Opinie o Euro-Pak Marek Pawko w Słońsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Euro-Pak Marek Pawko. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro-Pak Marek Pawko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Pak Marek Pawko w Słońsk

Dramat to masz na scenie w teatrze. W firmie masz warunki pracy, do których w ogóle się nie odniosłeś. Widać po wygasłych ogłoszeniach, jak dla pracownika biurowego z zeszłego roku, że podają stawki. Wtedy akurat proponowali 4 200–4 500 zł brutto. Atmosferą też miała być przyjazna. Z czym więc konkretnie masz problem w związku z pracą tutaj?

Kb

Ludzie robią po 16 h, w tym h tylko przerwy przez 2 tyg 7 dni w tyg za 3 tys euro , trzeba w końcu zgłosić

@Kb

16 h dziennie rozumiem? Brzmi jak dużo nadgodzin, to jest rozliczane dodatkowo, poza stawką podstawową? Po przeliczeniu tego co piszesz to stawka godzinowa nie wychodzi jakaś super wysoka. A jakie ustalenia przed wyjazdem były w kwestii ilości pracy właśnie? Nie zgłaszałeś do biura, że taka sytuacja ma miejsce?

@Kb

To ta praca w Belgii, o której ktoś wcześniej wspomniał? Ciekawi mnie, czy taka praca na zmianę, 2 tygodnie w Polsce i 2 tygodnie w Belgii jest uregulowana w jednej umowie? Czy może są to dwie równoległe umowy?

Igorrrr Nowy wpis

Witam pod jaki @@ wysłać CV ten na stronie raczej nie działa proszę o pomoc i wyrozumiałość pozdrawiam

Urszula

Dowiem się od kogoś, jak wygląda praca i same stanowisko pracownika biurowego? I ciekawi mnie jedna sprawa, napisali, że wymagają tam, aby posiadania zawód technika biurowego. Czy tu chodzi o skończenie jakiejś konkretnej szkoły? To jest technikum, szkoła policealna? Bo ja nie mam takiego zawodu formalnego, ale mam doświadczenie w pracy biurowej, czy zaliczą to jako właśnie jako wyuczony zawód?

Brałeś udział w rekrutacji do Euro-Pak Marek Pawko. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Praca BE

Pracuję w Euro Pak od kilku lat. Nie myślę o zmianie pracodawcy, ten jest w porządku. Kasa ok.

Damian

A czy można jakiś namiar na firmę

@Damian

Europak Słońsk wpisz w google

Kris

Wie ktoś może czy zatrudniają na belgie?czy to jest ta firma co pracuje sie 2 tyg w belgi i 2 tyg wolne w domu?

@Kris

Tak to jest ta firma :) Proszę wpisać nazwę firmy w internecie i przedzwonić zapytać. Moze akurat będą kogoś potrzebowali.

LoLo
@Kris

Wszystko się zgadza z tym ze jest to firma w której pracuje się w Polsce dwa tygodnie i jest możliwość wyjazdu do Belgi na dwa lub tydzień tak aby dorobić do wypłaty , ja aktualnie pracuje w tej firmie czwarty miesiąc i jest bardzo fajnie ,ciężko się dostac do pracy ponieważ jest dużo chętnych ja sam czekałem pół roku na miejsce , ale warto było czekać .

OG
@Kris

Tak 2/2 lub 3/1 zależy w jakiej branży.

Tomek21
@Kris

Robię w belgiskiej firmie 20 lat od paru miesięcy pszyjerzdzaja chłopaki z euro paku ekipa jest spoko ludzie mili sef jest spoko z czego mi mówiono polecam firmę

Ppp

Można jakies namiary na prace ?

@Ppp

Europak Słońsk wpisujesz w google i masz namiar :)

Michu

Witam, pracowałem w firmie EuroPak i mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę. Muszę dodać, że, zanim trafiłem do tej firmy, pracowałem w wielu krajach i wielu firmach pośredniczych i tylko w tej firmie czułem się doceniany. Praca w miłej atmosferze, pokoje i kontakt z innymi ludźmi super. Jeśli masz jakiś problem, szef zawsze pomoże i nigdy od nikogo nie usłyszałem złego słowa na szefa. Tak więc, jak najbardziej polecam firmę Europak i jak tylko, będę miał możliwość wyjazdu, to na bank tam wrócę.

Jacek

Firmę Euro-Pak Marek Pawko mogę polecić każdemu komu zależy na poważnej pracy z dobrymi zarobkami w Super systemie 2 na 2. Praca na produkcji, firma zapewnia szkolenia i możliwość awansu od pracownika fizycznego do operatora maszyn. Kontakt z pracodawca zawsze w miłej atmosferze. Polecam tego pracodawcę.

Jan
@Jacek

Wiesz może czy obecnie mają wolne miejsca?

Rafael

EuroPak, w tej firmie pracuje od 7 lat, wszystko w jak najlepszym porządku, wynagrodzenie wpływa na czas. Pozytywne nastawienie szefa do pracowników.

Adriano

Polecam Pracę w firmie Europak Marek Pawko, atutem pracy jest system 2tyg na 2tyg oraz pensja która wpływa regularnie każdego 10 dnia miesiąca. Do pracodawcy można zgłosić się z każdą sprawa która zawsze pomoże rozwiązać. Konta z pracodawcą bardzo dobry.

Kris

@pracownik dzięki za odpowiedź

Czy w firmie Euro-Pak Marek Pawko są regularne szkolenia pracownicze?

Oldgang

Oczywiście. Są bardzo często szkolenia na obsługę maszyn.

Nicola

@pracownik a jak z mieszkaniami jest ok?

@Nicola

Tak. Jest to hotel, pokoje sa zadbane.

Oldgang
@Nicola

Są dwa hotele, nocleg zapewnia firma.

Jaro

Na czym polega praca w tej firmie? Co produkuje lub jakie uslugi wykonuje?

Bożena elk

A jakie są tam stawki ? W pracy w Belgii do jakiej miejscowości?

@Bożena elk

Aalter i okolice

zainteresowany

Wiecie czy teraz maja jakąś pracę w Belgii? A jak wygląda sprawa znajomości języka?

@zainteresowany

Jest praca. Zapraszamy. Język mile widziany ale nie jest wymagany.

Witam, czy faktycznie zakwaterowanie jest takie słabe ? Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć ?

@Michał

Nie mam zarzutów co do zakwaterowania. Pokoje dwu, trzy osobowe.Wiadomo, ze nie jest to pięciogwiazdkowy hotel ale warunki są ok

Jaka atmosfera jest między działami w Euro-Pak Marek Pawko?

Atmosfera między działami ? Nie za bardzo jest zrozumiałe to pytanie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Pak Marek Pawko - Słońsk

• Jak się pracuje w Euro-Pak Marek Pawko?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Pak Marek Pawko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Pak Marek Pawko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro-Pak Marek Pawko
  • Tkacka 4c