Opinie o Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska w Świdnik

Klara

Nie wiem ile i za co i skąd się biorą te wypłacane mi kwoty. To jest tak zawiłe, że nawet znajoma księgowa-rewident księgowości nie jest w stanie sprawdzić. Jedziesz na miejsce i wiesz tylko czy kobieta czy mężczyzna. Nie ma rzetelnej informacji. Pani, którą zmieniasz ma zakaz informowania cię o minusach tego miejsca. Jak masz problem to tak, wysłuchają, powiedzą, że podadzą dalej i na tym koniec. Rodziny nie są rzetelnie, dokładnie informowane o obowiązkach opiekunek. Informacje są tak ogólne, że rodziny są zaskoczone jak im odmawiasz. Ty wiesz ile masz godzin miesięcznie efektywnej pracy, ale rodzina już chyba nie wie o tym. Uważają, że mają opiekunkę, sprzątaczkę i służącą. Na pewno jest w tym wina Agencji, że niedostatecznie i niedokładnie uzgadniają warunki umowy. Przyjmują zlecenie na opiekę nad osobą ,która powinna mieć nadzór 24 godziny. Demencja to najczęściej spotykana choroba z którą musimy się zmierzyć. Tylko, że jak tu spać i po nieprzespanej nocy być cierpliwym i wyrozumiałym, a rodzina mówi, że przecież macie pracować 24 godz. Ale Agencja mówi , że przecież nie wiedziała, że demencja, bo wie pani w ty wieku to wszystko się szybko zmienia! Tak, tylko, ze poprzedniczka mówi, że już wiele miesięcy tak miała i Agencja dobrze wie. Na plus tylko można powiedzieć, że Agencja płaci, podwyżek niema, bonusów też, składki i podatek płacą rzetelnie.

Gosc
@Klara

Witam mam jechac z tej firmy teraz czy jest godna polecenia?

Rosjanka Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, dyskryminują ze względu na narodowość. Moja mama od 20 lat mieszka w Polsce, nie ma nic wspólnego ze swoim krajem pochodzenia. Mimo to odmówiono jej podpisania umowy ze względu na jej narodowość. To jest dyskryminacja! Wstyd mi, że XXI wieku takie rzeczy się zdarzają.

EGIDA Nowy wpis
@Rosjanka

W odniesieniu do zaistniałej sytuacji. Zgodnie z przepisami, które obowiązują od dnia 28 października 2022 r. - zmiany dotyczące pracy obywateli Rosji. Od tego dnia pracodawca nie ma możliwości złożenia oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi w celu zatrudnienia obywatela Rosji. W celu zalegalizowania pracy obywatela Rosji należy wnioskować o wydanie zezwolenia na pracę. Dodatkowo należy zaznaczyć, iż osoba ubiegająca się o pracę w Naszej firmie nie miała aktualnego dokumentu tożsamości. W zaistniałej sytuacji, firma EGIDA nie ma należytych i wymaganych dokumentów, aby taką osobę zatrudnić. Opinia z dnia 07.03.2024 jest nieprawdziwa.

Ja Nowy wpis

30 czerwca wyjechałam na zlecenie do podopiecznego wcześniej bardzo słaby kontakt z opiekunka jak się później okazało jakbym ci powiedziała to byś nie przyjechała a ja chciałam wyjechać dla mnie było dziwne ze opiekunka daje się całować podopiecznemu od tej pani chciał jeden a już odemnie dwa pocałunki to było okropne niestety to było dwa dni później już powiedziałam że tak nie będzie noi zaczęło się piekło moje.. Firma nawet nie zadzwoniła się dowiedzieć jak jest dobrze wiedzieli gdzie mnie wysyłają ze facet jest erotoman i nadużywał alkohol. Na śniadanie była tylko jedna bułka plus stare jedzenie za to skrzynki piwa ktor musiałam dźwigać było pełno kiedy nie chciałam ten pan popchała mnie na ściane tak w skrócie napisze. Jak to Pani koordynatorka powiedziała gdybyś się dała dotykać miała byś dobrze i prezenty chodziło o pieniądze że bym dostawała na zakupy był wózek tak nawadowal że rączka się urwała a było piwo i woda oczywiście najtańsza.. Tak firma chciała mi zmienić ale pani A powiedziała nie wiadomo kiedy to bedzie i mogę trafić jeszcze gorzej. Więc zostałam ale już czułam napięcie nie mogłam spać jeść w niedzielę że się poczułam bardzo nie mogłam dodzwonić się do firmy więc dostałam telefon do pani Uli pani powiedziała żebym czekała do poniedziałku że załatwia mi lekarza bo za karetkę będę musiała płacić wystraszyłam się ale to mogło dla mnie źle się skończyć lekarz w szpitalu powiedział że stresu jaki tam przeszłam na tym zleceniu mogło dla mnie źle się skończyć. W środę miałam zabieg i firma nie patrzyła na nic że jestem słaba od razu na czwartek busa mi zamówili dobrze ze dobrzy ludzie jeżdżą busami... Nie polecam tej firmy nie dbają o opiekunki. Obecnie jestem na zwolnieniu to nie pytają się jak się czuje tylko ile jeszcze będę. A pani koordynatorka stwierdziła że byłam już chora bo miałam leki że sobą a ja odpowiadam która z nas nie bierze leków gdyby tak było to kto by pracował na te panie wszystkie wiadomości od pani koordynatorki trzymam przydadzą się. Firma mówi że IC mają naliczyć zwolnienie a oni wypłaca czekam cierpliwie... Omijacie tą firmę jak wsadza opiekunkę na zlecenie to już zapominają o niej... Nawet pani koordynator chciała poznać druga opiekunkę z moim podopiecznym żebym ja miała lepiej. Ten pan proponuję łóżko dotykanie i za to pieniądze daje... Obrzydliwe

KATARZYNA ONA

CZEKAM NA ODPOWIEDZ JUZ 15 DNI SMIECHU WARTE FIRMA NIEWIARYGODNA MAJA LUDZI ZA NIC JAK JUZ CIE WPAKUJA NA SZTELE TO JUZ ICH NIC NIE OBCHODZI NIE INTERESUJA SIE PRACOWNIKIEM NIE MA PODWYZEK NIE MA BONUSOW NIC NIE MA (usunięte przez administratora) TEJ AGENCJI CALYM SERCEM KLAMCZUCHY I TEN ICH MAKSELON W NIEMCZECH ROWNIEZ KANCIARZ I KLAMCZUCH PRACOWNIKOW MAJA ZA NIC SA MILI TYLKO WTEDY JAK COS CHCA OD PRACOWNIKA .(usunięte przez administratora)

Klara

Gosc Nowy wpis
@Klara

Witam mam jechac z tej firmy teraz czy jest godna polecenia?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Opiekunka

Za co i z jakiego tytulu ta agencja jako.prywatna firma dostala tak.potezne dofinansowanie z urzedu miasta swidnik w 2022 prawie 2 mln zl

Obserwator

Mogę napisać tylko tyle że Pani Kierownik że Świdnika nie nadaje się zatrudnia panie pijace nic nie robi jak nie przyjdą na dyżury jak rodzina dzwoni to jeszcze jest nie miła dla rodziny powinna tam być młoda energiczna osoba co by naprawdę zajęła się tym biurem

Maciej
@Obserwator

Widzę, że negatywnie oceniasz relacje z kierownikiem, co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Na jakie wynagrodzenie można liczyć w Agencji Pielęgnacyjno - Opiekuńczej Egida, jesteś w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?

Czytajaca prase
@Maciej

Taka oodpowiedz ze ta tfu za przeproszeniem rzekoma agencja opiwki dostala prawie 2 miliony tak tak dwa miliony dofinansowanua do swojej dzialalnosci od glupiego urzedu miejskiego w swidniku w 2022 r

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

EGIDA

Jeśli pracownik zostaje zwolniony to tylko w 2 przypadkach, jeden wynikający z punków zawartych w umowie np. narażenie zdrowia lub życia podopiecznego z powodu spożycia alkoholu lub środków odurzających lub drugi przypadek z powodu długiego (kilkumiesięcznego) niepodejmowania pracy. Pracownicy owszem kończą współpracę, zazwyczaj z powodów osobistych - jeśli pracownik obecnie przebywa na zleceniu to obowiązują 2 tyg. wypowiedzenia, jeśli jest poza zleceniem wypowiedzenie może być ze skutkiem natychmiastowym. Przypominamy iż każdorazowo wypowiedzenie obowiązuje tylko w formie pisemnej.

@EGIDA

Czyli pracownika na pewno nie spotyka żadna kara ani konsekwencje za rezygnację z umowy? Nawet taką bez wyjaśnienia?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Agencja Pielęgnacyjno-Opiekuńcza Egida Ada Zaorska Halina Kaplar na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Świdnik i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

NATKA

Egida z tego co wiem prezentuje się całkiem dobrze. Nie mają opóźnień w płatnościach z urzędami i dla zleceniobiorców. Korzystałam z ich usług przy opiece nad ciocią a i moja znajoma pracowała tam opiekując się osobą starszą w Świdniku. Koordynator zawsze pomagał i doradzał. Polecam

Jacek
@NATKA

Firma nie godna zaufania Nie płacą na czas, nie dotrzymują warunków. Podmiany według ich widzimisię

Wiktor

Czy od razu po rozmowie odzywają się czy dostało się prace?

KATARZYNA ONA

21.05 20 zadalam pytanie w sprawie BONUSOW jest 25.05 i nie otrymalam odpowiedzi czy jest jakas szansa na odpowiedz od Egidy?

@Obserwator a to nie możecie jakoś zgłosić tego zachowania kierowniczki szefowi?

KATARZYNA ONA

Witam, Jak jest z bonusami platnymi do wyplaty za co w jakiej kwocie mozna otrzymac bonus w firmie Egida ?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Edi

Warunki zatrudnienia hmm umowa zlecenia, kasa wyplacona zawsze na czas, składki płacone na bieżąco. Zaświadczenia uzyskiwane od ręki. Co więcej możns napisać. Szefowe ok i koordynatorki w Lbm i Świdniku bardzo pomocne.

Nie polecam. Problem z ubezpieczeniem. Nie chce wystawić dokumentu a1 potrzebnego do NFZ. Problem się zaczął jak osoba trafiła do szpitala.

Iga

Podpowiedzcie czy firma w dalszym ciągu ma prace opiekuńczo-pielęgnacyjne?

Kinga82

A ja o dziwo napiszę jakiś pozytyw o firmie EGIDA. Poza tym że szybko zorganizowali przejazd, odpowiadający mi w zupełności, to nie miałam z nimi tych problemów o których Wy piszecie. Owszem Pani z biura (w Lublinie, nie Świdniku) poprosiła mnie abym zadzwoniła jakieś 10-14 dni przed powrotem do Polski, aby mogły na spokojnie rezerwować mi busa., ale nie widzę w tym problemu skoro zamawiają transport nie tylko dla mnie. Z pieniędzmi nie miałam absolutnie problemu - umówioną kwotę z umowy otrzymałam na konto. Ja jestem zadowolona. A ta druga firma, z którą współpracuje Egida, ta z Gelsenkirchen wydaje się być OK - Panie z biura dwujęzyczne, pomagają w sprawie zgrzytu na linii opiekunka-podopieczny, więc nie za bardzo wiem o co chodzi. Chyba że jest jakaś inna EGIDA w której ja pracuje ....

wiki410

Potwierdzam całkowicie opinie poprzedników w całej rozciągłości. Nie dbają o ludzi ciężko pracujących nie tylko dla siebie, ale także na ich ciepłe posadki, brak koordynacji na poszczególnych szczeblach, niedomówienia, niedopatrzenia, wręcz oszukiwanie pracowników . Bardzo trudny kontakt i przerzucanie odpowiedzialności na inne jednostki bądź osoby. To jest karygodne i niedopuszczalne.

jakis

Nie polecam tej firmy w Świdniku dostaja tylko dyżury pupile i osoby ktore maja na prezenty. Ogolnie to dobre miejsce na plotki a nie szukanie pracy. Powinna tam zatrudniac osoba ktora patrzy na dobro podobiecznych a nie swoje..

ZK

Nein, nein,nein. Brak jakiejkolwiek koordynacji. Zpewnością nie jest to łatwo wszystko zgrać ale to wygląda na to że raczkują w temacie no i jest konkurencja. Zarobek marny

kasia

Witam,ja również nie polecam wyjazdu opiekunek z firmą Egida,jest tak jak poprzedniczka napisała,koniec umowy na koniec miesiąca dzwonie i uprzedzam ich,że bede zjezdzac,kaza zadzwonic 20 i przypomniec i tak tez robie,Pani zapisuję,obiecuje ze sie odezwie jak bedzie zmienniczka,jest 26 dzwonie do firmy i mnie pytają czy ma mnie kto zmienić by mogła wrócić,to ja mam sama sobie zmiane załatwiać?,busa tez bo z moich rejonów mało kto jezdzi wiec nie mają kontaktów,ale za to uprzedzają ,żeby sie dogadac,która z nas za friko bedzie conajmniej pol dnia pracowac,albo ja,albo zmienniczka dostaniemy przy zmianie tylko za ten dzien opłacony,wszyscy tylko nie Egida

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska - Świdnik

• Jak się pracuje w Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska?

Agencja Pielęgnacyjno - Opiekuńcza Egida s.c. Halina Kaplar Ada Zaorska
  • Fryderyka Chopina 8 LOK.27