Opinie o Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chorzów

Renata Rajkowska Nowy wpis

Jestem nowym pracownikiem i z przyjemnością wydaję pozytywną opinię o placówce i pracownikach. Zostałam przyjęta wśród pracowników bardzo serdecznie co dla nowego pracownika jest niezwykle ważne. Kierownictwo placówki to osoby, które znają pracę przy łóżku pacjenta dzięki temu wyczuwa się ich empatię w stosunku do chorych. Budynek owszem nie jest nowy i nie błyszczy, ale ma swój urok, a przede wszystkim jest pełen życzliwych ludzi co w mojej ocenie jest najważniejsze. Polecam to miejsce.

Szef

Osrodek oblesny tak jak jego kierownictwo jedzenie straszne personel opryskliwy wiec nie polecam najgorszy osrodek w wojewodxtwie

@Szef

Niepokoją nas Pani słowa o naszej firmie i zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu zamieszczonego wpisu. Przykro nam, że nie zwróciła się Pani do nas osobiście, a wyraziła swoją opinię anonimowo. Dlatego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy i opisanie sprawy, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o kulturalny ton wypowiedzi i powstrzymanie się od komentarzy mających znamiona hejtu. Pani wpis narusza dobre imię naszego zakładu, dlatego prosimy o kontakt z administratorem celem jego usunięcia.

Klementyna
@Szef

Osrodek Amicus,umieralnia.Moja mame w ciagu kilku miesiecy doprowadzili do smierci,obiecywano rehabilitacje a przykuto ja do lozka cewnikiem,nastepnie zabrano jej zeby zeby nie mogla jesc,umarla,wiecej sie nie meczy.Jedzenie papka.nie zycze nikomu .

Magda Nowy wpis
@Klementyna

Zgadzam się z Panią. Mojego Ojca również wykończyli w krótkim czasie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracodawca Nowy wpis

Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z Kodeksem Pracy.

Medyk

Droga pani Klemrntymo czytając pani kometarz wnioskuję że nie mogła pani się zająć mamą bo chora, stara nie potrzebna rozumiem, ale chyba coś pani pominęła więc pozwolę sobie na małą edukację pani - Użytkowanie protezy 24h/dobę może przyczynić się do powstawania stanów zapalnych dziąseł/owrzodzeń/zakażeń grzybiczych, dlatego w porze nocnej najlepiej jest wyjąć protezę z jamy ustnej. Cewnik - Najprościej mówiąc, jest to rurka, która ma na celu odprowadzenie płynów z ciała, a najczęściej moczu. Urządzenie to często stosowane jest w przypadku seniorów, którzy z powodu złego stanu zdrowia lub konkretnych dolegliwości, zmuszeni są stale przebywać w pozycji leżącej. Więc proszę nie oczerniać mając taką nie wiedzę w tym temacie.Więc przywiązywanie kogoś do łóżka owym cewnikiem jest z pani strony przekłamaniem, papki podawane prawdopodobnie świadczą o tym że nie mogła spożywać stałych pokarmów być może miała wylew, udar więc była osobą leżącą. Pani nie wiedza i przekłamany kometarz można uznać za oszczerstwo wobec tego ośrodka.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Malarz wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Opiekunowie Medyczni

Zwracamy się do osoby, która wpisała tu krytyczną opinię o naszym Zakładzie, Kierownictwie i o nas (przypuszczalnie były pracownik). Koleżanko, pracowałaś z nami- może to ty byłaś obleśna i opryskliwa???? Pewnie jesteś świadoma, że ta opinia jest bardzo obraźliwa i krzywdząca. Nie wyrażamy zgody na takie bezpodstawne, niesłuszne, niesprawiedliwe szarganie naszym dobrym imieniem. Wpis powstał pod wpływem twojego poczucia krzywdy (dobrze wiesz, że bezpodstawnego). Jeżeli masz odwagę pisać anonimowo takie komentarze to miej też odwagę na konferencję twarzą w twarz.

Urszula opiekunka

Jestem kilkuletnim pracownikiem tej firmy i cenię sobie współpracę z moimi koleżankami i szefostwem wyżej wypisane opinie są stekiem bzdur i kłamstw wysoce krzywdzące dla mnie oraz, dla całego personelu łącznie z kierownictwem. PS! Proponuję wziąć się do pracy a nie pisać oszczerstwa w internacie.

Aaaa

Mialam okazje poznac zaklad od srodka. Odobiscie nie polecam. Zaklad proponuje bezplatne "dni probne" ktore nie sa zgodne z przepisami prze okres miesiaca. Mam nadzieje , ze nikt nie da sie na to nabrac, zwlaszcza "swiezaki" ;) Uwazajcie na te firme.

Zostaw merytoryczną opinię o Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Chorzów

• Jak się pracuje w Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Zobacz opinie na temat firmy Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Amicus Sp.p. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej