GZT Telkom- Telmor

Gdańsk

Opinie o GZT Telkom- Telmor

Wyszły 2015-12-01 18:58:42
Ryba psuje się od głowy.Nieudolność rządzenia połączona z kolesiostwem i nieuctwem a także naprawdę marne zarobki przyniosły efekt taki że firma jedzie w dół i chyba nie ma już ratunku (czyt. nie ma co sprzedać).A szkoda jeszcze kilka lat temu firma miała potencjał.Przykre.
morfeusz 2015-12-03 16:54:29
A jakieś laski nowe są ? - ostatnio nie było ciekawych !!!
kabaret czy niekabaret 2015-12-14 18:43:45
CO w tym zakladzie sie wyrabia specjalista od spraw niepotrzebnych chce zablysnac jak neon... i sprawdza porzadki zakladajac biale rekawiczki i sprawdza czystosc na maszynach w katach grzejnikach niczym Magda Gessler w kuchennych rewolucjach dobra beka co nie????? Linie porzadki ale co to da jesli nie ma typowego handlowca czy goscia z telefonem ktory zalatwia zlecenia z zewnatrz hehe... ludzie dalej odchodza a wola zatrudnic pijaczkow spod monopolowca bo sztuka to sztuka a skad wiesz czy on ma jakies doswiadczenie chyba w butelce...heheh Ludzi sporo pod sklepami nocnymi czekaja w kolejkach a i uprzejmie doniosa jak ktos sie obija bo umowa nowa czeka... Motto "donies mi a ja ci przedluze umowe" Porzadki to jak na dzialce grzadki wazniejsze niz praca bo czystosc sie liczy ... Biale rekawiczki to podstawowe narzedzie specjalisty do spraworganizacji produkcji... usprawniamy tak zeby bylo malo kurzu i szorujemy... Ale z antyka nie zrobimy nowej genaracji sprzetu nie dajmy sie oszalec!!!!!
Ponad rok temu tam pracowałem 2016-02-14 15:19:47
teraz słyszę że coraz więcej osób z produkcji ucieka. Przypuszczam że nie znajdą elektroników za obecną stawkę, "którą proponują" - 12 zł (max :)) brutto za godzinę. Szkoda bo firma istnieje od lat 50. Jest to jedna z niewielu, która się utrzymała w Gdańsku do dzisiejszych czasów.
były 2016-05-10 17:35:19
ciach - dobrze się zastanów czy ładować się w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wprawdzie już tam nie pracuję, ale to co mówią pracownicy to aż włos się na głowie jeży. Moja rozmowa wyglądała tak, że grubas od HR pytał mnie czym się interesuję - należy to rozwinąć w paru zdaniach bo Ci nie wierzy że masz takie hobby - następnie pyta po kolei co robiłeś w poprzednich pracach, za co byłeś odpowiedzialny i dlaczego się zwolniłeś. Potem pytania z obszaru stanowiska na jaki cię przyjmują zadaje twój przyszły przełożony. Na sam koniec pytają ile chciałbyś zarabiać i jaka jest twoja minimalna stawka za jaka możesz podjąć pracę. Tak było ze mną. Oczywiście przygotuj sobie kilka pytań do nich. Kiedyś za starej kadry pracowało się tam przyjemnie, ale teraz to naprawdę dno. Od kiedy pozbyli się kierowników na mechanicznym, elektronicznym, w zaopatrzeniu i kilku innych to już nie jest to. To byli prawdziwi pasjonaci a teraz zatrudniają tylko dorobkiewiczów. Jeżeli zależy ci na przetrwaniu to możesz tam iść ale jak chcesz się związać na dłużej to musisz się liczyć z tym że za parę miesięcy i tak cię zgnoją jak wielu.
LOL 2016-05-10 18:42:05
Ta firma idzie na dno .Znowu wystawili na sprzedaż działkę na Mickiewicza pod pretekstem że pieniądze będą na rozwój.Skończyły się pieniążki za tereny sprzedane Carrefourowi a też miały być na rozwój a zasiliły kieszenie udziałowców .Nowy prezesina nie daje rady bo jest zapatrzony i wsłuchany w to co mu pan HR powie. Pozwalniali starych oddanych przez lata tej firmie pracowników.Prezesino ogarnij się i poddaj się do dymisji bo nie ogarniasz tematu .Stary prezes nie wiedział chyba co robi oddając firmę w jego łapy.
Ambroży 2016-06-01 14:54:22
Być może za szybko wyciągnąłem wnioski, może to Prezes wszystko robi??
perelka366@wp.pl 2016-06-01 17:12:59
tak jest Titanik tonie a orkiestra gra prezes RB oddał firmę w dobrej jeszcze kondycji a niestety ten po kursach nic nie umie szkolenia w zakresie prowadzenia firmy to nie na tym poziomie tak samo jak p JB mało wiedzy o logistyce prawie zero firma pada ale za ziemie wzieli 24 banki 4 podatek jakieś zadłuzenia a gdzie jest 15 baniek w małej spółce czy na pr kontach
miras 2016-06-01 18:22:12
wywaliłbym też tych pijaków i pijaczki z produkcji, ale gdzie one znajdą pracę. Pójdą pewnie po 500+. Ja przynajmniej mogę wrócić do Biedronki
miras 2016-06-01 18:33:42
To, że nie studiowałem i znam sie tylko na antenach nie znaczy , ze można mną pomiatać. Nie karzdy miał czas na studia. Ja musiałem od razu po zawodóce isc do roboty
pracownik 2016-06-01 18:36:18
Miras, to skąd masz kasę na kompa i kto za Ciebie pisze na klawie. Może poszedł byś jednak do szkoły.
cichy 2016-06-01 18:39:22
łatwo jest zniszczyć , trudniej odbudować .Dzisiaj ze stabilnej firmy zostały tylko wspomnienia oraz opowiadania ludzi, którzy kiedyś pracowali z pasją i miłością, dla których ta firma była sensem ich życia , ziemskiej egzystencji , którzy zostawali dłużej w pracy bo chcieli, czuli taką potrzebe i to wszystko za darmo bez dodatkowej zapłaty, ale zostali psychicznie zgnojeni i sami odeszli. Firma bardzo szybko pozbyła się wieloletnich pracowników(specjalistów przez duże S).A dzisiaj dyrekcja firmy zastanawia się dlaczego ich zakład traci obroty .Otóż najlepszą reklamą każdej firmy to są zadowoleni pracownicy a tu już takich nie ma, mimo ze rok temu jeszcze było ich bardzo duzo
pracownik 2016-06-01 18:43:45
Dobrze napisane Cichy. Na szczęście są specjalistami tak jak napisałeś i wszyscy już mają dobrą pracę lub niedługo znajdą. Teraz jest rynek pracownika. Antenty Telmor to tesz super produkt , tylko głupi ich nie kupi. Nie wiem czemu nie ida jak świeże bułeczki
Azik 2016-06-01 18:47:46
Moze jakby na Lipach nie chodzili tak często za kontener lub częściej zakąszali to nie byłoby takich strat w kasie. Wydaję mi się, że Mickiewicza cały czas robi na tych leni
Azik 2016-06-01 20:06:29
Cichy, a Ty jesteś z tego świata? Czy zejdziesz z Niebios nas nauczać?
cichy 2016-06-01 20:14:28
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Praca jest dobrem człowieka - dobrem jego człowieczeństwa -
przez pracę bowiem człowiek nie tylko przekształca przyrodę, dostosowując ją do swoich potrzeb, ale także urzeczywistnia siebie jako człowiek, a także poniekąd bardziej "staje się człowiekiem".
cichy 2016-06-01 20:26:08
są to podstawowe , elementarne zasady pracy ludzkiej gdzie każdy pracodawca powinien je rozumieć i przestrzegać. Stosując owe reguły praca dla pracownika będzie więcej niż tylko obowiązkiem. Będzie ona dla niego spełnieniem samego siebie. Będzie mogł rozwijać się i realizować się jednocześnie, dbając o swoje miejsce pracy a co za tym idzie to i pracodawca będzie zadowolony.
Mam nadzieję że może dyrekcja zrozumie o co chodzi zwykłemu pracownikowi i zmieni się na lepsze. Tego zyczę im i całemu zakładowi.
SZANUJCIE GODNOŚĆ LUDZKĄ. WIERZĘ W WAS SZANOWNY ZARZĄDZIE
cichy 2016-06-01 20:34:24
a co tak zacichli? zatkało kakao? pisać nie lenic sie
cichy 2016-06-01 21:09:40
I proszę weźcie się do pracy. Dajcie szanse Zarządowi. Prezes to dobry człowiek. Wyciągnie nas z tego.
Adam W. 2016-06-02 19:54:58
Nie muszę kryć się za pseudonimem. Kiedy się tam zatrudniałem to ten prawdziwy, ludzki kierownik spytał czy nie mam lepszej pracy... nie miałem. Zwolniłem się raz- po roku jak nowym wwalili pół etatu nie patrząc na umiejętności. Dla młodego B. byłem tylko numerem... Dzwonili po dwóch miesiącach... Ponieważ tam gdzie byłem nie było umowy - wróciłem. Podstawą zarobków w Telmorze zawsze były nadgodziny.Stawki marne, ale jak pół życia tam spędziłeś - coś tam z tego było... Później przeszkoliłem się na stanowisko troszkę inne i awansowałem. Kasa dobra tylko zmiany i to cholerne gorąco na hali- temat nie do przeskoczenia. Zatrudnili debila Gruchę i trzymali konfidenta, bo młody B. widział w nim potencjał- jak i w swoim kuzynie z żółtymi papierami... Hehe. No i w końcu Pan Młody dorwał się do władzy niosąc za sobą MISJĘ I WIZJĘ...zniszczenia wydziału mechanicznego. Grafiki trzymiesięczne, zero nadgodzin, Kapica, Oborowy h-rowiec, 11 dyrektorów... Równo zniechęcił myślących ludzi do pracy, w tym mnie. Biedni Ci co przed emeryturą. Urlopy, tacierzyńskie, zwolnienia i opieka.Potrzymałem etat przez ponad rok. A co? Należy mi się po ponad 20 latach pracy dla Rzeczypospolitej. Dla mnie jest to pierwszy pracodawca, który nie ukrywa, że ludzie są dla niego niczym, który hołubi niekompetencję, doporowadza do zwolnienia fachowców, którzy wypruwali w tej firmie flaki przez 20 i więcej lat. Siedzenie za kontenerem? Tak. Takie normy. Picie? Tak. Takie pilnowanie. Praca wykonana? Tak. Złomy na hali? Tak. Mój dział dostał nowe dwie wtryskarki. Tak. Tylko do czego? Do produkcji garażowej. Zero progresu, zero nowych pomysłów, zero handlu i sprzedaży. Ale tablice i kredy na hali, nowe linie i mydlenie oczu. Doprowadzenie do zwolnienia się normalnego i dobrego kierownika, a awans na majstra dla faceta, który sprzedał pół zakładu... hehe kpina To wszystko zakrawa na działanie na szkodę firmy, a związki zawodowe- jednoosobowe z palcem w d... żeby synek miał robotę... a może już nie? Tyle chłopaki i dziewczyny. To się nadaje do telewizji. POzdrawiam Michała, Janka, Adama i Izę. No i chłopaków od Dyszla.
cichy 2016-06-02 21:35:51
Adam nie bądź babą, przestań płakać. Skoro jesteś taki dobry to znajdziesz pracę, Tego Ci życzę. Coś Cię jednak ciągnie do tego zakładu. Ogarnij się chłopie i przestań mazgaić. Nie ma Cię w Telmorze to już przeszłość. To przypomina tęsknotę za komuną. Popatrz na Kapicę, zobaczył co to za syf i poszedł do nowej firmy. Czy on się mazgai i płacze. Nie, bo jest twardy
Adam W 2016-06-03 15:22:59
Kapica namieszał w Kwidzynie, namieszał i tu. Odszedł żeby go nie wyrzucili za niekompetencję. Co do mnie radzę sobie w życiu doskonale. I nie płaczę. Niech płaczą Ci co tam zostają czy to ze względu na wiek, czy nieporadność życiową. Zwolnień grupowych i odpraw nie będzie, bo przecież Telmor nikogo nie zwalnia.
ja 2016-06-03 16:22:23
Tu powinni pisać byli pracownicy tego zakładu.Pisać całą prawdę(z jakiego powodu zostali zwolnieni lub sami odeszli)
Piszcie jak Pracodawca Roku traktuje pracowników. Traktuje ich jako numer,liczba do pracy a nie jako fachowców.
No ale co my wymagamy . Tutaj zakład dopłaca do najniższej krajowej pracownikom bo ze stawki godzinowej nawet nie wychodzi minimum. W marketach spożywczych już więcej płacą i to o jakieś 500 netto
JAKA PŁACA TAKA PRACA
ja 2016-06-03 20:38:55
Wydaje mi się, że dział logistyki sobie dobrze radzi, nie są to wyżyny, ale dobre 4+. Prezes RB ma sporo na głowie, dobrze, że jest profesjonalistą. Gorzej z tymi trunkowymi z LIP. Jak można pisać, że dobrze się wykonuje pracę będąc nietrzeźwym
Adam W. 2016-06-03 20:52:10
Przepraszam, ale ostatni post nie jest mój. Ktoś się pode mnie podszywa.
ja 2016-06-03 20:54:44
Adam, może jest jeszcze szansa, żebyś wrócił. Szkoda tak dobrego pracownika. Może związki by mogły jakoś pomóc?
ja 2016-06-03 21:01:37
Do Cichego: dzięki za Twój wpis. Są jeszcze ludzie, których nie ponosi nienawiść. Też popieram Prezesa. Nie ma łatwo to trzeba przyznać. Wszyscy się na niego zwalili. RB - trzymam kciuki
ambroży 2016-06-03 23:51:58
Piszesz o nienawiści innych i chyba nie wiesz o czym mówisz. To co większość wpisuje jest prawdą. Pan Prezes zaufał ludziom znikąd, którzy nie zrobili dla tego zakładu NIC. Gnojenie starej kadry, zwalnianie fachowców to nie drogi do rozwoju firmy. Chociaż już tam nie pracuję, to też trzymam kciuki aby pan RB umiał wyciągnąć wnioski i doprowadził do poprawy sytuacji w zakładzie. Zakład to ludzie w nim pracujący a nie wizje i misje. Panie Rafle życzę wszystkiego najlepszego, jednak niech pan nie dzieli ludzi na MICKIEWICZA - DOBRZY i na schuberta - źli. Pozdrawiam wszystkich pracowników TT, jesteście najlepsi i pracować z WAMI to był dla mnie WIELKI zaszczyt. Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście nic nie warci. Wprost przeciwnie rynek pracy czeka na Was, gdyż macie ogromne doświadczenie i na Telmorze świat się nie kończy. POWODZENIA
Adam W. 2016-06-04 11:29:14
Jeszcze małe wspomnienie dla porównania, ponieważ jak pisałem znam Telmor prawie od urodzenia. Panie Cichy - coś napisał o mojej tęsknocie za komuną. Telmor miał ośrodek wczasowy w Potęgowie, grzybobrania co rok, kuligi, kolonie... A skoro ludziom płacą marnie, to żeby na 60- lecie zakładu nawet NIC nie zrobić... Żeby chociaż po 100 zł jeśli już nic. Gdzie tu studia Pana Młodego? Jak zrobić, żeby ludzie tak nie gadali? Dać im chociaż coś pozornie... Ale i na to zakład się nie potrafił szarpnąć... www.żal.pl
Adam W 2016-06-04 20:21:54
Odp na ja - zgadzam się ze wszystkim, jednak zdecydowanie stanę w obronie kierowcy. Człowiekowi zmarła corka w bardzo tragicznych okolicznościach. A jeśli Prezes po ponad 30 latach mówi - będziesz pół kierowcą pół cieciem czy magazynierem, bo nie jesteś juz potrzebny to nie ma się czemu dziwić. Mirek- ciągnij ile się da
ja 2016-06-05 16:56:53
kiedyś to był super zakład ale teraz to już nie to co było dawniej
Zuzi 2016-06-06 13:52:02
Ludzie to prawda że HR Pan P.N wyrzucili z zakładu? ???
Ja 2016-06-06 14:45:43
Tak prawda zadowolona???
Miras 2016-06-06 15:35:49
Nie martw sie Adam podemnie tez ktos sie podszwa ale wiesz jak to jest prawda w oczy kole to przydupasy musza sie podszywac pod kogokolwiek zeby wybielic zarzad i firme ja dalem dwa wpisy a tam jest chyba z szejsc
Miras 2016-06-06 15:49:33
Dobrze Adam piszesz nie tylko pod ciebie sie ktos podszywa dlatego nie raz lepiej pisaco TT na fb tam ciezko im będzie
Adam W. 2016-06-06 22:33:16
Miras, jeżeli Ty to jesteś Ty - haha - to znam Cię od urodzenia i nie dam jeździć po Twojej głowie. Ogólnie bardzo mi szkoda tego zakładu, tego klimatu, który był jeszcze kilka lat temu. Cóż - jeżeli wymysłem rządzących było , żeby ludzie na produkcji ze sobą nie rozmawiali... Kpina. Robota zawsze była wykonana - o ile maszyny nie padły, ale ludzie - nawet chwilowe przygodne pijaczki ryrali nadgodziny, kiedy tylko było trzeba, bo zakład płacił. Kierownik był ludzki, bo wiele osób by nie pracowało, gdyby nie on... Zresztą, takiego kierownika to ze świecą, tylko za miękki był przy panu B. A i z sercem miał przez to problem... W każdym razie było fajnie, dopóki nie postarali się, żeby skłócić ludzi. Nie ma brygady to nie ma efektów pracy. ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE PANIE B. Ludzie wszystko zrobią za przywódcę, którego będą kochali, a nie takiego którym gardzą. Bo już nawet się Pana nie boją... Są obojętni..
Miras 2016-06-07 07:15:16
Smiac mi sie chce z tego dupka co zowie się pracownik i cichy w jednej osobie skad mam kase ukradlem ze sprzedaży ziem co Carfur przelal na konto TT najlepsi sa ci co tak bardzo wybielaja zarząd a bylo 3 gosci co sie znali na firmie dyrektor od elektroniki dyrektor o mechanicznego i nad tym wsystkim dyrektor naczelny i firma dzialala a tera od kazdej anteny i wyrobu jest dyrektor wiec jak ma to działać
BA 2016-06-07 09:05:12
Co się stało z wpisami o "złotoustych" - cenzura ?
TZ 2016-06-08 06:07:54
Cały czas rzucacie tylko błotem na wszystkich. Tylko tyle się u nas dzieje? Nie ma nic waszym zdaniem dobrego? Jeden na drugiego najeżdża .Co z wami ludzie?
Stefan 2016-06-08 07:38:28
Nie no sa dobre rzeczy! A jakze... Telkom od kilkudziesiaciu lat klepie ta sama antene. Nic sie wie nie zmienilo w produkcji - manufaktura. Pytanie tylko skoro nie ma zadnych nowych produktow i innowacji w produkcji to po co tyle umyslowych w biurach na micka? Ich stezenie to prawie 1/1 z fizolami. Na prawde nie da sie nic nowego wymyslec? Byl tu taki jeden ktory mowil ze nie ma w jego slowniku "nie da sie" na szczescie zastapil go jeszcze wiekszy filozof... Cos tu jest nie tak panie prezesie. Moze czas zmienic ta sitwe.
dante 2016-06-08 07:43:37

Skoro mowa o braku srodkow. Jack napraw automat uratuj ich ;)
Adam W. 2016-06-10 15:17:55
Po pierwsze Hubisz, a nie Huwisz, a po drugie cienka jest granica miedzy żartem a chamstwem. Może zamiast pisać takie dyrdymały, rozejrzyj się za innym zajęciem godnym Twojego stanu umysłowego. Jak Cię coś boli to napisz, ale takie rzeczy to już przegięcie. Aha - zapomniałem pozdrowić Włodka, Paprykarza i Uszatka z anten
na wesoło 2016-06-12 00:11:08
Cienki to ty jesteś misiu
Zuzi 2016-06-15 15:22:35
Weszłam tam ale za nic nie wiem jak tam znaleźć te wpisy..... może jakoś pomoc w tym zakresie?;)
a podwyzki 2016-06-16 15:34:06
gdzie sa zapowiadane podwyzki
na smutno 2016-06-20 21:51:01
przepili w dziale sprzedaży :)
grześ 2016-06-30 15:01:27
Dziś następni złożyli wypowiedzenia z pracy.
Kobieta 2016-10-02 16:15:50
Jutro czarny protest kobiet w Gdańsku Mam nadzieję że nas tam nie zabraknie drogie Panie!!!!!
Radek 2016-10-18 23:43:38
W telmorze dalej pracuja kurek i rafaello? Na dole, u zielonych??
poszukujaca pracy 2016-10-23 20:01:00
potrzebuja do pracy? jak sie pracuje? czy jest to praca pod presja czasu i wyzysk? jaka umowa?
Zostaw swoją opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GZT Telkom- Telmor