Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o. w Łódź

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy ani kandydatom na stanowisko konstruktora ani pracownikom na produkcję, stawki które oferuje firma Em-ar to jakaś kpina a poza tym Pan pseudo prezes nie szanuje i nie docenia ludzi

Konstruktor Nowy wpis

Dzień dobry Chciałem się dowiedzieć coś o pracy na stanowisku konstruktora. Jakie obowiązki, godziny pracy, czy jest możliwa praca hybrydowa, jaki jest przedział wynagrodzenia, czy są premie, jakieś nadgodziny, jak z dostawaniem urlopu? No generalnie jakby mi tą pracę mógł opisać, to byłbym wdzięczny :) Pozdrawiam

Jakub 'Kozi"

Pracuje w firmie od 2lat i nie zanosi się na to żebym miał potrzebę to zmienić. Jesteśmy małym zespołem budującym głównie maszyny i urządzenia. Jeżeli masz chęć do pracy wymagającej myślenia i odrobinę umiejętności napewno się tu odnajdziesz. Natomiast jeśli przyjdziesz z nastawiem że będziesz tylko pokazywał palcem i do tego drugiego dnia pracy uda Ci się obrazić i zniechęcić do siebie całą załogę to raczej nie jest miejsce dla Ciebie.

@Jakub 'Kozi"

Panie Jacku. "Brawo" za postawę w obronie pracodawcy i w tak krótkim czasie uzyskanie tylu polubień pochwalających Pana wypowiedź. Nie zamierzam wchodzić w dalsze dyskusje tutaj, ale do Pana wypowiedzi jednak się odniosę. Pisze Pan o myśleniu (co zapewne mi Pan zarzuca, że nie myślałem i z tego powodu się nie odnalazłem w firmie) Sprostuję to szybko. Czy Pan nadal uważa za przemyślane pytanie z Pana strony w mym kierunku na owym zebraniu? Wie Pan co mam na myśli? Chodziło Panu, bym podał CZAS żywotności papieru ściernego z rzepem do mimośrodówki. Sam Pan wtedy strzelił sobie w kolano tym pytaniem, bo wiadomo, że papiery zużywają się różnie w zależności od gradacji i materiału na którym pracujemy szlifierką. Ocenić można jedynie wizualnie czas na wymianę. Miałem w obowiązkach przekazanych ustnie dbanie o sprzęt, więc starałem się naświetlić problem nietrzymania przez stopę mimośrodówki papieru, ale dało się zauważyć, że jednostkom z załogi nie można było słowa powiedzieć, że coś nie tak korzystają z elektronarzędzi, by służyły jak najdłużej bez awarii, a częste awarie sprzętu były problemem w tej firmie naświetlonym mi na wstępie. Odnośnie zniechęcenia do siebie całej załogi nie odniosłem takiego wrażenia, ale to tylko moje skromne zdanie. O Panu też usłyszałem kiepskie zdania, a co za tym idzie nie wszystkich zraziłem, bo mym wtedy nie usłyszał wypowiedzi na Pana temat. Z Pana strony zaś odczułem dużo złej energii. Za dużo. Uważa się Pan za bożyszcze tego zakładu. Myślę, że w innym zakładzie pracy (gdzie panują normalne warunki pracy i jest uznawana hierarchia pracownicza), by się Pan nie odnalazł i szybko przemyślał swe postępowanie. Reasumując. Nie sztuką jest komuś coś zarzucić (co czyni Pan w swej wypowiedzi), tylko samemu siebie też umieć ocenić-realnie. Ja umiałem. Mimo Pana podejścia do mnie wielokrotnie wyciągałem rękę, którą Pan lekceważył. To świadczy tylko o Pana zawiści, która wynika z braku przyjęcia jakiejkolwiek zasadnej uwagi. Pozdrawiam.

Jakub "Kozi" Nowy wpis
@Tomasz

Panie Tomaszu po pierwsze jak sam nick wskazuję mam na imię Jakub, a nie Jacek. Po drugie mój wpis kierowany jest do przyszłych pracowników EM-ARu nie do Pana, ale skoro dotknął on Pana tak że zaczyna się Pan tłumaczyć (myląc i mieszając pracowników) to widocznie musi coś w nim być.

Tomasz Nowy wpis
@Jakub "Kozi"

Przepraszam za pomyłkę Panie Jakubie. Zauważyłem po opublikowaniu. Nie prostowałem już. Przypadkowo tak wyszło. Mam Pana imię głęboko w pamięci. Nazwisko również. Nie będę wdawać się w kolejne dyskusje z człowiekiem nie na moim poziomie kultury osobistej. Na życiowej drodze takie osobistości, jak Pan omijam szerokim łukiem.

Tomasz

Bardzo odradzam daną firmę. Atmosfera w tej firmie uwłaczała mej osobie od samego początku. Oczywiście są wyjątki, które będę wspominać bardzo miło, ale będąc na stanowisku koordynatora w tej firmie nie mogłem doprosić się poszanowania mej osoby. Funkcja koordynatora w tej firmie to absurd. Psychicznie byłem rujnowany ze strony niektórych osób rzekomo mi podległych i góry. Kierowałem się do góry w temacie złego zachowania się do mnie pewnych osób z załogi. Prezes nic nie zrobił w tym kierunku, ani pani I.. (córka współudziałowca, która również szefuje w tej firmie nieoficjalnie). Praca nie warta zdrowia psychicznego. Wymogi mają, a narzędzi i wsparcia odgórnego brak. Jeszcze raz odradzam.

maglor
@Tomasz

Tomasz,brak mi słów na Twój temat. Po prostu, (usunięte przez administratora) frustrat, impotenta skoro tak wypisujesz, najpierw zacznij używać mózgu, pamiętaj myślenie nie boli, powodzenia i życzę Ci sukcesów.

@maglor

Witam. Mając na uwadze Twą wypowiedź chcę Cię (osobo inkognito) poinformować, że używam mózgu. Nie jestem również impotentem i frustratem. Twa wypowiedź do mojej osoby jest bardzo niesmaczna. Świadczy to tylko o Twej kulturze osobistej, której zapewne Ci brakuje w dużym stopniu. Zapewne to nie jest tylko me zdanie, a świadczy o tym również wykasowana treść Twej wypowiedzi przez administratora. Zapewne uznał Twe słowa za nader obraźliwe i nie na miejscu. Daj zapomnieć mi o tej firmie.

Koordynator techniczny

Na spotkaniu był przedstawiony niepełny plan zadań. Nie podpisałem żadnego dokumentu odnośnie obowiązków pracowniczych. Pan Bartek, który uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej okazał się przez cały przebieg mej pracy super facetem. Żałuję, że tacy ludzie marnują się w tej pracy. Pani I.. od samego początku budziła we mnie niepokój. Z czasem uświadomiłem sobie, że jasny. Była prześladowcą mym. Rości sobie prawa szefowania (córka znacznego współudziałowcy) mimo słów prezesa, że tylko jego mam słuchać musiałem słuchać pani I.. . Rekrutacja przebiegła dla mej osoby pomyślnie, mimo, że nie czyniłem nigdy w życiu roli zakupowca. W czasie pracy tematy poruszane na rozmowie kwalifikacyjnej znacznie się poszerzyły. Przerabiałem indywidualnie zamek w drzwiach toalety co ktoś nie mając zmysłu technicznego nie dał by rady, wykańczałem silikonem umywalkę, wieszałem lustro w toalecie (słowa szefa, że od czegoś mnie ma).

Ogólne. Sam więcej mówiłem

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Umcia

Nie polecam firmy. Proponuje stawki głodowe. Bardzo doświadczonemu pracownikowi proponuje 10zł netto. Bez perspektyw podwyżki.

admin

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Em-Ar Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o.
  • Wersalska 54C
    91-212 Łódź

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o.