Opinie o Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz w Grójec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz w Grójec

Pojawiła się oferta pracy na Kierowca c w firmie Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz. Warto aplikować?

KRAJÓWKA kierowca

pracuje, Polecam Obsada stałą , stałe auta zdarzają się zamiany naczep bo jest ich więcej niż ciągników. Spedycja jest wewnątrz firmy i spedytor przypisany do kierowcy kontaktujesz się z jednym cały czas. Ładunki stałe. Z rozmowy z Pracownikami pracują tu juz po 10-15 lat kierowcy wiec o czymś to swiadczy ja młodziak 2 lata dopiero.

Amelia Nowy wpis

Hejka. ;) chłopak ma jak na razie wyrobioną Kategorię C a widziałam, że na międzynarodówkę takie ogłoszenie jest teraz właśnie dostępne. czy warto by się zgłaszał? Nie ma w opisie zawarte co to za auta, gdzie się dzieje i za jakie aktualnie pieniądze. pomożecie?

Tutaj prócz spedycji pracuje się tez na obsłudze lub jakiejś administracji może? zastanawia mnie ta niedawna opinia dotycząca jakichś problemów z kontaktem… firmy jeszcze za dobrze nie znam ale wychodzi na to, że mieszkam nawet niedaleko. Czym konkretnie zajmuje się taki pracownik biurowy? Widzę, że ktoś deklarował swój ośmioletni staż. to w ogóle są jakieś miejsca?

pracownik Nowy wpis

obsada raczej stała pracowników bez rotacji. Pracuje ponad 7 lat. Zatrudnienie prowadzi tylko jedna osobą w postaci właściciela lub właścicielki. W biurze raczej na ten moment brak wolnych etatów.

Kontrahent Nowy wpis

Witam, nie polecam firmy do współpracy w transporcie. Bardzo utrudniony kontakt, nie odbierają telefonów, nie odpisują na emaile. Faktura po terminie sprawa zgłoszona do windykacji.

A miałeś podpisaną jakąś umowę, która potwierdziła zrealizowanie tych zleceń? Nie kwapili się, aby wypłacić zaległe pieniądze zanim wkroczyła do tego prokuratora? Orientujesz się, czy ktoś tam jeszcze pracuje, skoro są z tą firmą problemy finansowe? Myślałem nad aplikacją...

Pracuje i ma się dobrze. Firma zatrudnia dochodzi do 100 etatów. Kierowców nie zatrudnia na zlecenia lub inne pochodne umów typu własne działalności. tylko umowy o pracę o żadnej prokuraturze nie słyszałem i nie widzę pracując tu 8 lat jako pracownik biurowy ;-)

@pracownik

Jak 100 etatów jest to ile z tych osób właśnie z biura pracuje? Bo szukam czegoś w okolicy, spedycja albo coś podobnego. Jak dają umowę o pracę to fajnie, pytanie jeszcze jak z zarobkami tutaj i czy są jakieś regularne podwyżki?

Rozmowę kwalifikacyjną w Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA kat. C !! # MAT-POL Szymon Matusiak #?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
kierowca C+ E

pracowałem 7 lat zmieniłem bo chce być częściej w domu. Sprzęt zawsze sprawny, robota w miarę stała. Jeśli będę miał w przyszłości możliwość wrócę tam. Załata te nie rotuje i nie zmienia prac wiec o czymś to świadczy.

@kierowca C+ E

To ile dni jest się w trasie, a ile w domu? Bo rozumiem, że nie za często, skoro zmieniłeś pracę, bo chcesz być częściej w domu... :/ Możesz to konkretniej opisać? :) Podać konkretne liczby? :) Bo myślę nad złożeniem CV, ale zależy mi, aby wracać raz na jakiś czas do domu.

kierowca C+E

poniedziałek -piątek kraj poniedziałek wieczór - sobota bliskie kraje ościenne międzynarodówka. na razie zmieniłem na prace na kominie wiec jestem codziennie ale mniejsze pieniadze ;-; coś za coś...

KRAJÓWKA kierowca

Transport

Uwaga na firmę Mat-Pol Transport Spedycja Mateusz Wenda Mszczonowska 35A/11, 05-600 Grójec. Niezapłacone faktury z zeszłego roku. Negatywy na Transie. Omijajcie szerokim łukiem bo nikt nie odpisuje ani nie odbiera telefonu.

Przewoźnik

UWAGA FIRMA NIE PŁACI ZA WYKONANE USŁUGI TRANSPORTOWE - NIE POTRAFIĄ ZAPŁACIĆ POMIMO 60 DNIOWEGO TERMINU PŁATNOŚCI - SKŁADANE OBIETNICE PŁATNOŚCI SĄ BEZ POKRYCIA. JUŻ NIE ODPOWIADAJĄ.

Oszukany

Firma nie wypłaca pieniedzy za uczciwie wykonana usługę. Nie polecam jako przewoźnik.

Paulina
@Oszukany

Można mimo Wszystko dowiedzieć się co to za usługa i jaka umowa była wobec niej zawarta? zastanawiam się dlaczego mieliby się nie wiązać i w takim razie oni już nie zatrudniają u siebie bezpośrednio kierowców skoro pan pisze że jest przewoźnikiem? kiedyś pisali o kierowcach

Paulina

kierowcy widzę, że kiedyś podobno zadowoleni tu jeździli, a przynajmniej ktoś tak wprost stwierdził. Czy do dziś względem tego jest niezmiennie? Ja to bym chciała spytać o liczbę aktualnych kierowców, bo na stronie widziałam informację, że podobno 55 ciągników siodłowych mają. DO każdego przypisany jest kierowca?

gość

firma prężnie się rozwija byłem tam pod załadunkiem. Fajne podeście , dostępne socjal dla kierowcy wykręciłem pauze u nich na parkingu. Z rozmowy z ich kierowcami wynika że zadowoleni są.

Wojtek

Ile zajmuje wdrożenie się do firmy?

Antoni

Niewiele dzieje się ostatnio w tym temacie, dlaczego tak jest? Jakei są Wasze ostatnie doświadczenia związane z firmą Mat-Pol, powiedzcie coś na ten temat. Wiele osób czeka na jakiekolwiek informacje na temat firmy.

Trucker

Polecam firma OK! Serwis po umówieniu od ręki raczej ciężko, Lubię atmosferę w Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz za: Doświadczenie

Dario

Korzystam z serwisu. Firma jest ok. Zawsze zrobione na czas i solidnie za przyzwoitą cenę.

Czester

Firma ok. Zarobki też wporządku

Zostaw merytoryczną opinię o Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz - Grójec

• Jak się pracuje w Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz?

Zobacz opinie na temat firmy Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz?

Mat-Pol Transport-Spedycja Wenda Mateusz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Mszczonowska 35A lok. 11
    05-600 Grójec