Opinie o T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel o rekrutacji.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel w Łódź

Ana Nowy wpis

Masakra. Rozumiem wszystko ale ile można nabijać ludzi w butelkę???? Dzwoniłam raz setny a pan tylko każdy chce telewizor oglądać... i nic chory wyszedł ze szpitala i nikt nie przyjechał a gdzie pieniądze które przepadły???? Nie pozdrawiam.

JOLANTA Nowy wpis

Jak nie wstyd właścicielowi firmy....oszukiwać chorych.Tracą pieniądze..Widać to niezły interes.Ciekawa jestem co na to dyrekcja szpitali....bo czytając opinię to standard tej firmy.

gość Nowy wpis

Leżę CKD w Łodzi podniesione opłaty 20 programów i 1 nie odbiera wogole, kradnie pieniądze. ZGOSZENIE godz 8.00 rano był 15 30 pretesiami (usunięte przez administratora) robi z chorych krzyczał zwrócenie uwagi odpowiedzią ze sam chory co tam że w szpitalu i nie zwróci żadnych pieniędzy więc zwróciłam uwagę bo starsze ludzie godzo się na wszystko czy tak powinno być Porażka nie odpowiedzialna firma bazuje na chorych ludziach Ale przyjdzie czas i ten pan się położy w tym szpitalu i to go spotka Karma Wraca

Agnieszka Nowy wpis

Sporo tu negatywnych komentarzy jednak a ja jestem ciekawa jak to wygląda od strony pracownika, takiego serwisanta. Jaka jest atmosfera w pracy i czy dużo osób tu pracuje, jest dużo pracy? Może jakieś braki kadrowe skoro ludzie dzwonią a nikt nie przyjeżdża :) Chłopak byłby zainteresowany, tylko dajcie znać jakie warunki, cokolwiek...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
T.D.K.L

Miłą rozmowę przeprowadziłam z Panem pojformowal mnie że jak mu się tylko uda to przyjedzie naprawić telewizor chorym pacjentom na ulicy wileńska 37 odział chorób wewnętrznych sala 102 Dziękuję za miłą rozmowę ????

Nowakowski

Firma która wymyśliła sobie dobry biznes na chorych ludziach telewizory w szpitalu w Poddębice nie działają na wszystkich salach szczególnie na oddziale onkologii pieniądze pacjenci wrzucajcie a my wam je zwiniemy a zgłoszenie sobie możecie wsadzić w pięty Tak opieszałej firmy dawno nie widziałem może by tak wypadało naprawić odbiorniki na tak ciężkim oddziale gdzie pacjent ma patrzeć w sufit bo tyle im zostało Może by tak pracownik owej firmy położył się i zobaczył jak to jest pięknie leżeć choremu na onkologii i patrzeć w sufit bo firma robi łaskę i nie nadzoruje zgłoszenia i nie nadzoruje działanie odbiorników

Marzena
@Nowakowski

Ale co pracownik ma do tego czy jest telewizor czy nie? Przecież to nie on funduje? Tu chyba wyżej jednak należałoby to zażalenie wnieść, bo podejrzewam, że o tych telewizorach to i tak każdy wie?

Aga w

Szpital cKd łódż.telewizor nie działa.przyszedl chamski facet z tłuszczyskiem zwisającym ze spodni.cos pogrzebal i ani be ani me wyszedł.rtpowy przykład buractwa i tego jak ludziom nie zależy na pieniądzach

Majka
@Aga w

Obecnie przybywam w Szpitalu na Wolicy na oddziale rehabilitacji, po zmianie odbiornika załodowaliśmy do automatu 42 zł na 120 godz i oczywiście TV nie zadziałał z powodu braku sygnału, czekałam tydzień pomimo codziennych monitów aby przysłano serwisanta ( bardzo nieprzyjemny facet który odbierał telefony) stwierdził ze specjalnie nie będzie przyjeżdżał z Łodzi, dopiero dzisiaj przyszła jakaś Pani coś poprzełączała i zaczął działać, oczywiście stwierdzono że to nasza wina ponieważ musieliśmy coś przestawić , a kasy nam nie odda, czyste złodziejstwo. W wielu pokojach tez tak samo ale nie wrzucili tyle kasy co ja. Uważajcie na oszustów w tych szpitalach który obsługuje ta FIRMA !!!!!!!!!

Iza
@Aga w

A co takiego konkretnie Ci powiedział, że stwierdzasz, że był nieuprzejmy?

pandula52
@Iza

Pracownik przyjmujący zgłoszenia na uwagi , strasztłmnie ze mnie znajdzie i mi ""zaszkodzi".

Julia
@pandula52

Serio tak mówił? Tak bez żadnego powodu?

Pacjentka
@Aga w

Pracownik który odbiera telefon bardzo ale to bardzo nieuprzejmy. Będąc w szpitalu 3 dni, nikt nie przyjechal do naprawy telewizora. Dzień wcześniej dziewczyna wrzuciła pieniądze ( czyli 4 doba). Pracownik wyzywa na mnie, że blokuje mu numer telefonu,a 4 dobę nikogo nie ma do naprawy. Tak robią na nas pieniądze.

Karolina xx

Leżę obecnie z dzieckiem w szpitalu w Łagiewnikach W środę wrzuciłam 18 zł ,chyba tylko godzinę działał telewizor. Od środy codziennie dzwonię na podany nr na skrzynce w pokoju. Pan codziennie obiecuje ,że się zjawi. Nikogo do tej pory nie było. Firma która (usunięte przez administratora) i tyle. Montowanie badziewia żeby tylko (usunięte przez administratora) ludzi. Porażka !

Sylwia
@Karolina xx

A jak za to pracownicy szpitala? :) Wszystko okej?

Małgorzata

Szpital w Poddębicach - tutaj jest ta sama sytuacja, co opisane poniżej, z tą różnicą, że automat nawet nie przyjmuje żadnych pieniędzy. Serwisant natomiast jest tak samo chamski i niesłowny, jak to opisują inni. Można się domyślać, że jako pracodawca jest tak samo zły.

Dorota
@Małgorzata

Nawet nie wiedziałam, że w Poddębicach jest szpital wcześniej. Natomiast nie wysnuwałabym tak daleko idących wniosków. Kiedykolwiek słyszałaś coś od tych pracowników?

Beata

Witam wszystkich zainteresowanych.Jestem od tygodnia w szpitalu Narutowicza w Łodzi. Szpital super nie można narzekać, ale niestety nie ma co liczyć na telewizję. Do automatu wchodzą tylko piątki i czas tylko godzinę, gdzie widnieje cennik i jest za: 1 godzine -2zł za 3 godziny - 4zł.Włożyłyśmy 4 razy po 5 zł i za każdym razem tylko godzinka, a gdy włożyłyśmy 2 razy po 5 zł też tylko godzinka.WIELKIE (usunięte przez administratora)!!!!.Gdy zadzwoniłyśmy pod numer telefonu widniejący na automacie pan obiecał że serwisant przyjedzie, mija tydzień nikt nie przyjechał.(usunięte przez administratora)!!!!

Izyda

@Weronika też chcę się dowiedzieć czy mają jakieś wakaty?

Pacjent

Szpital Madurowicza luty 2021, system pożera pieniądze. Za 10 zł zamiast 20 godzin tylko 3. Na serwis czekamy 2 dzień i cisza

Weronika

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje pracowników? Jakie zarobki i atmosfera?

Mamma

Ja również jestem w szpitalu z małym dzieckiem w łagiewnikach. Wrzucam 18zł na tv za 72h-patrze nie ma sygnału-dzwonie na serwis a tam odbiera pan tłumacze że nie ma sygnału a on na to nie ma w calym obiwkcie czy tylko u pani?mowie ze nie wiem bo noe chodze po salach na to on ze sprawdzi i oddzwoni-mija godzina potem druga i noc-dzwonoe ja na co pan oburzony ze powiedzial jak sie dowie oddzwoni-a tu kasa leci-dzwonie dzien pozniej z konta zeszlo juz 24h-pan do mnie opryskliwie ze maja wiele zgloszen i musze czekac-na to ja ze skoro nie moze tego zalatwic to ja pojde do kpgos innego na co pan ze straszyc to ja moge sobie wiem kogo a nie jego-ciekawe wlasnie jak takie nieuczciwe firmy wogole maja dostep do zamowien publicznych.Oczywiscie znalezc jakis inny kontakt do tej firmy graniczy z cudem-firma"krzak"normalnie a kase trzepia nie małą.Zobaczymy za ile łaskawie pan serwisant sie zjawi.

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie T.D.K.L S.C. Anna Kuźma Andrzej Motel.

KCezary
@admin

Piszę ze szpitala na Czechosłowackiej w dniu 12.01.2016. Automat połknął ponad 20 zł i nadal woła o pieniądze. Kilkukrotne próby dodzwonienia się do "serwisu firmy" nie dały rezultatu. Na automacie uwaga : wyłączenie telewizora nie powoduje zatrzymania pracy automatu, inaczej mówiąc pieniążki lecą, mimo, że usługa nie jest realizowana, dotyczy to także wi-fi, które normalnie w innych instytucjach jest dostępne za darmo. W szpitalu na Czechosłowackiej dostęp do wi-fi jest realizowany za pieniądze z osobnymi hasłami do każdego z pokoi (osobne automaty zbierające niezasłużone pieniądze. Pracownicy szpitala stwierdzili, że jeśli nawet czasem uda się dodzwonić do tego "serwisu", to pracownik zjawia się po n.p. 3 dniach. Ciekawe w jaki sposób taka "firma" uzyskała kontrakt na "obsługę" szpitala i pacjentów.

Zostaw merytoryczną opinię o T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel - Łódź

• Jak się pracuje w T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel?

Zobacz opinie na temat firmy T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel?

T.D.K.L. s.c. Anna Kuźma Andrzej Motel
  • Andrzeja Struga 26 lok. 2