Opinie o Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo w Wałbrzych

Czym w Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Daniel klawek Nowy wpis

Witam oczywiście że tak jeżeli nowy pracownik angażuje się w pracę to jak najbardziej Pan Rafał zawsze docenia takiego pracownika

Czy Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo praktykuje "luźne piątki"?

Gandalf

Witam, a czym są te luźne piątki ? Gdzie to się praktykuje ? Zdaje się, że w szkole.

Helena Nowy wpis
@Gandalf

Luźne piątki nie są praktykowane - jak stwierdziłeś - tylko w szkole. Ale może pozostawmy tę kwestię. Na pewno pracujesz w firmie Elraf, a tak się składa, że właśnie szukam jakichś informacji o warunkach pracy, jakie tam są oferowane. Jak oceniasz poziom wynagrodzenia? Wygląda to lepiej niż w zeszłym roku?

Wiktor Krzynówek Nowy wpis

Niestety ale luźne piątki nie są praktykowane w owej firmie ale jeżeli ktoś jest zainteresowany to posiada ona w swojej ofercie luźne niedziele. Wraz z tym posiada ona ulgi dla pracowników z problemami gastrycznymi.

Daniel klawek

Pracuje w firmie i jak widzę te wpisy na temat firmy i Pana Rafała to nie mogę. Po pierwsze atmosfer w formie jest luźna,szef traktuje swoich pracowników dobrze. Podchodzi do wszystkich z uśmiechem na twarzy. Po drugie zarobki jak na Wałbrzych są bardzo dobre i zawsze na czas szef nigdy nie zwleka z wynagrodzeniem. Po trzecie szef zawsze wyciąga pomocną rękę do każdego pracownika. A te bzdury pisane na Pana Rafała i na firmę to oszczerstwa. POZDRAWIAM WSZYSTKICH CO PISZĄ TE WSZYSTKIE BZURA NA TEMAT FIRMY I PANA RAFAŁA JEŻELI JESTEŚ TAKI MOCNY TO CZEMU NIE NAPISZESZ SWOJEGO IMIENIA ALBO NIE PRZYJDZIESZ NA FIRMĘ I NIE POWIESZ SZEFOWI PROSTO W OCZY A JAK PRACUJESZ W FIRMIE TO MASZ OKAZJĘ CODZIENNIE RANO POWIEDZIEĆ JAK SZEF PODAJĘ CI RĘKĘ. Ja jako pracownik jestem zadowolony z pracy i atmosfery jaka panuje w firmie. Pozdrawiam szefa

@Daniel klawek

Daniel ale się uśmiałem fajna atmosfera pomocna dłoń to akurat dotyczy twojego taty i za to plus ale niestety to tylko spowodowane było brakiem pracowników masa odeszła,a odnośnie firmy i szefa wystarczy popytać choćby pracowników firmy z którą współpracujemy lub w hurtowniach

Daniel klawek
@JJ

Skoro jest Ci tak źle w firmie to napisz podanie o zwolnienie idź do szefa i szef ci podpisze za porozumieniem stron i nawet dostaniesz prezent

Matylda

Panie Danielu , a co może Pan powiedzieć o formie nagradzania pracowników ? Czy istnieje taka forma czy w ogóle takiej nie ma. Mam tu na myśli premie za niechorowanie , premie świąteczne . Jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak wygląda charakter pracy. Czy praca składa się ze stałego wymiaru i czy są za to wypłacane nadgodziny , 50; 100 - praca w nadgodzinach i w soboty. Pozdrawiam

@Matylda

Jedyna premia to ta na święta,nadgodziny to normalna płaca nie ma 50 i 100 najniższa krajowa reszta do reki

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo na stanowisko elektryk, budowlaniec, złota rączka, emeryt? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
JJ

Pracuje w firmie ale zdecydowanie nie polecam spore rotacje płaca marna atmosfera kiepska

Cypisek
@JJ

Słuchaj , a stawka za godzinę to przekracza chociaż 20zl? Dlaczego atmosfera kiepska ?

jj
@Cypisek

20zl dobry żart,

Elraf Pracodawca

Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla moich byłych jak i obecnych pracowników, a także dla tych nieszczęśników którzy odnaleźli swoje szczęście na tym portalu. Życzę wam, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe jak ten wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech,a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

zz

Praca za najniższa krajową,reszta pod stołem. Od poniedziałku do soboty,wiecznie mało,i źle warunki fatalne szef typowy karierowicz.Zdecydowanie nie polecam

zz½
@zz

Pracowało się ;) latało po drabinach za damski h** zimnica pizgawica i mało mało , tak było i nic się nie zmieniło

ZZX
@zz

Szef karierowicz bo wreszcie pozbył się pijackiego towarzystwa...się piło, się zwolniło i się teraz bzdury pisze! Mi się dobrze pracuje, fajna brygada została.

Elraf-pracodawca
@zz

Dziękuję za tak pozytywną opinię :-)którą może napisać każdy kto nigdy nawet u mnie nie pracował.Napisać to jedno,ale wypadałoby mieć trochę odwagi i podpisać się pod postem,jak tak było źle to po co pracowałeś zz i zz1/2 nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jeżeli ktoś szuka pracy i ma kwalifikacje oraz potrafi uczciwie pracować, a przede wszystkim jest bez nałogów to napewno nie będzie miał na co narzekać. Pozdrawiam pseudo hejterów życzę sukcesów i kariery w swoim życiu.

xx
@ZZX

Nie wszyscy którzy pracowali pili,zgodnie zjedna recenzja nikt nikogo na sile nie trzymał,faktem jednak jest ze masa ludzi którzy byli latami trzonem firmy,sama się zwolniła.Warunki faktycznie fatalne,szatnia w piwnicy jedna umywalka.Zarobki szkoda gadać na ten temat najniższa krajowa i troszkę pod stołem,ale tak robi większość.Szef typowy choleryk,wiecznie mało,zero szacunku dla pracownika.A tak na marginesie to własnie poprzyjmował z powrotem największych pijaków,z fachowców został tylko Sebastian.

Lukasz
@ZZX

Kolego ZZX z tego co wiem to akurat może poza jednym pracownikiem nikogo za picie nie zwolniono,pozwalniali się sami w rożnych okresach czasu,porostu mieli już dość wiecznego słuchania jak mało robią i uwierz mi ze nikt na zmianie nie stracił,i jakoś nikt nie wraca poza jednym własnie pijakiem.Zobaczymy jak długo będzie ci tak dobrze.

@xx

Panie xx jeżeli warunki były fatalne to dlaczego Pan pracował??? . Osobiście jeżeli warunki by mi nie odpowiadały to ani jednego dnia nie chciałbym pracować w takiej firmie . Ja rozumiem że nie każdemu dogodzi nawet w 5- gwiazdkowym hotelu ,ludzie tacy jak Pan znajdą minusy. Szkoda , że brak odwagi na podpisanie się pod postem choćby z prawdziwego imienia wówczas mógłbym opisać co Pan sobą reprezentował i czy kiedykolwiek Pan pracował w mojej firmie. Co do tego marginesu to każdemu podaje rękę nawet osobie która jest chora ,a chce pracować i tak też się stało ten pijak jak sądzę o którym jest mowa jest obecnie jednym z lepszych pracowników ponieważ nie ma kolegów którzy namawiali do spożywania. Jeżeli Pana zdaniem jest jeden fachowiec to żal mi Pańskiej oceny obecnie w firmie pracuje ponad 20 osób w tym większość wykwalifikowanych monterów , przy tego typu usługach bez fachowców raczej firmy nie dał bym rady prowadzić. Co do tych fatalnych warunków to dla sprostowania -,umywalki są dwie ,pisuar, wc ,a także prysznic fakt pomieszczenia szatni znajdują się na dole ale ogrzewane i wyremontowane,każdy pracownik ma swoją szafkę ,nie jedną kontrolę odpowiednich służb mieliśmy i do niczego nie było zastrzeżeń , pomimo donosów ludzi takich jak Pan ,,plujących jadem"którzy nic w życiu nie potrafią innego robić . Lepiej pochwaliłby się Pan na forum swoimi sukcesami zawodowymi ale to także rozumiem ponieważ zapewne ich brak? Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na swojej drodze życia.

@Elraf-Pracodawca

Dobry żart ponad 20 osób,chyba według Pana liczenia;imię jedna osoba nazwisko druga,warunki socjalne fakt dwie umywalki prysznic dzięki (usunięte przez administratora) który zatrudnił osobę do sprzątania można tam wejść ale jeśli to jest wystarczające dla osób z dwóch firm gratuluje,bylo by super gdyby Pan ograniczył swoje wrzaski rano,a postarał się na przykład solidnym zapewnieniem sierodkow czystości i uczciwym wynagrodzeniem za prace a nie pompowaniem swego pupilka długiego,sory ze nie podpisze się imieniem bo chce pracować

M.
@Elraf-pracodawca

Fajnie pisze się pochlebne opinie samemu sobie,radze zasięgnąć opinii o firmie na rynku, lub hurtowniach,można mocno się zdziwić,jeśli jest tak super to czemu uciekają pracownicy nawet z Pana sklepu więcej pokory.

Współpracowałem z Panem Rafałem już kilkukrotnie i co prawda jest wymagający co do umiejętności i zaangażowania swoich pracowników, ale takie podejście sprawia, że wszystkie projekty i inwestycje są realizowane tak jak należy, co niestety dziś jest rzadkością. Jeżeli ktoś szuka pracodawcy, przy którym zdobędzie nowe kompetencje i chcę się czegoś nauczyć, a nie opierać się o łopatę z papieroskiem oczekując 3500 netto, to zdecydowanie polecam.

M.
@Tomek

TYLKO TYCH 3500 W FIRMIE ELRAF NIKT NIE OSIĄGNIE POZA PANEM RAFAŁEM

Leszek

@Karol, kierowanie się emocjami przy pisaniu opinii jest niestety częstą praktyką. Warto zawsze mieć na uwadze, że praca w każdej firmie wiąże się tak samo z wadami jak i zaletami. Czasami ogólna opinia o firmie to wypadkowa tych dwóch czynników. Jak jest według Ciebie w przypadku Elrafu? @Tomek, czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy pracownicy otrzymują je na konkretne okazje, na przykład na święta czy wakacje? A może benefity te są przewidziane tylko dla najbardziej zaangażowanych pracowników?

Jan
@Leszek

(usunięte przez administratora) ma pan racje,emocje maja dozy wpływ na opinie,ale niestety większość opinii o firmie jest niestety prawdziwa,pracownicy na święta Bożenarodzeniowe dostają po 200 zł,i to jedyny bonus,nie licząc licznych wrzasków,zna Pan dobrze charakter (usunięte przez administratora)mała zmiana zachowania i na pewno atmosfera była by lepsza

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo?

Elraf-Pracodawca

Panie vv - zachowanie tego typu nie przystoi w obecnych czasach ,najpierw proszę się zastanowić ,doinformować ,a później pisać głupoty. Przepisów żadnych nie łamiemy nowe WLZ (wewnętrzna linia zasilająca)podłączamy do złącz ponieważ jest to część remontu / wymiany instalacji elektrycznej, WLZ jest własnością odbiorcy i na te prace zawsze mamy zgody wymagane przepisami o których pracownik nie musi mieć wiedzy ,pracuje na polecenie osoby dopuszczającej- pracodawcy. Wiedza Pana widocznie nie obejmuje takiego zakresu nasłuchał się Pan głupot i następnie powtarza. Co do codziennego mobbingu jak Pan nazwał to dla takiej osoby jak Pan wstawanie rano nie spóźnianie się do pracy i wykonywanie obowiązków służbowych będzie zawsze mobbingiem ,proponuję więc swoją działalność gospodarczą np.handel na giełdzie wtedy mógłby Pan się spełniać zawodowo. Życzę samych sukcesów w karierze zawodowej oraz trochę odwagi i nie wstydzić się podpisać pod postem.

R.M-Tauron Wałbrzych
@Elraf-Pracodawca

(usunięte przez administratora) wpięcie nowego zasilania do złącza kablowego ZK,zawsze odbywa się na podstawie pisemnego polecenia wydanego przez nas czyli Tauron Wałbrzych chyba ze praca jest wykonana na terenie innego dystrybutora energii,polecenie jest wydawane na konkretna osobę bądź osoby nie na firmę osoby podpisują fakt dopuszczenia do pracy,wiec pracownik,musi wiedzieć o tym fakcie,jednocześnie informuje Pana ze wprowadziliśmy szkolenia dla firm pracujących na obiektach naszej firmy,każda firma wykonująca prace na zasobach Tauron ma obowiązek wykazać listę osób które będą wykonywać prace na obiektach osoby te musza posiadać odpowiednie uprawnienia.Gwarantuje Panu ze zacznę śledzić działalność Pańskiej firmy na naszych obiektach ,stacje zk .Z poważaniem (usunięte przez administratora)

Janusz

Firmę poznałem gdy wykonywała u nas wymianę instalacji klatki schodowej.I co mogę powiedzieć to zdecydowanie nie polecam,prace wykonywał starszy Pan i kilku młodych pracowników o fachowości i jakości ich pracy nie można nic dobrego powiedzieć.Totalni bałaganiarze,byliśmy bardzo zdziwieni bo u znajomych ta samom prace wykonywała ta sama firma,ale inni pracownicy,na pytanie gdzie robi tamta ekipa uzyskaliśmy informacje ze już nie pracują bo się zwolnili. Dziwne ze pracodawca pozwala odchodzić fachowcom a zostawia paprokow

Nie Janusz
@Janusz

Janusz pracuję w tej firmie na tyle długo by zareagować na te wymyślane oszczerstwa .Wykonujemy bardzo dużo remontów instalacji elektrycznych klatek w budynkach.Pracowałem z tymi nieszczęśnikami którzy tutaj oczerniają, mogę powiedzieć jedno- to ci młodzi ludzie do dziś biegają na poprawki po poprzedniej ekipie. Na szczęście szef w porę się obudził i wymienił towarzystwo, zbyt długo bagatelizował ich poczynania i podawał rękę. Drogi Januszu z tego co wiem wszystkie nasze prace są odbierane pozytywnie przez ludzi, wręcz jesteśmy polecani i w trakcie roboty słyszymy komplementy.Ale nikomu niedogodzi bo tak zwany anonimowy Janusz zawsze się znajdzie!

@Janusz

Panie Januszu proszę o podanie adresu np.ulicy .? Chciałbym Pana poinformować że wszystkie nasze prace odbierane są przez Zarządców i Wspólnoty Mieszkaniowe z wynikiem Pozytywnym bez zastrzeżeń otrzymujemy od Wspólnot podziękowania i liczne referencje. Często sami ludzie z chęcią pomagają przy tego typu realizacjach przy porządkach,niestety prace tego typu zawsze wiążą się z hałasem,pyłem i zabrudzeniami ale po zakończonych pracach przywracamy porządek i jak do tej pory nie było zastrzeżeń. Chciałbym także poinformować że usługi dla Wspólnot to tylko odłamek naszej działalności ,a i tak jesteśmy firmą która wykonuje dziesiątki remontów/modernizacji i wymiany instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych,pozostałe usługi to wykonywanie instalacji dla Miast,Gmin,Szkół,Banków,Przedszkoli i Instytucji Publicznych z których także otrzymujemy Pozytywne Referencje Szanse na doświadczenie trzeba także dać młodym pracownikom którzy z czasem będą tzw.fachowcami. Byłbym wdzięczny za podanie adresu? W ramach rekompensaty np.przedłużę gwarancję na wykonane prace z czego wspólnota będzie na pewno zadowolona. Perfekcyjnych firm nie ma, my natomiast staramy się wykonywać swoje usługi jak najlepiej. Dziękuję za opinię i pozdrawiam

@Nie Janusz

W firmie nie pracował nigdy żaden Janusz wiec nie pisz bzdur,fakt nie spotkałem się z uwagami na temat wykonawstwa a pracowałem wiele lat,Rafał nie wymienił towarzystwa tak jak piszesz bo nie musiał miał ludzi kozy pracowali bez nadzoru po terenie całego dolnego śląska. Ci jak piszesz tacy źli pracownicy maja teraz swoje firmy za granica bać pracują w innych i są wydajnymi pracownikami Wzeszłym roku odeszło większe grono osób i tez powiesz ze byli pijakami i nic nie robili a wykonywali wiodące prace firmy wiec kolego nie oczerniaj wszystkich.

gg
@Janusz

Panie Januszu mieliście chyba pecha trafić na tych samych ludzi którzy zaczynali prace u nas na klatce ul.B.Chrobrego totalni bałaganiarze ale szef firmy wymienił skład i prace ruszyły bez dalszych uwag,szybko,sprawnie i fachowo pracował ,Pan Sebastian i Pan Gienek imiona pamiętam bo syn i ja mamy te same .Pozdrawiam obu Panów

vv

Czytam te opinie i nie wiem śmiać się czy płakać,pracowałem w firmie wiele lat wykonywałem instalacje na kluczowych obiektach w rozwoju firmy,nigdy nie spotkałem się z uwagami na temat wykonawstwa wręcz przeciwnie,możne teraz się to zmieniło ale nie sadze by Rafał na to nie zareagował.Praca w zimnie zgoda to są budowy wiec nie zawsze jest ciepło,wynagrodzenie płatne na czas,zawsze można negocjować podwyżkę ale trzeba coś umieć,a ze płatna najniższa krajowa masa firm tak robi.Picie za mojej kadencji nikogo za picie nie zwolniono,choć i tacy się trafiali wiadomo brak monterów na rynku,eliminowali się sami ,prawda nikt nikogo na sile nie trzymał,a ze dochodziło do sprzeczek to chyba normalne zawsze jest różnica zdań na pewno sporo można by poprawić i to z obu stron,ale wystarczy porozmawiać nieraz wyrażałem swoje zdanie i często Rafał przyznawał mi racje słowem ja na firmę nie narzekam,a ze ode szlem porostu znalazłem lepsza ofertę robię to samo za lepsze wynagrodzenie,ale nie widzę powodu do pisania bzdur,podejrzewam ze te bzdury pisze jedna osoba która w pracy wiecznie bawiła się telefonem niewiele robiła.Pozdrawiam Rafała i chłopaków z którymi pracowałem Moje sugestie dla Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo: Nie patrzeć na bzdurne wpisy zawsze rozmawiać wszystko można załatwić,a jak ktoś chce pracować możne zyskać doświadczenie bo firma ma bogata ofertę robót w sam raz aby się czegoś nauczyć zwłaszcza dla tych młodych którzy teraz tam są zatrudnieni Rafał ma swoje plusy jak i minusy ale zawsze był otwarty na rozmowę i sugestie chyba ze aż tak się zmienił w co wątpię.

@vv

ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ TO NIE TEN SAM V V KTÓRY PISZE TE BZDURY

Zdzisław Koselski

Polecam Firmę pana(usunięte przez administratora)za wykonanie kompleksowej instalacji elektrycznej w moim domku jednorodzinnym. Byłem na etapie szukania osoby kompetentnej, która wykonałaby instalacje w moim domku, po poprzednim fachowcu zostały mi tylko niedokończone fragmenty instalacji Pan Rafał ze swoimi pracownikami doprowadził tą instalacje do stanu końcowego oraz dostarczył mi protokoł z pomiarów ku mojemu zdziwieniu. Mogę rówież powiedzieć ze na etapie rozmów zleciłem zrobienie instalacji odgromowej oraz domofonowej. Z tego co tu czytam naprawdę nie wierze własnym oczom jakie bzdury wypisują ludzie na temat Pana Rafała. Biorąc pod uwagę jakość wykonanych robot mogę z czystym sercem polecić firmę El-Raf.

Jasiek

Skrajnie różne opinie piszecie i zupełnie nie wiem co sądzić. Idealnych firm nie ma

Karol
@Jasiek

Nie należy brać pod uwagę opinii osób, które z zawiści opisują w sposób negatywny człowieka na forum publicznym.

b2b

Nie jako pracownik ale współpracowałem z Panem Rafałem. Gdyby głupota i mniemanie o sobie umiało latać to Pan Rafał nie miał by już żadnego kontaktu z ziemią...

ElektrykaWałbrzych
@b2b

Jeżeli jest się kompetentną osobą do współpracy a nie pseudo fachowcem rodem z podręcznika gimnazjalisty to współpraca przebiega owocnie. Aktualnie współpracuje z Panem Rafałem właścicielem firmy i muszę powiedzieć że jest on osobą która wię czego chce i z pasji do wykonywanego zawodu ceni sobie profesjonalizm. A odnośnie głupoty trzeba mieć trochę samokrytyki do właśnie osoby i poczuć gorycz porażki.

Leszek

@ZZX Może powiesz zatem coś na temat samych warunków które firma Elraf oferuje? Opinii w wątku jest bardzo mało, a każda tego typu informacja będzie ważna. @zz½ Pamiętajmy o netykiecie i zachowaniu stosownego słownictwa. @zz Co rozumiesz przez stwierdzenie, że "złe warunki"? Dobrze by było, jakbyś nieco rozwinął temat, gdyż nie uwzględniłeś żadnych szczegółów.

Zostaw merytoryczną opinię o Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo - Wałbrzych

Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo
4.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wrocławska 109
    58-306 Wałbrzych