logo Alma Market

Alma Market

Rybnik

Opinie o Alma Market

ada 2010-05-21 19:34:47
WYNAGRODZENIE: - na stałym poziomie coś powyżej stawki minimalnej + 10% premia uznaniowa; taki sam poziom dla wszystkich pracowników na poszczególnych działach bez względu czy osoba pracuje jako specjalista d/s księgowości czy też sprzedawca na stoisku np.mięsnym; osoba na okresie próbnym ma taką samą stawkę jak osoba pracująca w tej firmie od początku istnienia; brak podwyżek jest usprawiedliwiane sytuacją na rynku pomimo wzrostu sprzedaży w delikatesach w Rybniku ROZWÓJ ZAWODOWY: brak możliwości awansu. PRACA: pracownik danego działu wykonuje obowiązki wykraczające poza jego zakres obowiązków, częsta praktyka 1 osoba na więcej aniżeli jednym dziale. Dewiza 1 człowiekiem można zastąpić 3 pracowników. ATMOSFERA: zepsuta ciągłymi zmianami dyrektorów oraz zwiększającą się rotacją pracowników.
kredka 2011-07-23 19:51:22
Nie jest źle. Bez przesady. Jestem zadowolona. Praca jak wszędzie, zarobki wiadomo najniższa krajowa.
Zuzia 2012-03-29 22:27:02
Najniższa krajowa jest, zakres obowiązków jednak spory... Zmiany dyrektorów nie doświadczyłam, może dlatego, że niezbyt dlugo pracuje... Jednak jestem zdania, że atmosfera w pracy jest niemalże najważniejsza, a to akurat dopisuje. Wszak atmosferę tworzą pracownicy wraz z kierownictwem, wystarczy się zatem wspólnie postarac;)
kredka 2013-01-08 21:01:15
Ludzie uciekajcie. Co tam sie porobiło to szok! !. Pracujesz za 2 osoby wypłata około1100 zł na reke i nic więcej. Żadnej premii żadnych bonów. Nie masz życia prywatnego bo masz sie poświęcać dla firmy na 100% jak nie to Alma żegna. Kiedyś to była fajna firma ale lata świetności minęły. O dyrekcji nie wspomne bo ręce opadają. Jedna wielka bezradność :-)
llll 2013-01-25 22:26:19
Zarobki może wielkie nie są, kierownictwo i dyrekcja spoko z wyjątkiem pewnej pani ....
wolna 2013-02-03 19:18:46
Uciekłam z tego cyrku. Dyrektor nie jest spoko napewno.Spoko to był ale na początku teraz obrósł w piórka. Kierownicy...noo nic złego nie powiem. Ochrona...to poezja z ich wrednym szefem na czele który tylko pisze notatki służbowe na kogo tylko popadnie. Klientów sie nie pilnuje. Pracowników się pilnuje. Ludzi mało płaca też zawrotna 1100 na reke bez premii bez bonow bez paczek na swieta. Teraz pracuje gdzie indziej i mam czas dla siebie i rodziny. Nie siedze po 12 godzin w pracy za psie pieniadze.Odwiedzam czasami moje koleżanki i szkoda mi ich. Życzę żeby znalazły jak najszybciej nową prace i odeszły z tego bałaganu.
malan 2013-02-06 17:44:50
Ja tam pracowałam przez dość długi okres czasu kierowniczka działów świeżych to prawdziwa katastrofa, chodząca po sklepie z rękoma w kieszonkach, prawdziwa masakra. Jedyne pracujące osoby z kadry to kierownik spożywczego i wszyscy zastępcy, ochrona w porządku Dyrektor również.
11111 2013-02-24 14:42:45
panie sprzatające rewelacja niema nigdzie w żadnym sklepie tak czysto ,i to jest grupa niepełnosprawna .przychodzę codziennie i widzę pracę tych pań .
11111 2013-02-24 17:11:08
a pana Dyrektora z rekami w kieszeniach też widać na sklepie,
3333 2013-02-24 18:10:59
Prosisz o przecenę rano a otrzymujesz ją przed koncem pracy rannej zmiany, przychodzisz przypomniec sie zastajesz oddelegowany przez pania siedzaca tam od rana z nogami na koszu na śmieci sprawiającej wrażenie że laskę robi. żenada !!!!
nesun78 2013-03-21 21:29:05
jestem stalym klientem i zadziwia mnie fakt ze alma schodzi na psy pod wzgledem obslugi na co nie ktorych stanowiskach ...pracownicy biegaja po innych dzialach zamiast stac na swoich ,kiedys to i dyrektora mozna bylo zobaczyc jak pracuje wykladajac towar czy tez na dziale warzywnym ten co obecnie jest chyba nie zna slowa "praca" bo nie widac zeby mial checi do pracy jedynie co potrafi to ganiac pracownikow i udawac ze slucha co sie do niego mowi..a przez sklep przechodzi z rekoma w kieszeni jak krol julian...ktoremu nalezy sie szacunek bo ma dyr przed nazwiskiem...moze czas na zmiane dyrektora ..bo wydaje mi sie ze jest coraz gorzej ..szkoda tylko pracownikow tej firmy ....
kris 2013-03-23 20:24:30
zal patrzec jak te panie biegaja po sklepie ...za marne grosze pewnie bo co mozna powiedziec dobrego o firmie ktora wykorzystuje...zero szacunku do ludzi ..a kadra kierownicza widac zmiany tylko czy aby napewno na lepsze???
Pracownik Alma Rybnik 2013-04-17 19:50:28
Nie mówił Ci nikt (usunięte przez administratora) że praca kasjerki nie jest odpowiednia dla księżniczki ? Bo tu trzeba MYŚLEĆ a nie bujać w obłokach ,że się kiedyś było zastepcą kierownika w firmowym sklepie . Dorośnij....nie śnij ,żyj realnie. Jesteś dużą dziewczynką. Są słowa które musisz poznać : odpowiedzialność, obowiązek,sumienność. Więc nie wylewaj żółci na wszystkich. Oni nie są temu winni że nie nadajesz się do tej pracy. Kasjerka naprawdę MUSI myśleć cały czas.
Pracownik Alma Rybnik 2013-04-18 06:22:38
Anno .Ja myślę i pracuję już w tej firmie tyle lat i nie narzekam. Nie piszesz prawdy a te opisy wyjścia do wc rozbawiły mnie do łez. Dyskutować to można z osobą inteligentną i na poziomie. Niestety Twój poziom kultury to miejska przekupa. To że zmieniłaś kolor włosów nie oznacza ,że Twój poziom inteligencji wzrósł :) Więc to mój ostatni post. Szkoda mi czasu na jałowe dyskusje z Tobą. Piękna wiosna przyszła szkoda mi czasu siedzieć przed kompem i pierdoły wypisywać. Żegnam. Twoja była koleżanka z kasy :)
Pracownik 2013-04-18 11:33:40
Jeżeli chodzi tutaj o myślenie P(usunięte przez administratora)ktoś dobrze pomyślał by w porę nie przedłużać Pani umowy o pracę, wielkie brawa dla kadry kierowniczej działu kas w tym sklepie. :)
UCZCIWY!!!! 2013-04-20 19:35:44
WIĘC ZACZNIJ MYŚLEĆ I ZACZNIJ OD SIEBIE!!!!!!!!!!

WŁAŚNIE NA TWOIM PRZYKŁADZIE WIDAĆ ŻE KOLOR WŁOSÓW NIE ŚWIADCZY O INTELIGENCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRAGEDIA!!!!!! LUDZIE ZA NIM POSTANOWICIE PODPISAĆ UMOWĘ W "ALMIE" TO ZASTANÓWCIE SIĘ 2 RAZY!!!! CZY WARTO!!!!
STANOWCZO ODRADZAM WSZYSTKIM PRACE W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!
BRAK SZACUNKU, WSPARCIA, WARUNKÓW SOCJALNYCH, TOTALNY BRAK WSZYSTKIEGO!!!!!!!!!!!MARNA PŁACA !!!!!!!!!!! LUDZIE TO WIDAĆ PO OPISACH JAKIE, SAME MÓWIĄ ZA SIEBIE!!!!!!!!!!!!PODPISUJE SIĘ POD TYMI WSZYSTKIMI NEGATYWAMI NA TEMAT TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!
SAMI WIDZICIE JAK SIĘ ŻAŁOŚNIE TŁUMACZĄ:

TO CO WSZYSCY NAPISALI NA TEMAT TEJ FIRMY TO CZYSTA PRAWDA I WIDAĆ ŻE CIE TO DOTKNĘŁO - UDOWODNIŁAŚ TO SAMA ODPISUJĄC NA TE WSZYSTKIE POSTY, TAK JAK I UDOWODNIŁAŚ WSZYSTKIM ZE WIDOCZNIE COŚ JEST NA RZECZY W TEJ FIRMIE SKORO JĄ USPRAWIEDLIWIASZ I SIEDZISZ TU I ODPISUJESZ !!! PISZESZ ŻE NIE MASZ CZASU NA TAKIE (JAŁOWE DYSKUSJE) JEDNO ZAPRZECZA DRUGIEMU!!! A TAK PO ZA TYM TO TY NIGDY NIE BYŁAŚ MOJĄ KOLEŻANKĄ, TYLKO ZWYKŁĄ ….DODAJ SOBIE SAMA !:)
KTÓRA UTRUDNIAŁA PRACĘ ZAMIAST POMAGAĆ, Z RESZTĄ NIE TYLKO MNIE... ALE PRZYNAJMNIEJ JA NIE MUSZĘ SIĘ JUŻ Z TOBĄ UŻERAĆ!!!!!
BRAK SŁÓW NA TAKIE PODEJŚCIE OGARNIJ SIĘ DZIEWCZYNO NAJWYŻSZY CZAS W TWOIM WIEKU!!!
A CO DO UMOWY TO NIE MIAŁAM ZAMIARU JEJ PRZEDŁUŻAĆ, JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI TUTAJ, DLATEGO TEŻ BRAKUJE WAM WIECZNIE PRACOWNIKÓW I INNI MUSZĄ ROBIĆ ZA 3!!!!!!!!
Pracujący. 2013-06-09 18:01:54
Tragedia, nic dodać nic ująć !!!!!!!
SZARA 2013-10-03 18:09:26
Same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest w ALMIE wykorzstuja kazdego a KONSTANCIN przechodzi(usunięte przez administratora)a ta dyr to tez jest dobra madży sie i to jak ale nie widzi tego jak sie pracuje. Dyr (usunięte przez administratora) widział kto robi i wiedział jak ma docenic te osobe a ta to szkoda słów Cieszę ze juz tu nie robie LUDZIE NIE IDZCIE DO ALMY KONSTANCIN -(usunięte przez administratora)
Marek 2014-01-17 13:07:23
Prawda jest taka ,że jeżeli chodzi o zarobki na nie których stanowiskach w tym sklepie to nie są one wcale złe ,niestety w innych sklepach takiego typu trzeba trochę więcej zrobić żeby zarobić i zakres obowiązków jest dopiero spory np.w takiej biedronce tam się naprawdę trzeba narobić nie ma magazynierów ,ani sprzątaczek ,a rozliczany jesteś z szybkości wykładania towaru ,przy czym siedzisz jeszcze na kasie,nie ma czasu na ploteczki.Jeżeli chodzi o dyrektora i kierowników to też nie ma co narzekać są gorsi co dopiero ganiają i kontrolują . ,ochrona też ok,atmosfera jest dobra ,a to jest najważniejsze :)A ludzie którzy najwięcej narzekają najdłużej tam pracują dziwne???
dumny pracownik Almy 2014-08-06 09:51:30
Drogi pracowniku Almy Rybnik jeśli trafiłeś już do tego "miodu" pozwolisz,że przedstawię Ci wszystko z punktu widzenia pracownika. Jeśli dostałeś się do działu ogólnospożywka jesteś szczęściarzem.Praca na dwie zmiany, fajna kierowniczka i grupa zgrana.
Mięso, sery...porażka to samo Krakowski Kredens. Musisz mieć nerwy ze stali,ściśnięte pośladki i gotowość do obsługi paru stoisk. Wygodne buty i dobra kondycja wskazana. A pani kierownik...uwaga trzeba uważać.
Warzywa i owoce też szczęście. Fajna kierowniczka, fajne dziewczyny. Jedyny minus musisz nauczyć się obsługiwać Krakowski Kredens.
Kasy..jesli trafiłaś do kas to jesteś głęboko..bardzo głęboko w pewnym miejscu. Praca praktycznie całodzienna,bądź gotowa na wieczne nadgodziny, koszyki testowe (nie masz szans a jak Ci się uda to gratulacje), tajemniczy klient, upierdliwy klient.Dziewczyny z kasy głównej za bardzo nie chcą siadać na kase to samo kierownik wiec...nie ma co liczyć na pomoc. Sama musisz dać radę.
BOK niby fajnie ale duża odpowiedzialność, użeranie się z marudami, reklamacjami, wydawanie siatek, faktury itd. Kierowniczka fajna.
Ale...uważaj na Dyrektora....on jak szpieg z krainy deszczowców wynurza się nagle z za regału..i już cię ma. Już widzi Twój błąd..ale Ci tego w oczy nie powie. Tylko przyśle w swoim imieniu umyślnego, który Ci to przekaże.
Jest jeszcze Alma 24. Oczko w głowie dyrektora.Czyli..jesteś pod dobrymi skrzydłami.
Podsumowując.Dziewczyny są ok,na kierowników uważaj, dyrektora unikaj, dyrektor regionalny uwaga a panią prezes MM o której wszyscy Ci opowiedzą unikaj a najlepiej padnij i udaj,ze właśnie skonałaś...chociaż nie wiem czy Ci nie zwrócą uwagi,że w pracy się nie umiera :)
Acha L4 nie mile widziane, UŹ też nie bardzo. Lepiej żeby gile klientom w surówki,lub mięso wpadało niż na chorobowe iść.
Pozdrawiam kadrę kierowniczą i pana dyrektora,lubi czytać te pierdoły.
o1989 2014-08-30 11:02:25
Właśnie narzekają tylko ci co najmniej pacuja
***** 2014-09-04 11:41:59
Ha ha ty to musisz chyba wrócić do przedszkola,bo twoja ocena jest wlaśnie na takim poziomie:ta pani jest taka ,a ta taka ha ha.Kierownik i Dyrektor ma wymagać logiczne.Bezrobotna osoba napewno będzie się kierować tymi twoimi wypocinami napewno! ha ha
była pracownica 2014-09-19 13:45:06
Pracowałam i podziękowałam a to co pisze "dumny pracownik" święta prawda.
była pracownica 2014-09-25 09:14:57
A tu coś na ten temat znalezione na FB

Ktoś Znany‎ >Alma Delikatesy
1 lutego ·
Ostatnio w Dzienniku zachodnim-znanej gazecie
W której prawdę piszą przecie
Wywiad z Jerzym Mazgajem jest wydanie
Ja co do niego napisać chciałbym sprostowanie
O prywatne rzeczy pana prezesa nikt nie pyta
Powiem wam jak wygląda to od strony pracownika
Tu prawda dobrze jest ukryta
Jak ktoś nie wierzy to niech forum sobie poczyta
W sklepie więcej mroku niż słońca
Sprostuję to od początku do końca
Strach przed prezesem to tylko pogłoski
Każdy sika w majty na widok pani Moski
Z tekstem o zarobkach niech się prezes schowa
Ewentualnie nie porównuje innych Alm do Warszawy lub Krakowa
Tutaj każdy żyje w nędzy
Pan prezes wybaczy ale nikt nie widział takich pieniędzy
Każdy jak może to z Almy znika
Podana przez prezesa kwota to pensja kierownika
Dalej jak czytałem myślałem, że nie wstanę z podłogi
Panie prezesie jakie zapomogi?
Pan prezes mówi później jakie to ma samochody
Pomoc jak ktoś ma na głowie pożyczki czy rozwody?
Nikt nic nie robi drogi kolego
Nikt nikomu nie zaoferował kursu angielskiego
Osobiście wiadomo się nie rozliczę
Wyjścia wspólnie,pracownicze?
Tu atmosfera wali się jak domek z kart
Wszystko to to jakiś żart
Pan prezes na dobrodzieja wyjść się stara
Pan prezes wybaczy ale kasjerki w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają prezesa cygara
Prawda przeze mnie dziwnym stylem została napisana
Pewnie przez wielu ostanie wyśmiana
Ja proszę o nic nie zmienianie
Oraz tekstu tego wydrukowanie
Niczego z tego nie żałuję
Jeśli się tekst ukaże- bardzo dziękuję
Przy pomocy małego triku
W imieniu swoim oraz reszty pracowników
kredka 2015-01-27 16:24:53
1800 netto ha ha ha ubawiłam się. Ty Aśka to dziwna jesteś nie czytasz co pisały dziewczyny tylko piszesz żeby pisać.
Tymon 2015-03-09 23:52:10
Najzabawniejsze jest to w naszym kraju, że można mieć i doktorat i wylądować w sklepie. Nie to żeby była jakaś ujma, ale nie oszukujmy się, czy to w Rybniku czy w jakimkolwiek innym mieście trzeba liczyć się z koniecznością rozwijania swoich umiejętności nawet na stanowisku sprzedawcy żeby móc zarabiać i myśleć o lepszych pieniądzach, bo te chyba w almie na kolana nie powalają nie?
dr.who 2015-03-27 06:47:16
Czytaliście że alma chce zamkną 5 nierentownych sklepow? Myślicie że my jesteśmy na tej liscie? Co powiecie na odejście z pracy naszego kochanego dyrektora?
Ela 2015-05-01 13:28:36
Wasz sklep nadaje się tylko na zamknięcie . Dawno nie widziałam takiego syfu. Bardzo dużo brakujących cen, połamana listwy, dziury na półkach(braki w towarze). A najgorsze zjełczałe sery, stare wędliny i mięso które każda inna osoba mająca pojęcie o branży rozpozna od razu. Dla mnie lada mięsna nadawała się do zamknięcia- brudne prowadnice, wyloty schłodzonego powietrza, tylko patrzeć jak wyjdą stamtąd robale. Wstyd, nazwa delikatesy to pomyłka.
12345 2015-05-01 22:18:39
teraz będą prawdziwe delikatesy ,sprzata słynna firma IMPEL

Ela 2015-05-03 19:35:38
To gratuluję kierownictwa, które doprowadziło sklep do takiego wyglądu i smrodu już na samym wejściu. Zobaczymy za jaki czas znowu zaczniecie sprzedawać stare mięso wędliny i zjełczałe sery.
12345 2015-05-14 09:35:39
WÓZKI ,PODŁOGA BRUDNA CO SIĘ DZIEJE Z ALMĄ GDZIE TA CZYSTOŚĆ CO BYŁA .
kaja 2 2016-01-08 16:10:32
Zauważyliście, że jak się Tomek zmył z Rybnika to się wpisy skończyły ? hmmm ciekawe to jest. Ciekawe kto zostanie najlepszym pracownikiem roku 2015, z garmażu podobno
kama20 2016-01-09 12:32:01
Z garmażu, to może Bożenka...)
Ewa 2016-01-26 22:06:05
Teraz widać jak było sprzątane bo impel wszedł 2 maja a już piszesz 1 maja jaku syf t chyba o poprzednich firmach
Mati 2016-02-25 17:39:54
Gdzie sie tyle zarabia?
tanek 2016-05-12 20:29:04
a ja to mam wrażenie, że w Almie jest jedna wielka rekrutacja. Nie podoba mi się to, że widziałem tu głównie oferty do Wrocławia i Warszawy, jedna za drugą.
Zostaw swoją opinię o Alma Market - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Market