Opinie o Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud w Warszawa

Jaka atmosfera jest między działami w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud?

Omijajcie z daleka.

Omijajcie z daleka tą firmę. Mój teść w 2017 r. ( człowiek w wieku 80 lat) kupił drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, Chciał z tworzywa sztucznego wzmacnianego stalą. Owszem zostały dostarczone drzwi ze zdjęcia ale po rozpakowaniu okazało się, że to są zwykłe drzwi PCV typu balkonowego z jednym Chińskim zamkiem bez atestu. Sprzedawca był na tyle cwany, że nie dołączył karty gwarancyjnej ani faktury zakupowej a tylko list przewozowy. Po usilnych naciskach ów Pan przestał odbierać telefony. (usunięte przez administratora)

gość

(usunięte przez administratora) firma TAKBUD został prawomocnie skazany za oszustwo którego się dopuścił remontując mój dom Wyrok jest z 2017 i 10 miesięcy więzienia . Jakim cudem on jeszcze chodź na wolności .

Łucja

@oszukana czy zapoznałaś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte. Komentujmy w sposób merytoryczny i obiektywny, bez względu na to, czy mamy negatywne, bądź pozytywne odczucia.

załamany

UWAGA! Człowiek który dużo pięknie mówi, ale w rzeczywistości robi inaczej. W moim przypadku inwestycja za 7000 zł i cała zniszczona. Nie odbiera telefonów. Nie ma pojęcia o budowlance, ale za to dużo gada. Porządna ekipa nie ma wolnych terminów w tak krótkim czasie - to daje do myślenia. Niestety ja za późno na to wpadłem i mam teraz potężny problem. Proszę poszukać innych komentarzy na temat tej firmy w internecie. Owszem są z 2015 roku ale jest koniec 2016 a ten człowiek nadal niszczy ludziom materiał zamiast wykonać zlecenie, albo się nie podejmować. OMIJAĆ!!!

Dałam się nabrać
@załamany

Szukam chętnych do zbiorowego pozwu. mnie też oszukał i nie mam zamiaru mu tego podarować

Aplikowałeś na stanowisko Tynkarz, ociepleniowiec murarz oferowane przez firmę Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OSZUKANA

UWAGA!Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą TAK-BUD! Jej właściciel p. Tomek to naciągacz! Na początku robi wrażenie solidnego i zaanagażowanego żeby uśpić czujność inwestora.Po pobraniu zaliczek unika kontaktu. Doi inwestora ile może i pozoruje pracę, której ostatecznie nie kończy.UWAGA! świetnie kłamie- to może zmylić! Ucieka z pieniędzmi zostawiając tylko zniszczenia. Oby go w końcu zamknęli.Żałuję, że wcześniej nie przeczytalam tych opinii.

niezadowolny

Kompletnie nie zna sie na pracy w budowlance

samijoe

Firma Budowlano-Remontowa TAK-BUD Tomasz Kopczyński. ul. 28 Czerwca 1956r. 272. 61-447 Poznań. woj. wielkopolskie. tel. kom.: 530 923 991. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM - naciągacze i złodzieje

alux

Firma zamawia towary lecz za nie nie płaci. Zalega od maja 2014

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud - Warszawa

• Jak się pracuje w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud?

Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud
  • Piotra Wysockiego 26