Opinie o Progres - Maciej Borowiecki w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Progres - Maciej Borowiecki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progres - Maciej Borowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progres - Maciej Borowiecki w Sulejówek

Czy w Progres - Maciej Borowiecki obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierowca c umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 7 września na Praca.gov.pl.

Odpowiedź Nowy wpis

Czy pana pytanie jest poważne? Jak kierowca może pracować zdalnie?

Klient Nowy wpis

To firma Krzak.Własnie zawiesili odbiór śmieci w Otwocku naruszając warunki umowy.Nie polecam w tej firmie wyzysk i brak ludzi.Jak odbierali odpady na Otwocku to nieregularnie a ludzie którzy pracują u tego pracodawcy wyrabiają 2 miesiące w miesiącu po tyle h trzeba pracować.Zatem ile można wytrzymać...porażka

Misiek Nowy wpis

Ta firma oraz jej właściciel to totalna porażka.Pan Borowiecki niech sam pracuje od 12 do 15 h dziennie oczywiście nadgodzin nie wykazuje a ubezpieczenie to najniższa krajowa!Powinien za te machlojki posiedzieć parę lat w (usunięte przez administratora)

mieszkaniec

Ktoś kojarzy, o co dziś chodzi z odbiorem odpadów w Otwocku przez Progres - Maciej Borowiecki? Od rana wszystko stoi i czeka, a strona w mieście z harmonogramem się zawiesiła (404). To jest ta dobra zmiana Pana Margielskiego? Wcześniej w PreZero takich nr nie było.

Czy w Progres - Maciej Borowiecki poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Werpru.

Masakra !!!!!!!! Zniszczyli nam kosz na (usunięte przez administratora) Po telefonie do firmy przywieźli nam zamiennik w koszmarnym stanie z 4 złożony jeden. Po kolejnym telefonie pani która że mną rozmawiała powiedziała że dadzą nam nowy. Ale nie dodała że nowy w jej miemaniu to uzywany, brudny,a w środku ze śmieciami ( które w zamyśle pani miały nawiac podczas jazdy- tylko jak?????Bo klapa była zamknięta !!!!)????????Przecież to tylko kosz na (usunięte przez administratora) tak usłyszałam. Każdy z nas ma inne odczucie estetyki. Nasz kosz mieliśmy od roku i był zadbany. Zawszy, po każdym oddaniu (usunięte przez administratora) wyczyszczony. Nie uszkodzony. Niemalże wyglądał jak nowy. Wkurza mnie podejście ludzi tam pracujących. Pan właściciel pożal się Boże tej firmy przysłał mi zdjęcie naszego kosza po przejściach (po tym jak zniszczyli go w środku śmieciarki) albo zupełnie inny też mocno zjechany i wpierdala mi że to napewno nasz. Jak dla mnie ZERO profesjonalizmu. NIE POLECAM !!!!!!!

Rozmowę kwalifikacyjną w Progres - Maciej Borowiecki masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Progres - Maciej Borowiecki?

mamut

Omijać szerokim łukiem , P. Borowiecki to chodzący wulkan ,Człowieka i jego zaangażowanie w pracę traktuje jak zero. To nie zakład pracy tylko (usunięte przez administratora). Tam nie ma żadnych podstawowych warunków do pracy ani dla kierowcy ,ani dla mechanika. Kierowcy mają sobie radzić sami z awariami tych starych samochodów a praca mechanika jest pod tak zwaną chmurką....na placu u Pana Borowieckiego. Na placu żadnych pomieszczeń socjalnych. Jedna przewalająca się toaleta budowlana a jedyny posiłek w zimnej pakamerze., baraku .Z Panem Borowieckim nie ma żadnej rozmowy, jest tylko krzyk i zastraszanie. Każde chwilowe stanie pracownika czy to kierowcy czy pracownika segregującego (usunięte przez administratora) jest według Pana Borowieckiego okradaniem Go z pieniędzy bo nie pracuje. Warunki pracy jakie proponuje człowiekowi są uwłaczające.

Adu
@mamut

Tak zgadza się wszystko.nie oferuje umowy oraz (usunięte przez administratora) z płatnościami...

Miniuu

jeśli chodzi o prace w tej firmie nawet nie próbujcie (usunięte przez administratora) i kombinator-wszystko bez umowy chyba że kierowca-właściciel strąca za wszystko -za ubrania robocze za zdarte opony za wyimaginowany pęknięty pojemnik na śmieci,,,,praca nawet po 15 -18godz dziennie...i wypłata oczywiście następny miesiąc ,,, czyli zatrudniasz sie 1 sierpnia wypłatę bierzesz 20 września....żadnej wody do picia przy 30stopniach-bo to nie są pracownicy... żadnych rękawiczek dla higieny....dlaczego PIP nie zajmie się firmą????

Zostaw merytoryczną opinię o Progres - Maciej Borowiecki - Sulejówek

• Jak się pracuje w Progres - Maciej Borowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy Progres - Maciej Borowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Progres - Maciej Borowiecki?

Progres - Maciej Borowiecki