Opinie o Artbud Artur Maniak. w Jastrzębia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Artbud Artur Maniak.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Artbud Artur Maniak. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artbud Artur Maniak. w Jastrzębia

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Artbud Artur Maniak.?

wspólnota mieszkaniowa Nowy wpis

Nie polecam kontaktu z tą firmą.Stanowczo odradzam wspópracę z tą firmą.Jakość wykonanych prac beznadziejna.

Wspólnota mieszkaniowa Nowy wpis
@wspólnota mieszkaniowa

powtarzam jeszcze raz unikajcie kontaktu z tą firmą.Jest niewiarygodna i nic dodać .Jeżeli chcecie mieć problemy to zatrudniajcie firmę ARTBud pozdrawiam.

Helena Nowy wpis

Co motywuje Was do pracy w Artbud? Pytam, bo wiem, że firmy różnie podchodzą do tematu inwestowania w pracowników, a i dla każdego co innego będzie pozytywem. Z ciekawością czekam na Wasze komentarze.

Paweł K

Witam u Pana Artura pracuje od 8 lat wczesniej zdarzało mi sie naciać na nie uczciwych pracodawcow o Panu Arturze tego powiedziec nie moge wypłatem mam zawsze na czas i nie ma takiego wyzysku i ganiania człowieka jak w podobnych firmach np u ssmana.

Joanna
@Paweł K

To super, że w Artbud Artur Maniak. wypłata jest zawsze na czas. Może napiszesz jeszcze ile wynosi wynagrodzenie i czy jesteś nim usatysfakcjonowany? Chętnie się dowiem na ile można liczyć w firmie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Artbud Artur Maniak. na stanowisko Fachowiec do ocieplenia/elewacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bartek

Może podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje obecnie? Jak przeprowadzana jest rekrutacja?

aaa

Po pierwsze to alkoholik i to w dodatku ciężki. Po drugie, terminowe płatności za materiał i usługi to wielki problem. Serdecznie nie polecam. Artur Maniak to ch*j, kawał ku**wy i moczymorda Moje sugestie dla Artbud Artur Maniak.: Nie polecam. Alkoholik, (usunięte przez administratora) i prostak. Nie płaci, kombinuje. Janusz biznesu

@aaa

Jak miło jest poczytać niedowartosciowane go, spoconego przed klawiatura komputera od wymyślania przeróżnych oszczerstw Janusza z konkurencji, a że człowiek nie wielbłąd pić musi ( #co było na szkoleniach to zostaje na szkoleniach????) to już wielkie larum się podnosi.. pozdrowienia dla konkurencji ps. Są też inne sposoby wyładowania frustracji #terapia #rozmowa z przyjacielem #leknabol(usunięte przez administratora)

Olga

Jak wygląda praca w firmie Artbud Artur Maniak z Jastrzębiej? Szukałam w Internecie strony internetowej firmy, ale niestety nie znalazłam. Jak w takim razie można dowiadywać się o możliwość pracy w tym miejscu? Może ktoś coś wie na ten temat? Czy w okresie zimowym również można starać się o przyjęcie do pracy w Artbud Artur Maniak, czy raczej nie? Jeśli coś wiecie, napiszcie proszę.

Skarland

Firma Artbud robiła w tam tym roku blok na naszym osiedlu w tym samym czasie mieliśmy tez na osiedlu firmę z Szydłowca.. Chłopaki z Artbud duży plus, na pochwale zasługuje w dużej mierze kierownik.

WW

Właściciel tej firmy nie ma obycia w kontaktach międzyludzkich, a kontakt z tym Panem jest utrudniony. Stanowczo odradzam współpracę.

anna

Witam Ja jestem mile zaskoczona szybko, fachowo i najważniejsze cały bałagan związany z remontem Panowie zabrali ze sobą....

rzeźnik

A PIERDOLITA TAM

lekarz

ta "firma" jezeli tak to moge nazwac to psedo robotnicy...kanciarze,krety,ALKOHOLICY,CPUNY..zauje że ich wziąłem

Glazurnik

Przekręcił wiele wspólnot mieszkaniowych, ludzie do sądu go podają za partactwo!!!

miko

W Jastrzebi chcieli mu mordę obić.... no w wiadomo z jakim krętaczem i kanciarzem inni budowlańcy mają do czynienia

Zostaw merytoryczną opinię o Artbud Artur Maniak. - Jastrzębia

Artbud Artur Maniak.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 118 lok. 10
    26-631 Jastrzębia