Opinie o Dariusz Nowakowski Carmax w Parchatka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dariusz Nowakowski Carmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dariusz Nowakowski Carmax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Nowakowski Carmax w Parchatka

DawidSz Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, są w stanie poradzić sobie z każdą usterką i też starają się, aby było to też zrobione dobrze i do tego bez mocnego obciążenia kieszeni klienta. Polecam!

Adrian44 Nowy wpis

Bardzo dobra obsługa! Duży plus za podejście do problemu, a nie wykonywanie napraw na oko i nie zwracając uwagi na koszty od strony klienta. Poza tym konsultują prace jakie trzeba wykonać i dobór części oryginalnych, bądź dobrych zamienników.

Adrian Zachorski Nowy wpis

Porządni ludzie, porządny serwis, polecam serdecznie komu mogę

Mariusz

Po prostu dobry serwis samochodowy, duże doświadczenie i terminowość wykonywanych prac naprawczych. Tutaj można mieć pewność, że auto zostaje w dobrych rękach.

Monika Nowy wpis
@Mariusz

A duże mają obłożenie? Cieżko się wbić na serwis czy raczej mozna zostawić auto od ręki?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Dariusz Nowakowski Carmax na stanowisko Pracownik budowlany, murarz, cieśla, tynkarz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Robert

Miło i profesjonalnie, jasne warunki i dokładna diagnoza. Konkretny cennik, wszystko na koniec jest jasne.

@Robert

Czyli cena była od samego początku znana przed rozpoczęciem? Nic się nie zmieniło pod koniec?

Karol

Serwis warty uwagi. Rzetelne podejście mechanika, racjonalny cennik. W przypadku Carmax można liczyć na fachową pomoc i terminowe wykonywanie usług.

@Karol

A w twoim przypadku co konkretnie robili? Od kogo się dowiedziałeś o firmie?

Jacek

Konkretni, terminowi i jednocześnie wszystko można skonsultować.

@Jacek

Dosłownie wszystko? Czyli co np? ;p

Godny zaufania serwis, racjonalne ceny i jednocześnie poprawny kontakt z klientem na każdym etapie. Nic nie jest robione bez wcześniejszych konsultacji.

A co Ci wymieniali jeśli można wiedzieć? Bo ciekawe czy na wszystkim znają się tak dobrze jak na tym, co dotyczyło Twojej sprawy.

Honorata

Czyli rozumiem, że polecasz ;) Mówisz, ze nic nie jest robione bez konsultacji, a jak ktoś się na tym nie zna w ogóle, to też dobrze tam doradzą i nie wcisną czegoś?

Szymon

Bardzo profesjonalna obsługa. Byłem w Carmax sprawdzić auto przed zakupem. Diagnosta dokładnie sprawdził auto i udzielił odpowiedzi na wszelkie pytania. Ogromne dzięki!

Maria
@Szymon

Pytanie z innej beczki - on tam pracuje sam? Czy widziałeś żeby miał jeszcze kogoś do pomocy? Pytam bo szukam pracy, oczywiście nie dla siebie :-)

Jaro

Super obsługa. Wszystko co miało być zostało naprawione szybko i rzetelnie bez naciągania i wymyślania.

Robert

Dobra stacja diagnostyczna. Pan diagnosta bardzo dokładnie sprawdza auto. Zna się na rzeczy. Doradzi i powie na co warto w najbliższym czasie zwrócić uwagę w zakresie serwisu.

Dominika

W ostatnim czasie na forum pojawiały się jedynie pozytywne opinie od usatysfakcjonowanych klientów. Z pewnością pracownicy jak i sam szef są dumni ze swojej pracy. W czym dokładnie tkwi sekret? Dobre wynagrodzenia? Rzetelny system motywacyjny? Warto szukać w firmie zatrudnienia?

Jozi

Solidnie i rzetelnie wykonywane naprawy. Polecam Carmax z czystym sumieniem, sam na pewno dalej będę korzystał z ich pomocy serwisowej jak będzie taka potrzeba.

Szybko naprawili samochód, konieczna była wymiana świec zapłonowych i poprawa jednego wtrysku. Przyjazne podejście do klienta i serwis wykonany w normalnej cenie. Jestem zadowolony, że w tym przypadku trafiłem do carmax

Sebastian

Rzeczowa obsługa, przegląd szczegółowy i konkretnie wykonany. Diagnosta o wszystkim mnie poinformował co trzeba, pokazał i wyjaśnił. W pełni polecam!

Kamil

Śmiało polecam. Naprawdę solidnie zrobione okresowe prace serwisowe w dobrej cenie. Oczywiście wcześniej przekazane wszystkie informacje!

Hubson

Poradzili sobie szybko z problemem którego inni nie mogli znaleźć, no i wyszło taniej niż myślałem przy regeneracji wtrysków. Zdecydowanie polecam i myślę, że akurat do nich będę wracał.

Bartek

Szybko porządnie sprawdzają auta wszystko zrobione z wysoką dokładnością, cale podwozie również. Ogólnie tak jak powinno się sprawdzać auta. Polecam!

Szymon K

Solidna, dokładna, rzetelna i uczciwa obsługa. Można się umówić z wyprzedzeniem na jak najlepszy termin i nigdy nie było problemów (że należało wracać na poprawki). Ogólnie cała współpraca za każdym razem na plus!

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Nowakowski Carmax - Parchatka

• Jak się pracuje w Dariusz Nowakowski Carmax?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Nowakowski Carmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Nowakowski Carmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dariusz Nowakowski Carmax
  • 3A