Opinie o Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o. w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o. w Garwolin

admin

(usunięte przez administratora) Weszłam do niego do gabinetu a on do mnie "a Pani czego tu chciała" gdy mu opowiedziałam co mi dolega to on do mnie z tekstem "ahh tak i jakie Pani miała jeszcze traumatyczne historie" i to jest lekarz ? a jak zapytałam na ile mam zwolnienie z pracy to mi powiedział bezczelny żebym z ZuSie zapytała bo on nie jest od tego . skoro wydaję zwolnienie to powinien wiedzieć na ile , i skończyło się że nawet nie wysłał tego zwolnienia do mojego pracodawcy ! , WSTYD , WSTYD i jeszcze raz WSTYD !!!

@admin

Rzeczywiście sytuacja, której doświadczyłaś, nie wyglądała zbyt dobrze. Czy lekarz w trakcie wizyty w ogóle odpowiednio Cię przebadał, aby stwierdzić, co Ci dolega?

Pacjentka kardiologii

Chcę poinformować w jaki sposób można dostać się do lekarza kardiologa. 3 wizyty w bieżącym roku odwołane od kwietnia do czerwca. Powód rzekomy brak lekarza. "Urlop". Dostałam telefon w ubiegłym tygodniu, że ostatnia wizyta (03.06) z powodu braku lekarza. Kazali przyjechać w celu ustalenia wizyty, lecz dopiero za rok 01.06.2020. Gdzie sens i logika... W dodatku, że jest tylko 1 kardiolog przyjmujący na cały powiat garwoliński.

Pacjent

To prawda pielęgniarki na wewnętrznym są tak nie miłe że w głowie się nie mieści a szczególnie jedna niska szczupła siwa w okularach i często chodząc w czerwonych spodniach nie dość że nie ładne to i wredne a jak się zwraca uwagę to pędzą na skargę do dyżurnego lekarza. Lekarze też jakby z kosmosu ciągle tylko powtarzają że w starszym wieku to już nie ma na co liczyć tylko ta śmierć. A kuchnia nie ma pojęcia co komu podać na posiłek albo cały czas kanapki albo ciągle śniadanie obiad kolacja zupka przecierana i tak przez cały pobyt a jadłospis dla chorych ponoć ustala dietetyk

Były pacjent

Wszyscy pracujący w tym szpitalu nie znają podstawowych praw pacjenta i swoich. Jeden z Ordynatorów nawet boi się podjąć jakij kolwiek odpowiedzialności za leczenie. Jeżeli chcesz by ktoś z twojej rodziny był w miarę traktowany to musisz być z nim od rana do wieczora. PS Jak wyladujesz w nim to módl się wy wyjść z niego SAMEMU.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
kama

W zupełności się zgadzam z moimi przedmowcami.i nie tylko SOR traktuje pacjentów jak kolejny numer statystyczny.jeszcze gorsza sytuacja jest na oddz.Wewnetrzno-Kardiologicznym.DRAMAT pielęgniarki pracują tam za karę....bardzo proszę niech zmienia zawód moją mamą leżała miesiąc zanim zmarła.do dziś nie mogę sobie z tym poradzić jak tam traktuje się bardzo ciężko chorych ludzi.ZERO LUDZKIEGO PODEJCIA DO PACJETA

Alina

9 stycznia 2019 roku do tego szitala na SOR przywieziono wieczorem moją siostrę , ktora jest od roku polowicznie sparaliżowana .Przeprowadzono jej w spOsób BARBARZYŃSKI kolonoskopię bez znieczulenia podczas którego dwóch panów Trzymało na siłę wyjącą z bólu siostrę , Osobę BEZRADNĄ , po udarze ale świadomą swojego strasznego bólu. To śreniowieczne metody tortur a nie badanie.Ostrzegam przed wizytą.

Kutafon

Godzinę temu byłem to jakaś parodia ludzie tam za karę pracują na sorze. Dyżurna romansuje z ratownikiem klnie jak szewc. Lekarz nie ma czasu pacjentów ogarnąć z łaski badania robią .przyszła kobieta z rozbitą głową, i nudnosciami,mówi że ma malutkie dziecko w domu to jej powiedzieli że może czekać do rana na badania jak chce.zrezygnowala z diagnozy i wróciła do domu. Żenada, tylko ciekawe kto odbierał budowe ,bo plytki przy sorze w wejściu sa ja tak śliskie że jak wychodzisz że szpitala to za progiem możesz zaraz wrócić na oddział połamańców Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) porządnie personel

Tosiaczek

Nie polecam szpitala w Garwolinie. Pielęgniarki nie miłe. Traktują pacjentów jak jakieś zabawki na których można się uczyć.

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Szpital Mazowiecki w Garwolinie Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o. - Garwolin

• Jak się pracuje w Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o.
  • Aleja Legionów 11
    08-400 Garwolin

Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o.