Opinie o Kaufland w Wieluń Jerzego Popiełuszki 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kaufland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Wieluń Jerzego Popiełuszki 1

XYZ

Uwaga panie na kasie w Wieluniu sa bardzo niesympatyczne ,opryskliwe potrafia zwrócić uwage o maseczki a same nie przestrzegaja zasad bezpieczenstwa wykorzystują pandemie do własnej wygody wiecznie zmeczone masakra kiedyś byłem częstym klientem teraz omijam dużym łukiem Nie,nie,nie nie w dzisiejszych czasach my klienci jesteśmy dla kasjerek intruzami

Były klient
@Trata

Kolego ja nie byłem od 4 lat

XYZ

Trata Nowy wpis
@XYZ

Zgadzam się z tym co napisałeś w Kauflandzie nie byłem od ponad roku

U Nowy wpis
@XYZ

Ja też zrezygnowałem całkowicie z tego sklepu a dodam że był to mój ulubiony sklep

Były klient Nowy wpis
@Trata

Kolego ja nie byłem od 4 lat

incognito Nowy wpis

pani nie umiała nabić loda, rzekła do mnie ze nie wchodzi i mi go nie sprzedała. Ja zdezorientowana patschnełam śmiechem sądząc że to żart po czym faktycznie mi go nie ofiarowała

Matylda

@Blondyna a obowiązki nie wykraczają poza warunki umowy?

Blondyna

Niskie zarobki, wymagania od pracowników bardzo wysokie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kaufland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Nadia

Ile jest działów w kauflandzie?

Klient

Ten sklep to porażka nic dobrego nie można o nim powiedzieć

Klient

Jeżeli jest coś w promocji to niech jest a nie kartonik udek żeby tylko ściągnąć klienta a może kupi coś innego . wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

????????????????????????

Byłam stała klientka ale ostatnio obsługa odrazajaca, damy wymalowane i zero empatii????????????????????????Żenada!!!!?!

Czy na stanowisku sprzedawcy w Kaufland są częste szkolenia pracownicze? Poinformuj mnie proszę.

gość

pani kierownik pożal się boże .. co to ma być ? wielce ważna .. pff.. (usunięte przez moderatora)

Wiola
@gość

Pani kierownik marketu nisko upadła ale podniosła ją koleżaneczka, która usunęła kierowniczkę z marketu w regionie łódzkim i dała jej lokum. Zarządowi to nie przeszkadza, bo daje na takie manewry przyzwolenia.Pracownicy którzy pozozostali w marketach, uważnie przyglądają się manipulacjom.

Gerr
@gość

Zapytajcie sie jakie ma wykształcenie????

izi
@Wiola

jeśli można to co zrobiła ,że upadla?

era
@Gerr

jakie?

Franek

Mimo, że na forum zajmujecie się plotkami to nie znaczy, że w firmie jest źle. Przeciwnie jest dobrze!

Wylniały.

Witam wszystkie mróweczki z Kaufland Wieluń. Czy możecie dać info co przeskrobała ulubina menedżerka z Waszego marketu. Jej była szefowa/koleżanka VKL, zrobiła jej lokum w naszym markecie w Zduni. W pierwszych dniach jest bardzo słodko-gorzka. Możecie coś więcej szepnąć o tej "DAMIE''. Pozdrowionka od Zduni W.

Obsługa na kasach pozostawia wiele do życzenia. Rzucają towarem, nie reagują na prośbę o ostrożne kasowanie zwłaszcza owoców i pieczarek . Opryskliwe i aroganckie kasjerki, zwłaszcza te z dłuższym stażem pracy w tym markecie. Masakra.

gość

Co to za market uważajcie tylko gotówa inego sposobu nie znają ,a biada jeżeli będziesz chciał fakturę na przelew to zapomnij ,przecież to sklepy niemieckie , a Polakowi nie wieżą ze zapłaci .;

tre

widze ze teraz w KAUFLAND poszukuja obecnie koordynatora pracy roznosicieli gazet reklamowych w Dęblinie mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób · wymagana jest uczciwość, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, dysponowanie samochodem

gonia

No ciekawe jak nisko ? swieta prawda dziewczynki co piszecie heheh Gonia

pysia

Ponoć przykłady idą z góry,więc bierzmy z niej przykład. A po drugie trzeba umieć (usunięte przez moderatora) obrabiać przełożonej,a potem do niego się (usunięte przez moderatora).Taka jest pani (usunięte przez moderatora).ale poczekamy i popatrzymy z szarych szeregów,jak nisko upadnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Wieluń

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kaufland