Opinie o Sedal w Wieluń Romualda Traugutta 14

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sedal, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sedal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedal w Wieluń Romualda Traugutta 14

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy w Sedal zatrudniani są obcokrajowcy?

... Nowy wpis
Klient

Cała ekipa na Traugutta do wymiany, wszyscy wredni i niemili, szczególnie mała (usunięte przez administratora)

Klient Nowy wpis
Klient

Odradzam sklep w Wieluniu (ul. Traugutta), niemiłe kasjerki, mięso nieświeże, towar po terminie. Nie polecam. Konkurencja lepsze ceny.

Odwiedzający stronę. Nowy wpis
@Klient

Tak się zastanawiam czemu mają służyć takie komentarze a jak widzę takowe na jakieś stronie to aż się we mnie gotuje. Ludzie skoro coś mi się nie podoba to biorę paragon towar i idę do sklepu i zgłaszam reklamacje. Co to za jakieś dziwne czasy nastały że ludzie bardzo lubią kogoś obrażać w internecie bo przecież są anonimowi. Sama pracuje w sklepie spożywczym ale na wsi i jakoś tam ludzie nie piszą bzdetnych komentarzy w internecie tylko przyjdą i zgłaszają problem na miejscu. Osoba która pisze takie głupie komentarze to albo nie ma zajęcia albo brakuje jej odwagi iść i zgłosić problem albo po prostu problemu nie ma ale pisze bo ma taki jakiś kaprys. Nie wiem jak jest w tym sklepie nie robię tam zakupów bo jest mi zwyczajnie nie po drodze, na komentarz trafiłam przypadkiem ale uważam że takie komentarze są nie na miejscu i urażają w godność osób tam pracujących. Także polecam osobie piszącej ten komentarz aby kolejnym razem poszła i wyjaśniała problem na miejscu, a nie obrażała w komentarzach bo taki hejt nie ma zwyczajnie sensu. Pozdrawiam.

Czy jest możliwość pracy w Sedal na część etatu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tara

Czy jest możliwa praca na pół etatu?

Pomoc
@Tara

Zadzwoń na Warszawską i się dowiedz

Stała klientka
Klient

Jako stała klientka sklepu sedal przy ulicy Traugutta w Wieluniu jestem wściekła że zwalnia się najbardziej miłe i sympatyczne pracownice sklepu Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny i jakimi znajomości się kieruje ale jest to nie.do pomyślenia Będę opowiadać o tym wszystkim moim znajomym i odradzać zakupy w tym sklepie

Klientka

Bardzo fajny sklep. Traugutta najlepszy Sedal.

Klientka

Miła i sprytna załoga. Sklep zadbany, dobrze zatowarowany przyjemnie robi się zakupy. Sklep potrzebował zmian i nowej młodszej załogi.

Zawidziona stała klijentka
@Klientka

Tylko mięso mielone jest z mrożonego starego mięsa już tyle razy składaliśmy z żoną reklamacje to Pani która tu pracuje najdłużej w tym sklepie chyba zastępca kier.stwierdziła że jak nam nie pasuje kupowanie w tym sklepie to mamy sobie kupować u konkurencji bo oni takie mięso dostają od dostawcy również drób spotkaliśmy się że był śmierdzący i mrożony czy w tym sklepie są jakieś kontrole kto tego pilnuje chyba nie bo od znajomych i sąsiadów też słyszeliśmy że nie raz kupili śmierdzące mięso i żólty ser a na towarach brakuje dat ważności zwłaszcza na wędlinach',Gdzie jest osoba która nadzoruje ten sklep ? Chroniąc moje wnuki i siebie nie robię zakupów w tym sklepie.

Stała klientka
@Zawidziona stała klijentka

Kasjerka, która pracuje tam najdłużej zawsze jest uprzejma. Wszystkie wykazują się angielską cierpliwością, bo wiadomo klienci są różni. Praca w markecie wcale nie jest taka prosta jak się komuś wydaje. Trzeba się wiecznie uśmiechać, nawet jak ma się zły dzień, żeby klientowi było miło. Polecam Sedal z całego serca. Robię zakupy w różnych miejscach, gdzie znajdują się te sklepy, np. w Sieradzu czy w Wieluniu. Wszędzie jest super załoga.

Uczniowie

Dzień dobry, co za arogancki dostawca miał czelnosc obrazić kierownika i zarazem kosjerki naszego ulubionego sklepu. Kierownik jak jest z jedną kasjerka na sklepie i mają kolejki bo siedzą w kasie to niby jak ma zejść z kasy i iść otworzyć drzwi. Naszym zdanie dostawca ma czekać pod drzwiami a nie dyskutować i wystawiać negatywne komentarze. Jeżeli praca dostawcy jest dla niego problemem to po prostu niech ja zmieni. Obsługa sklepu głowa do góry. Nieprzejmuje się mało inteligentnymi dostawcami.

Dostawca

Mam wrażenie że kierownik który pracuje na Traugutta w Wieluniu to człowiek z innej planety nie można z nim się dogadać robi z siebie wielkiego pana jest nieuprzejmy i arogancki z towarem trzeba czekać pod sklepem bo pan kierownik nie ma czasu otworzyć bo spija kawę z kasjerką lizuską w biurze .Myślę że woda sodowa uderza mu do głowy .Nie dziwi mnie to że super kasjerki odchodzą bo naprawdę ciężka z nim współpraca musi panować nad swoimi emocjami bo chyba sobie z nimi nie radzi lub ta praca go przerasta.

@Dostawca

Dzień dobry. Piszę jako klient. Zauważyłem, że znajduje się tu negatywny wpis, który dotyczy kierownika sklepu Sedal, który mieści się przy ulicy Traugutta 14 w Wieluniu. Sądzę, że osoba, która dodała taką opinię pomyliła sklepy. Pan P. (kierownik) to miły i sympatyczny mężczyzna, z którym zawsze można porozmawiać i nigdy nie jest arogancki. Do ludzi podchodzi z pozytywnym nastawieniem, uśmiecha się i służy pomocą. Kasjerki, które tam pracują również są uprzejme i serdeczne. Nigdy nie usłyszałem od nich złych i przykrych słów. Zawsze we wszystkim doradzą. Jedynym minusem jest mały parking, na którym parkują uczniowie. No, ale na to nie mają wpływu.

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Sedal w miejscowości Wieluń? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Sedal może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o etat.

Zostaw merytoryczną opinię o Sedal - Wieluń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.