Opinie o F.H.U. Solid Rafał Ryś w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Solid Rafał Ryś. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Solid Rafał Ryś o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Solid Rafał Ryś w Wieluń

Nie polecam tej firmy. Pobierają 80%zaliczki a potem zbywaja. Do montażu okien nie doszło. Jednym słowem zostałam (usunięte przez administratora) . Sprawa idzie do sądu o zwrot zaliczki.

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa F.H.U. Solid Rafał Ryś w miejscowości Wieluń, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Sadi Nowy wpis

Masakra nikomu nie polecam (usunięte przez administratora) ludzi klientów jak i pracowników aroganccy i nie liczący się z ludźmi w dodatku z tego co wiem głodową stawka obietnicę że będzie pięknie a jest padają nikt tam już nie chce pracować został im tylko jakiś rusek który oczywiście pracuje na czarno

Mirek Nowy wpis

Nie polecam tam pracować wypłaty w ratach nie na czas oczywiście najniższa krajowa na urlopach (usunięte przez administratora)na socjalu (usunięte przez administratora)swoją drogą taka firma to inspekcja pracy powinna się zajac

Ferdek Nowy wpis

Czy taki spokój na forum jest konsekwencją dobrej pracy czy też ma inny powód?

Klient

Wszystko na czas. Dobry kontakt ze sprzedającym.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie F.H.U. Solid Rafał Ryś? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Fores

Masakra!!! Nie polecam ten firmy!! Okna przyszly porysane a na dodatek przy montazu zniszczyli mi plytki w lazience I oczywiscie do niczego sie nie poczuwaja.. co prawda rysy na I oknie zaprawili pigmentem ale plytki nie ruszyli twierdzac ze to nie on I!! Dram at!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Solid Rafał Ryś - Wieluń

F.H.U. Solid Rafał Ryś