Opinie o Dariusz Nowakowski Carmax w Parchatka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dariusz Nowakowski Carmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dariusz Nowakowski Carmax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Nowakowski Carmax w Parchatka

Jacek

W Carmax zawsze samochód zostawiam bez obaw, jak do tej pory jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze wszystko na czas i zgodnie z tym o czym rozmawialiśmy. Ode mnie zasłużona pozytywna opinia!

Kacper

Poprawnie wykonane zlecenie w moim przypadku ostatnio było to uszczelnianie silnika i wymiany wtrysków. Serwis w którym obsługa zawsze potrafi doradzić, plus za dobrą diagnostykę komputerową.

Lidia
@Kacper

No właśnie gdzieś słyszałam, że firma Carmax zawsze stara się naprawiać powierzone im samochody profesjonalnie, szybko i solidnie. Dysponują tam, jak sam nadminiłeś, nowoczesnym zapleczem technicznym do diagnostyki i napraw. No a czy w związku z tym ceny nie są tam przypadkiem wyższe? Jak to jest?

Romek

Konkretny i profesjonalny serwis, naprawiam w Carmax swoje auto (VW Golf V) od dawna i za każdym razem zrobione jest jak należy. Jeśli chodzi o terminy i ceny to na naprawdę przyzwoitym poziomie. No i też terminy nie są jakieś odległe. Robiłem ostatnio wymianę sprzęgła i ręcznego, praca zrobiona na 5!

DamianSz

Polecam! profesjonalne podejście, naprawdę szybko przyjechali i załadowali auto na lawetę bez żadnych problemów. Koszt transportu nie drogi, jak najbardziej polecam :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Dariusz Nowakowski Carmax na stanowisko Pracownik budowlany, murarz, cieśla, tynkarz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Irena

W ostatnim czasie na forum pojawiają się jedynie opinie od osób korzystających z usług firmy. Bardzo się cieszę, że się tutaj udzielacie i wyrażacie swoje zdanie ale może wypowie się też jakiś pracownik Carmax? Jak oceniacie warunki pracy? Polecacie firmę jako pracodawcę?

Zenek

Jestem zadowolony ze współpracy z serwisem Carmax, który już nie raz zajmował się moim Golfem V przy wymianie rozrządu, olejów, uszczelnianiu, czy zawieszeniu. Zawsze można liczyć na dogodne terminy, dokładną diagnozę i porządnie wykonane serwisy. Będę wracał!

Dobek

Porządny serwis, ale również konkretne wsparcie jeżeli chodzi o pomoc drogową. Korzystałem nie raz i na pewno będę wracał.

Kanek

Jestem zadowolony z wyboru, serwis działa dobrze i co również ważne pilnują ustalonych terminów.

Kamil

Dobre ceny, punktualnie i bez problemów. Miła i szybka usługa pomocy drogowej, polecam z czystym sumieniem

Szymi

Czy firma zatrudnia może studentów?

WojtekM

Fachowa ocena błędów technicznych oraz lista koniecznych do wykonania napraw. Jednocześnie zawsze fachowo wykonane prace serwisowe od początku do końca. Zdecydowanie znają się na robocie i pilnują ustalonych terminów. Polecam!

Mariusz W.

Wszystko na najwyższym poziomie, po telefonie minęło ok 15- 20 minut i już laweta była na miejscu. Uczciwie i profesjonalnie. Polecam pomoc drogową i serwis Carmax.

Deriz

Bardzo dobry serwis samochodowy, do tego świetna obsługa i fachowa obsługa klienta i serwisowa. Niskie ceny w porównaniu z innymi serwisami samochodowymi w okolicy. Polecam naprawdę warto przyjechać właśnie do nich!

Sebastian M

Pełen profesjonalizm w podejściu obsługi , laweta przyjechała w kilkanaście minut. Pomoc techniczna i holowanie auta zostały wykonane poprawnie, pan z lawety bardzo uprzejmy. Polecam!

Rafał

Wszystko jak najbardziej w porządku. Właściciel i mechanicy w serwisie uprzejmi i pomocni, dobrze doradzili, żeby nie wejść w niepotrzebne koszty. Czas naprawy i koszt końcowy (maglownica, układ hamulcowy) dość niski. Dzięki

Olek

Polecam, uczciwy serwis samochodowy. Dobre ceny i pełne wsparcie obsługi na miejscu!

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Nowakowski Carmax - Parchatka

• Jak się pracuje w Dariusz Nowakowski Carmax?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Nowakowski Carmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Nowakowski Carmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dariusz Nowakowski Carmax
  • 3A