Opinie o Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir w Kraków

Chciałem zapytać o pracę dla kierowcy, bo widzę że to firma transportowa. Wszedłem tutaj trochę się rozejrzeć, a pisano wcześniej, że pracownicy mieli wypłacane pieniądze z opóźnieniem. Czy na chwilę obecną pensje płacą już na czas? Akurat jest to dla mnie bardzo ważna kwestia.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

ELA Nowy wpis

Niestety ale uwazam ze z uczciwej pracuy rąk nie mozna tego wszystkiego sie dorobic ,skoro majac 45 lat owa pani juz przechodzi na emerytur.e,przepraszam ale niezle musiała (usunięte przez administratora)zusy ,urzedy itp .bardzo zadufana w sobie osoba nie polecam

Były

Oszukiwanie ludzi, sami byli biedni, a teraz nie liczą się z ludźmi karma wraca z podwójną siłą, stare próchno,a paskudna arogancka

@Były

Masz na myśli również oszukiwanie pracowników? Jeśli tak, to na czym miałoby to polegać? Przychodzi mi do głowy tylko kwestia płatności. Wiesz może czy wypłacają ludziom kasę na czas?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir?

Sabrina

Strasznie mnie ciekawi co z tym wypłacaniem pensji. Powie ktoś czy już teraz płacą w terminie? Ile wtedy ludziom kazali czekać na swoje pieniądze? Swoją drogą każdy ma tutaj umowę?

Łucja

I firma zapłaciła te zaległe wypłaty pracownikom? To była tylko jednorazowa sytuacja czy takie zachowania to norma w firmie? :(

Gość 22
@Łucja

Zamknąć firmę nie liczą się z ludźmi wszystko wrzucają na koszt firmy i biorą w lizing

Były

Zapłacicie ludziom zaległe wypłaty

Radek

Może ktoś napisze na tym wątku jakieś newsy z pracy?Dawno nikt tu nie zaglądał.

Bogdan

Pracujesz w firmie Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir , a może byłeś związany z tym pracodawcą w przeszłości? Jeśli masz informacje o nowych miejscach pracy lub wiesz jak obecnie rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje warunki zatrudnienia, nie wahaj się tylko dodaj swoją opinie. Każdy nowa wzmianka na temat tej firmy, posłuży pomocą dla innych osób.

Niezadowolony

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

zadowolony rolnik

Współpracowałem z firma Kamir i nie mogę nażekać. Wszystkie zezwonenia i dokumety były ok. Terminy nawożenia były dotrzymane oraz zobowiązania finansowe zostały spełnione. Polecam.

paweł

jestem rolnikiem kamir miał wywozic nawóz -taki osad na pole pół roku pytali kiedy skoncze zniwa a potem złapali niby wiekszego rolnika i powiedzieli ze nie mogą sie wyrobic,takze z obietnic nici.strasznie zwodzą i niby wymagają od kogos a potemz wspolpracy nici-tak było u mni pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir - Kraków

• Jak się pracuje w Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monika Chwajoł Firma Handlowo-Usługowa Kamir
  • Kołowa 7 lok. 62