Opinie o Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal w Szczyrzyc

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal w Szczyrzyc

Maciek

Pracowałem tam około 2 lat wstecz przez pewien czas z Panem który robi dziwne miny i ma wymagania od nowego pracownika jakby tam pracował kilka lat, robota ogólnie spoko, wynagrodzenie również adekwatne do wykonywanej pracy, gdyby nie ten dziwny pan to myślę że pracowała bym tam do dziś

Kaśka Nowy wpis

Hejka. :) widziałam te niedawna informację o przyjęciach dla spawaczy. Ale czy oni w ogóle gdzieś się ogłaszają? Potrzebuje się rozeznać w warunkach, bo wiem, że chłopak będzie pracy szukał i może firmę bym mu podesłała. Czy z rocznym doświadczeniem od razu dostanie umowę o pracę czy jednak jakieś okresy próbne tu maja?

Nie wiecie przypadkiem czy do tych garaży z oferty ze strony firmowej nie są teraz przyjmowani spawacze do produkcji? nie pokazała mi się oferta tu też coś komentarzy zbyt wielu nie było. Szczyrzyc to moja okolica, czy tam znajduje się zakład?

c2 Nowy wpis

Przyjmują spawaczy

Maciek Nowy wpis

Sara

Dalej ludzie są przygniatani jakimiś blachami tak jak ktoś pisał czy raczej od roku to już przeszłość? Upewniam się, bo temat już nie został podjęty a potrzebuje się zorientować jakie standardy pracy obecnie występują, opisze mi je ktoś? chłopak może by się przyjął, mieszkamy w okolicy a on zna się na obsłudze lasera i ogólnej obróbce metalu, o której pisali na stronie. jak się teraz na tym zarabia?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

W firmie Bomstal zamówiłem na przestrzeni dwóch lat dwa kojce dla psów. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy: - fachowe i miłe doradztwo - bardzo dobra jakość produktów - bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości - dostawa zgodnie z ustalanym terminem - super brygady montażowe - bardzo dobra jakość produktów - w razie reklamacji super kontakt, krótkoterminowa reakcja i konkretne rozpatrzenie sprawy Polecam!

Ktos

Zakład ogólnie bez zasad, cos Ci sie stanie- przygniecie cie blacha, kazdy wypadek przy pracy zamiatany pod dywan. Byle nie dzwonic po sluzby. Oczywiscie tez wielkie pijanstwo pracownikow w czasie pracy. Ze inspekcja pracy i bhp nie zamknęla tego (usunięte przez administratora) to aż dziwne.

Natalia
@Ktos

A ktoś im to zgłaszał w ogóle? Bo jeśli nie to sami się chyba nie domyślą, żeby sprawdzić co i jak A z tą blachą to naprawdę się zdarzyło?

krzysztof

Garaże jedna wielka tragedia, zamek szlak trafił po miesiącu ,konstrukcja to nawet nie jest profil tylko grubsza blacha ,drzwi jak z kartonu przy niewielkim podmuchu wiatru pogięły się jak kartka papieru, jedyny plus to ten że można zamówić ten szajs w dowolnej konfiguracji!

@krzysztof

a to czy chociaż cenowo jest korzystniej niż w innych firmach? Bo widzę że jakość kuleje..

Lukas

O firmie bomstal chciałem garaż ok taki taki ok miał być zakotwiczony z panią przez teley rozmawiałem ok przywieźli mnie nie było zapłaciła żona ok 4000 tysięcy nie zakotwiczony prawie go zwiało spawy nie czyszczone nie malowane wiem cowid ceny poszły w górę 4na6 nie dowiercone nity belki górne łączone itd

Postraszony
@Lukas

Dzień dobry, za 4000 tysięcy to można pałac wybudować

Odradzam ta firmę Z klienta robią durnia Zero kontaktu Zamawiasz coś u nich na podany termin a gdy się termin zbliża i próbujesz się skontaktować to nie odbiera szef telefonu Na smsy też nie odpowiada po prostu ma klienta gdzieś Chyba kasa temu gościowi udezyla do bani Omijać tą firmę szerokim łukiem Są inne w tej branży i szanują klienta

Brawo, ta firma to porażka

Agata

Super firma.Szybko i sprawnie .Garaż piękny .Sympatyczni panowie dwaj????z poczuciem humoru????.Jedyny minus to to że jeden z panów pomimo doskonałej pogody nie chciał zdjąć koszulki????POLECAM FIRMĘ BOMSTAL w 100%

Mam garaż 4x6 wjazd 2,8m zamontowany 3lata temu, konstrukcja jest z szerokich ceowników 80x20x 3mm dach wzmocniony kratownicami, dodatkowe drzwi boczne, blacha kolor. Jedynym mankamentem jest słabo pomalowana konstrukcja nośna wygląda na brązowy podkład i powstają drobne ogniska korozji. Garaż przetrwał wichurę gdzie pozdejmowało dachy z budynków jest dobrze wykonany, panowie przywieźli małą ciężarówką i zmontowali błyskawicznie pełny szacun. Chcę kupić drugi dla tego otworzyłam komentarze i jestem zaskoczona tak złymi opiniami. Czy firma mogła tak obniżyć swoją wiarygodność czy to konkurencja puszcza wodę na młyn.

@Ewa

Dzień dobry, niestety taki jest internet. Prawdziwi klienci, trole, konkurencja, szwędacze.... Ja firmę odradzam, jest tanio i tyle dobrego.

diablo

Garaże zamówiłem w lutym, termin realizacji kwiecień, terminu dotrzymano. W trakcie oczekiwania na realizacje zamówienia,, przeczytałem wszystkie komentarze, i miałem pewne obawy, jednak, nie potwierdziło się. Z uwagi, że zamówiłem dwa garaże, i dodatkowo miałem kilka dodatkowych nietypowych przeróbek. Pani, która przyjmowała zamówienie, o dziwo szybko załapała o co mi chodzi. Około 20 lat temu kupiłem garaże, z innej firmy, i te z firmy Bomstar, są o niebo lepiej wykonane. Nie czarujmy się, jeżeli chcemy garaże, z grubego kątownika i blachy musimy zapłacić dużo więcej. To nie znaczy , że z tej firmy to lipa.Wcześniej byłem w innej firmie, i za ten sam zestaw, pan policzył mi 20 tys. W Bomstarze, zapłaciłem 7.800. Koles powiedział, ze za ta kwotę nikt mi tych garaży nie zrobi. Ale o dziwo, polecił ta firmę. Garaże na samochody lux. Nie rozumiem, tych negatywnych komentarzy, że to lipa Stal kosztuje. Ja jestem mega zadowolony.

Zimolek

Z całego serca odradzam! Czekałem na realizację niemalże 2 miesiące (zapewnienie około 15 dni roboczych). Kontakt telefoniczny graniczy z cudem, szybciej dodzwonimy się rano do przychodni. Po wszystkim zgadnijcie co? Garaż przywieźli 11 metrowym zestawem z ciągnikiem siodłowym. Co w tym dziwnego? To, że w formularzu zaznaczyłem fakt, że montaż będzie na ogródkach działkowych... Dojazd pod działkę był nie możliwy, brakowało 120-140 metrów. Nikt nie wnika, przyjąć zamówienie i dwa razy potwierdzić cenę. Telefon do p. Bąbla nie przyniósł rozwiązania. Po dwóch miesiącach nadal jestem z bloczkami już porośniętymi trawą. Plus dla chłopaków z montażu, którzy podjęli próbę dojazdu i byli bardzo mili (pozdrawiam Was). Ja nie polecam i będę to opisywał gdzie się da. Samego produktu suma summarum nie widziałem w pełnej krasie. Jeżeli ktoś nie mieszka w domu jednorodzinnym z wjazdem z głównej, to niech da sobie spokój.

@Zimolek

Tak właśnie wygląda wiarygodność komentatorów. Popytalem.troche i od 15 lat firma nie miała na posiadaniu Nigdy Żadnego 11metrowego ciągnika siodłowego.... Żal za takie zachowanie..... Ktoś zamawia towar za 2000 tys w tym wliczony jest transport przez całą Polskę, wynagrodzenie pracowników i cała reszta i nagle zdziwieni że kątowniki cienkie?? Wystarczy zamówić wersję z profila zamkniętego dodatkowo listwy narozne w kolorze i będzie z głowy..... Czy chociaż raz ktoś z komentujących był na składzie budowlanym i chciał kupic jakiś kątownik czy metr blachy...?

Przemek zdenerwowany

Nie kupujecie. Szkoda czasu i nerwów. Straszna tandeta, konstrukcja z cienkich kontowniczków połącząna amatorskimi spawami, całość się kołysze, strach wejść do garażu. Boję się, że garaż będzie stał do pierwszego mocniejszego wiatru. Poza tym garaż inny niż prezentowane na stronie, zamówiłem blachę w kolorze, żeby nie raziło w oczy ale konstrukcja jest blachy ocynkowanej i ostatecznie garaż z wyglądu jest łaciaty, żenada. Ekipa montująca przyjechała po zmroku, montaż w nocy przy latarkach czołowych, żałosne. Nie mogłem ocenić przed zapłatą ale to ledwo trzyma się kupy. Czas oczekiwania dwa miesiące, telefonów nie odbierają. Jeśli ktoś chce dokonać zakupu w tej firmie szczerze odradzam, niech was nie skusi cena 100 zł tańsza, będziecie żałować jak ja. Szczerze odradzam zakup w BOMSTALU, naprawdę będziecie żałować.

Zygmunt N

Kupiłem garaż 4 x 6 m w bardzo dobrej cenie i cieszę się bardzo bo cena była dobra -2000 zł i nie mam najmniejszych zastrzeżeń jest super .

Kabum

Kupiłem w tej firmie garaż. Co do terminu dostawy wszystko ok. sam montaz tez w miare sprawnie natomiast wykonanie to naprawde tandeta, blacha wygina sie jak papier nawet sama konstrukcja licha. Oszczędność na każdym kroku.

@Kabum

No tak Kabum, tylko co się dziwić za jeden z najtańszych produktów? Ja odmówiłem w bomstalu i dopłaciłem 510pln gdzie indziej (oczywiście za taki sam). Dla siebie warto dopłacić

Oktawian

Wykonanie, podejście do klienta i całokształt to jakaś kpina. Nie polecam wręcz odradzam!

zamówiłem garaż ale nie można się do dzwonić to jakas ściema daje czas do 27 .08 zgodnie z wyznaczonym terminem ale kase zapłacę jak będzie stał i nie będzie problemu

Klient

Jeśli się komuś nie spieszy to spoko. Cena konkurencyjna. Kreator garażu ok, wykonanie zgodne z zamówieniem. Realizacja 29 dni roboczych, wg zamówienia 10 dni. 3X SMS z niedotrzymanymi terminami po kontakcie tel. -z miłą obsługą. Wizyta montażystów 45 min, wszystko OK.

Franek

Czekam miesiąc. Żaden z trzech numerów nikt nie odbiera. Po przeczytaniu komentarzy utwierdziłem się w decyzji żeby wycofać moje zamówienie.

Klient
@Franek

Dzięki ci Franek za opinię dla tej firmy Pana Bąbla Miałem zamawiać u nich garaż 08 06 2020r ale rezygnuje bo bubli ja nie kupuję

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal - Szczyrzyc

• Jak się pracuje w Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal?

Zobacz opinie na temat firmy Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Stanisław Bąbel Fpuh Bomstal
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • 64
    34-623 Szczyrzyc