Opinie o Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. w Białystok

Pomyłka i porażka w jednym. Gdybym wiedział że to oddział w Warszawie firmy z Białegostoku to nigdy bym nie złożył CV. Nie polecam to stan umysłu i nie ważne w jakim innym mieście chcesz pracować pewnej mentalności małomiasteczkowej niestety się nie uniknie. (usunięte przez administratora) rekrutacyjny, welcome PRL

Karola

Czy aplikowałas? Zadowolona jesteś?

Kasiunia_03

A jak z rozmową kwalifikacyjną? Można liczyć na jakąś informację zwrotną czy raczej olewają sprawę?

Kandydatka
@Kasiunia_03

Akurat tutaj się nie można nic przyczepić, pani z rekrutacji bardzo miła.

Mirka
@Kandydatka

Cześć, a dostałaś normalnie feedback, bo to już sporo świadczy o firmie:) Mogłabyś tak chociaz w kilku słowach opisać jak wyglądał proces rekrutacyjny, może zadawali jakieś pytania, o których warto wczesniej wiedzieć, żeby dobrze wypaść?

Kandydat Nowy wpis
@Mirka

Proces rekrutacyjny ma dwa etapy. Zadawane są dosyć ogólne pytania o doświadczenie, oczekiwania, co wykonywało się wcześniej, określenie swoich mocnych czy słabych stron. Na każdym etapie podkreślane jest to, że wrócą z odpowiedzią pozytywną bądź negatywną co do zatrudniania, a w moim przypadku to jednak nie nastąpiło i nie dostałam żadnej odpowiedzi, co moim zdaniem jest brakiem szacunku do przyszłego kandydata.

@Kandydat

To na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć, pracując na stanowisku położnej? Jeśli chodzi o nadgodziny, to wypłacane są jakoś lepiej? Wiesz coś na ten temat? Bo pisano wyżej, że jak chce się podwyżkę, to przecież można wziąć dodatkowe godziny... Jeśli coś wiesz w tej kwestii, to rozjaśnij, bo planuję tu aplikować.

Karola Nowy wpis

Czy aplikowałas? Zadowolona jesteś?

Moi Drodzy, czytam co pisaliście o pracy, warunkach czy zarobkach, ale ja chyba mimo wszystko zdecyduję się na aplikowanie do centrum na stanowisko diagnosty. Niestety nie widze żadnych ofert pracy. Nie potrzebują nikogo aktualnie, czy ja źle szukam? Może ktoś z was dostał tu pracę wychodzac z własną inifcjatywą, a nie czekał aż pojawi się oferta? Tak was jeszcze podpytam - podwyżek żadnych nie było w tym roku? Sprawdziły się wasze przewidywania z kwietnia, że nie ma szansy na zwiększenie zarobków?

Ania Nowy wpis

Witaj, czy dostałaś pracę w firmie? Zadowolona jesteś? Jak z wypłatami i podwyżkami?

Andzia Nowy wpis

W ogłoszeniach o pracę oferują stabilną umowę, premie świąteczną i inne wycieczki firmowe. Czy to prawda? Bo dziwne się wydaje, że coś piszą (nic w internecie nie ginie) a mimo to kłamią??

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
O.

Mam pytanie odnośnie pracy jako diagnosta. Czy w ogóle warto iść do pracy w tej klinice jeśli ciekawi mnie charakter i specyfika pracy w tym miejscu?

Hejka, myślicie, że atmosfera nieco się poprawiła? Pytam, bo widziałam tamta opinie sprzed polowy roku na jej temat… przy czym jednak na samym wstępie było tez wprost napisane, że sporo można się nauczyć a to cos czego obecnie będę potrzebować. Na dzień dzisiejszy ile wynosi średni staż? i kiedy ostatnio przyszedł ktoś nowy?

Midwife

Jeśli chodzi o samą atmosferę w pracy jest ona super. Praca sama w sobie bardzo ciekawa. Można się wiele nauczyć i poszerzyć swoje zainteresowania zawodowe. Organizacja pracy: położna ma w obowiązkach obsługę rejestracji (odpowiedzialność finansową), asystowanie przy prostych zabiegach ginekologicznych, pobieranie krwi i podawanie leków oraz kontrolowanie i uzupełnianie dokumentacji medycznej (panuje tu wielki chaos) Wynagrodzenie: więcej zarobisz na kasie w Lidlu lub Biedronce. Prywatna klinika, a nie daje nic od siebie, aby pracownika zatrzymać. Premie świąteczne? Chyba tylko obiecane w tik tokach ✌️ Mały (usunięte przez administratora), bo robisz za trzy osoby, a pensje dostajesz jedną. A jak chcesz podwyżkę to przecież możesz wziąć nadgodziny :) Ogólnie to małe korpo nastawione na zysk, a Ty będziesz ich małym (usunięte przez administratora) od robienia cyferek ???? Brak szacunku do pracowników i ludzi ogólnie. NIE POLECAM!

Czy w Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Są szkolenia dla diagnostów i embriologow, jest urlop szkoleniowych 2 dni i 200 zł budżetu, jeśli szkolenie jest droższe to potrzebne jest zezwolenie zarządu. Firma ma dużo sponsorów którzy oprócz budżetu finansują szkolenia np na eshre

Adrian

I tak nie wiem co to eshre, bo żona jest embriologiem, a ja tu tylko, by sprawdzić warunki zatrudnienia. Ale dzięki za info! Mógłbyś jeszcze dodać, ile by tu dostała, jako diagnosta i czy ukończenie takiego szkolenia to powód do podwyżki?

M.
@Adrian

Dostanie minimalną pensję. Nie może liczyć na żadną podwyżkę.

Urszula
@M.

Naprawdę na takim stanowisku zarabia się minimalną pensję? A można chociaż liczyć na jakieś premie czy podstawa to jest jedyne źródło dochodu? Co do podwyżek, to nawet po dłuższym stażu pracy, nie ma co liczyć na większe zarobki?

M.
@Urszula

Tak, niestety. Nie można liczyć na żadne premie i podwyżki. Zarząd cały czas wymiguje się covidem, kryzysem, wojną. Każdy powód jest dobry do wymigania się od docenienia pracowników. Tylko podstawa, brak nawet premii świątecznych. Nawet po kilku latach pracy nie ma podwyżek, tylko podwyżki ustanowione przez ministerstwo. Dodatkowo nie dostaniesz umowy na czas nieokreślony dopóki nie muszą tego zrobić, któraś z kolei umowa musi być na czas nieokreślony. Ale zanim Ci ją dadzą zapewne i tak Cię zwolnią. Są nastawieni na studentów, stały pracownik oczekuje zbyt wiele dlatego jest nie na rękę. Ludzie w pracy są mili ale nie ma równego traktowania pracowników. Ktoś kto robi dużo i się angażuje nie będzie doceniony, zarząd w ogóle nie wie co dzieje się w firmie.

Sylwia
@M.

No to słabo, nie wiem czy to dla mnie skoro po latach nawet żadnej podwyżki indywidualnej bym nie dostała :( A to co mówisz o zwolnieniach to prawda? Bo brzmi jakby nie bylo tam żadnych długoletnich pracowników, czyli większość to studenci? Co masz na myśli przez to nierówne traktowanie, są grupy które mają lepiej u was?

M
@Sylwia

Zarząd nie szanuje pracowników, albo sami się zwalniają albo doprowadza do ich zwolnienia. Praktycznie nie ma długoletnich pracowników, gdyż ludzie dowiadują się, że w innych miejscach dostaje się podwyżki, premie czy świąteczne. Zarząd potrafi obgadywać pracowników i ich przesłuchiwać jeśli pracownicy zaczynają czegoś oczekiwać. Nierówne traktowanie pracowników czyli np jeden pracownik wykonuje większość obowiązków ale zarabia tyle samo co reszta

Weronika
@M

Przesłuchiwać? W jaki sposób? A może to po prostu nie tyle co przesłuchanie, a zadawanie pytań odnośnie warunków pracy, jeżeli dochodzą do nich głosy, że pracownicy mają jakieś obiekcje. A te nierówne traktowanie pracowników to z czego się bierze? W sensie są osoby, które mają na przykład bardziej przyjacielskie stosunki z przełożonymi?

ola

a jakies opinie na temat lodzkiej placowki poprosze

BylyPracownik

Zanim zaczniesz pracę w tej klinice, zastanów się dobrze kilka razy. Stabilna umowa i dobre wynagrodzenie? To nie tutaj. Umowę na czas nieokreślony dostaniesz dopiero po 33 miesiącach. O podwyżce zapomnij. Kontakt z szefostwem jest beznadziejny. Mydlą tylko oczy różnymi argumentami, dlaczego nie stać ich na podwyżki dla pracowników. Przychodzisz do pracy, to zostajesz obgadany od góry do dołu przez "starszą" kadrę. Jeśli nie wpasujesz się w środowisko, będą szukać wszystkich Twoich błędów. Uważaj też, żeby nie podpaść lekarzom - obwinianie położnych i diagnostów za wszystko to norma i dosyć łatwo tu o reakcje łańcuchowe napadów złości (lekarz ma zły humor, to i cała klinika też będzie). Praca sama w sobie ciekawa, ale nie w takich warunkach.

Firma zatrudniając położną za niewielka pensje oczekują rejestratorki, położnej i zadań należących do kilku innych profesji. Jako diagnosta sprawa wyglada podobnie. Mimo ciągłych podwyżek cen za usługi, pracownicy podwyżek nie dostają. Opinie pacjenta stawiane są ponad bezpieczeństwo i godność pracowników. Słaba współpraca wewnątrz firmy, zarząd jest wiecznie niedostępny, szczególnie kiedy trzeba coś dogadać lub załatwić. Jako praca na krótko zaraz po studiach lub w trakcie jest ok, natomiast nie na dłuższa metę.

Pracownik 1234

Jeśli jesteś położną to do twoich głównych zadań będzie należało zajmowanie się rejestracją, przygotowywanie dokumentów dla pacjentów, podpisywanie umów na korytarzu na kolanie, dodatkowo pobieranie krwi i trochę poasystujesz do zabiegów. Pensja? W szpitalu lepiej płacą. Jeśli jesteś diagnostą to będziesz zajmowała się krwią i preparatyką nasienia w małym laboratorium. Pensja? Minimalna ustawowa. Generalnie w klinice panuje straszny chaos jeśli chodzi o dokumentację, jest OGROMNA rotacja wśród personelu bo model biznesowy jest taki, że przyjmują studentów bez doświadczenia, którzy po maksymalnie roku i odmowie dostania JAKIEJKOLWIEK podwyżki odchodzą najczęściej do konkurencji. Jeśli chcesz nabrać doświadczenia to jest to dobre miejsce, jeśli jesteś doświadczony i nawet ci się spodoba firma i obowiązki to dostaniesz żałosną pensję i nie przyjmiesz takiej propozycji. Generalnie szefostwo zrobiło sobie takie małe korpo z tych klinik więc na rozmowie przygotuj się na prawdziwą korpo-gówno rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j.
  • Akademicka 26
    15-267 Białystok

Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j.