Opinie o Patryk Barański Polonia Taxi w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Patryk Barański Polonia Taxi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Patryk Barański Polonia Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Barański Polonia Taxi w Sosnowiec

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Patryk Barański Polonia Taxi?

Katarzyna Nowy wpis

Znajomy zamowil kurs, kierowca podjechal ale zobaczyl pasazera w stroju roboczym i odjechal. Pani , ktora przyjmuje zamowienie powinna informowac o stroju galowym pasazera

Marcin Nowy wpis

Czy polecacie prace w taxi?

Małgośka

Piszę jako pasażerka. Wszystko fajnie ale kierowca powinien załączyć licznik po wejściu do taryfy, a nie przyjechać z włączonym. Przejechałam 150 - może 200 m i z 5 zł wskoczyło na 6. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Kierowca zJebanego zagłębia Nowy wpis
@Małgośka

Logiczne że skoro jedziesz to taksometr nalicza opłatę

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Patryk Barański Polonia Taxi spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zbigniew

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Wioletta

Witam , proszę uważać na nieuczciwych taksówkarzy którzy nie załączają taksometru , bądź włączają wyższa taryfę , niestety dzieje się to nagminnie ...

Poloni juz nie ma a Superka sie zepsula bo przyjeli polonie i polowa to polonia i duzo taksowek prawie sto a przy tskich biednych stawkach to panowie na oplaty nie zarobia a duzo klijętow jeszczde robi z siebie dziadow i z uberem ktory jest nielegalny jezdza i ich (usunięte przez administratora)

Szymon

Wiadomo czy aktualnie Polonia Taxi poszukuje nowych pracowników? Dajcie znać jak wygląda rozmowa o pracę i jakie warunki zatrudnienia proponują.

Zyga

Coraz częściej się zdarza, że dwonisz a dyspozytorka mówi, że nie ma wolnych taksówek i nie ma pojęcia za ile może podjechać taksówka. Sorry ale coś chyba nie tak ? Może się mylę, ale jak dzwonię to nawet z konkurecji powinni "podebrać" i wysłać .

Maja
@Zyga

Czy rzeczywiście takie sytuacje mają miejsce często? Być może był to chwilowy problem w Polonia Taxi, który został już rozwiązany, jak myślisz? Rozmawiałeś na temat przyczyny takiego stanu rzeczy z osobami odpowiedzialnymi za zaistniałą sytuację? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Basia
@Maja

Myślałam, że tylko mnie to spotkało, a tu proszę... nie jestem sama.

Jozek
@Zyga

Dzisiaj mnie to spotkało z super taxsi. Coś się psuje.

Zenek

Przestaliście zamieszczać swoje opinie bo jest tak dobrze?

Michał Łubian

Uwielbiam tę korporację. Zawsze, gdy pociąg rusza z Zawiercia dzwonię po numer 32 263 55 55 i mówię: - dzień dobry, poproszę taksówkę na 9:15 - Pan, Michał, kurs na Długą, podjechać od Kilińskiego? - Tak bardzo proszę. - Przyjęłam, dziękuję - Dziękuję, do usłyszenia Lubię atmosferę w Polonia Taxi S.C. za: Dyspozytura i kierowcy

Patryk

Bardzo polecam 5 + jak dla mnie . Szybko sprawnie kierowca profesjonalista każdemu polecam Pana kierowcę ktory jeździczarnym audi A4 kombi przemily rozgadany takich kierowcow jak najwiecej!!!

@Ananas, proszę Cię byś przestrzegał regulamin serwisu gowork, jednym z punktów jest nie pisanie obraźliwych słów. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinie w temacie firmy Polonia Taxi, proszę nie używaj obraźliwych wyrazów. @Stasiu, zapraszam Cię do wyrażenia dłuższej opinii w wątku firmy Polonia Taxi, chętnie dowiemy się nowych wiadomości na temat tego pracodawcy. Może wiesz coś w temacie obecnych zatrudnień? Zachęcam Cię do napisania bardziej obszernego komentarza!

Stasiu

Chyba najlepsze taksowki w Sosnowcu

Ananas

Powiem tak najgorsza korporacja jaka może być w Sosnowcu ... debile same tam jeżdżą.

Pracujesz w firmie Polonia Taxi, lub byłeś związany z tą firmą? Podziel się najnowszymi informacjami dotyczącymi tego pracodawcy, takimi jak aktualny rozwój firmy lub sytuację na rynku. Nowe informacje będą szalenie przydatne dla kierowców zainteresowanych pracą w tej firmie.

Klient byly

Kierowca z Polonia powiedział że jeździ pod uberem i skasował jak za zwykłym taxe porażka

Justa

Zawsze z zagorza do centrum sosnowc place 16 zł moja ulubiona korporacja dzisiaj polonia 24 zł to jakaś żenada zdzierswo i oszustwo wypchajcie się macie kilka klientów mniej wole czekać cala noc niż dać wam tyle

Srolonia

Lepiej nie wchodzić w to gówno, haracz i wpisowe to jakiś żart, nic nie zarobicie. Nie znam osoby która po pracy tam pozytywnie odniosla by sie do tej firmy. Prezesi się zatrzymali na latach 90tych.

Zawiedziony

Pracowałem dla tej firmy pół roku i naprawdę nie polecam. Nie da się zarobic a wpisowe i haracz 650zł to tylko po to by napełnić kieszenie prezesa. I niech mi nikt głupot nie gada, to oszuści i wyzyskiwacze. Pozdro dla madrych

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Barański Polonia Taxi - Sosnowiec

Patryk Barański Polonia Taxi