Opinie o Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko w Jankowice Rybnickie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko w Jankowice Rybnickie

Jadźka Nowy wpis

Witam, czy aktualnie szukają handlowca? Małżonek byłby zainteresowany, razem tu patrzymy nad jakąś odpowiednią ofertą dla niego. Wiadomo tylko, czy trzeba mieć duże doświadczenie na takim samym stanowisku ? To wiele zmienia w zależności od odpowiedzi.

Opc Nowy wpis

Firma jest ok. Samochody zadbane. Atmosfera w porządku.

Waldi Nowy wpis

Witam. Chciałem napisać coś o tej pracy bo wiem prawie z 1 ręki(znajomy tam robi) Przeważnie stałe powroty 99% i dużo stałych wyjazdow. W tygodniu pauzy w domu dosyć czesto ma. Auto już załadowane podczas wyjazdu czasem . Rozładunki też spoko. Zostawiasz załadowane auto i tyle z tego co mówił. Nawet sobie chwali w miarę ????

Magdalena Nowy wpis
@Waldi

A napiszesz coś o wynagrodzeniu? Też nawet w miare? :P Super by było poznać widełki. Dużo kierowców firma zatrudnia? Często szukaja nowych pracowników? Jest potem opcja zostać spedytorem np?

Kierowca.

Robota ok, kasa ok, jak komuś nie pasuje to się może zwolnić. Ja pracuje już dość długo jak na mnie???????????? i jest w porządku. Pozdrawiam. Robota ????

Kierowca
@Kierowca.

Ps. Te pytajniki to miały być uśmiechnięte buzki ale nie wyszło.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Firma jest w porządku. Spotykam kierowcę często jednego i chwali sobie. To informacja z pierwszej ręki a nie tam jakiś anonimowy hejt. W internecie to łatwo obsmarować. Dzięki.

Zniesmaczony

Omijać szerokim łukiem, spotkałem się z właścicielem w sprawie pracy na bazie firmy. Po kilkuminutowej rozmowie umówiliśmy się na za trzy dni na telefon, żeby dogadać szczegóły, dzwoniłem trzy razy, nie odebrał, kiedy spróbowałem z innego numeru odebrał, chamstwo i bractwo w jednym. Wystarczyło odebrać i powiedzieć że już nieaktualne i nic więcej, no ale jak ktoś nie ma za grosz kultury osobistej no to tak to wygląda niestety.

Almaro
@Zniesmaczony

Omijać szerokim łukiem to takie pracownika jak Pan. Ze ktoś nie odbiera chwilowo telefonu to nie znaczy ze od razu trzeba wysyłać jakieś głupie SMS to właściciela firmy , widać jaka ma pan kulturę osobista

@Almaro

Głupie smsy? A co w nich pisał? Generalnie to chyba dość nietypowa sprawa ale faktycznie jeśli firma nie była nim zainteresowana czemu nie powiedziano tego wprost?

Artur
@Anna

Nie wiem o co dokladnie chodzi z ta firma, ale na tylko jednym i znanym portalu ich ogloszenia z praca sa praktycznie non stop. I tak sobie mysle, czy to z kierowcami jest problem czy z ta firma??? Czy to mozliwe, zeby przez tak dlugi czas nikogo odpowiedniego nie znalezli, czy to raczej problem tkwi w firmie?

@Artur

A inaczej, wiadomo ilu kierowców potrzebują? Bo chyba im większa liczba tym potencjalnie częściej ogłoszenia mogłyby się pojawiać?

He he
@Almaro

Zdecyduj się kurduplu, bo raz piszesz Pan z dużej raz z małej, widzę że z konsekwencją podobnie jak z kulturą jesteś na bakier

Artur
@Anna

Raz pisza, ze zatrudnia kierowce - innym razem, ze kierowcow. Od dluzszego czasu przegladam pewien portal z ogloszeniami o prace i uwierz mi, ze ich ogloszenie/ogloszenia sa non stap. Nawet teraz, piszac tezn komentarz, sa ich 2 ogloszenia. Jedno, swieze ogloszenie i ponad 1200 wyswietelen - oczywiscie, nie kazde wyswietlenie to od razu potencjalny pracownik, ale... cos mi sie wydaje, ze problem raczej tkwi w firmie, anizeli w kandydatach.

Bartek
@Zniesmaczony

Kolego, skoro byles na bazie, to mozesz napisac, ile ta firma ma zestawow? Jakie marki i w jakim stanie? No i ogolnie, po rozmowie i wizycie na bazie, jakie wrazenia na temat firmy? Pozdrawiam!

Niko
@Zniesmaczony

A nie pszyszlo do głowy że może nie mógł odebrać a tak się złożyło że się obraziłeś... ????????????

admin

Znasz pracowników firmy Almaro S.C. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko i wiesz co się w niej dzieje? Daj nam znać i zostaw opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko - Jankowice Rybnickie

• Jak się pracuje w Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko?

Zobacz opinie na temat firmy Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko?

Almaro sp.j. Aleksander Pudełko Mariusz Pudełko Roman Pudełko
  • Żubrów 139 A