Opinie o Kas-Kam Sławomir Kawczyński w Sieradz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kas-Kam Sławomir Kawczyński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kas-Kam Sławomir Kawczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kas-Kam Sławomir Kawczyński w Sieradz

Sylwia Nowy wpis

Witajcie, mam do Was pytanie w sprawie zatrudnienia w firmie Kas-Kam w Sieradzu, bardzo proszę o jak najszybsze odpowiedzi. Chciałabym dowiedzieć się, jak tam jest, jeśli chodzi o atmosferę w zespole, ponieważ to szalenie istotny czynnik wpływający na zadowolenie z pracy. Czy atmosfera jest pozytywna? Ludzie dogadują się między sobą?

On1234 Nowy wpis
@Sylwia

Pani Sylwio jako że na zakładzie pracują sami mężczyźni na pewno pani się z nimi dogada

8271003925 Nowy wpis

Witam, nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) brak empati. brak profezalizmu . Niechujstwo prac, bardzo agresywny właścicel, omijać szerokim łukiem. nie polecsm szczerze porażka totalna nie nie nie,

P.Or Nowy wpis
@8271003925

Witam .co wy ludzie mówicie ?.Pan Sławomir akurat płaci w terminie .jest czasem nerwowy jak każdy .ja u niego pracuje i nareszcie nie narzekam i nie muszę prosic się o pieniądze bo wszystko jest w terminie .to dobry człowiek .jest praca dobrze płaci a jak ktoś nie chce pracować to trudno .szukajcie dalej szczęścia a nie wypisujecie bzdury i kłamstwa .

Mariusz

.Nie polecam.Właściciel nie wypłaca pieniedzy pracowniką na czas oraz obiecuje termin wypłaty za tydz czy 2 a okazuje sie ze niekiedy jest po miesiacu wielkich proźb oraz chodzenia do biura po kilka razy w tyg (słychać jutro jutro i jak co dziennie).Kaze ludzia robic w sobote lub niedziele albo mowi zeby szukac sobie innej pracy.Poprostu kpina.Nie znam takich ludzi jak Pan Sławomir ktorzy tak źle traktuja swoich pracowników oraz klientów ktorzy przychodza do biura a czekaja na własciciela ktory pali sobie papierosa i nie raczy podejsc do klienta albo wymysla ze gdzies musi jechac nagle .Poprostu odradzam wam teno pana usługi ktore wykonuje.Szukajcie sobie innych kamieniarzy w okolicy abyscie byli zadowoleni a nie mieli zrobionej usługi na odjeb sie. Nie polecam jeszcze raz

Rafał

Własciciel to kawał chama.Robi ludzi w ciula,obiecuje ze bedzie wszystko w terminie tylko ten termin przesuwa sie o 10 miesiecy,jest nie słowny i bezczelny kłamie ludzi w źywe oczy jak i swoich pracowników ma za śmieci.Nie polecam unikac tego gościa

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kas-Kam Sławomir Kawczyński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jasiek

Zawsze jest wyjście z sytuacji, można zmienić pracę. problem jest jednak w tym, że nie każdemu jest po drodze z pracą więc narzeka.

Kim

@Pis co to znaczy że szef nieobliczalny?

Ukraina
@Kim

Szef jest zwariowany i specyficzny, że szok. Bałagan, chaos w całym jego działaniu. Klienci traktowani z góry i niedoróbki,.

Pis

Odradzam. Na lewo, sami prawie zza Bugu pracownicy. Szef nieobliczalny ... Kasa lichutka..

Miłosz

Lata pracy zrobiły swoje i teraz efekty są widoczne. stąd zadowolenie i świetna praca!!

Zielony

Firma kaskam to trust inteligencji. Terminy,wykonanie , jakość obsługa na najwyższym poziomie. pełen profesjonalizm. Fachowcy, właściciel Sławomir a także Grzesiek kierownik są nieprzyzwoicie fachowi i terminowi. Polecam dziesiątka z plusem !

Byłam ostatnio zapytać o nagrobki......Masakra. Na wejściu musiałam poczekać, aż Pani Iwonka wypali papierosa i raczy się mną zainteresować, potem nie potrafiła udzielić mi żadnej informacji, wezwano na pomoc pana,który się w miarę orientował, ale nie było to profesjonalne podejście do klienta. Wyszłam po pół godziny zniesmaczona obsługą. Nie polecam tej firmy

Marian PrzyszlyIobecnyklient

Serdecznie polecam, pełen profesjonaliz, jakość wyśmienita, nagrobki naprawade w bardzo dobrych cenach porównująć konkurencję, nie mogę nić zarzuć, dziwię się oipnią, negatywny, dziwi mnie podejście ty powego Polaka, pisać potrafi tylko jak ma problem. Ja polecam bardzo i nei mam nic wspólnego zą firmą

Były klient

Zgadzam się z przedmowcami, partacze jakich mało a do tego złodzieje. Jedne groby składają a z drugich kradną litery z tablic, krzyże itp. co można jeszcze przetworzyć i sprzedać następnemu klientowi a w dodatku ich właściciel na to przyzwala i nie widzi w tym nic zlego. Chanba.

informatyk

tragedia partacze nie dotrzymują umów ooddrraaddzzzaamm

Klient

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, wszystko ładnie pięknie przed podpisaniem umowy, później nie dotrzymanie terminu, słabe wykonanie i brak jakiekolwiek kontaktu. Pomnik został zmontowany i nawet nie zostałam poinformowana o tym, dopiero będąc na cmentarzu zauważyłam że pomnik jest, co by miało sens bo było trochę do poprawek i dlatego montuja sami żeby nikt na to nie patrzył jak to robią, człowiek po fakcie jest nie mile zaskoczony.

nina

pracownicy to same pijaki-w budowanym nagrobku znalazłam 3 świeże butelki po alkocholu

on

Firma która nie posiada żadnych standardów dobrze gadają przed a potem przeciągają terminy. Ta pani która pisze powyżej to pewnie ktoś z biura a jeśli nawet nie to miała dużo szczęścia z terminem a do jakości wykonania to nie ma pojecia co to znaczy dobrze wykonany produkt jak zreszta pracownicy kas-kam fuszerki i paproki. nie polecam drogo a pozatym brak profesjonalizmu wykonaniu

joanna

Zamówienie zrealizowane w terminie. Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta jak i również wykonania.

Klient

Firma nie wywiązuje się w terminach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo mili przed podpisaniem umowy, niestety po - zbywają człowieka!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kas-Kam Sławomir Kawczyński - Sieradz

• Jak się pracuje w Kas-Kam Sławomir Kawczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Kas-Kam Sławomir Kawczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kas-Kam Sławomir Kawczyński?

Kas-Kam Sławomir Kawczyński
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 98
    98-200 Sieradz