Opinie o RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ w Wieluń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ w Wieluń

Marek Nowy wpis

Czy w pracy pracujecie w zespole czy każdy ma indywidualne zadania?

Anonimowy_Wielunianin Nowy wpis
Kandydat

Radio zatrudnia osoby doswiadczone .Jeśli ktoś jest młody nie ma szans, nawet jezeli ma głos którego oni poszukują . Jednak to nie wszystko zrobią człowiekowi nadzieje ,że jest szansa na spełnienie marzeń o pracy z głosem ,po czym oleja ,każa wysłac meila z demo i CV i nie otworza go z pół roku .Tutaj nie chodzi o zabieganie ,o brak czasu ...ale o olewanie osoby ,której bardzo zależało na tej pracy .Odczytują wiadomosci z przypomnieniami ,że ktoś czeka i że wysłał CV ,a i tak zero reakcji .Krótko mówiąc -brak szacunku .Nie polecam !!!! :(

Kostek Nowy wpis

Całkiem spoko praca, fajna atmosfera więc wystarczy mieć kompetencje i chęci do pracy, polecam.

Administrator Nowy wpis

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ? Twoja opinia może okazać się cenna.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wieluniak

Kto to Waldus ten slynny policjant ktorego przeniesli z Wielunia do Lodzi za przekręty??????

Sluchacz
@Wieluniak

No fajny jest jak kameleon policja radio dj co wiecej caly Pan Waldus a babcie sie ciesza w Niedziele a On ma ubaw

Pracujesz w RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ? W takim razie dodaj pierwszą opinię o tej firmie i miej wpływ na rynek pracy. OD twojego komentarza może bardzo wiele zależeć.

Zostaw merytoryczną opinię o RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ - Wieluń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ