Opinie o Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski w Słupsk

Ada Nowy wpis

Super miejsce do odmłodzenia swojej twarzy.

Sabina Nowy wpis

Jest to idealne miejsce dla osób dbających o swój wygląd!

Marta Nowy wpis
@Sabina

Miło, że polecasz, napisz proszę, z jakich usług korzystasz, fryzjerskich czy kosmetycznych? Po poniższych komentarzach widzę, że klienci chwalą głównie zabiegi na twarz, wiesz może, czy fryzjerstwo jest na równie wysokim poziomie? Nie chciałabym się rozczarować po pierwszej wizycie.

Maria Nowy wpis

Przede wszystkim dbają o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów a to cenię sobie najbardziej.

Kadra jest stała i wykwalifikowana. pracownicy posiadają najlepsze certyfikaty.

@Marta

To ciekawe, co piszesz w swoim komentarzu. Czy te certyfikaty zdobywane są na szkoleniach, które oferuje, lub za które płaci pracodawca, czy raczej pracownicy dbają o to na własną rękę? Przybliż proszę, jak to wygląda w Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski w Słupsku.

@Alicja

Oczywiście pracodawca dba o to.

@Anna

W takim razie brzmi to naprawdę dobrze! Długo już pracujesz w Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski w Słupsku? Ciekawa jestem jeszcze, czy przychodząc do pracy w tym miejscu miałaś już jakieś doświadczenie, czy zostałaś nauczona przez współpracowników wszystkiego od zera.

@Marta

Ja jako facet bardzo zadowolony jestem, bo miaóem duże problemy ze skóra, a teraz wszystko ładnie oczyszczone. Już nie mam kompleksów.

anusia
@Marta

i jeszcze Pani Irena dba o nas i jesteśmy zadowolona, a to się potem przedkłada na klientów.

Barbara
@Marta

Peeling kawitacyjny wykonany został idealnie. Bardzo dziękuję i polecam.

@Barbara

Również jestem zadowolona z zabiegu peeling kawitacyjny. Wykonany perfekcyjnie. Dziękuję.

Kamila Majewska
@Marta

W pełni se z tą opinią zgadzam. równiez lubię tu przychodzić i korzystać z zabiegów.

@Marta

Czekam tylko aż w końcu ten salon będzie otwarty. Mój najlepszy salon w Słupsku.

Daria
@Marta

I jeszcze do tego personel jest bardzo miły i profesjonalny.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Opiekunka seniorki
Słupsk
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
Bozena

Od lat jest to mój ulubiony zakład!

Weronika

Dzień dobry, czy w Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski poszukiwana jest może jakaś osoba na recepcje? Czy jest takie oddzielne stanowisko w firmie? Chciałabym ustalić czy jest szansa na takie zatrudnienie w tym miejscu.

Zuzanna

Jestem zadowolona z usług salonu. Zawsze jak tutaj siię pojawiam, to czuje się odpowiednio zaopiekowana.

Katarzyna

Jak firma radzi sobie w tych trudnych czasach? Może wiecie coś o pracy dla kosmetyczki

Czesław

Głównie wypowiadają się klienci, a jak wygląda praca w tym salonie z perspektywy pracowników? Mógłbym liczyć na opinię dot. zarobków i atmosfery? Będę wdzięczny.

Aneta

bardzo fajne maja tu zabiegi odmładzające i całkiem nie drogie. Jak ktoś lubi dbać o sna tu o siebie zadbać.

Natalia

Oferta salonu jest bardzo bogata i jest dużo nowości. Personel się diszkala. Świetny salon.

@Natalia

Super! Całkiem niedawno szukałam jakichś informacji o salonie Irena. Miałam szczęście, że w porę natknęłam się na Twój komentarz. Wspomniałaś coś o bardzo bogatej ofercie tego salonu. A możesz napisać coś więcej o tej ofercie? Byłabym wdzięczna.

Sylwia

Czy można tu się dostać na praktyki? I na jakich warunkach?

Małgorzata Stolarczyk

Jestem bardzo zadowolona z poprawienia owalu ust. Nie trzeba jechać do Warszawy czy Gdańska by mieć to dobrze zrobione. Super!

Adela

Dla mnie to bardzo ważne, ze tam kadra pracownicza suw nie zmienia. Widać po prostu jest dobrze!

Wiktoria

Salon bardzo dobrze oceniany więc nie dziwi, że dba o wszystko bo to przynosi korzyści!

EWa

Uwielbiam tu przychodzić. Głównie dlatego, że personel się nie zmienia i bardzo dobrze zna potrzeby klientów.

Alicja

Sporo przeczytać można w tym wątku na temat usług prowadzonych przez Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski. Natomiast opinii od pracowników nie ma praktycznie wcale. Jak wiele osób pracuje w tym miejscu? Może jest jakaś szansa, aby któraś z nich zechciała wypowiedzieć się o pracy w firmie. Czy kadra jest raczej stała, czy też personel się często zmienia? Napiszcie, jak wygląda sytuacja w tym miejscu. A może na przestrzeni czasu zaszły jakieś istotne zmiany, o których należałoby wspomnieć?

Ada

Świetnie się tu opiekują moją cerą. Kosmetyki sa rewelacyjnej jakości, a cera superteraz a nie tak jak kiedyś z trądzikiem.

Renia

Tutaj najlepiej można o siebie zadbać w całym Słupsku.

Dominika

Często korzystam z usług tego salonu. Mam zawsze zadbane, wypielęgnowane i ostrzyżone włosy. Na prawdę warto im zaufać, polecam:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - Słupsk

Irena Salon Kosmetyczno-Fryzjerski