Opinie o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy w Radecznica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy w Radecznica

Klara

Jaką styczność ma sam informatyk z innymi działami? Czytając te opinie o tym co dzieje się na innych ciekawa jestem jaka atmosfera występuje w tamtejszym dziale. także widziałam ofertę, o którą ktoś już kiedyś pytał. Możecie dać znać co należy do najczęstszych obowiązków na tym stanowisku? i jakie są średnie zarobki? czy szóstkę się przekroczy?

Tajemniczy.
@Klara

Tak na za dwa miesiące szóstkę na rękę dostaniesz.

@Tajemniczy.

Dwa miesiące? Już pomijając zarobki to jak się pracuje? często cos w systemach trzeba ogarniać czy raczej to spokojna robota? Wychodzi się w ogóle poza biuro? Jacy są ludzie z działu? Kobiety tez w nim pracują skoro Pani zadawala pytanie?

A ten informatyk u was może robić hybrydowo? Nie widzę w tamtej ofercie, do której było nawiązanie na górze takich informacji. Jaki w ogóle macie tutaj sprzęt? Często jest cos do ogarnięcia czy raczej czysty standard jak w każdej placówce? Mam doświadczenie i może zerknę w przyszłym roku. jakieś zmiany się szykują do tego czasu?

Ewelina

Ostatnia oferta pracy dla pielęgniarek pochodzi sprzed pięciu lat, potem szukali lekarzy, terapeuty psychologów... Orientujecie się, czy może być w tym roku nabór i jak wygląda to finansowo? A sprawa opieki kobiet nad mężczyznami, cóż, wszystkie te wpisy mają identyczne błędy, myślę więc, że mają jednego autora. Widziałam nabór na salowego, więc nie jest tak, że nie ma męskiej opieki nad pacjentami.

@Ewelina

Pielęgniarka z Ciebie jak z koziej (usunięte przez administratora) wentylator. A co do Salowego to poszukiwali na grupie inwalidzkiej który w razie bójki będzie uciekał. A co do tego ile Kobiet Salowych pracuje na oddziałach Męskich w ZOLu Meskim i Szpitalu na oddziałach Męskich to już palisz glupp.Pa. A owszem jesteś ty tym samym autorem nawet grafolog potwierdził pismo komputerowe . He he he. Hihi hihi.

@Joanna

I jaki jest dalszy wniosek z tej wypowiedzi? Ile osób obecnie się tu zatrudnia i czy faktycznie jak wskazano wyżej doszły nowe do personelu skoro szukali?

@Ewelina

Złamanie moralne ze strony Pani Eweliny bo nie ma nic gorszego na tym Świecie niż zemsta na Ofierze, niech się zapozna Pani Szanowna ile Kobiet Salowych pracuje na oddziałach Szpitalnych Męskich i ZOL Męskim a potem pisze wywody. Zaszczuc i zastraszyc chorego który sie poskarzyl to i dyrektor Tamasz potrafił proszę nie idź ta droga bo to jest zemsta na Ofierze.

Salowy.
@Ewelina

Oczywiście że jest i Męska opieka ale i logiczne że jest i Kobieca opieka salowej bo przecież nie będą leżeć Salowe na tapczanach i nie będą niepodejmowac pracy. Myśl. A Salowa nie składa zadnej tajemnicy zawodowej i nie jest kompetentna to tych czynności intymnych bo nie ma zawodu medycznego to też logiczne. Myśl.

Galaxic.
@Ewelina

Wszystko co zrobisz wróci do ciebie że zdwojoną siłą zobaczysz jak to jest dla odmiany Salowy ci do majtek się dobierze.

Joanna

Co oni mu zrobili jak niewiele trzeba żeby zniszczy duszę Człowieka

Ktoś
@Joanna

Kto się liczy z uczuciami Pacjentów byle by dać leki otumanic i otumanionych już można obnażac i wykorzystywać, podglądać, salowe kobiety pchają się jak muchy do go.w.na byle by do nagiego Pacjenta zobaczyć. Taka prawda.. huc i porządanie i dewiacja.

W temacie
@Ktoś

Rozbieranie do naga dla Pacjenta jest bolesne jedni to przezywaja łagodnie inni nie mogą się pozbierać przez długi czas te praktyki pogarsza fak że salowe też uczestniczą czynnie na oddziałach Męskich i to jest już problem bo przy Kobietach to jest bardziej krepujace.

Radosław Parol
@W temacie

a przy mężczyznach to NIE??... a wiadomo jakiego orientu ten gość na trójce był pielęgniarka Krzysia Krzysio Nastepaniec. kolczyk w uchu, nosie i Bóg raczy wiedzieć gdzie jeszcze. Weś niech ci taki wlizie na sale o trzeciej nad ranem - strach czasem oko zmrużyć było gdy ta Pani miał - a dyżur. Nie śmieszne wcale. Bo obchody mieli 23 i 3/4 ... leżeć trzeba było bo się tylko poruszyłeś, zaraz raport i halo-lub coś fajniejszego. Absurdem jest motyw że na cztero miesięcznej internacji i drugiej dziewięcio-miesięcznej na oddziale III jak jeszcze było to możliwe, było mi lżej niż na wpisie z hawiry. po tygodniu z hawiry latałem pod sufitem w obłędzie nieziemskim błagając o rychły wypis. A to co się dzieje na oddziałach męskich - stara dwójka, trójka i stara piątka. MASAKRA. NA ZOLU PODCZAS PANDEMONIUM ROZKWITUM PACJENCI PADALI JAK MUCHY czy ktoś o tym wie?... Gdzie wtedy była UWAGA piętnująca parę lat wcześniej ordynatora III za Ryśka R. ?? Co Bogu Ducha winny lekarz miał zrobić jak zastał go w spadku po poprzednikach - że niby 34 lata za słoiki - gucio prawda Rychu miał jeszcze 141 KK. niestety a Piotrusiowi się oberwało. Wiadomo, (usunięte przez administratora) zawiniła - trza kogoś oskalpować. Jedyny lekarz z prawdziwego powołania jakiego znam tam się ostał. Ordynator III. Bo dr z dwójki już na emeryturze. Ale też ją chwalę. Nie wiem dlaczego nazwiskami nie operują - RODO ? ... DODO / ... czy inny czort mnie blokuje. Nieważne. Reasumując bo mi zaraz znaków zabraknie - ... jak do personelu salowych oddziału III bym się nie przyczepił, tak bardziej zakłamanej i fałszywej kliki jak pielęgniarki to w sejmie u OPOZYCJI NIE ZNAJDZIECIE tam prawie każda z oddziałową PŁACZE NAD KONSTYTUCJĄ. salowi byłej dwójki - gorsi od SS a sądówki - jeszcze gorsi niż dwójka. Jak komuś się by przydarzyła karetka i art 23 - podpisz zgodę na leczenie i do Piotrusia. Szansa że wyjdziesz przed poważną deprechą.

Joanna

Czyli z perspektywy osoby zatrudnionej wobec tej całej od dłuższego czasu poruszanej sytuacji na forum nie utrudnia to wcale warunków w miejscu pracy? jest mimo wszystko możliwość na zmianę działu lub ogólne przeniesienie się na prośbę pracownika?

@Joanna

Popatrz na to z innej perspektywy _ Kto i w jakim celu zatrudnia Kobiety Salowe na oddziałach Męskich w Szpitalu i ZOL Męskim. Dyrektorzy się zmieniają Rządy się zmieniają a te Panie nadal tam są.

Joanna

nie mam pojęcia kto i w jakim celu, jeśli masz dalszy wniosek możesz go przytoczyć. to nie jest statystyka? kobiet na tym stanowisku pracuje po prostu więcej niż mężczyzn? jak struktura zatrudnienia od tej strony się przedstawia? ze względu na wiek także jak z nim jest?

Kolega

Zapomniałeś że polityka jest wszędzie, w Szpitalu nawet zupa jest polityczna. Po prostu Psychiatria jest niedofinansowana i te sprawy są pomijane jeżeli chodzi o podstawowe zasady opieki czy nawet zachowania godności. I te Panie,, Salowe,, tam nadal są a wystarczyło by postawić parawan na korytarzu podczas mycia na te godzinę w tygodniu i żeby poinformować Salowe żeby nie dopuszczaly się do wydawania ubrań golasom.

Szukam pracy na Informatyk. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy? Czy oferują tam zarobki w okolicach 3900 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy?

Odpowiedź.

Trzeba cicho siedzieć, nic nie widzieć, nic nie mówić, nic nie słyszeć i nie zwracać uwagi na łamanie praw Pacjentów. Wykrztalcenie na salowe wystarczy podstawowe a na te wyższe stanowiska wystarcza znajomości lub z nadania po politycznego. .

Z czego się śmiejesz, prawdę napisałem o Odyncu.

Pielegniarka

Taki ma zakres obowiązków ten Grzecho _odyniec. Byle by być.

@Pielegniarka

Ryba psuje się od głowy, tak jak te pielęgniarki psują się od swojego kierownika pielęgniarek odynca. Pielęgniarki ślepe co robią Salowe a odyniec ślepy co robią pielęgniarki i koło się zamyka. W nocy wszyscy śpią smacznie na wersalkach zarówno pielęgniarki w pokojach pielęgniarskich i salowe w pokojach Salowych na wersalkach. Mają dużo pracy aż tyle że salowe muszą pomagać Pacjentom przy myciu. A Pielęgniarki przyszły zarobić na emeryturę bez żadnych uczuć wyższych traktują chorych.

@Były Salowy

Dopiero po zatrudnieniu się tak naprawdę będzie można te opowieści zweryfikować? Padła wyżej wzmianka na temat jakiegoś zakresu obowiązków. O co chodziło?

Odpowiedź
@Joanna

Będzie weryfikacja ponieważ będzie jeszcze Sprawiedliwość Boska i wtedy te Salowe i te Pielęgniarki które były ślepe i te Terapeutki pogdlondaczki będą zgrzytac zębami i będzie płacz i lament. Tam Pan Bóg oddzieli tych baranów od swoich owieczek.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

EXPERT

problem nadgodzin rozwiązywany jest dodatkowymi nadgodzinami!

@EXPERT

A rozliczenie za nie jak w zasadzie może wyglądać? jeśli o stanowiska medyczne chodzi to chyba rak do pracy obecnie nie brakuje skoro na stronie szpitala jest ogłoszenie jedynie o naborach dla pracownika gospodarczego? wiadomo tak z ciekawości jak pracuje się tu na tym stanowisku?

Czy Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

EXPERT

Tam jest pełny pakiet socjalny i 900+ wczasy u św. Antoniego i woda ze źródełka lecznicza.????????

Radosław Parol

Nie tylko szpital leci w ślązaka ale gowork i również, pousuwali mi większość wczorajszych wpisów - bo co, byłem pacjentem i już źle na temat tego szpitala - negatywnie nie można?... tak czy owak - chamstwo i zakłamanie nie tylko w Radecku ale i na gowork-cie. Pisałem więcej niż pacjent podglądany przez personel - naprawdę powyciągałem BRUDY tamtego miejsca. Ale świat i internet nie kończy się gowork - są jeszcze google i różnego rodzaju FORA - i dziękuje. FORA - FORAMI... z moim pisanym to i Niedzielskiemu skrzynkę pocztową zarzucę. A jak od jakiegoś czasu OPINIUJĘ nie tylko Radecznicę - zawsze kopiuję opinie do schowka w FOLDERZE komputera. Tylko mnie zachęcacie takim postępowaniem. BO TO SKANDAL ABY PACJENCI ODDZIAŁÓW PSYCHIATRYCZNYCH, ZWŁASZCZA CI KTÓRZY NAPRAWDĘ CIERPIĄ Z POWODU SCHIZOFRENII O KTÓRĄ SIĘ NIE PROSILI BYLI TRAKTOWANI TAK JAK TAM SĄ.

Kierownik

Dzięki czyje się docieniony

PACJENT

Zawsze podczas wiązania _ unieruchamiania ściągają majtki i zakładają pampers to bolesne i krepujace zostawia ślad w psychice na całe Życie. Bo też Kobiety Salowe to wykonują na oddziałach Męskich. Dobrze ze jest internet to może ktoś nam pomoże zakończyć ten proceder. Proszę i błagam

Konrad
@PACJENT

To co pokazują w reportażach to ustawka a to co w filmach to fikcja dopiero takie komentarze Pacjentów pokazują prawdziwy obraz sytuacji i zachowań. Byłem w takim Szpitalu na przymusowych badaniach.

Czy pracownicy w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy dogadują się między sobą?

Były Salowy

Tam ręka rękę myje, awanse tylko po znajomości, nawet Rodzinne koneksje są. A co do tego Pacjenta to mało który Pacjent reaguje na takie traktowanie i trudno mu będzie coś udowodnić bo kłamią jak szewce.

@Były Salowy

Z tym traktowaniem to do czego nawiązujesz? Chodzi o ten dziwny, dwuznaczny temat poruszony w innym wątku czy o coś innego?

Pacjent wszystko opisał

Dobra rada

Panie Stanisławie nie pozwól żeby jakaś (usunięte przez administratora) zmarnowała Ci zycie mimo że zostałeś obnazony wykorzystany i ponizony przy salowej to nie pozwol żeby byle (usunięte przez administratora) zawladnela twoja duszą, pamiętaj karma wraca i te Salowe gorzka zapłacza gdy przyjdzie czas zapłaty za krzywdzenie i obnażanie chorych psychicznie nieporadnych Mężczyzn. Jeszcze w slepiach im stanie twoje cierpienie gdy rozbieraly ciebie z majtek podczas tego wiązania i mycia. Karma nigdy nie pomyli adresu i wraca do oprawców.

Salowy

Jeżeli chodzi o mnie to się nie obawiam żeby Ukrainiec zajął moje miejsce widzę że bardzo przezywaz _ uspokoj się bo trafisz jako Pacjentka do Szpitala. I nie pisz tyle informacji. Wszyscy wiemy jak jest.

Anonimowy

Jeszcze i Paniom Salowym (usunięte przez administratora) umyja przyjdzie czas i zapłata rachunki krzywd i karma. Kto to widział żeby salowa dopuszczala się do czynności intymnych higienicznych i pielęgnacyjnych przy chorych psychicznie Mężczyznach. Boże widzisz i nie grzmisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy - Radecznica

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Klasztorna 4
    22-463 Radecznica