Opinie o Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o. w Kórnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o. w Kórnik

Słuchajcie a czy to prawda, że prezes wysyła pracowników w godzinach pracy służbowy autem do siebie do domu aby mu jakieś prywatne fuchy robili?

Aleksandra

skąd w ogóle masz takie informacje?

@Aleksandra

Kórnik jest mały.

Halina Nowy wpis

No i jak w końcu wyszło? Prawda czy jednak nie?

Były pracownik Nowy wpis
@Halina

Trzeba zapytać osoby, która na tej robocie była....

Halina Nowy wpis

No niby tak, ale założyłam, że gość doinformowany jest. A Ty jesteś w stanie udzielić w takim razie rzetelnej odpowiedzi?

Nick Nowy wpis

Nie nie prawda

Karol

Na co ta firma zwraca uwagę w cv ?

Vvvv
@Karol

Wystarczy że pani M. K nie będzie odpowiadać nazwisko kandydata do pracy i z miejsca jest skreślony

Filip

Panie w biurze to totalna porażka szczególnie pani M.K. Kawki pierdoły i nic więcej ..

Gabriela
@Filip

Wiesz, wydaję mi się, że mimo wszystko na forum publicznym nie powinno się pisać o nikim w aż tak obraźliwy sposób. Tak czy inaczej - jestem ciekawa, jaką sprawę chciałeś załatwić w Wodkom. Szukasz tam może zatrudnienia? Musisz koniecznie dać mi znać.

@five a jak składałeś cv to mailowo ?

@Marta

Osobiście za każdym razem

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Natalia

@Five tylko znajomości pozwolą się tu zatrudnić ?

Dobry pracownik

Szukam stałej pracy prawo jazdy B. T uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej i wózka widłowego praktyka.

Five

Nie mając dobrych znajomości ani rodziny która pracuje w tej firmie, pracy się nie dostanie w wodkom kórnik. Prezes przyjmuje do pracy rodzinę pracowników. składałam dwa razy dokumenty do pracy w tej firmie (osoba nie pijącą, która lubi pracę przy roslinach-aplikowałam na stanowisko ogrodnicze przy zieleni) nie dostał żadnej odpowiedzi, a tu pyk prezes przyjął do pracy byłą pracownice alkoholiczkę-córkę jednej z pracownic, która po kilku dniach przestała pracować w tej firmie. Układy układziki śmiechu warte

WODKOM Kórnik
@Five

Dzień dobry, zapraszamy do pracy- praca w systemie akordowym. Kontakt pod nr tel. (061) 817-02-72. Pozdrawiamy.

@WODKOM Kórnik

Złożone były przezemnie 3 razy cv w sprawie pracy niedawno zanosiłem 3 raz. Trzeci i ostatni!!! . szkoda czasu żeby chodzić i osobiście zanosić cv w sprawie pracy jak i tak Zero odpowiedzi z waszej strony. Niedługo prezes będzie sam pracował skoro zwolnił kilku stałych pracowników. Powodzenia mi życzę

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Gremlin

Tak

Godi

Nie. Firma dała ogłoszenie do pracy w akordzie i zaznaczone jest ze na umowę zlecenie

Jak wam się tutaj pracuje jako ogrodnik na akord? Jak to wychodzi pieniężnie?

Godi
@Marek

Ja składałem w marcu dokumenty do pracy i nic cisza kompletna

Banek

W marcu 2020 r firma wodkom dała ogłoszenie o naborze pracowników na sezon wiosna lato na umowę zlecenie na stanowisko ogrodnik wynagrodzenie w formie akordu. Z możliwością zatrudnienia w formie umowy o pracę po okresie próbnym. Ktoś jest dobrze poinformowany jak z stawkami na godzinę się w tej firmie wychodzi?

Kamil

Może nie jest idealnie ale czy ktoś zna taką firmę? Jest ok więc warto pracować w firmie.

Stefan

Może słyszał ktoś czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Jak się to robi

Widzę nareszcie pan prezes zarządu zrozumiał że pan M. K. Robił legiony i się go pozbył to nic z tym że nadal dyskryminuje pracowników i śledzi a zlecenia przejmują zewnętrzne firmy a sprzęt w krzakach na placu stoi i niszczenie. Tak dalej .

Terry

Faktycznie ten nowy prezes to jakiś dziwak prędzej ta firma padnie na pysk pod jego rządami

P prezes
@Terry

To wszystko jest robione celowo żeby się ta firma rozpadła wydawanie zleceń podwykonawcom a pracownicy po rowach śmieci zbierają za grosze a prywciąż kasę się płaci za nic. ....

@P prezes

Dlaczego sądzisz, że firma miałaby się rozpaść? Twój komentarz jest dość chaotyczny, wyjaśnij proszę, co masz na myśli. Wspomniałeś, że pracownicy nie są zadowoleni z zarobków, czy w firmie funkcjonuje jakiś system premiowy? Opowiedz nieco więcej o zakresie obowiązków pracowników.

admin

Pomóż osobom szukającym pracy w Wodociągi Kórnickie i Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Spółka z o.o. i dodaj komentarz. Twoje zdanie się liczy.

Mieszkaniec gminy
@admin

Spółka jest ok ale pan prezes i panie w biurze to nie razem z p M.K i jej pomysłami daleko nie zajdą prace zlecone przez gminę większości wykonują nie firmy a te co nikt niehce wykonać pan prezes zarządu wymusza na załodze pod groźbą zwolnienia albo brakiem premi wstyd i terror. .....

Grażyna

Czasy gestapowskie już dawno minęły panie prezesie

P ktoś
@Grażyna

Ma pani asolutnom racje to mało powiedziane ten człowiek się z choinki urwał.

Jasiek

Jak sadzicie czy są jakieś szanse na podwyżki? Chciałbym się dostać tu do pracy ale zastanawiam się.

@Jasiek

Szczerze? Wątpię te wstawki 10_12zl na godzinę są od lat nie od miesiąca czy roku

P prezes
@Jasiek

Możesz się spodziewać stałej nerwowej atmosfery i śledzenia .a na awans nielicznycz bo to zależy od przodu pasa pana prezesa praca jak praca maszyny w krzakach tylko ręczna fizyczna praca za 12- 13 zł i kiepska premia.

Barbara

Nowy prezes zwalnia ludzi żeby przyjąć tanią siłę roboczą w postaci Ukraińców

Ten nowy prezes to jakiś dziwak stawki marne dla pracowników i te śledzenie pracowników śmiech na sali

Co

Sprzęt zaxsetki tysięcy złotych stoi na placu a załoga rękoma pielęgnuje tereny zielone na gminie a pan prezes zarządu spółki z kamerą ich śledź stawki jak 10 do 12 zł a prezesie 12000 tysięcy za miesiąc za pięćdziesięciu w stołek i objawienia się. To skandal.

Zostaw merytoryczną opinię o Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o. - Kórnik

• Jak się pracuje w Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o.
  • Poznańska 71C
    62-035 Kórnik

Wodociągi Kórnickie I Usługi Komunalne Wodkom Kórnik Sp. z o.o.