Opinie o Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński w Bydgoszcz

Elżbieta

Witam wszystkich. Z firmą Madera współpracujemy już od 7 lat. W mojej ocenie firma spełnia nasze oczekiwania.

Pistolecik
@Elżbieta

Główny problem tej firmy to komunikacja a raczej jej brak. Firma niestety nie radzi też sobie w kwestiach zarządzania dokumentacją i pilnowania jej prawidłowości. Z rozliczaniem działań firm wykonujących prace na rzecz WM też jest problem. Mam wrażenie, że Pan Zbyszek jest też jedyną osobą, która tam pracuje- problem z zespołem albo delegowaniem zadań. Bardzo duże opóźnienia w realizowaniu zadań. Może przy małych WM radzą sobie lepiej ale przy dużych i wymagających rzetelnej współpracy i transparentności nie dają rady.

Poszukuję pracy jako agent nieruchomości. Czy jest szansa, aby zostać zatrudnionym właśnie tutaj? :) Jeśli tak, to na jakich warunkach? Na jakie wynagrodzenie, tak mniej więcej, można liczyć? :D Po ile godziny miesięcznie się pracuje? W jakich godzinach? Dajcie znać. ;)

Elżbieta

@Elżbieta

Jak ktoś ma bardzo niskie oczekiwania, to może je spełnia. Ja nie zazdroszczę tej współpracy, ale za to bardzo współczuję kolejnemu zarządcy, który będzie musiał wyprowadzić dokumentację po 7 latach współpracy z firmą Madera.

Pistolecik Nowy wpis

Alex Nowy wpis

Cześć, jak teraz wygląda sytuacja w firmie? chodzi mi głównie o to, czy zaległe wynagrodzenia zostały wypłacone? Chciałbym się przyjąć na stanowisko konserwatora/złotej rączki, ale nie wiedziałem, że firma miała niedawno problemy z wypłacalnością. Unormowało się wszystko? Jak teraz wyglądają warunki jesli chodzi o stawkę, umowę?

Marek Bydgoszcz Nowy wpis

Witam. Z firma Madera i Panem Zbyszkiem działamy już ok dwóch lat. Do dnia dzisiejszego nie mamy uwag do pracy firmy. Polecam M

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
MAGDA

Ten Pan Zbigniew to (usunięte przez administratora) i nigdy nie płaci na czas swoim pracownikom.Obiecuje ze juz pieniazki oszły i ich nie ma

ROB
@MAGDA

To sie zgadza pan Zbigniew zalega z płatnościami za wykonana pracę i nic sobie z tego nie robi. Nie odbiera tel a jak odbierze to zawsze mowi ze pieniążki już poszły na konto

Jack
@ROB

Będę zobowązany za podanie adresu nieruchomości. W związku z działalanością p. Solińskiego toczą się różne postępowania. Może wreszcie uda się zapobiec dalszym szkodom.

Agacia
@MAGDA

Ile czasu pracownicy zwykle czekają na swoje pensje, takie sytuacje są w każdym miesiącu? Może pracodawca płaci tym ludziom odsetki za opóźnienia?

Jakie są warunki zatrudnienia w Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński?

Wspólnota

Bardzo dobry, uczciwy zarządca. Pan Zbyszek to człowiekiem, który potrafi załatwić WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJĘ PANIE ZBIGNIEWIE

Zdziś

Hej. Chcę rozpocząć pracę w branży zarządzania nieruchomościach. Czy ktoś wie może, czy w firmie tej można rozpocząć karierę zawodową i nauczyć się czegoś, co mogłoby się mi w przyszłości przydać? Dają możliwość przyuczenia i zrobienia ze mnie stażysty a później może i możliwość zostania pracownikiem? Nic w sieci na ten temat nie ma i zaczynam się obawiać, że będzie trudno. Może ktoś pomoże i napisze?

Wojciech-centrum

Witam. Z mojej strony współpraca z Maderą przebiega pomyślnie już od ponad 12 lat. Polecam Wojtek

Wspólnota

Bardzo dobry, kompetentny zarządca. Skupiony na pracy, a nie na wyciąganiu pieniędzy.

@Wspólnota

Skoro kompetentny oznacza "mający odpowiednie kompetencje do pełnienia swoich obowiązków, wypowiadania się w określonych sprawach i podejmowania właściwych decyzji oraz dostarczający rzetelnych informacji", to albo słownik ma nieprawdziwą definicję słowa kompetentny, albo opis dotyczy innego zarządcy i trafił tu przez pomyłkę.

Jedyny uczciwy zarządca, który nie ma cen nie wiadomo skąd

Były klient

Zgodnie ze słownikiem UCZCIWOŚĆ, to rzetelność w postępowaniu oraz niezdolność do (usunięte przez administratora) Ta definicja z pewnością nie pasuje ani do firmy Madera, ani do jej właściciela. A cena niska bo i jakość zerowa. Ignorancja klienta i postanowień umowy o zarządzanie są tu na porządku dziennym, a pseudoksięgowość, prowadzona jest przez osobę, która nie zna nawet podstawowych przepisów z zakresu rachunkowości.

Mieszkaniec Szwederowo

Niestety Pan. Z.Soliński nie potrafi zarządzać. Zgłasza się usterki typu że brama wjazdowa nie działa i nic z tym nie robi i tak pół roku zwleka. Mieszkańcy sobie parkują tam gdzie chcą tarasując wyjazd z posesji oczywiście nic z tym nie robi. (usunięte przez administratora) nie zarząd i tyle.

Mała Wspólnota

Dzień dobry. W dniu 3 lutego br. Sąd Rejonowy w Bydgoszczy wydział II Cywilny postanowił obdarować nas zarządcą przymusowym w osobie p. Zbigniewa Solińskiego, pomimo, że przedstawiłem Sądowi negatywne opinie z niniejszej strony oraz ze strony gowork.pl. na temat tego zarządcy. Będziemy składać apelację, dlatego chciałbym prosić Państwa o dodatkowe informacje o tym zarządcy. Ten człowiek zażądał 1000 zł. netto za 337 m2, podczas gdy wynagrodzenie poprzedniego administratora wynosił 200 zł. netto. Zależy mi na opiniach na jego temat oraz kontakcie ze Wspólnotami pod zarządem tego Pana. Mamy dwa tygodnie na apelację. Bardzo proszę o pomoc. Kontakt: wspolnota.w.samociazku7@op.pl

@Mała Wspólnota

Solinski to porażka. Szkoda, ze się nie dogadaliście jako wspólnota. Jak odetną wam media to się ogarniecie. Solinski przewala kasę z jednej wspólnoty do drugiej w zależności gdzie mu brakuje. Dramat. Współczuję Wam. Walczcie z tą apelacja.

Mała Wspólnota
@Mała Wspólnota

Właściciele lokali mieszkalnych to jedna rodzina i dogadujemy się bez problemów. Naszym problemem jest gmina Koronowo, która ma w naszym budynku lokal gospodarczy - świetlicę wiejską. Na szczęście, od 2013 r. mamy większość udziałów. Od 2008 r., przez 7 lat zarządzał nami gminny zakład komunalny. Dopiero w 2014 r. wydało się, że gmina nie wpłacała żadnych zaliczek ! W Sądzie odzyskaliśmy te pieniądze wraz z odsetkami. O zgodę na remont walczyłem 3 lata i wygrałem, jednak również dopiero w Sądzie. Wyremontowaliśmy jedną z dwóch połaci dachu. Budynek powstał w 1885 r. i jest w gminnym wykazie obiektów zabytkowych. Do 2003 r. była tu wiejska Szkoła. Gmina nie chce dokładać się do dalszego remontu i szuka pretekstu, by odsunąć mnie od administrowania i pozbyć się kłopotu. Stąd pomysł zarządu przymusowego. Dziękuję za wsparcie i pozdrawiam serdecznie - Bogdan Drozdowski

Leszek

Hej. Uczę się zarządzania i widzę, że właściciel ma podpisane zarządzenie nieruchomościami z kilkoma wspólnotami. Mnie akurat, aż tak nie ciekawi, jaką cenę pan Zbigniew bierze ale bardziej, czy na przyuczenie można tu się załapać? Czegoś się nauczę, dostanę konkretne zadania, gdzie mogę się sprawdzić, czy raczej to niemożliwe? Nie wiem, czy stażystów w ogóle przyjmuje. Ktoś wie?

Była klientka
@Leszek

Jeżeli chcesz poprawić błędy po firmie Madera, to zapraszamy do naszej wspólnoty - jest co robić.

klient
@Leszek

Tak, pracownik jak nie kilku by im się przydał bo jak już jakaś wspólnota podpisze z nimi umowę to kontakt z nimi jest fatalny. Niemal w ogóle go nie ma. A z racji oszczędności zapewne nikogo nie zatrudnią. Liczy się kasa, jak największa ilość wspólnot do obsługi a co za tym idzie nie ma jakości, w ogóle. Potrafią tylko dużo mówić. Nie ogarniają kompletnie.

Wm

Nie rozumiem dlaczego wpisy są usuwane. Nieuczciwy zarządcą unikać jak ognia. Nie rejestruje wspólnot! Perłowa Dolina nie założył wspólnoty. Właściciele obudźcie się ! Ponoć już zrobił tak z innymi wspólnotami!

@Wm

Ja akurat mieszkam na Perłowej Dolinie i sprawdziłem, wspólnota jest i była od początku zarejestrowana. Więc nie jest to prawda, dlaczego Pan, Pani pod anonimem Wm pisze nieprawdę.

@Wm

Proszę się zatem przedstawić. Od samego początku wspólnota Perłowa Dolina jest zarejestrowana. Resztę ogólników i anonimowy podpis nie wiem jak mam skomentować.......

Zajawka
@Paweł

Teraz, pod rządami p. Wiśniewskiej z BZN, będziecie (usunięte przez administratora)na każdym kroku. Zamienił stryjek...

Helena
@Zajawka

A coś się konkretnie zmieniło po zmianie rządów? Dlaczego uważasz, że dla pracowników będzie to niekorzystne?

Aleksandra

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług firmy Madera Zarządzanie Nieruchomościami – Zbigniew Soliński - właściciel firmy nie wywiązuje się z zawartej ze Wspólnotą Mieszkaniową umowy i nie odpowiada na korespondencję od mieszkańców. Przed podpisaniem umowy koniecznie zalecam wizytę w biurze – chaos jaki tam panuje już powinien dać wiele do myślenia. Sam pan Soliński potrafi jedynie tylko „ładnie mówić” przed podpisaniem umowy, potem jego zaangażowanie w życie i sprawy Wspólnoty Mieszkaniowej spada do minimum. O przestrzeganiu umowy ze strony firmy Madera zdecydowanie należy zapomnieć – idealna sytuacja dla pana Solińskiego to mierny, ale wierny Zarząd, tuszujący przed Wspólnotą Mieszkaniową zaniechania ze strony firmy Madera lub brak Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej, a więc brak jakiejkolwiek kontroli. Jakość obsługi wspólnoty mieszkaniowej przez firmę Madera jest bardzo niska. Standardowym postępowaniem ze strony pana Solińskiego jest brak odpowiedzi na korespondencję oraz blokowanie dostępu do dokumentów dotyczących wspólnoty mieszkaniowej członkom Wspólnoty Mieszkaniowej.

Dominika
@Aleksandra

No jeśli faktycznie by tak robili jak to jest opisane to trudno się dziwić niezadowolonym mieszkańcom. O blokowaniu jakich konkretnie dokumentów tutaj jest mowa, takie ograniczanie chyba jest nielegalne?

Poznańska 24
@Aleksandra

Wszystko co zostało napisane powyżej to prawda

Dominika
@Poznańska 24

No i takie coś stale się utrzymuje czy wspólnota postanowiła w końcu jakoś zareagować?

@Aleksandra

Proszę się przedstawić i napisać o jakiej wspólnocie Pani pisze

Mieszkaniec Perłowej
@Aleksandra

Pan Soliński już nie jest zarządcą perłowej. Okazało się ze czar prysł. To prawda że inną wspólnota założyła Panu sprawę o nieudolny zarząd. Może za ciosem pójdą następni. Trzeba chronić ludzi przed Panem

Aleksandra
@Mieszkaniec Perłowej

Czar prysł także i w innych wspólnotach. Chociaż pan Soliński próbuje ukryć negatywne komentarze o swojej firmie na google.pl zmieniając w opisie nazwę swojej firmy na AN, to w negatywnych opiniach wyraźnie przewija się nazwa jego firmy, a opinie wystawione przez różne osoby i w różnym czasie zawierają konkretne informacje o nieprawidłowościach. Pan Soliński zapomniał ponadto, że oprócz google.pl są jeszcze sposoby przekazywania informacji, a opinia o jego firmie i tak krąży po Bydgoszczy.

Magdalena

Polecam, najlepszy zarządca, dziękuję za pomoc :)

Mirosław

Bardzo dobry zarządca z którym można rozmawiać.

Klient
@Mirosław

Porozmawiać??? Rozmowa jest tylko do momentu podpisania umowy, potem jedynie napotykasz na problemy. NIE POLECAM.

@Klient

proszę się przedstawić i na jakiej wspólnocie, jakie problemy?

@Klient

Pod anonimem można wszystko ....

Klientka

Bardzo nieuczciwy człowiek. Podbija stawkę mieszkania już po decyzji kupna, ostatecznie wycofuje się ze sprzedaży. Sprzedaje mieszkanie 52 udostępnia dok mieszkania 51! UWAGA na tego pana!

@Klientka

NIestety pomiliła Pani podmioty, osoby, nie mamy nic wspólnego ze sprzedażą. Proszę się przedstawić, a nie wypisywać głupoty pod anonimami

Ela S.

Najlepszy zarządca jakiego znam. Ogromna wiedza, kultura osobista, na poziomie. Rzadko się zdarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński?

Zobacz opinie na temat firmy Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński?

Madera-Zarządzanie Nieruchomościami Zbigniew Soliński
3.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Długa 32 lok. 12
    85-034 Bydgoszcz