani oddanie i zaangażowanie w zakładzie niezostanie zapomniane. Pani dobroć i oddanie dla pracowników i walka o nich będzie pamiętana. Mamy nadzieje że pani następczyni sprosta pani oddaniu i zaangażowaniu jakie pani reprezentowała swoją osobą .Bardzo pani pracownicy firmy i związkowcy dziękują.

słup

A wiadomo już kto będzie szefem Związku?

Pozi

Przecież to wariatka była

mądra osoba
@Pozi

Coś takiego mógł napisać tylko wariat a przecież tacy tylko tam pracują

@mądra osoba

Więc ty też zaliczasz się do nich

xxx
@Nikki

Nie dość że pijacy i nieroby to jeszcze się okazuje że wariaci u nas pracują.

xxx

Firma poszukuje pracowników na stanowisko Operator wykrawarek i pras SPH, wykrawarka amada pega stara olej się z niej leje gdzie tylko może, tak jak woda z dachu podczas ulewy z tej pseudo firmy :D jest jeszcze wykrawarka Durma jest w lepszym stanie.Prasa SPH z końca lat 80tych (brak słów) oferują 2700zł brutto to już wynagrodzenie z nagrodą i premią...

Hanna

@Nikki a no nie wspomniałeś o zatrudnianiu nowych pracowników. To może jako starzy pracownicy powinniście porozmawiać z szefem o tym, że to co mieliby zrobić nowi pracownicy chętnie Wy zrobicie? @pracownik a czemu była zmiana prezesa w firmie GZT Telkom- Telmor?

Była

Fryzjerka we wrzeszczu mnie pytala czy to prawda ze od lipca ciezkie roboty budowlane na mickiewicza wkraczaja.. TT sie przenosi ktos cos?

cichy
@Była

Tak bo już szykują pomieszczenia dla dyrekcji i malują je na szuberta

kanadyjczyk

Nie polecam tej firmy ogłasza się ona jako nowoczesna dająca możliwość rozwoju a prawda jest taka że to jest totalne dno, kiedy pada deszcz na hali są po rozstawiane skrzynie do wody bo z dachu się leje w toalecie męskiej okropny syf kible obsrane smród nie do wytrzymania w szatniach syf.. Umowa jest sformułowana na 14zł brutto do tego jest premia i tak zwana "nagroda" jeżeli pójdzie się na L4 które trwa więcej niż 2 dni to premia i nagroda są zabierane w zależności od okresu zwolnienia.. Brak organizacji totalny chaos ze wszystkim jest problem jak np ze środkami czystości czy ubraniami roboczymi w tej pseudo firmie nie ma pieniędzy ani możliwości. Kierownik Mikus zwany Mikrusem wali damskie foszki jak nie chce się robić nadgodzin, no i ogólnie to mega wykręcony typ pasuje do tego bałaganu :D

Pozdrawiam
@kanadyjczyk

Absolutnie w stu procentach zgadzam sie z tą wypowiedzią. Telmor to dno. Jest to firma która oferuje najnizszy szczebel kariery zawodowej. Absolutnie nie rozumiem ludzi którzy sie tam zasiedzieli. Ja kilka miesięcy po zwolnieniu sie z tego szamba zarabiam 4tys netto/msc za 8h pracy a tam miałem 1400zł i uwazano ze nigdzie wiecej nie zarobie. Gdy tam pracowałem ledwo wiązałem koniec z końcem, nawet mimo pieniędzy czulem sie zazenowany, ze pracuje w firmie która robi ze mnie osła i nie daje zupełnie zadnych perspektyw. Ludzie zmieńcie prace, bądźcie przedsiębiorczy, uczcie sie i kombinujcie a nie narzekacie, że mało i źle bo jesteście niszą i do póki rodacy będą godzić sie na takie szambo, dopóty nic sie w tym kraju nie zmieni, tylko ogarnięci ludzie mają dobrze w Polsce.

Meksykanin
@kanadyjczyk

Zgadzam sie, Mikros wali damskie foszki i ma 7 przykazań Telmoru wypisane na twarzy.

@kanadyjczyk

Tak to jest jak awansować trzeciorzędnego brygadzistę na Dyrektora produkcji, którego najlepszą cechą jest wykańczanie fachowców swoją głupota i prostactwem, i nie grzeszyć wiedzą i znajomością technologi oraz dobrą pracą. to jest wtedy (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, za starego prezesa nie do pomyślenia, Ryszard oszczał by dziada, a nie robił z niego dyrektora ten człowiek swoim zachowaniem rozpieprzy zakład. Gratulacje dla Rafała obecnego prezesa ( Księciunia). Stary prezesie wracaj.

Hanna

@Nikki może firma GZT Telkom- Telmor nie chce dawać pracownikom nadgodzin, bo zwyczajnie nie ma takiej ilości pracy, by pracownicy pracowali więcej niż normalnie? @Była co masz na myśli? Czy mogłabyś opowiedzieć jakie masz doświadczenia z pracą w tej firmie i o co dokładnie Ci chodzi?

@Hanna

Dziwne skoro nie chce dawać nadgodzin to po co nowi pracownicy skoro nie ma pracy. Tylko fakt jest taki że zatrudnia na umowę zlecenie by nie płacić żadnych dodatków a tym co mają szansę dorobić do pensji chociaż jeden dzień pracy więcej w ten sposób nie daje szansy do robienia. Nikt tu nie oczekuje jakiś podwyżek ale od dawna wiadomo że jeżeli pracownik jest doceniony i ma szansę choć odrobinę dorobić to taki pracownik szanuje swoje miejsce pracy i pracodawcę bo wie że warto. Jak ludziom odbiera się możliwość zarobkowania to traktują ten zakład i pracodawcę jak zło konieczne. Od dawna wiadomo że metoda kary i kija nic się nie wskóra przynosi to efekt odwrotny. Co widać i słychać w całym zakładzie. Co do łazienek i szatan to prawda że ludzie powinni sami bardziej szanować ale i na Mickiewicza i na Shuberta (Pani Mary....jest Ok) jest taki sprzątacz i sprzątaczka którzy kompletnie nie nadają się do tej roboty po prostu nie sprzątają.

Była

Idealne miejsce by wieść krajowy żywot

@Była

Idealne miejsce by wieść krajowy żywot biedy z nędzą bez pieniędzy.

@Hanna

Fakt zarobki to nędza nadgodzin nie chcą dawać by coś dorobić by wtedy za duża pensja człowiek czuje się niedoceniony

Bardzo nowoczesna Polska firma

Były
@Była

Bardzo nowoczesna Polska firma z technologią i zarządzaniem za króla ćwieczka :) polecam

Zostaw merytoryczną opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk

• Jak się pracuje w GZT Telkom- Telmor?

Zobacz opinie na temat firmy GZT Telkom- Telmor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZT Telkom- Telmor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GZT Telkom- Telmor?

Kandydaci do pracy w GZT Telkom- Telmor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GZT Telkom- Telmor
1.8/5 Na podstawie 241 ocen.
  • ul. Dambka 6
    80-298 Gdańsk