Opinie o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy w Radecznica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy w Radecznica

Stanisław K

Gdy zgłaszałem to że Panie salowe i terapeutki dopuszczają się do wydawania bielizny nagim Pacjentom Mężczyznom podczas mycia grupowego na korytarzu głównym i że Kobiety Panie Salowe zawody nie medyczne dopuszczają się do zmieniania pampersow i zaprowadzaja do łazienki niesamodzielnych Pacjentów Mężczyzn i rozbiareja do naga i leja woda ciśnieniem Pacjentów Mężczyzn nagich i że wiążą pacjentów Mężczyzn podczas unieruchamiania salowe sciagaly im majtki i zakładają pampersy Pacjentom Mężczyznom to były dyrektor Tomasz c mówił mi że Kobiety Salowe magly to wykonywac a gdy zgłosiłem się do Rzecznika Praw Pacjenta to były dyrektor Tomasz c fałszywe sklamalp i zataili zapewnił Rzecznika Praw Pacjenta że nie wykonywały tych czynności intymnych pielęgnacyjnych i higienicznych i wiązania Panie Salowe i Terapeutki to bardzo mnie tak ciemierzylo i tlamsil i nie mogłem sobie z tym poradzić i ponownie trafiłem do Szpitala w Radecznicy i nadal tam te Panie Salowe i Terapeutki wykonywaly te czynności ciężko mi bo mówiłem prawdę mówiąc szczerze a spodkalem się z falszem i obłuda, proszę Osoby które mogły by mi pomóc o pomoc.

Tak

Nie każdy milczał były osoby które to potwierdziły tam gdzie trzeba.

Stanisław K

Przestraszyli Mnie podczas wiązania gdy zwiazali mi ręce i potem sciagneli mi majtki i odsłonił mi siurdaka i jaderka przy Pani Salowej czułem się gwalcony bo przy Pani Salowej to zrobili teraz zrywam się po nocach i mam koszmary że mi majtki ściagają. Mam twarz tej Salowej przed oczami, zły dotyk boli całe Życie. Ja nic złego nie zrobiłem zwiazali mnie bo nie chciałem się myć przy Pani Terapeutce, bardzo Mnie skrzywdzilo i wykorzystało to zdarzenie i trudno mi z tym Żyć i nie wiem jak będzie dalej czy poradzę sobie.

JS
@Wyrocznia

Lekarze też siedzą cicho bo dbają tylko o swoje cztery litery i wysokie pencyjki i faszerują lekami a co robią te salowe to już te panie to są ślepi glusi i niemi. Taka prawda.

Nikt Ważny
@Stanisław K

Sprawiedliwości stanie się zadość byl Pan krzywdzony niewinny jedyna sprawa była taka że Pan był chory, bezbronny i te Salowe to wykorzystały w chwili słabości. A i Dyrektor będzie jeszcze gozko żałował że zatajal te praktyki przyjdzie czas na sprawiedliwość.

@Nikt Ważny

Nieczyste umysły i zgorszenie pcha te salowe do czynności intymnych przy mezczynach Pacjentach i wykorzystują ich bezradność nie licząc się z uczuciami Pacjentów Mężczyzn. Sprawiedliwość będzie ale ilu Pacjentom zniszczyli możliwość wyleczenia się, ilu ponizyli ilu cierpi z tego powodu dyskomfort i nigdy nikomu nie powiedzą że wstydu co im uczyniły te Panie.

Joanna

Czyli tak naprawdę tutaj już nie ma większych problemów niż ten temat, który tak drążycie? Bo nie żeby coś ale zaczyna to wyglądać jak fałszywe info chyba, bo gdyby to było na tyle pogłębione to raczej już dawno problem zostałby usunięty?

@Joanna

Problem w tym że Salowe nadal pracują na oddziałach Męskich.

@Joanna

Problem zostanie usunięty gdy te z damy Salowe zostaną usunięte z oddziałów Męskich . Pacjent napisał co przeżył i widział dlaczego tak fałszywie piszesz. Jak będziesz kiedyś czego ci oczywiście nie życzę pokrzywdzona przez Moloch to zobaczysz jak się brania i kłamią i zatajaja.

@Odp

Być może masz rację, nie doświadczyłam tego, dziwię się, że takie sytuacje mogłyby się dziać. No a będzie tylu Panów na zastępstwo za nie?

@Joanna

Trzeba zmienić mentalność Decydentów bo chory Psychicznie Mężczyzna nie potrzebuje striptizu i obnazenia przy Kobietach Salowych tylko pomocy. A zastanawiała się Pani skąd tyle Kobiet Salowych jest ze zajęły te miejsca i na Kobiecych oddziałach i Męskich oddziałach. Mężczyzn Salowych nie problem znaleźć tylko trzeba chciec i zrozumieć jaka krzywdę czynią te Kobiety Salowe na oddziałach Męskich. Ile Pacjentów Mężczyzn cierpi ilu mogło sobie zrobić krzywdę ilu nie może się POSKARZYC bo nie jest w stanie tego wyartykuowac. Po pierwsze nie szkodzić.

@Odp

No skoro padła informacja, że naprawdę mężczyzn salowych nie problem znaleźć to chyba działanie jasne się nasuwa skoro według was kobiety sprawiają tu taki problem. Zmienić zatrudnienie i nie byłoby już co drążyć?

@Joanna

Proste i jasne że na te kilka oddziałów Męskich nie problem znaleźć Mężczyzn Salowych tylko trzeba chciec i zrozumieć uczucia i potrzeby Pacjentów Mężczyzn, Ja nie jestem Osobą decyzyjna w tej kwesti, czego ode Mnie oczekujesz. To od 50 lat już Salowe pracują na oddziałach Męskich i Nikt nie poruszał tego tematu tabu. Dopiero gdy Pacjent taki tu znany wszystkim zgłosił te patologie i praktyki. To jeszcze było za Czyzewskiego to On wolał postraszyc Pacjenta Policja niż zrobić cokolwiek w tej kwesti.

Nie jesteś Stanisław K
@Stanisław K

(usunięte przez administratora) Jestem tu dwa miesiące i żadnej takiej sytuacji nie widziałem. Personel podchodzi troskliwie do nas dbając jak może by zapewnić nam bezpieczeństwo i powrót do zdrowia!!! Więc nie pisz bzdur takich. (usunięte przez administratora)

Wykluczona 9640

Milczenie personelu odznacza zgodę i cierpienie ofiar.

Personel
@Nie jesteś Stanisław K

Ten były dyrektor generalny Tomasz i jego ten przodownik od Pielęgniarstwa przespali się z d.iabłem byle by tylko zatuszować udział i zakres czynności które wykonywały czynności mycia zmiany pampersow i wiązania przez Salowe Kobiety na oddziałach Męskich w tym czasie gdy Pacjent Stanisław to zgłaszał . Ale d.iabeł postawi jeszcze swoją cenę i Ci Panowie zatańcza hoholi taniec tak jak d.iabeł im zagra. Pamiętamy to Wam, z poważaniem Personel.

Myślę więc Jestem
@Stanisław K

Salowe które mają duży poped sexualy i duże libido z ochotą dopuszczają się do mycia czy wiązania czy też do sprawdzania pampersow chorych Psychicznie Mężczyzn. Podniecaja się i wyzywaja. Wykorzystując bezradność i nieznajomość swoich praw przez Pacjentów, za cichym przyzwoleniem Oddzialowych. Takie rzeczy tylko w Polsce.

Starszy Człowiek
@Stanisław K

To co te Damy Salowe Ci zrobiły uczyniły jest już za Tobą ale karma jest przed nimi więc poczekaj Panie Staszku i żyj pracuj zarabiaj, zwiedzaj. A i te Terapeutki ciekawe zobaczyc nagich Pacjentów też dostaną nagrodę. Czas pokaże Im sprawiedliwość. Bo Życie często zatacza krąg.

W temacie
@Stanisław K

Płacz i lament jednego Pacjenta i Jego zgłaszanie i skargi na nic tu się nie zdadzą. Tu potrzebne rozwiązania systemowe Psychiatria jest teraz w reformie są wprowadzane Powiatowe Centra Psychiatryczne to może czas realizacji i zmiany w tym zakresie . Może ktoś z decyzyjnych zajmie się tymi Paniami salowymi na oddziałach Męskich.

@Pracodawca
@Stanisław K

Teraz dużo się zmieniło w tej kwestii intymności odnośnie tego co dokonywaly Salowe na oddziałach Męskich a jeżeli chodzi o byłego Dyrektora Czyżewski to temat zamknięty i już nawet jego zły zapach się po Nim nie pozostał , nawet popiół nie został _ tylko zle emocje Pacjentów zostały i Pan jest tego przykładem ale to też przeminie.

@Nie jesteś Stanisław K

Nie krepuj się Mnie nie obrazisz bo nie obrazisz Człowieka który już był tak zraniony jak Ja bo na Moim ciele już jest tyle ran jest tyle że już nie ma miejsca na nowe rany. A połowa Twojego wpisu to wulgaryzmy które zostały ocenzurowane. A co do Mojej Osobowości i Tożsamości i prawdziwości i prawdy zapewniem że pisałem prawdę. Nie wiem Kim Jesteś i nie rozumiem i nie znam powodu dla którego Mnie atakujesz i znać nie chce. Chciałem tylko poinformować iż zrobiłem i zgłosiłem i co widziałem i co doświadczyłem i co czułem cierpienie i widziałem cierpienia Innych Pacjentów Mężczyzn. Wybaczam Ci Tobie bo nie wiesz co czynisz. Jezus Chrystus powiedział Módlcie się za przesladowcow Swoich i tych którzy Was krzywdzili.

Estera

Salowe wykonują to co do nich nie należy, Pacjeci cierpią i krepuja się. Ale Salowe nie wiedzą że ostatnie słowo należy do Boga. I może przyjdzie czas zapłaty za upokarzania i cierpienia chorych Psychicznie Mężczyzn.

Opinia
@Estera

Należało by zadać pytanie a mianowicie jaki sens ma praca kobiet salowych na oddziałach Szpitalnych Męskich Psychiatrycznych czy to jest przemyślana decyzja czy może jakaś totalna pomyłka, bo żeby chory psychicznie pacjent prosił o elementarne prawa do godności i intymności bo Salowa wydaje ubrania czy dopuszcza się do pampersow czy wiązania. Gdzie tu sensu szukać. Czy to ma być leczenie oslabionego lekami Mężczyzny. Parodia.

@Stanisław K

Wszyscy wiemy szukałeś jakieś prawdy i praw Pacjenta ale też wiemy dyrektor czyzewiecki oklamal kontrolujących w twojej sprawie i zgłoszeniu ale te kłamstwa niech sobie czyzewiecki weźmie jako pożyczkę która otrzyma w innym Szpitalu może już jako Pacjent.

Cherry.
@Stanisław K

Z reguły rozmowa szczera pomaga ale gdy nadal Te same osoby płci Żeńskiej to wykonują przy pacjentach mężczyznach tymbardziej że Dyrektor próbował zatuszować sprawę. To nie bardzo tak w porządku.

@Cherry.

A co przy tym wszystkim napiszecie o pracy psychologa? Jakiś czas temu widziałem, że taka oferta na zatrudnienie była dostępna, po przeczytaniu niektórych opinii zacząłem się zastanawiać czy to nieco nie pomoże podczas pracy? trzeba jeszcze więcej ludzi? Ile zarabia psycholog w takim przypadku?

No
@Stanisław K

Żeby chory psychicznie pacjent prosił o to żeby zachować jego elementarne prawa do intymności bo ponieważ salowe pchają się tam gdzie nie ich obowiązki zastępując pielęgniarki. Wstyd i żenada dla personelu. Szkoda tylko biednych pacjentow.

5 na rękę i tyle? niezależne to będzie od liczby obsłużonych pacjentów? Jak tak czytam coraz więcej nawiązań do ich sytuacji w szpitalu się pojawia. Czy praca sama w sobie jest ciężka? Może ktoś kto pracował ja omówić?

Press.
@Stanisław K

Szpitale psychiatryczne generalnie mają zla sławę ale po takich wybrykach panienek salowek przy pacjentach mężczyznach to teraz się zastanawiam czy to jest normalne. Pacjeci potrzebują troski i opieki a otrzymują coś dokładnie innego a mianowicie rygor jak w obozie sowieckim .

Merlin.
@Stanisław K

To się nazywa przekroczenie uprawnień tak po chlopsku mówiąc to Panie Salowe pchają się do tego do czego nie mają uprawnień krótko mówiąc sprawa dla Prokuratora.

Była Salowa

Należało by zacząć od wyrzucenia wersalek i tapczanow z pokojów piegniarek i z pokojów salowych i z pokojów lekarzy bo przychodzą zarówno pielęgniarki i salowe na nocny dyżur żeby normalnie spać i to to nawet się zamykają od środka żeby pacjentka nie weszła i nie zrobiła coś na spaniu. takie skutki. Życzę Pani dużo zdrowia żeby jak najszybciej Pani z tamtad wyszła.

James
@Stanisław K

Żadna ilość twojego żalu nie zmieni przeszłości przykro to czytać ale zostałeś wykorzystany w chwili słabości i może nawet seksualnie też.

Neta675 Nowy wpis
@Stanisław K

Taki lek przed rozbieraniem czy to podczas mycia czy wiązania czy zmiany pampersow przy kobietach bardzo ogranicza twoje funkcjonowanie może jakaś terapia jest dla ciebie, i przełamiesz te problemy, kobiety są wszędzie w każdym szpitalu i tego nie zmienisz. A to że personel zapewnia Rzecznika że tego nie robią to dziwne.

Perla Nowy wpis
@Neta675

Człowiek nie zrozumie drugiego Człowieka doputy nie znajdzie się w podobnej sytuacji i ty jesteś tego dobitnym przykładem.

Tak Nowy wpis

Nie każdy milczał były osoby które to potwierdziły tam gdzie trzeba.

Gaba Nowy wpis

Dzień dobry. potrzebuje się dowiedzieć czy psychologowie będą jeszcze w najbliższym czasie przyjmowani. Na głównej stronie widnieje informacja o zakończonych naborach sprzed dwóch miesięcy. czy występuje przy tym jakiś okres próbny?

Przyszły potencjalny Pacjent

Szanowne Panie Pielęgniarki nie bądźcie bez duszy zadumane w swojej dumie. To że brakuje Pielęgniarek to nie powód żeby chorego psychicznie Pacjenta Mężczyznę obnazaly Kobiety Salowe i Terapeutki. Zwróćcie uwagę. Niech Panowie Salowi Mezczyzni im pomogą przy nagich sytuacjach, potrzebach pomocy. Nie tylko Pielęgniarek brakuje bo również Murarzy, Mechaników, Elektryków, Stolarzy teraz brakuje i to nie bądźcie tacy dumni. A Pacjentem może być każdy. Kwestia tylko czasu. A pampersow starczy dla każdego to też tylko kwestia czasu. Szanujmy się.

@Przyszły potencjalny Pacjent

Aż mnie drgawki biara gdy czytam te wpisy, szkoda Pacjentów Mężczyzn, nie mają szansy wyzdrowiec bo nadal są ponizani nawet w Szpitalu Psychiatrycznym.

@Nowy

Ja się już powoli sama zaczynam dziwić tej całej sytuacji prezentowanej tu na forum. Bo jeśli poważnie to co piszecie jest prawdą to raczej powinno się już to spotkać ze stosowną reakcją, czy się mylę?

Witam
@Nowy

Po prostu te kreatury salowe wykorzystują sytuację że pacjenci nie mogą się bronić, nie mogą sia zasłonić i podniecaja się jak hieny. Gdyby miały chociaż odrobinę Człowieczeństwa nie dopuszczaly by się do mycia czy pampersow. Ale huc i porządanie te najgorsze instynkty pchają je do nagich sytuacji. I wtedy już nie mogą powstrzymać swojej huci. Katolicki Kraj a Ludzie hieny.

@Witam

Skoro w zasadzie o samej w sobie pracy mowa to jakie są tu jeszcze inne stanowiska, na których można podjąć się zatrudnienia? mam teraz na myśli osobę bez wykształcenia medycznego. w takiej sytuacji na co ma się szansę?

Hanna
@Przyszły potencjalny Pacjent

Nie wymyślaj nie przeżywaj wszędzie tak jest w DPS czy domach Starości czy nawet w prywatnych domach starości dla Mężczyzn to kobiety Salowe myja i przebiaraja i czy pampersy zmieniają. Nie ma tu Ameryki odkrytej. Norma. Dlaczego w Szpitalu psychiatrycznum miało by być inaczej.

Aga.
@Hanna

Nie uważasz że coś jest nie halo bo ja uważam że szpital psychiatryczny powinien podnieść załamanego mężczyznę a nie obnażac i poniżać przy Kobietach sprzątaczkach Szpitalnych

Zgadzam się z Panią.

Tak też Geriatri i w Domach Pomocy Społecznej też kobiety opiekują się mężczyznami i nikt nie narzeka.

Wyrocznia
@Zgadzam się z Panią.

Owszem opiekuja się ale to Opiekunki Medyczne a to już zawody Medyczne a tak cześć i chwała że się opiekują a nie myl tego z salowymi bo to już zawody nie medyczne. Myśl ciamnoto i nie wypowiadaj się na tematy na których się nie znasz.

Programator
@Przyszły potencjalny Pacjent

Żyjemy w świecie w którym dobrzy ludzie cierpią traume i muszą się leczyc się psychiatrycznie bo źli ludzie ich skrzywdzili a pielęgniarki to dno bo wysługuja się salowymi ciekawe czy same chciały by być obsługiwane przez salowych gdy będą pacjentkami .

Czutelniczka
@Stanisław K

Barbarzynstwo a nie pomoc psychiatryczna. Kto te salowe puścił na oddziały Męskie.

@Czutelniczka

Faktycznie wierzysz, że to prawda jest? Bo rozumiem, że nikogo tam na miejscu nie masz skoro jako czytelniczka się deklarujesz? Fajnie jakby dyrekcja mogła się do tego tematu odnieść

@Joanna

Pacjent napisał list rozpaczy, frustracji i rozczarowania, krzywdzenia i wykorzystania a Ty niedowiarku szukasz dowodu podważasz, oczywiście trudno udowodnić bo wszystko dzieje się za zamkniętymi drzwiami, a zdrugiej strony przecież kobiety salowe nie chodzą do pracy na oddziały Męskie żeby leżeć na tych wersalkach które mają w pokojach Salowych, taka jest specyfika pracy salowych i logiczne że wykonują te w/w czynności (usunięte przez administratora) bo taka też jest specyfika choroby psychicznej. O niektórych sprawach się nie mówi. Pacjent poruszył i naglosnil i zgłosił patologie i zaniedbania to zaczęli kłamać zatajac jak hieny. Kto był źle potraktowany przez instytucje publiczne to wie jak trudno cokolwiek udowodnić , tam jest zmowa milczenia na ten temat.

Hmm
@Odp

Szpital powinien wprowadzić system naprawczy mianowicie odsunąć Kobiety Salowe z oddziałów Męskich ale wybrał obronę i unik w postaci perfidnego kłamstwa i trwa w tym nadal. Pacjent jest na drugim miejscu. Jeden Pacjent nic nie zmieni w takim molochu. To walka Dawida z Goliatem.

@Hmm

A to dobra sugestia akurat. Tylko pewnie kolejnym problemem jest to, że Panów na tym stanowisku jest o wiele mniej?

@Stanisław K

Osoba po takich przejściach już nigdy nie będzie taka sama, ale będzie silniejsza to widać po twoich wpisach, chcesz coś zrobić dla innych, walczysz i chcesz to wykrzyczec, wypowiedzieć powiedzieć a wiedz że dużo Ludzi z otoczenia Szpitala to czyta bo nawet byłem świadkiem rozmowy o tobie Stanisławie , jesteś tu znany. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia i siły, napewno sobie poradzisz.

Doswiadczony
@Hmm

Tym tematem powinien się zająć prawnik z zewnątrz bo i dyrektor szpitala i rzecznik praw pacjenta są z budżetowki i nic nie pomogą pacjentowi tam kruk krukowi oka nie wykole a rzecznik praw pacjenta nie będzie się narażać dykektorowi i te Damy nadal tam są pomimo że sprawa stała się głośna.

Fakt

Tak zgadzam się ale po latach też przychodzi ulga i dla pokrzywdzonego , ciekawe co czują te paniusie po latach upokarzania i obnazania chorych pacjentow czy czują jakieś wyrzuty sumienia czy uważają że wypełniły jakąś misję. A może wspominają ciekawe i przyjemne czasy z satysfakcja jedno jest pewne widziały widoki że nie jedna kobieta może pozazdrościć.

Wierzący.
@Stanisław K

Będzie to długo pamiętane. Internet ma swoją moc. Dużo Ludzi to czyta i o tym mówi. I bardzo dobrze. Już pora i czas zakończyć takie praktyki i salowe odesłać z oddziałów meskich, może nawet same odejdą. Może przyjdzie czas że Ktoś to rozliczy. Trzymaj się.

Prawo jest dobre i wszystko jest w prawach Pacjenta opisane warunki też są dobre tylko czynnik Ludzki w tym zakresie jest najsłabszym ogniwem i te sprawy intymności są pomijane czasem nawet ze złej woli i chęci przyjemności sexualnej i chuci kobiet salowych i terapeutek. Okazja czyni złodzieja. Po prostu wykorzystują sytuację i słabość chorych pacjentow. Pozdrawiam.

Gienia
@Stanisław K

Przeżyłes gehenne. Dziękuję że podzieliłes się tym cierpieniem. Oby Ci to pomogło i Innym

@Stanisław K

Po twoim zgłoszeniu zacierali ślady zdarzenia sale obserwacyjne są monitorowane ale zapis się nie zachował w tajemniczych okolicznościach i potem kilka osób przenieśli na inne oddziały żebyś nie mógł nikogo wskazać a Salowa poszła na emeryturę i terapeutka odeszła z pracy z 5. Czezewski zrobił pranie mózgów żeby tylko zatuszować sprawę bo bal się konsekwencji . Wiedz że kilka Osób że Szpitala ci pomogło i byli za Tobą, Tam teraz jest oddział sądowy i już jest całkiem inaczej bez Salowych.

Danuta
@Stanisław K

O Szpitalu chciałbyś zapomnieć ale tak się nie da, najgorsza jest świadomośc że te Panie nadal tam są i robią to innym pacjentom. I jeszcze może nawet boisz się nawrócenia nawrotu choroby bo może cię to znowu spodkac. Nie dziwię się że tak źle kojarzy jest pobyt w szpitalu Psychiatrycznym . Wierzę Ci i współczuję.

Nikita.
@Stanisław K

Wielu ludzi zablokowalo by się po takim zdarzeniu i zamknęlo by w sobie i zamilklo na zawsze to i w a ty masz traume i mówisz o tym i szukasz rozwiązania żeby to zakończyć. .

Wyrocznia

Zanim ocenisz człowieka pomysl jak byś się czuła gdyby tobie się to przytrafiło. Wyjaśniam czy gdybyś była chora psychicznie i mężczyźni salowi by cie myli i wiazali i rozbierali i wiązali ręce i zakładali pampersy to co byś czuła. Czy wyjaśniłem dosadnie.

@Fakt

Naród Polski płaci podatki VAT składki ZUS i akcyzy na Szpital żeby pomogli chorym a tam Sodoma i Gomora i podnieta tych Dam Salowych.

dasda
@Odp

Oszczędności po co komu prawa do godności i intymności jak trzeba oszczędzać. To żeby było taniej to Salowa wykona te czynności intymne mycie i inne takie rzeczy czy wiązanie.

JS
@Wyrocznia

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zosia

Dzień dobry, po pierwsze czy pielęgniarki będą może jeszcze przyjmowane? na stronie szpitala niezmiennie nie pojawiają się kolejne ogłoszenie, a będę niedługo rozglądać się za pierwsza pracą. w dawniejszym ogłoszeniu w internecie było kiedyś napisane, że doświadczenie zawodowe będzie mile widziane. czy bez niego obecnie także można się przyjąć?

Informatyk do szpitala został przyjęty ostatni raz ze dwa lata temu? z takiego okresu mam ofertę, wtedy też proponowano podstawę od 4 500 zł, zastanawiam się czy teraz w okolicach 6 000 zł się nie zacznie?

@Adrianek

Witam Serdecznie. Chciałbym opisać Oddział 3- Pani Oddziałowa że jest ważniejsza niż Bóg rozkazy i nakazy a jak to nie działa to wymuszenia albo wiązanie do łóżka oraz trucie zastrzykami jest to robione z Uśmiechem i jest to codzienność . A jak ktoś ma swoje słowo to jest od razu niszczony przez mówienie innym że ktoś wymusza bądź kradnie co popadnie i zazwyczaj to trafia na ludzi którzy mają pieniądze ???? a Oddziałowa nie chce im pozwolić na wypłatę albo blokuje odwiedziny. Krótko mówiąc jest tu Kabaret są też ulubieńcy oddziałowej którzy cpaja bez konsekwencji i wszystko co dobre dostają . Sprawy tak nie zostawię więc szczegóły zostawiam dla siebie. Pozdrawiam i NIE POLECAM ODDZIALU 3 I ODDZIAŁOWEJ NIE STABILNEJ PSYCHICZNIE.

Witam, na głównej stronie są teraz dostępne konkursy, jeden z nich jest dla lekarza psychiatry, jednak został już rozstrzygnięty. Proszę o informacje dotyczące zapotrzebowania na specjalistów. Czy w najbliższym czasie będzie ktoś jeszcze potrzebny?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy podczas okresu próbnego?

Witam, nie mogę z ostatniego czasu znaleźć komentarza odnoszącego się do pracy w dziale IT, czy szpital przyjmuje do siebie informatyków? Jeśli tak to na jakiej stawce? byłaby po prostu rynkowa? Mam doświadczenie z innej placówki i po prostu chce się rozeznać

Salowa

Koleżanki i koledzy zapisyjcie się do związku OMZZ Personelu Pomocniczego w Ochronie zdrowia. Jezt strona na flejsbuku o tej nazwie. Pan Krystian krasowski założył te stowazyszenie. Bo maga nas zwolnić. To taki związek dla salowych. Trzeba 10 osób żeby nas zagwarantować ral wszystko jezr anonimowe. Ja z zolu. Bo zawsze mogą a nas s zwolnić i zatrudnić ukrainki.

@Salowa

Serio boisz się że zastąpią cie Ukrainką? Wiadomo że one też będą szukały pracy ale nie kosztem stanowisk na których są już obsadzeni Polacy. Zapisałaś się już do tego stowarzyszenia? Myślisz że ono faktycznie będzie chroniło tak jak związki zawodowe?

@Andrzej

Tak może razym wiecyj zrobimy. Bo to co ta K działa. Od czego trzeba zacząć. POra pod ac tych pisiorow że szpitala pognac . Ja z Lewicy. I żeby terapeutki i Kucharski się zapusaly

@Salowa

Żeby napewno się wszystkie zapisać te pracownice zawody niemedyczne i salowe ite sekretarki i z biurowca i Kucharski i teraprutki i zazym damy rade. Bedzie dobrze. Bo na czyminnym się nie zam tylko naobslugiwaniu chorych tych psychologicznych. Ja dbam o nich. To mija pasują. Pamiętjta

@Salowa

Faktycznie widzę, że zmartwiona tym wszystkim jesteś, osoby do których się odnosisz również? Ilu was się już do tej pory tam zebrało?

@Joanna

Trochę se zpusalo Jeszce zamalo że nas zagwarantowane było ale to dopiero pocztek

@Salowa

No ile aktualnie jest i ile trzeba, żeby ruszyć z czymkolwiek?

4 jest ale same salowe a trzeba 10

Salowy
@Salowa

Salowe boją się o swoją Pu.pe to chyba te z oddziałów Męskich tak się zapisały tak chcą nadal tam pracować bo i podniete maja z Pacjentów, przyjemne z pożytecznym a jeszcze płacą.

@Salowy

Szkoda ci kolego bo mezczyzni nie pracują na kobiecych oddziałach bo byś poszedł na kobiecy popatrzeć przy myciu a czy ja się podniecam w pracy to ciekawa sprawa, pytanie? czy gdybyś był przy myciu kobiet czy by ci pala nie stała, powiem że zerknę na te klejnoty a przez tyle lat to już się napatrzylam że mam dość chyba że młodszy jaki chłopak to tak chętnie popatrzę. Za żadne skarby nie zrezygnuje z pracy na oddziale męskim to ciekawa praca i dużo widziałam i zapisałam się już do OMZZ Personelu Pomocniczego w Ochronie Zdrowia i mam zapewniona pracę.

@Salowa

Jak on mógł w ogóle coś takiego napisać i zacząć taki temat? To trochę słabo świadczy o pracownikach tutaj tak szczerze. Między pracownikami tutaj często dochodzi do tego typu dziwnych spięć?

Pracownik Szpitala
@Joanna

To wszędzie czy to na wojnie czy w obozach wszędzie były gwałty i molestowania, dużo było swego czasu podań Kobiet które chciały na stanowisko Salowej i zaznaczyły że chcą na oddziale Męskim pracować po prostu chuc i porządanie i zdziczenie nie ma granic tak to już jest silni biorą wszystko słabi giną nawet chorego Mężczyznę wykorzystują Salowe te bezradność spowodowana chorobą przykre to jest ale prawdziwe.

@Pracownik Szpitala

To naprawdę dość nietypowa sprawa. A kogo obsługuje się potencjalnie "łatwiej" kobiety czy mężczyzn jak już?

W temacie
@Joanna

Zależy kto obsługuje bo gdy kobieta salowa wydaje młodym chłopakom bieliznę po myciu grupowym to napewno ma podniety i to jakie

Myślący
@W temacie

Temat tabu ujrzał światło dzienne, (usunięte przez administratora) i tyle w temacie wszyscy wiedzą że na oddziałach Kobiecych nie pracują salowi Mezczyzni a na oddziałach Męskich Kobiety Salowe pracują współczuję tym Pacjentom Mężczyznom bo naprawdę nie pomaga to w zdrowieniu takie obnażanie chorych psychicznie Mężczyzn przy Kobietach Salowych zastawia Mnie Kto na to pozwala co chce uzyskać. Z tego tylko diabeł się cieszy bo sodomia i GOMORA jest praktykowana. Zło w czystej postaci.

Radosław Parol
@Salowa

salowa. nie lękaj się. szpital będzie miał nie długo ciekawsze zmartwienia na głowie. jakie zapytasz. rzeczniczka prasowa będzie dylematować na jaki kolor uczesać włosy... się wypromujecie na całą UE - i zakładam się o co salowa chcesz, mało tego że nikt ciebie nie zwolni, to powiem więcej. nastanie deficyt w personelu - zapytasz po raz koleiny - dlaczego. a no dlatego że nit w radecku nie będzie za takie grosze wystawiał się na pośmiewisko i to na cały kraj. gardias. jaworowicz. uwaga. interwencja. alarm. teleexpres. wiadomości- o Autografy was na dzielni prosić będą.

PPP
@Radosław Parol

Panie Radku, Salowych nie brakuje tego dziugu i szumowiny jest w brud. A na oddziały Męskie będą się pchaly jak smród bo praca w na etacie w budżetowce w cieple i widoki podniecajace . Owszem brakuje ale Rolników, Murarzow, Lekarzy i Pielęgniarek i Mechaników, Policjantów Aptekarzy Nauczycieli w skrucie brakuje Ludzi o profesjach wartościowych. A media w większości Niemieckie w Polsce nie zajmą się sprawą bo tam jest polityka i biznes. Salowa gdyby się szanowala i była honorową osoba Człowiekiem to nie pchala by się na oddziały psychiatryczne Męskie ale chuc i pożądanie nie zna granic. pozdrawiam "PPP" Potencjalny Przyszły Pacjent. _jak Każdy.

@Pracodawca
@Radosław Parol

Hahaha ???? co Ty człowieku bredzisz?? Ludzie szanują pracę w tym szpitalu... Dobrze zarabiają i sobie chwalą obecnego dyrektora, który dba o pracownika, również salowego.... Nie płeć bzdur!!!

O jakich nadużyciach Pan tam przeczytał? Sledze te wątki od jakiegoś czasu i zastanawiam się jak sprawa wygląda na poważnie od strony Szpitala, to tylko wpisy w internecie a te wątki od lat się ciągną. Ciekawe czy te wątpliwości nie zostały już przypadkiem rozwiązane i czy można normalnie pracować?

Przy tych opiniach od pacjentów dotyczących personelu medycznego, zaczyna mnie ciekawić atmosfera pomiędzy samymi zatrudnionymi. Jaka konkretnie pomiędzy sobą mogą mieć same pielęgniarki? I w jaki sposób przyjmowane są teraz osoby całkiem nowe?

To chyba nie jest odpowiedź dotycząca samej atmosfery? daliście jednak tym samym pewna zagwozdkę. Na jakich stanowiskach zatem można się tutaj zatrudnić prócz salowej czy tez psychologów lub terapeutów?

Rodzic.

Przypomnę tylko ze salowa to nie personel medyczny tylko personel pomocniczy w służbie zdrowia i nie pracuje bezpośrednio z Pacjentami

Piszą tu nawet o odkryciach rosyjskich naukowców…? Na głównej stronie szpitala jak widać wyniki konkursów są rozstrzygnięte, lecz chyba tam nie trafiają oferty dla pań sprzątających? Gdzie można odszukać ogłoszenie dla pracowników administracyjnych? chce się dowiedzieć czy oprócz samej podstawy przysługuje także jakiś pakiet socjalny?

Aneta

Pierwszy raz spotkałam się z tym lekarze tam pracujący kłamią wpisują co chcą wszyscy trzymają jedna strone można kogoś normalnego złapać i wpisać mi co się chce zrobić z niego wariata to jest szok a wyjście stamtąd różnie może się skończyć bo wypuścić niechca różnie może się to skończyć dla osoby która tam trafi

Rozczarowana

Najgorsze miejsce w jakim bylam. Personel okropny.Powinna sie tym zajasc procurator. 1.Pielegniarki agresywniejsze od pacjentow.Cytuje:"ja juz jestem za stara,zeby sie przejmowac takimi(usunięte przez administratora) jak wy(o pajcentach)." 2."Zdjela (usunięte przez administratora) to niech sobie teraz sama zalozy "(do dziewczyny ze zlamana reka). 3Pielegniarka do pielegniarki na przywitanie:"Od razu lej po mordach" 4."Prosze sie nie smiac bo to szpital jest ". Nagminnie stosuja przemoc fizyczna wzgledem pacjentow.Na porzadku dziennym jest szarpanie,popedzanie,I wykrecanie rak.Ja rozumiem ze to jest trudna praca I malo platna.Ale byc tak chamskim w stosunku do chorych psychicznie to jest nie do pomyslenia. Zadna z nich sie nie zapyta jak ktos sie czuje.Mowia do ciebie w trzecie formie jak do zwierzecia.Sama zje??Myslalam ze takie czasy juz minely tej chamskiej mentalnosci.Im sie wydaje ze jak sa pielegniarkami od dwudziestu lat to im wszystko mozna. Idealne miejsce dla bezdomnych.Przypomina dom starcow niestety.

Nie ma udzielonej jednoznacznej odpowiedzi względem zarobków psychologa? Także widziałam tamą ofertę, o której ktoś już wspomniał w poprzednim wątku. Na jakim rodzaju umowy oferowana jest współpraca? W tamtej ofercie tego nie uwzględniono

Sefco

A napisze kros o samej Terapia bo chyba coś przegapiłem....

@Sefco

Witam odpisze Ci o tarapi i terapiach. Miejsc terapia jest kilka rodzajów i miejsc gdy byłem na oddziale 5 Męskim w 2013 Roku to po dwóch Tygodniach schodzilo się tam na dół do skuteren po schodach z Panią Terapeutka do takiego pomieszczenia i tam był telewizor radio i książki i stlo do tenisa i można było pograć w szachy lub warcaby lub inne gry i zabawy to było tak po śniadaniu i po lekach to było dobre rozwiązanie bo na sali cały dzień to nudno było tylko że ja wstydzilem się tej Pani Terapeutki bo (usunięte przez administratora) Też gdy byłem na oddziale 3 Męskim to po dwóch tygodniach byłem na takiej terapia dziennej to było po obiedzie tam się wychodziło do takiego domku za szpitalem na terapię Dzienną i tam były trzy grupy tzn muzyczna plastyczna lub kuchenna a w Lecie jeszcze Rolnicza w szklarni. I tak na muzycznej był Pan Muzyk który miał Woldzwagena Golfa i On grał na sentyzatorze i był miły i śpiewał i też na przerwie skrucil włosy i paznokcie za co Mu Jemu bardzo dziękuję. Też jna sali plastycznej można malować i z plasteliny lepic i oglaga obrazy i bukiety kwiatowe i inne prace byłych Pacjentów. Tez na terapii kuchennej można cherbate sobie zrobić lub zupke chińska ugotować i zjeść i tak jak wspomniałem jeszcze w Lecie jest rolnicza Terapia to tam były takie szklarnie i tam uprawialismy ogórki, pomidory i cebulę, koper, sałatę, marchewkę i pietruszke i inne warzywa. I jeszcze jest inna terapia to jest na sali sportowej to tam są rowerki stacjonarne i takie do chodzenia i bierznie i inne ciekawe przyrządy do sportu. Ale ta terapia jest tak dopiero po dwuch6trzech tygodniach pobytu i już po zaliczone pozytywnie terapia powoli idzie ku końcowi pobytu w Szpitalu i potem dają wypis i dają receptę na leki żeby w domy brać leki. Pozdrawiam Staszek K.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wszyscy piszą tylko o pracownikach salowych z tego co widzę po ostatnich postach. W internecie zaś widnieje oferta dla psychologa na jednym z portali. Widzę ze zgłosiło się już z 5 osób. Czy ktoś zatem był już na rozmowie mógłby ocenić jej przebieg? Jest to tylko jeden wolny wakat? Jak płatny?

Teoretyk.

Wszyscy są zatrudniani po znajomości a te ogłoszenia to farsa i przykrywka. Pchają się do koryta jak wiadomo kto a potem już sami swoi i pacjeci na drugim planie.

Pracujesz w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na oddziale Męskim.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy - Radecznica

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Radecznicy
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Klasztorna 4
    22-463 Radecznica