Opinie o Kobus w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kobus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kobus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobus w Kobyłka

kierowca

Z kauflandow to wyszli bo nie płacili czynszu i Kaufland im w tym pomógł a to jedyne sklepy które przynosiły dochod bynajmmiej była z tego żywą gotowka

jaja
@kierowca

Ci zatrudnieni to kasę dostaną za rok może dwa z Funduszu świadczeń pracowniczych ale inni już tylko przez sąd a dostaniecie jak masy upadłościowej zostanie a nie zostanie bo syndyk pożre

Luna mam podobnie. Nie jestem już pracownikiem Kobusa lecz nadal mają wobec mnie zobowiązania. Jak sądzisz jest możliwość ich odzyskania?

luna

Jestem cale szczęście bylym pracownikiem ale z kasa jeszcze mi wiszą,.. problem maja ci co mieli odprowadzane z pensji na komornika tylko ze ups...michal baj...zapominal przesylac kase dalej a tu komornik puka ze kasa od roku nie wpływala...i co?kto to wyrówna i spaci odsetki? Michal...hehe duzo takich sytuacji...żałosne. ...a szefostwo udaje ze nie wie o takich sytuacjach a kazdy o tym wie ale maja pracownikow gleboko...banda (usunięte przez administratora)

mala

A z kad masz takie informacje?

Sprzedawca

oddzwonili , umówili sie na rozmowe. rozmowa przebiegła w sposób standardowy. pani bardzo miła i życzliwa

pytania... cóż bardzo tradycyjne. zainteresowania, poprzednie prace, dyspozycyjność.

luna

Tak to jest jak na stanowiskach sa nie kompetentne osoby i robią tak aby im bylo dobrze. A nas upadlaja np. Paradise tam kierowniczka m.b. jest kopletnie bezczelna, bez szacunku dla pracowników,Mobing to dla niej chleb powszedni,jak p.Beata mogła zatrudnić na takie stanowisko osobe która nie ma pojecia o handlu,zamówieniach itp. Norma godzinowa pracy miesiecznie to 230h. Później sa nadgodziny które są prawie tak samo platne. Trzeba sprawdzić nasze Zus-y bo pewnie od tego roku nie płacone

piekarz

W poniedziałek idźcie normalnie do pracy.Koniecznie. Choćbyscie mieli stać w koncie . Kobus będzie was namawiał abyście zwolnili się z pracy. NIE RÓBCIE TEGO. To oni mają Was zwolnić , inaczej stracicie prawo do świadczeń. Najlepiej napiszcie podanie o urlop dwutygodniowy. Po tym czasie muszą wystawić Wam świadectwo pracy. Już zaczynają kombinować . Nie dajcie się . Później zajmiemy się kasą.

mala

Glupote zrobili wychadzac z kauflandow te sklepy przynosily zyski. A wejscie na marcpole bylo bylo nn najwieksza glupota jaka moglio zrobic ale jak widac pani Beata madroscia nie grzeszy. Marzena i Michal to kolejne porazki yej firmy!

gruby

widzicie może to sptrzątaczka może i laluś ale wy to (usunięte przez administratora) bo tylko pisać potraficie żadnych pięniędzy nikt niedostanie bo szefostwo wam oczy mydli wczoraj pan rober gi pan krzysztof m pomagali dokońca okradać firmędla szefostwa wywozili wszystko co dasie spoinięzyć tak oni coś mają a reszta nadzięje i wymówienia

MojTraktor

Ja wam powiem, że wiem czemu komornik wszedł na Kobusa, to wszystko przez ciągnik, komornicy je ostatnio polubili.

kierowca

Pani dyrektor marketingu i PAN dyrektor finansowy się pieniędzy nachapali tyle że Plajta piekarni wrażenia na nich nie zrobiła

zszokowani

wiecie ale PARADISE ma nadal pieczywo KOBUSA na pułkach byłem dziś i widziałem szefowa umie zadbać o sewój sklepik

kierowca

Piekarz masz racje ale pierwsze problemy finansowe zaczęły się bodajże w 20082009r kiedy to zaczęły wchodzić markpole i towaru woziło się po 100 koszy a zwrotów było 80 ale to głowa pani dyrektor marketingu do czasu gdy była tylko opiekunem sklepów było wszystko ok. Zresztą o czym to mowa PAN Sławek sprzedał mercedesa żeby trochę ratować firmę, sam jeździł caddym a pani dyrektor smigala tiguanem a pani prezes audi

piekarz

U nas też ktoś z góry kręcił, więc to nie tylko Markpol. Towar był przyjmowany i wydawany co do bułeczki , zwroty maks 60 bułek a na specyfikacji 2000 . W naszych piecach pieczono jakieś ciasta z innych firm. Jak ktoś zwrócił uwagę to słyszał, że tak ma być.Szefami na sklepach powinny być osoby , które przeszły cały proces od doły firmy i znają niuanse takiego handlu a tu w ogóle nie szanowało się dobrych pracowników. No ale teraz to już nie ma żadnego znaczenia.

kierowca

To co się stało to wina tylko i wyłącznie pani prezes i pani dyrektor nie miały pojęcia o robieniu biznesu podpisały umowy z markpolami co zniszczyły tą firmę, do tego PAN śmieszny handliwiec laluś co miał pojęcie o solarium a nie o tym jak pozyskać klienta i dbać o niego. Kierownictwo piekarni to też żenada przez tyle lat ze sprzątaczki na kierownika, dyrektor finansowy też pasował do swojego stanowiska jak pięść do oka. Po prostu rodzina pomogła w pòjściu na dno. Szkoda bo kiedyś tam naprawdę było dobrze. Za czasòw gdy PAN Waldek K. był handlowcem wszystko się kręciło gdy odszedł to już równia pochyła na dno

zszokowani

MARKPOL to zguba tej firmy tyle zwrotów nigdy w życiu nie widziałem

Waldek to nie Domoteka do tego doprowadziła tylko współpraca z Markpolem. Ale pani prezes i pani menadżer nie słuchał prostych ludzi jak mówili że markpol sprzedaje towar pod innymi kodami. A później inwentaryzacja i trzeba na jeden sklep oddać towar o warnosci 5000 zł za free.

Waldek

Mnie zastanawiało jedno gdy tam pracowałem, po jasną cholerę sklep z pieczywem na terenie Domoteki. Czekałem tylko kiedy w głowie szanownej Pani prezes powstanie kolejny pomysł stworzenia sklepu firmowego z bułkami, chociażby w Praktikerze, Obi czy Castoramie. Pojęcia nie miała do handlu, a już do poszanowania pieniądza to w ogóle.

Anatol

Szkoda Sławka, poczciwy człowiek, głupio zrobił że pozwolił na zaprowadzenie rządów w piekarni swojej żonie. Niestety nieprzemyślane inwestycje jakich dokonała wprowadziły firmę w spiralę śmierci. No ale takie życie, jak to baba zaczyna w domu spodnie nosić...

piekarz

Gdzie jest to zebranie ? w Kobyłce ? Inni pracownicy nic nie wiedzą.Dostanie wymówienia nie jest złe bo tylko tak można się od razu rejestrować w UP

klem

Zatrudnię kierowcę z firmy KOBUS, ze znajomościami w sklepach tej firmy. Siedziba mojej firmy znajduję się w Markach tel 694 448 458

Zostaw merytoryczną opinię o Kobus - Kobyłka

• Jak się pracuje w Kobus?

Zobacz opinie na temat firmy Kobus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobus?

Kandydaci do pracy w Kobus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobus