Opinie o Alma Market w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Rybnik

Pracownik Alma Rybnik

Nie mówił Ci nikt (usunięte przez administratora) że praca kasjerki nie jest odpowiednia dla księżniczki ? Bo tu trzeba MYŚLEĆ a nie bujać w obłokach ,że się kiedyś było zastepcą kierownika w firmowym sklepie . Dorośnij....nie śnij ,żyj realnie. Jesteś dużą dziewczynką. Są słowa które musisz poznać : odpowiedzialność, obowiązek,sumienność. Więc nie wylewaj żółci na wszystkich. Oni nie są temu winni że nie nadajesz się do tej pracy. Kasjerka naprawdę MUSI myśleć cały czas.

kris

zal patrzec jak te panie biegaja po sklepie ...za marne grosze pewnie bo co mozna powiedziec dobrego o firmie ktora wykorzystuje...zero szacunku do ludzi ..a kadra kierownicza widac zmiany tylko czy aby napewno na lepsze???

nesun78

jestem stalym klientem i zadziwia mnie fakt ze alma schodzi na psy pod wzgledem obslugi na co nie ktorych stanowiskach ...pracownicy biegaja po innych dzialach zamiast stac na swoich ,kiedys to i dyrektora mozna bylo zobaczyc jak pracuje wykladajac towar czy tez na dziale warzywnym ten co obecnie jest chyba nie zna slowa "praca" bo nie widac zeby mial checi do pracy jedynie co potrafi to ganiac pracownikow i udawac ze slucha co sie do niego mowi..a przez sklep przechodzi z rekoma w kieszeni jak krol julian...ktoremu nalezy sie szacunek bo ma dyr przed nazwiskiem...moze czas na zmiane dyrektora ..bo wydaje mi sie ze jest coraz gorzej ..szkoda tylko pracownikow tej firmy ....

Prosisz o przecenę rano a otrzymujesz ją przed koncem pracy rannej zmiany, przychodzisz przypomniec sie zastajesz oddelegowany przez pania siedzaca tam od rana z nogami na koszu na śmieci sprawiającej wrażenie że laskę robi. żenada !!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alma Market? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Rybnik

a pana Dyrektora z rekami w kieszeniach też widać na sklepie,

panie sprzatające rewelacja niema nigdzie w żadnym sklepie tak czysto ,i to jest grupa niepełnosprawna .przychodzę codziennie i widzę pracę tych pań .

malan

Ja tam pracowałam przez dość długi okres czasu kierowniczka działów świeżych to prawdziwa katastrofa, chodząca po sklepie z rękoma w kieszonkach, prawdziwa masakra. Jedyne pracujące osoby z kadry to kierownik spożywczego i wszyscy zastępcy, ochrona w porządku Dyrektor również.

wolna

Uciekłam z tego cyrku. Dyrektor nie jest spoko napewno.Spoko to był ale na początku teraz obrósł w piórka. Kierownicy...noo nic złego nie powiem. Ochrona...to poezja z ich wrednym szefem na czele który tylko pisze notatki służbowe na kogo tylko popadnie. Klientów sie nie pilnuje. Pracowników się pilnuje. Ludzi mało płaca też zawrotna 1100 na reke bez premii bez bonow bez paczek na swieta. Teraz pracuje gdzie indziej i mam czas dla siebie i rodziny. Nie siedze po 12 godzin w pracy za psie pieniadze.Odwiedzam czasami moje koleżanki i szkoda mi ich. Życzę żeby znalazły jak najszybciej nową prace i odeszły z tego bałaganu.

llll

Zarobki może wielkie nie są, kierownictwo i dyrekcja spoko z wyjątkiem pewnej pani ....

kredka

Ludzie uciekajcie. Co tam sie porobiło to szok! !. Pracujesz za 2 osoby wypłata około1100 zł na reke i nic więcej. Żadnej premii żadnych bonów. Nie masz życia prywatnego bo masz sie poświęcać dla firmy na 100% jak nie to Alma żegna. Kiedyś to była fajna firma ale lata świetności minęły. O dyrekcji nie wspomne bo ręce opadają. Jedna wielka bezradność :-)

Zuzia

Najniższa krajowa jest, zakres obowiązków jednak spory... Zmiany dyrektorów nie doświadczyłam, może dlatego, że niezbyt dlugo pracuje... Jednak jestem zdania, że atmosfera w pracy jest niemalże najważniejsza, a to akurat dopisuje. Wszak atmosferę tworzą pracownicy wraz z kierownictwem, wystarczy się zatem wspólnie postarac;)

kredka

Nie jest źle. Bez przesady. Jestem zadowolona. Praca jak wszędzie, zarobki wiadomo najniższa krajowa.

ada

WYNAGRODZENIE: - na stałym poziomie coś powyżej stawki minimalnej + 10% premia uznaniowa; taki sam poziom dla wszystkich pracowników na poszczególnych działach bez względu czy osoba pracuje jako specjalista d/s księgowości czy też sprzedawca na stoisku np.mięsnym; osoba na okresie próbnym ma taką samą stawkę jak osoba pracująca w tej firmie od początku istnienia; brak podwyżek jest usprawiedliwiane sytuacją na rynku pomimo wzrostu sprzedaży w delikatesach w Rybniku ROZWÓJ ZAWODOWY: brak możliwości awansu. PRACA: pracownik danego działu wykonuje obowiązki wykraczające poza jego zakres obowiązków, częsta praktyka 1 osoba na więcej aniżeli jednym dziale. Dewiza 1 człowiekiem można zastąpić 3 pracowników. ATMOSFERA: zepsuta ciągłymi zmianami dyrektorów oraz zwiększającą się rotacją pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Rybnik

Alma Market