Opinie o Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk w Jasin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk w Jasin

Na jakie benefity można liczyć w Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk?

Maciej 1972

Nie ma żadnych benefitów.

Ralf1234 Nowy wpis

Właściciel zachłanny nie polecam pracy w tym zakladzie

Jakie są warunki zatrudnienia w Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk?

Ralf1985 Nowy wpis

Brak jakich kolwiek Benefit. Gola wypłata i to jeszcze od najniżej krajowej. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Ula

200 zł na karpia

Aneta
@Ula

Dzięki za informację, czyli rozumiem, że macie dodatki świąteczne w Aris-Mebel? Czy to wszystkie benefity, jakie oferuje pracodawca? Chętnie dowiem się jeszcze czegoś o systemie premiowania obowiązującym w firmie.

@Aneta

Niestety nie ma premii

Maciej 1972 Nowy wpis

Nie ma żadnych benefitów.

Annick

Mam 2 sofy od tego producenta użytkowane od 4 lat i nie mam się do czego przyczepić. Materiał bez przetarć konstrukcja mebla też nienaruszona. Ja osobiście polecam.

Iza
@Annick

A ja niestety nie mogę tego powiedzieć o moim kontakcie z tą firmą. Kanapa i 2 fotele kupione do użytku domowego. Niestety w skutek normalnego, codziennego użytkowania materiał uległ przetarciu. Złożona reklamacja została oczywiście odrzucona, że niby meble były niewłaściwie użytkowane. Dodam tylko, że nikt z przedstawicieli firmy na oczy nie widział tego co się stało z meblami. Decyzja została wydana tylko na podstawie kilku zdjęć, które były załączone do formularza reklamacyjnego u sprzedawcy. Tuż po przesłanej decyzji o odmowie reklamacji przyszło odstraszające od dalszych kroków pismo z kancelarii prawniczej. Tak więc póki nic się z meblami nie dzieje to jest ok. Jednak w chwili problemów - kończą się dobre praktyki.

C
@Iza

Ja miałam dokładnie taka sama sytuacje kanapa po 8 miesiącach bardzo wyblakła mimo tego ze był to naniby materiał z lepszej jakości (kanapa kosztowała 14.000 pln). Straszyli listem od radcy prawnego i stwierdzili ze mam za dużo światła w salonie w którym nawet nie byli osobiście ????

Lulu
@Iza

Potwierdzam opinię Pani Izy, mamy takie same doświadczenia. Zastraszające pismo od radcy prawnego już do nas dotarło. Pójdziemy do sądu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Wanda

Jeszcze rok temu nie było tutaj podobno żadnych premii, ciekawa jestem czy do dziś może je wprowadzili? A jeśli nie to czy czymś innym aktualnie motywują tutaj do pracy, jak tak to czym?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk?

Jerzy

Niestety nie ma możliwość awansu tu pracuje głównie rodzina + 1 kierownik + dyrektor handlowy i to wszyscy pracownicy nie produkcyjne.

Jerzy

Do Filipa ludzie tam pracujący maja do wyboru albo praca i usta zamknięte albo fora że dwora, nie ma co liczyć na retyrotyczna rozmowę na tematy finansowe czy składki ZUS załoga jest już dość wiekowa i dlatego tam pracuja

Filip

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to szuka powodu żeby oczernić. Spokojnie można polecić pracę.

Olaf

Syn to inna firma Aris Concept ale prawda że pracuje rodzina jeśli nie na etacie to jako pelnomocnicy

Feliks

To nie jest właściwe miejsce na opinie klientów lecz na opinie pracowników o pracy!

Alicja

Kupiłam kanapę firmy ARIS. Po wniesieniu kanapy i złożeniu pracownicy sklepu stwierdzili, że kanapa ma błędy w montażu. Zrobili zdjęcia i wysłali do firmy Aris.(usunięte przez administratora)Po roku użytkowania na siedzisku materiał zmienił strukturę i zaczął się mechacić. Złożona reklamacja została ponownie odrzucona. Pójdę do Sądu.

Aldona
@Alicja

Alicja Napisz jak skończyła się Teoja sprawa Pizdrawiam

filar
@Alicja

Alicja , jak sie potoczyla dalej twoja sprawa?

Aldona

Mam takie same doświadczenia z kanapą jak Alicja Na złożoną reklamację otrzymałam odpowiedz od prawnika , słabo z argumentami ale wszystko ubrane w mecenasowskie specjalistyczne słownictwo :/ Odebrałam to w ten sposób, że firma raczej nie posiada tradycyjnego działu reklamacji (usunięte przez administratora) Bardzo złe podejście bo w ten sposób nie buduje swojej marki - główny grzech przedsiębiorstw .. (usunięte przez administratora) Niestety mimo fajnego wzornictwa nie kupieę w tej firmie już nic i będę serdecznie NIE POLECAĆ! :/

filar
@Aldona

Aldona, jak sie potoczyla dalej twoja sprawa?

NikiNik

Miałem przyjemność pracowania w tej firmie. Bardzo specyficzna firma, cześć pracowników to rodzina co bardzo niekorzystnie wpływa na atmosferę. Wynagrodzenie nie jest w całości udokumentowane w papierach (płaca nie jest zła), praca pod kątem BHP jest ok, do właściciela tez należy się przyzwyczaić ma swoje humory, i nie umie zarządzać zespołem, nie ma również za pomysłu na firmę i nie wie w co inwestować. Część działań związanych z zarządzaniem bierze na swoje barki dyrektor oraz syn szefa. Produkt, który jest produkowany jest należytej staranności natomiast nie polecam pracy w tej firmie. Nie ma typowego biura z pierwszego zdarzenia, są 2 sklepy firmowe oraz hala produkcyjna za domem szefa.

Tom
@NikiNik

Coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele... Chyba nigdy z nami nie pracowałaś bo z rodziny szefostwa to tylko syn jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk - Jasin

• Jak się pracuje w Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk?

Ryszard Włodarczyk Aris-Mebel Ryszard Włodarczyk
  • Wrzesińska 117