Opinie o Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis w Wałbrzych

Filip Nowy wpis

Ocena dla Pana z taxi nr 32 na 5+ ????????

Ewa Nowy wpis

Chciałam się dowiedzieć jak częste tutaj rotacje występują i ile osób tak właściwie jest obecnie zatrudnionych? Pytam, bo widzę, że padła deklaracja o odejściu jednego z pracowników, było tego więcej w ostatnim czasie?

Goska

Nie mogę czytać tych negatywnych bredni o firmie Ja jeżdżę z nimi już 17 lat Panowie kierowcy mili ,uczynni i kulturalni Pozdrawiam Pana Doriana i resztę przemilych kierowcow

On
@Goska

Dorian nie jeździ w Firmie Oskar tylko w firmie Eltur

Izabela Nowy wpis
@On

te wymienione przez Ciebie firmy mają jednego właściciela ze tak łatwo je pomylić ?

On Nowy wpis
@Goska

Pani Malgorzato Dorian Juz nie jezdzi w firmie Oskar tylko w Firmie Eltur ,zapraszamy

Lysy

Nie znam lepszej firmy działającej 25lat

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
VITO

To wojtas nic sobie nie robi z obostrzeń mówi że to sciema i sra w gniazda w którym siedzi A jak się cos nie podoba niech zmieni przewoznika

Monika zdolnego

Nie mam dobrego zdania na temat niektorych kierowcow z tej firmy, jechałam z panem kierowcą szarym busem reno ktory nie miał maseczki. Poza tym w czasie jazdy gadał przez tel..robił to tak jakby sie chwalił że ma komórke, głośno, przedstawiał się jakos tak Wojtus, pan po 40 tce.Temu Panu chyba wydaje sie ze jest z obcej planety, i jest odporny na epidemie ,tylko nie na glupote. Przestrzegam przed tym ryzykantem, sprawa była zgłoszona do ''dowództwa'' nie wiadomo z jakim skutkiem. Pa n kierowca widocznie uznał że jak firma przewozi tylko po kilka osób to jego obostrzenia nie dotyczą a wazny jest tylko zysk.

JaRo

wozicie moze ludzi do Jawora do merca/ ?

Cześć! Mam pytanie związane z zatrudnieniem w tej firmie. Chciałbym wiedzieć, czy trudno jest tam się dostać? Proszę również o informację, jakie wymagania należy spełnić, aby pracodawca ten mógł pomyśleć o naszej kandydaturze. Z góry dziękuję.

XYZ

Czy to jest dawna firma Adri czy się mylę?

Goska stała pasazerka

Najlepszą firma na świecie Jeżdżę z nimi już 17 lat jeszcze za starej Adri Kierowcy przemili uczynki komunikatywni i pomocni Nie rozumiem negatywnych opon i o tej firmie Pozdrawiam zawsze będę z wami jeździć Do końca Swiatavi jeszcze jeden dzień dłużej

Bolo

Może to z inspiracji konkurencji takie wpisy pokazały się na wątku?

ewiar

Najgorsza firma przewozowa jaka istnieje na rynku!!!! Oszukuja ludzi a przytym bardzo niesympatyczna obsluga !!!! Jest tyle uczciwych i przyjaznych firm przewozowych na rynku ze radze sie od tej pseudo firmy trzymac jak najdalej !!!!

Jula
@ewiar

Ja również nie polecam jechała pierszy i ostatni raz 14godzin i 3 przerwy pan Kondrat bardzo nie miły.beszczelny brak słów

Rusałek
@ewiar

Wyglada na to ze kierowca cie nie przeleciał i masz żal ,Fiona czy to ty?

Jasiek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Mania

Okropne firma Pierwszy raz sie spotkałam z tak niemilym panem Konradem Coś okropnego by tak traktować klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis?

Paweł Osika Przewozy Osobowe Oskar Bis
  • Wysockiego 2