Opinie o Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie w Leszno

@Gosc

SOR - niekompetentna Pani doktor o nazwisku Kozioł-Szabkewska . W poniedziałek pojawił się pacjent z objawami neurologicznymi, obniżeniem siły mięśniowej prawej ręki, zaburzeniami czucia, niedowładem z napadowymi bardzo silnymi skurczami całej kończyny górnej od odcinka szyjnego nadający się do natychmiastowej diagnostyki neurologicznej. Pani Kozioł-Szablewska powiedziala bez żadnej diagnostyki ,że to z powodu braku elektrolitów, wypisała na recepcie ,że pacjent ma jeść marchewkę, pomidory i kiwi i odesłała go do domu. Dzisiaj 4 dni później szpital Poznań , diagnoza guz w głowie!!!!!!!!! Każdy fizjoterapeuta skierowałby takiego pacjenta z takimi neurologicznymi objawami na rezonans głowy/szyi , a Pani doktor zaleciła jedzenie marchewki, pomidorów i kiwi. Brak słów!!!!

Andżela Nowy wpis

Witam serdecznie. Widziałam komunikat w sieci o tym, że pilne poszukiwani są pracownicy do Szpitala. Mnie interesuje praca jako ratownik medyczny. Jakich stawek godzinowych można oczekiwać w bieżącym roku?

Kicha Nowy wpis

Drogi przyjacielu z lasocic , Twoje zagrania w stosunku do pracowników są nie na miejscu , zakładanie kamer , podnoszenie głosu jak ktoś grzecznie rozmawia i wiele innych. To że Z poprzedniej firmy uciekałeś jak szczur , masz problemy w domu z swoim zachowaniem w stosunku do żony, dzieci to szpital nie jest instytucja gdzie będzie każdy cie tolerował. (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Rodzaca w 2022 Nowy wpis

Porodowka...Trafilam do szpitala w nocy ponieważ odeszły mi wody. Pomimo tego że zaznaczyłam iż chcemy porodu rodzinnego, położna odesłała męża do domu twierdząc że nic się nie rozwinie i będę długo rodzic i może on przyjechać gdy coś się będzie działo. Miał po prostu nie przebywać w nocy na porodówce. Od razu miałam zrobiona lewatywę. Do porodu doszło w miarę szybko, przyszła inna zmiana, bardzo sympatyczna położna. Niestety gdy akcja się rozwinęła położnej która mi wcześniej pomagała nie było, ponieważ była zajęta przy innym porodzie. Zjawiła się starsza pani która pierwszy raz widzialam, słowem się wcześniej nie odezwała. Pojawiła się gdy miałam bóle parte. Pierwsze jej słowa to dużą pretensja " (usunięte przez administratora) idzie cały czas" I obrazony ton " Lewatywa była czy się pani nie zgodziła". Pani była bardzo zniesmaczona co się dało mocno odczuć. Ja się z automatu zablokowałam i tak jak poród szedł w miarę płynnie tak zaczęły się schody. Finalnie była cesarka.

rodzina pacjenta Nowy wpis

Odział neurologiczny to wielka porażka szpitala. Brak informacji o stanie zdrowia, brak informacji o planowanym wypisie pacjenta oraz o dalszym leczeniu. Pacjent pozostawiony sobie po udarze. Jeden z lekarzy bezczelnie reaguje i wyrzuca z gabinetu gdy rodzina przychodzi po informacje. Poza tym brak pomocy przy podstawowych czynnościach higienicznych pacjenta ( gdyby nie rodzina to pacjent będzie leżeć brudny nieumyty w brudnej pościeli).

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ciekawa

Dzień dobry, ciekawa jestem tegorocznych stawek, które mogą być oferowane samym Pielęgniarkom. Będę wkrótce szukać pracy w Lesznie i zastanawiam się czy warto byłoby również wysłać swoje CV do Szpitala. Są tu może aktualnie zatrudnione osoby, które mogłyby to ocenić?

A
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Witam, ponieważ lekarze działają jako osoby publiczne, więc nie będzie błędem użyć nazwiska - Pietrzak Robert. ?Trafiłem na SOR ze skierowaniem z podejrzeniem stanu zapalnego żył, co ;potwierdzone zostało podczas badania Dooplera. Fakt, że wykryto zakrzepicę żył powierzchniowych, ale to też choroba. Pominę fakt, ze kilka lat temu w tym samym szpitalu po tej samej diagnozie leżałem na oddziale z kroplówka i na lekach ( teraz już nie przysługuje ). Pan doktor wystawił mi receptę na zastrzyki i ze zdumieniem okazało się w aptece , że recepta jest wystawiona bez zniżki, czyli pełnopłatna. Jeszcze większe było moje zdumienie, kiedy po powrocie do lekarza doktorek stwierdził, i tu uwaga, że to jest leczenie profilaktyczne i ulga nie przysługuje. No więc Panie doktorze, sądzę, że pomimo nauki i skończenia jakieś tam szkoły, wiem, ze profilaktycznie to może Pan sobie zafundować rutinoscorbin. Pan nie jest osobą publiczną,. Pan jest szkodnikiem publicznym i może mnie Pan pozwać, nie boję się. Dzisiejsza wizyta w szpitalu w Lesznie utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to najgorszy szpital jaki znam

Natalia

Ktoś tu widzę jakieś redukcje sugeruje? Miały one w zasadzie miejsce? Zauważyłam, że ostatnio pojawiają się kandydaci na forum i zastanawiam się czy w bieżącym okresie jest jakaś większa rotacja niż zwykle czy jednak takie zainteresowanie to norma? Ja akurat mam doświadczenie z pracy na rejestracji lecz takiej oferty nie odszukałam w internecie. Wiecie może kiedy ostatnio ktoś na nią był potrzebny?

@Gosc

Gabriela

jakie opinie o pracy w szpitalu w bieżącym roku? Z tego co widzę od dwóch lat nic konkretnego sie nie pojawiało. Ostatnie ogłoszenie na stronie facebookowej szpitala przeznaczone było do pracowników stołówki, mnie jednak interesują tegoroczne warunki dla pielęgniarek. jakie stawki oraz atmosfera w miejscu pracy? kiedyś współpraca była chwalona i podobno było miło. czy grafiki są w miarę elastyczne?

Sandra

Dziękuję za opiekę pielęgniarkom lekarzowi jarmuzkowi super opieka i wspaniały szpital godny zaufania pielęgniarki mile nie krzyczą naprawdę polecam nie mam zaufania do szpitala w Rawiczu

ZdalaOdNich

Niech się zajmą tym czym należy w naszym kraju. Zostałam zgwałcona nasz kraj z dykty w żaden sposób nie chce mi pomóc,mam straszny uraz do mężczyzn po tej sytuacji a państwo zmusza mnie do porodu i nie daje mi możliwości wyboru personelu medycznego. Zmuszają mnie ofiarę gwałtu do tego żeby moj poród odbierał kolejny zbok. Bo trzeba sobie jasno powiedzieć dlaczego facet idzie na taki kierunek, proponowałam że chce poród prywatny ale nie mam możliwości wyboru lekarza kobiety pisałam do szpitali do dyrektorów każdy mi odmawia pomocy. Jestem zmuszona jechać 1000 km rodzic bo w naszym kraju niedosc że zmuszają mnie do porodu to jeszcze nie chcą mi w żaden sposób pomóc. A proszę tylko o kobietę lekarkę obojętnie jaką ale żeby była to kobieta to nikt nie chce pomóc ofierze gwałtu. Tak samo te wszystkie fundację istnieją tylko do czerpania korzyści finansowych bo oni też mają gdzieś mój problem... Czy któraś z was panie miała taki sam problem ? Bo koszt porodu za granicą jest ogromny a chyba zostaje mi tylko kredyt i poród tam bo w Polsce nie mam już żadnego pomysłu co mogę zrobić :( a wysyłałam prosby o wybór personelu lub poród z własnym prywatnym lekarzem i odmowa w ponad 20 szpitalach a może nawet i więcej tych szpitali było... Doradzcie mi kochane czy macie jakieś doświadczenie w tej kwestii :(

@ZdalaOdNich

Leszno odradzam na 100 % poród w tym szpitalu to szaleństwo dr Pietrzak na siłę mnie dotykał nie zważał na to że ja tego nie chciałam wrzeszczał na mnie stary garbaty dziad zresztą caly poród to istne szaleństwo jedyna położna pomocną i uprzejma to taka starsza pani w kręconych krótkich włosach mój poród nie powinien się w ogóle odbyć w ten dzień byłam kilka dni przed terminem wystraszyłam się bo nie czułam ruchów dziecka pojechałam do szpitala bez rozwarcia oni mnie wysłali odrazy na porodówkę podłączyli ktg pobrali wymaz z pochwy i odbytu wkuli kroplówki i jazda z oxytocyną po 18 godzinach miałam tylko 4 cm rozwarcia przekuli mi pęcherz męczyli jeszcze kilka godzin mimo że nie powinni tego robić bo ja jeszcze wtedy nie rodziłam wystarczyło USG i ktg nie miałam żadnych skurczy kompletnie nic oni na siłę wywołali poród który zakończył się cesarką i całym sinym dzieckiem szpital w Lesznie powinien mieć gruba kontrolę bo to co się tam wyprawia jest nie do pomyślenia napewno odradzam ci poród w tym bajzlu wiem że gdzieś w Polsce jest dom porodowy gdzie są tylko położne więc poszukaj i tam popytaj ja już napewno przy kolejnym porodzie też wybiorę takie miejsce bo nie chce też mieć nic z tymi sadystami wspólnego a tym bardziej z tymi zbokami bo tu przyznam ci rację to są zboki statystyki pokazują same za siebie ilu jest tych padalców a ile lekarek ja

@ZdalaOdNich

Zapomniałam napisać może warto utworzyć grupę na Facebooku PORODY ODBIERANE PRZEZ KOBIETY jakaś taka tematyka CHCEMY INTYMNOSCI PODCZAS PORODU BEZ FACETA LEKARZA... PORÓD TYLKO Z LEKARKĄ STOP ZBOCZENCOM NA PORODOWCE uzbieraj troszkę osób i zrób petycje wyślij w odpowiednie miejsce zgłoś to do radia tv oto porusz wątek na forach internetowych podejrzewam ze sporą grupa się znajdzie.

ewa z Jeleniej Góry

Super opieka lekarska i pielęgniarska

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie - Leszno

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie?

Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie
  • Kiepury 45